Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Smrketa, vilinski simboli niso magija, delujejo samo, če je to v vesoljno dobro. Simbola ti ne morem narisat, lahko pa poiščeš njegovo ime (Boris je dal spisek vseh na eni izmed teh strani, poišči malo, je kar dolg) in ga aktiviraš preko imena...... če ne bo nič, potem pač že mora bit tako.... x:)x

 

Evo, 37. stran.... x;)x simboli po SLO abecedi

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ribica, hvala za seznam. xsrcx

"Simboli niso magija, delujejo samo v vesoljno dobro." A ne magija tudi?

 

Pa če se nekaj zgodi v vesoljno dobro, se v vsakem primeru bo, drugače pa ne. Zakaj sploh rabimo potem te stvari? x?x x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj sploh rabimo potem te stvari?  x?x  x?x

"Umirijo" zadeve + dajo nekakšen pospešek tistemu, kar je itak neizbežno (in bi drugače dlje časa trajalo).

Magijo pa ne bi komentirala (kakršno koli).... no comment!

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tina, zakaj nočeš komentirati magije? x?x x?x

 

No, zdaj pa h konkretnim stvarem: če želim, da vzpostavi stik z menoj, a je v redu, če izberem TIS AHUAT (bližina), KE LIN (komunikacija) in KAM LAVER (povezovanje). In kaj moram sploh zdaj naredit?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tina, zakaj nočeš komentirati magije?  x?x  x?x

Meja med črno in belo je zelo tanka (bela vpliva na celotno vesolje, črna pa na določeno osebo), prej ali slej človeka zanese, da bi na katero specifično osebo vplival (še posebej pri čustvenih zadevah)...... Ugly stuff.........

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tina, zakaj nočeš komentirati magije?  x?x  x?x

 

No, zdaj pa h konkretnim stvarem: če želim, da vzpostavi stik z menoj, a je v redu, če izberem TIS AHUAT (bližina), KE LIN (komunikacija) in KAM LAVER (povezovanje). In kaj moram sploh zdaj naredit?

Nič ne narediš - dobra kombinacija - zdej jih sam v žep daš pa hodiš samozavestno po svetu in verjameš da že delujejo, je pa odvisn kako dolgo.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem zadnjič slučajno odkrila tole temo, jo prebrala in takoj letela po knjigo v knjižnico. Moram rečt, da sem čisto navdušena in da sem začela uporabljati različne simbole in prva stvar se mi je danes uresničila! Ne morem verjet, res delujejo! Jupi! Bravo vilinčki! :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...