Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Sem danes brskala po Kandelarjih in odkrila tole "navodilo", ki bo novim pa tudi kaksnim starim "ljubiteljem Vilincev"prav prislo:

 

"Preden simbol prerisemo, prosimo vile in vilince, da nam skozenj posredujejo svojo energijo, ki jo bomo vselej, brez izjeme, uporabljali za najvisje bozansko dobro. Zloraba vilinskih simbolov ni mogoca, saj se v prisotnosti negativnih vibracij prerisovalca njihova moc ne aktivira. Prvotna koda in najvisja namera njihovega nastanka, ki so jo globoko v njihovo bistvo vgradili mogocni vilinski carovniki, zagotavlja brezkompromisno pozitivno usmerjenost njihovega delovanja. Z njimi nikoli in nikdar nikomur ne moremo skodovati ali kako drugace sproziti kakrsen koli negativen energijski proces.

 

Ko je simbol narisan, trikrat na glas, trikrat sepetaje in trikrat v mislih izgovorimo njegovo ime. S tem ga aktiviramo. Zadostuje, da vsak simbol aktiviramo le enkrat, potem ko smo ga ze prerisali, in s svojo voljo ter odlocitvijo sprozii njegovo silno moc.

 

Simbole ponavadi risemo ob beli sveci, najbolje ob prelomnih casih velikih energij, kot so zora, vecerna zarja, polnoc, poldne, solsticij, ekvinocij in podobno.

 

Ko nam energija vilinskoh simbolov postane bolj "domaca" in se laze povezemo z njo, je dovolj, da ime simbola izgovorimo enkrat, risemo pa jih lahko kadar koli in kjer koli to zacutimo." (Marjetka Jersek, Slovar Vilinskoh simbolov Kandelar, str. 78/79)

xsrcx x;)x x:Xx

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem zadnjič slučajno odkrila tole temo, jo prebrala in takoj letela po knjigo v knjižnico. Moram rečt, da sem čisto navdušena in da sem začela uporabljati različne simbole in prva stvar se mi je danes uresničila! Ne morem verjet, res delujejo! Jupi! Bravo vilinčki!  :palec:

 

Bomo zelo veseli (mislim, da lahko govorim v imenu vseh, ki sodelujemo v tej temi in tudi v imenu tistih, ki jo prebirajo), ce bos mogoce lahko bolj konkretno povedala kateri simbol si uporabila in pri cem ti je pomagal... Ce pa ne bos, pa tudi v redu. Tudi to je dovolj, da nekdo potrdi, da je delovalo!

 

Veliko uspeha pri uporabi Vilincev ti zelim! :palec: x:)x

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem šla v knjižnico, pa je izposojena knjiga. sem jo že enkrat brala(mi je bla všeč), samo sem skoraj vse pozabila...Upam, da jo dobim čimprej..Vse ob svojem času. x:Dx xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>.....Danda Luna hvala za opis xsrcx  x;)x

 

borism: Sem ugotovila, da je zelo malo "navodil" tule gor in bi bilo fajn, sploh za nove, kaj konkretnega kar iz KanDeLarjev prepisat. Pravzaprav bi bilo fajn, da bi bilo tisto osnovno napisano v prvem postu... kar malo škoda da ni! Ker vem, kako sem prvič se sama iskala skozi vse te popisane strani. Je bilo pa zanimivo brati, kaj so drugi pogruntali in doživeli... :palec:

 

No, po drugi strani pa je to dobro za Marjetko. Mene je tako pritegnilo, da sem sedaj ponosna lastnica obeh KanDeLarjev. x;)x

 

Ravno ta vikend sem imela, kar sama s sabo, Vilinsko delavnico. Te že opisi tako pritegnejo, da padeš not za cel dan. Pričela sem z izdelavo kartic na katerih bodo simboli. Hkrati pa sem iskala Vilince, ki mi bodo pomagali pri eni stvari (uh, kako smo skivnostni! x:Dx No, povem več, ko se kaj razvije! x:px )

 

Ostanite krasni!

 

En ERAH ANU (čudež) za vsakega, ki prijadra sem! xwizardx xrainbowx

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drugače pa predlagam, da napišemo Mrjetki peticijo v kateri jo pozovemo, da čimprej izda še karte z vsemi Vilinskimi simboli! Nam bo močno olajšalo delo! Vseh simbolov je namreč 192 (če sem prav izračunala!) in izrezovanje tolikih kart lahko povzroči žulje! Opozarjam! x:Dx x;)x

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cao vsem :)

 

Mi zna kdo povedat kaj naj naredim s kartico ko se odlocim da je ne bom vec uporabljala...naj jo enostavno pospravim da jo lahko se drugic uporabim? Kajvi naredite?

 

Pa se nekaj me zanima: ce zelim uporabit 2 simbola hkrati, morata biti na istem listku ali sta lahko vsak na svojem?

 

Na vilinske simbole sem naletela cisto slucajno v knjiznici mi je pac knjiga padla v roke, pol pa sem se spomnila da sem jih ze v astro novicah videla in se odlocila da poskusim.

Prej pac morem se to vedet :)

 

Lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spelaa pozdravljena med nami!

 

Ni nekih napisanih pravil, kaj početi s temi karticami.

Če je "zmučkana" jo je najbolje narisati novo, saj s tem boš le sebi koristila.

Jaz si jih ne shranjujem, shranjujem si pa kombinacijo, kaj je vsebovala, ko sem kaj preizkušal(npr. za učenje, pri zobarju, na izletu, po nakupih, itd.), da jih lažje spoznavam kako delujejo in pomagajo.

Če jo pa imaš na nosilcu, npr. kamenčku, obesku, pa bo uporaba večkratna.

 

Jaz osebno si rišem nove, razen tele ko imam v škatlici vilinskih simbolov in si jih dnevno izbiram in se potem v tem dnevu odvija po večini v smislu tega simbola, kot npr. danes "doslednost - KERI KOULI". Vsem stvarem želim priti bližje in globje.

 

Lahko jih narišete več na kartončke, koliko pa naj bo prepuščeno posamezniku, lp, B. xsrcx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cao,

ja ampak saj ne morem kar v smeti vrec recimo simbola razcveta, da nebo pol smetisce zacvetelo (no malo pretiravam-sam-razumes kaj mislim)

 

Pa se to...nisem pisala imen odspodi na kartice, pa ker nimam knjige vec doma. mi lahko napises prosim imena za te simbole:

zascita

razcvet

sanjanje

ljubezen pa je menda amar nat?

 

Pa se to: kolegica ma probleme s fantom pa bi ji rada svetovala katere simbole naj uporabi?

Komunikacijo imata zelo slabo, on je hmmm nasilen ful, pa pravi da jo vara (ona to pravi, jaz pa dvomim)

Mogoce bi ji samo ljubezen pomagala, da newem da vsaj vidi ce je to to, ker meni se recimo ne zdita za skupaj, oziroma ne odobravam njegovih dejanj, pa tut njej ni lih fajn ko ji kaj naredi. Kaj bi ji pomagalo spoznat ce je to to ali ni?

Malo sem zabluzila, ampak res bi ji rada ˝pomagala˝ kolk bi ji pac lahko

Lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj pa sem se spomnila, da bi mogoce tut na domacih zivalih lahko poskusila s simboli (ce pomagajo rozicam bi lahko tut moji psicki, ki ima probleme s kostmi in hmmm na zalost s starostjo)

 

Kaj pa vi mislite? Lahko tut kak nasvet kateri simbol :)

 

Lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x

V današnjem sončnem vremenu, sem iz moje priljubljene, z rožicami okrašene škatlice, izvlekla TIR ABAL – DELO(VANJE.

 

Uživati v svojem delu in življenju je naravna težnja vsakogar od nas, ki ji je potrebno posvetiti nekaj pozornosti, da se razcveti in nas izpolni z radostjo.

TIR ABAL nas bo osvobodil mučnega občutka nujnosti in ustvaril potrebno vzdušje za kreativnost ter uspeh.

Znal nam bo približati zorni kot zaznave, skozi katerega bo naše delo videti nadvse koristno, potrebno, a zabavno in celo prijetno.

Delo, v katerem znamo uživati, razvija naše speče zmožnosti in prispeva k močnejši samozavesti.

Vse skupaj pa z bolj rožnatimi odtenki zaznamuje celoto našega vsakdana.

 

Lep vilinski dan želim vsem

x:)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutro xsrcx

Dobila sem knjigo Vilinskih simbolov xDDx .Zdaj me pa zanima, če mi lahko, Boris, napišeš, kateri simbol bi mi najbolj pomagal pri osrediščanju in pri potrpežljivosti. xsrcx

Ali moram te simbole po občutku sama poiskat? x:)x

Lp

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...