Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>a mora biti nujno roza papir

 

Ni nujno, kakor želiš, rdeča barva pisala na rdečo podlago ne bi bila smiselna zaradi nevidnosti,....sam pa pri sebi urejam, ker bi bilo le smiselno pisati s kakšno barvo za kakšen simbol, še posebej za energijske namen z rdečo, za umirjenost z modro, itd, lp, B. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekaj podobnega kar se je potrudila DandaLuna je opisanega tudi v tem linku. Kot je že napisala Danda - potrebno je pravilno začeti in res škoda da ni v prvem postu opisan začetek...

pa še nekaj me muči - mogoče pa glede na to, da je vsak človek na svoji frekvenci uglašenosti z naravo in njenimi bitji, da ne bi bilo slabo, če bi si tisti, ki si želijo pomoč Vilincev prebrali knjigo / i in dobili iz nje potrebne informacije ter pravo energijo... moje skromno mnenje.

Pa da ne bo kdo narobe razumel, ta tema je zelo dobrodošla in v njej je veliko super tako napotkov kot tudi doživetij. Ampak energija - ta se čuti v Marjetkini knjigi - no mogoče je to samo moje doživetje ;)

Lep vilinski pozdrav

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism hi!

Ravno sem začela brati tole temo. Je zelo obsežna ampak zanimiva. xDDx Tudi ti simboli me zelo zanimajo, ker me nasploh zanimajo mistične in pa nenavadne stvari.xwizardx

 

Zanima me torej kateri simbol si uporabil pri zobarju, ker se ga namreč zelo bojim.

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Misty pozdrav!

 

Pri zobarju sem uspešno uporabil:

 

- pogum,

- potrpežlivost,

- prilagodljivost,

- brezskrbnost,

- zadovoljstvo.....

 

Kar nariši, nič se bati, lep pozdrav :palec:

 

Hvala za odgovor.

Veš saj bi jih narisala, pa ne vem niti kako zgledajo, ker sem še čist začetnik x:Ix oz. še samo razmišljam o tem in še nimam potrebne literature o tej zadevi

xbookx

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x

Danes sem potegnila vilinca AILIM ROZ-VOLJA...in ker sem ta isti vilinec potegnila ze pred par dnevi, sem ga brez velikega rompompoma pospravila nazaj v škatlico, gledam vneto stran, in mešam nežne, male lističe s narisanimi simbolčki...in na prste se mi obesi en listek... si mislim, sedaj te pa imam...pogledam :eek: in ponovno AILIM ROZ-VOLJA... x:Dx x:px x:)x

 

Eden najbolj prvinskih in osnovnih vilinskih simbolov je AILIM ROZ, simbol svobodne volje...

 

Lep vilinski dan vsem skupaj.. x:)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hihi, danes pa lepo sedim pri slavistiki, in poslušam en esej, in mi tak čist v oči pade da moja profesorica nosi vilinski simbol Amar Nat - Ljubezen :blink: , čudno pa se mi je zazdelo zato, ker mi je lih pred nekaj dnevi namignila tako čist da ji samsko življenje prav ustreza in da ko bo čas bo pač čas x;)x

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hihi, danes pa lepo sedim pri slavistiki, in poslušam en esej, in mi tak čist v oči pade da moja profesorica nosi vilinski simbol Amar Nat - Ljubezen :blink: , čudno pa se mi je zazdelo zato, ker mi je lih pred nekaj dnevi namignila tako čist da ji samsko življenje prav ustreza in da ko bo čas bo pač čas x;)x

 

Mogoče ji ga je pa kdo podaril ravno zato, da bo našla ljubezen in ne bo več sama.

 

Ko vas berem, me že prav prsti srbijo. Saj poročate, da uspehi so. Super!!! Moram tudi jaz začeti. Najprej nekaj v smislu: xDDx :inlove: xegox

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm kolko zgleda bi rada bla sama x:Dx Mah sej jo štekam, če bi bla vezana nebi morala tko žurat xsuperx meni je ona idol - tko fajn, vedno se smeji, pa vse ceni enakovredno xokx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hm kolko zgleda bi rada bla sama  x:Dx  Mah sej jo štekam, če bi bla vezana nebi morala tko žurat xsuperx meni je ona idol - tko fajn, vedno se smeji, pa vse ceni enakovredno xokx

 

Da nisi ti mal zacopan vanjo, a? :inlove: :love:

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hihi :lol: :D

joj kok si cortkana x:Dx Ne jaz pa že mam svojo ljubezen x;)x Ne skrbi, pa btw ona je nekje blizu 30 let stara x;)x x:Dx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hihi :lol: :D

joj kok si cortkana x:Dx  Ne jaz pa že mam svojo ljubezen x;)x  Ne skrbi, pa btw ona je nekje blizu 30 let stara x;)x  x:Dx

 

Me veseli x:Ix no......kaj sem že hotla povedat x?x ah nič, ja res dobr pišeš, pa tvoja slikca je tud supeeeeerrrrrrrrrrr! :palec: x:Xx

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko, da je že kdo omenil,pa vseeno x;)x pred kratkim sem zasledila ponatis knjige Metke Jeršek lepo zapakiran v darilni škatli, s kartami in kristalom, za okrog 6 tisočakov. Tako, da vsi ki knjige nimate, pa si jo želite, mislim, da je idealna priložnost. Ima pa jo Cankarjeva založba. :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src:

 

ojla vilinčki xDDx

 

eno vprašanje imem...kdor koli...kaj mi svetujete da si narišem...ker grem jutri k frizerju...in v mislih imam kar precej veliko spremembo...in res upam da bo dobro...kaj narisati x?x

 

V soboto pa grem po nakupih...in si res želim da dobro kupim (za oblečt)...kaj narisati za uspešen nakup x?x

 

Hvala za pomoč in lep pozdravček x:)x

 

Sončk x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...