Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>borism: no, se mi je zdelo, da morajo delovati pri tebi, ko jih s tako vnemo uporabljaš  x;)x  :palec:

 

Jaz sem še vedno v fazi izdelovanja kart, na katere si bom narisala simbole. Tako, da zaenkrat še ne morem vsak dan izvleči "tapravega".

 

Itak pa me že nekaj časa spremlja moja kartica s simoboli... Ker vem, da se splača za nekatere stvari v življenju počakati in biti potrpežljiv, pač čakam... (čeprav sem na kartico narisala tudi simbol za hitrost)  x;)x

 

Vilinski pozdrav prav vsem!

 

Danda Luna, zame je čist vsak taprav, ker v tem tonu se potem dogaja skozi dan, kot npr. danes, ko sem povlekel "zmago- MON TEROA" x^x xDDx

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Zmaga_MON_TEROA.thumb.jpg

 

Vilinski pozdrav x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že 2 dni uporabljam pogum, brezskrbnost, samozavest in spontanost. Ej če nebi meu teh simbolov zravn mene bi bil v velikik skrbeh zaradi koncerta. Pa nisem.

 

Hvala vilinci, že s5 xsrcx :2src:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

delujejo. Zgodlo sem pisal in dobil 4. :D ena točka do 5 xsmx Pa sem si samo enkrat prebral, ker sem se moral druge stvari učit. No za zameljepis pa še ne vem ker še nismo dobili, sam sem vse znau rešit xsmx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Pika Pikica xsrcx

 

Risati boste še vseeno morali xDDx x;)x .

 

Danes pa le narišite AMALI DOARE, pa še kakšen simbol za plodnost in obilje, ker najbolj deluje narisan ob sredah.

 

Mogoče še to, da ne iščete po vseh straneh Albuma simbole posamezno, ampak kar v prazen bel kvadratek napišete del slovenskega ali indijskega imena pa vam ga bo samo prikazalo, celoten tekstovni seznam je pa objavljen na strani 80!!!!!!....Vilinski pozdrav, B. xsrcx x;)x

 

AMALI DOARE

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Denar_pritok_AMALI_DOARE.thumb.jpg

 

HALI DOREI

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Obilje_HALI_DOREI.thumb.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>uau borism.... :2src: ...šla še enkrat pogledat album....ma nimam besed... x:Xx  :flower:  xloveyx

ane, ane... :palec:

 

JS pa tud čist out. Tale borism razlaga o nekih simbolih, jaz pa: "madonca, zakaj nimam knjig pri sebi"... zdaj pa:"madonca sem trapasta!"... eh, jutro je še...

x:Dx

Vilinski pozdrav, en čudežen dan vsem! x:Xx

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh, zdaj sem se pa namatrala. Sem vedela, da je nekje v temi nekaj o "obuditvi" in prebuditvi rožic. K sreči je na začetku. Tako, da bom torej za nekatere rožice v pisarni, ki so prišle na novo in se še morajo navaditi na vse, narisala simbole, ki ste jih že preizkusili: lepota, življenje in učinkovitost. Potem pa poročam. Ole! xwizardx :flower: xrainbowx xrosex xvrtcx xflowx

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris :palec: x:Xx za vse tvoje prispevke.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala Cosma  x:Ix  xsrcx  x:Xx

 

A veš, da imaš fajn podpis x;)x  :palec:

 

VSEM želim lep vikend in praznike, Vilinski pozdrav, B. xsrcx  x;)x

 

x^x tak čist preprost ampak zelo sporočilen!

 

imejmosešerajši.press

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x8Dx :palec: :palec: sele zdajle opazila album!!!

Super!!!

 

Hvala, Boris!

 

 

Pa se eno vprasanje.. kaj si naj na motor narisem - za varno voznjo...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...