Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

hej boris. Mene pa zanima če obstaja kak simbol za hitro minevanje časa. Ker jaz bi že full rad da bi mi imeli valeto :D

 

Ok hvala xrainbowx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zato je pa dobro uporabiti Indijsko ime, da ga prej najdemo, pa ga kar opišeš v bel okenček pri albumu in ti ga ven pošlje, tu je moja napaka, sedaj ga imaš spodaj "povezovnje, strpnost - KAM LAVER"!

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Povezovanje_KAM_LAVER.thumb.jpg

 

Lep pozdrav, Borism

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Aliana, hvala!

Upam, da si našla "previdnost in pozornost", nariši si ga pa tako, da ga boš vedno le opazila(registrirala), preden se odpelješ, SREČNO x:)x  :palec:

 

Leria Rava in Eni Lava... ta dva si mislil, kajne? Hvala! Ze imam idejo kam jih bom narisala.. s srebrno ali rdeco barvo? :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še enkrat dobro jutro prav vsem xsrcx !

 

V lepem nedeljskem jutru povlekel iz svoje škatlice Vilinski simbol "učinkovitost - AGLER RAN", ki je eden od najosnovnejših in najučinkovitejših simbolov, ki se lahko pridodajajo vedno poleg posameznih simbolov.

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/U_inkovitost_AGLER_RAN.thumb.jpg

 

Če se čutite, da pri opravilih niste najbolj učinkoviti, da ste neuspešni, si ga vsekakor narišite, ker boste za delo porabili minimalno vložene energije in v najkrajšem času dosegli željeni rezultat.

Odpravlja navidezne težave, kot npr. pri velikih ljudeh že takoj pred vsakim delom, ciljem, projektom poslušamo .....ne bom uspel, težko bo, pa saj ja ne bo v redu, ipd.....v teh primerih si ga vsekakor narišite, ker bodo negativni vzorci na začetku izginili. Povrnjeno vam bo samospoštovanje in sebe boste bolj cenili.

Pri večjih opravilih se odmikamo, "cincamo", spogledujemo, "kolebamo", to je izguba dragocene energije, časa, pozornosti, ipd., torej to boste z njim odpravili!

Kar je pa po meni najpomembneje, kot pri vseh Vilinčkih, da s tem nikoli ne bomo nobenemu škodovali, ker se ne bi aktiviral.

Kot sem omenil zelo ga je priporočljivo risati v kombinaciji z ostalimi simboli, ker podvoji namene simbolov.

 

Želim vam lepo nedeljo, kot tudi vsem vašim, Vilinski pozdrav, Borism xsrcx x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem danes vzela zjutraj na tek zanimivo kombinacijo in moram rečt, da sem zadela pravo za pravi dan... no sicer nisem srečala ravno osebe, ki sem si jo zamislila poleg risanja simbola (moram razčistiti določene zadeve v tem lajfu, ne mislim v naslednjega tole za seboj vlačit), sem pa zato očeta x:Dx je bil kar malce šokiran, ko me je videl v trenerki, sončna očala, kapica, slušalke, takšne me ne pozna ;)

ja lepo jutro je bilo, naj se nadaljuje xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene: pridna, teces! :palec:

 

CEVLJI STEVILKA 35

 

Jaz pa imam danes eno pozitivno izkusnjo za podeliti. Sem sla v petek s kolegico in njenim fantom kupovati cevlje zanjo. Res ima tezavo najti zenske cevlje, saj nosi stevilko 35. Saj veste, da za otroke ne delajo ceveljckov s petkami (ce pa jih ze, so pac otroski) x;)x. In seveda se odpravimo kar v Avstrijo, saj je pri nas v okolici ze vse pregledala.

 

V prvi trgovini ji je ze itak vse dol padlo. (Verjetno tudi zato, ker sem jaz nasla cevlje zase, pa jih niti kupiti nisem nameravala, samo zijala sem sla zraven pasti.) V drugi trgovini je tako bila ze prav zivcna in nestrpna. Tako, da sem jo najprej lepo pomirila naj se umiri in pricne pozitino razmisljati, ali pa ne bo nic iz tega, ker v takem stanju clovek res redko najde kaj lepega in potrebnega.

 

Sem se pa ze na poti v drugo trgovino spomnila, da je v mojem zepu kar nekaj Vilinskih simbolov in da je tisti za najdenje tudi zraven. Ker sem jo ze seznanila in navdusila za Vilince ji ni bilo tezko dopovedati, da naj si simbol narise v zrak in na glas izgovarja njegovo ime (okej, njen tip je cudno gledal, pa kaj pol x:Dx). Se jaz sem ji pomagala. ARDA NA, ARDA NA, ARDA NA... potem sva tole ponavljali v mislih.

 

Seveda ucinek ni bil takojsen. Pregledali smo stevilne trgovine, vmes pogledali se pohistvo in se odpravili proti domu. V Pliberku smo deset minut pred 18h (ob 18h zapirajo) se znasli v eni malo odrocni trgovini. In glej jih! Tam so bli eni krasni ceveljcki. Seveda se vedno niso imeli prave stevilke, smo pa z obpetnikom in podlozkom uredili stvar tako, da smo bili vsi cisto evforicni na koncu. Se trgovka je skoraj skakala od veselja! x^x :onfire:

 

Evo, recte karkoli, uspelo nam je! Pa ce je bil kriv ARDA NA ali ne. Vejetno je pomagalo tudi pozitivno pricakovanje in to, da do zadnjega nismo obupali!

 

Sem pa razmisljala, da sploh ni cudno, da sem jaz nasla cevlje takoj, ce pa simbol nosim pridno pri sebi... x;)x

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro VSEM!

 

Jaz pa danes povlekel iz svoje škatlice en umirjen simbol "milino-ALEI ADAL" x:)x

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Milina_ALEI_ADAL_001.thumb.jpg

 

Pomaga nam, če se nahajamo v dolgočasnem krutem vsakdanu, v sivih, zameglenih jutrih, če smo vpleteni v prepire, sebičnosti, laži, bolečine, itd.

Zelo je primeren, če želimo kaj oblažiti, trenja, napetosti, ipd.

Pomirja um in čustva, prebuja prijaznost, harmonijo in pravljičnost v nas. Vnaša v predmete, rastline, živali, ljudi in dejanja občutek miline

 

Vilinski pozdrav, B. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Boris, ali je napaka v tvojem albumu, ali pa jaz ne vem.... Zanima me zakaj sta zrelost in zvestoba enaki?  x?x

LP, T.

 

Tinal, najlepša hvala za opazko, SE OPRAVIČUJEM VSEM x:Ix xsrcx :palec:

 

Si imela prav, ker je bila zvestoba podvojena, sedaj sem popravil v albumu in tudi tukaj objavljam oba, da vidite lahko razliko, Vilinski pozdrav, Borism xsrcx :palec:

 

"Zrelost: IRI AMA"

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Zrelost_IRI_AMA_001.thumb.jpg

 

"Zvestoba: ARIDAN ALD"

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Zvestoba_ARIDAN_ALD.thumb.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tko, neki išče pa sploh ne najdem, potem pa čez nekaj dni spet nekaj iščem in ne najdem tistega, tisto kar pa sem iskal prejšnjikrat pa zdej brez blema najdem :blink:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...