Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Pozdrav v majskem nedeljskem jutru xsrcx

 

Danes povlekel Vilinski energijski ključ "čistosti: ALIT ELAVI" x:)x

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Cistost_ALIT_ELAVI.thumb.jpg

 

Danes je sicer nedelja, kar se tiče čiščenja. Lahko ga pa uporabite kadarkoli, za čiščenje pri sebi (um!) ali karkoli želite očistiti v/na/okoli sebe.

Pri prvem čiščenju bodite pripravljeni, preseneči boste koliko negativnosti ali odvečne navlake imate v sebi in okoli sebe. Za notranji proces se morate kar dobro pripraviti, za zunajnega, kot npr. čiščenje stanovanja in okolice pa vam lahko pridejo na pomoč tudi Vilinski škratje, ki vam bodo pomagali. Seveda poprej poprosite zanje in na koncu se za njih zahvalite, v nasprotnem vas bodo itak opomnili s kakšnimi vragolijami.

Simbol nalepljen na ogledalo ali v prostor, da vam bo v prostor privabljal manj praha in umazanije, čeprav čiščenje bo še vedno kdaj potrebno. Enostavno, stvar, ki jo boste očistili bo ostala dlje časa čista.

Zelo je primeren za čiščenje kristalov, ki jih poprej speremo s tekočo in hladno vodo in jih položmo v središče narisanega simbola....ALIT ELAVI pomeni KRIŽ ČISTOSTI. Jaz to počnem s stvarmi, ki gredo čez več rok, npr. če vam kdo kaj pošlje po pošti, ker nikoli ne veste kakšne energije imajo ljudje, ki so prišli v stik s pošljko. Z njim se potem povrne izvirnost predmeta.

Ko ga boste nosili s seboj boste za negativnosti nedojemljivi, narišiti si ga v prostor miselno kamor vstopate za boljšo in čistejšo energijo. Zelo dobro pa deluje v kombinaciji z vonji cedre in žajblja, upam, da imate doma eterično svetilko, pa kapnite nanjo par kapljic ob prižgani svečki.

V nedelji in nasploh v življenju vam želim čim več čistosti z Vilinčkom ALIT ELAVI, ki vam bo zelo koristil ob uporabi, Vilinski pozdrav, Boris xsrcx x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vilinčki, hvala, ker mi tako uspešno pomagate :palec: v sredo imam kolokvij in sem narisala kombinacijo za učenje :8): upam, da mi boste tudi na tem področju stali ob strani... x;)x
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... Tako si bom ta teden lahko narisal drugačno Razum eVanje

Pa je prišel čas, da sem si na pergament na novo izrisal energijske ključe. Prejšnjič me je na Prisojniku kar spreletelo, po nekakšni intuiciji, naj takoj obrnem, ker ne bom prišel na vrh ali pa pridem, kamor ne želim...

 

Ker sem se po 2 tednih odpravljal na isto goro, sem si vilinčke za izlet narisal na novo. Razum eVanje, Mer Inlan sem začrtel bolj ostro, hotel sem tudi razumeti, kaj danes počnem v gorah, zakaj... Ko sem na Vršiču zagledal, koliko snage je še na gori, me je kar spreletelo, da spet ne pridem. Na prvih korakih sem se nisem počutil slabo. Dva upokojenca sta me na svojem sprehodu začela prehitevati po desni... Umaknil sem se na staro prečno pot, po kateri sem se moral prerivati skozi borovje; med nizkim vejevjem sem hitro dobil tudi dober občutek. Intui Cijo Bir Naran sem narisal bolj nežnih barv z rahlimi osrediščenimi črtami, pri iskanju poti pod snegom jo bom potreboval, na novo sem pa h kombinaciji dodal Svob Odo, Ilim Milei, v zlati z odtenki svetlo zelene intuicije...

Ko sem že mislil, da sem čez najtežji del nad oknom, me je postalo tudi strah, pa sem se spomnil, da sem svoboden v svojem početju, svoboden v odločitvah, torej sem se svobodno odločil, da pri hoji po zasneženem grebenu ne padem ne v en ne v drug prepad... ob iskanju druge poti mi je ob sestopu spet pomagala intuicija, ko sem dvakrat trmasto rinil navzdol v napačno stran, pa mi je nekaj reklo - to ne bo prav. Še tretjič sem se vrnil na goro in začel sestopati po poti vzpona. Kmalu mi je zaigralo srce in spreletelo me je - tu spodaj pod snegom se skriva križišče in v levo gre moja nova pot.

 

okiP

P.S. Tudi vilinčki so bili slikani na gori.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Danes povlekel najstarejši Vilinski simbol "novega začetka: ILUR DANAI"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Nov_za_etek_ILUR_DANAI.thumb.jpg

 

.....pa sem se z njim res vrnil na začetke marsikje. Pa pojdimo po vrsti....Primeren simbol, za vse začetke, ali bo to prihod nove energije, nove ljubezni, rojstvo otroka, projektov, za novo službo, za nov način življenja, nasploh, kjer bi radi startali.

Da še enkrat ponovim način uporabe pri Viliskih ključih.....ko je narisan, trikrat na glas, trikrat šepetaje in trikrat miselno izgovorite njegovo izvirno ime, danes bi to bilo "ILUR DANAI". Ta trenutek je simbol AKTIVIRAN!!!!

Zadostuje pa, če ga aktiviramo na ta način le enkrat.

Kdaj je najbolje risati? Jaz osebno jih največ narišem zjutraj okoli četrte ure, takrat je res čista, prijetna, močna energija, vi kar spijte naprej, ker boste še ujeli druge ugodne termine......kot zora, večerna zarja, polnoč, solsticij in ekvinokcij ali kasneje tudi ko ste zbrani in dobre volje.

 

Sem pa bil pa danes v stikih z Marjetko Jeršek, ki si je pogledala Album Vilincev in bo ob prenovitvi njene spletne strani tudi tam na voljo. Ji je všeč, malo me je pohvalila x^x xDDx , sem pa moral po njenih nasvetih par simbolov popraviti, ki jih bom na koncu omenil, da ne pregledujete celotnega Albuma. Neki niso bili simetrični in nekaj stičiščnih točk ni bilo povsem skupaj, pa srebrne barve se bom na takšnih podlagah izogibal. Novo je še, da sem po posvetu z Marjetko umaknil kombinacijo Vilincev za "potovanje in izlet", ker samostojni simbol za potovanje "KARI ANAME" zadostuje.

Kdor pa potrebuje kombinacijo "proti odvisnosti" si naj pogleda v Albumu kartico, ker sem dodal nanjo še simbola "volje" in "svobode", bo delovalo in pomagalo mnogo močneje.

 

Popravljeni ali dopolnjeni so tile simboli:

 

AUL AMARI,

SANVEIL TEI AILAH,

LAMON GIL,

TIR ABAL,

ANEN RAVEL,

ALU TAR!

 

Vilinski pozdrav VSEM, tudi od Marjetke xsrcx , Boris x:)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

super boris :D Vau, ej ta vilinček brezskrbnost je res, ej malo preveč brezskrben, čist ej, danes me je malo sestra razsvetlila, da naj mi kar dol visi za šolo, ker prav dober itaq bom, pa magari dobim ena, in res, kok je fajn bit brez skrbi :D Pa v šolo sem itaq sprejet tak da ni frke, pa tak dobra novica je danes bla ko sta prfoski za biologijo on slovenščino rekli da ne bosta spraševali če nebo potrbno, ker itaq imamo preveč dela z drugimi predmeti xsmx

 

tenkju vilinčki :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BorisM, nujno! Omenjaš srebrno, da ne... če sem razumel prav.

Imam tako strašno fajn svetlečo srebrno za temne papirčke. Kaj je rekla Marjetka, zakaj ne?

LPI

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>BorisM, nujno! Omenjaš srebrno, da ne... če sem razumel prav.

Imam tako strašno fajn svetlečo srebrno za temne papirčke. Kaj je rekla Marjetka, zakaj ne?

LPI

:eek: ....srebrno samo za v album ne ali sploh ne? Mislim, ker bi se slabše videlo, ali ker ima slabo energijo? (:sori: ...meni srebrna tko lepa....)

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Piko, Ribica Katja in ostali....srebrna je v redu, ampak jaz sem zbiral v Albumu presvetlo podlago, pa ni prišla do veljave. Ob srebrnem pisalu si izberite malo temnejše odtenke ozadja. Torej skrb je odveč!

Danes izbral simbol "svobode: ILIM MILEI"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Svoboda_ILIM_MILEI_001.thumb.jpg

 

....ki je zelo primeren za odvisneže pri kavici, pri cigaretah, pri alkoholu, pri mamilih, pri suženskem odnosu partnerstva. Lahko ga narišemo na nosilce iz naravnh materialov, ali pa s prstom na škatlico cigaret ali na pijačo, ipd.

Pomaga pa tudi zatiranim narodom, plemenom, ljudstvom, ki rabijo svoje pravice.

Simbol ponazarja roža svobode, imenovana ILIM MILEI.

 

Vilinski pozdrav VSEM, Boris xsrcx x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes odlično delovala zabava :D In hvala vilinčki za dobro 4 pri kemiji :D

Jutri pa prosim da mi pomaga počitek, spanje ker sem zelo utrujen postal :sleeping:

 

LP xrosex

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vilincki, danes vas rabim x:)x prosim pomagajte xwizardx
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> :eek: ....srebrno samo za v album ne ali sploh ne? Mislim, ker bi se slabše videlo, ali ker ima slabo energijo? (:sori: ...meni srebrna tko lepa....)

Imam eno srebrno, ki se odlično in zelo lepo vidi na temno modrih, temno rdečih in temno zelenih papirčih, simbolček kar žari. Bom za jutrišnji izlet v gore imel kak tak simbol s seboj, pa bomo čez nekaj dni videli, kako izpade.

 

In hvala, Boris za pojasnilo, kaj je bilo pri nekaterih tvojih karticah narobe s srebrno barvo! Čeprav tvojega albuma ne uporabljam, ker imam knjige, je zlata vreden! Bom še kdaj kaj kliknil nanj!

 

Nekaj diskusij sem zasledil o avtorstvu. Takšno je moje mišljenje:

 

Če so simboli stari, ponovno najdeni, potem nad njimi za nekomercialno rabo ne more biti avtorskih pravic, v kolikor jih nariše sam. Pod avtorstvo gotovo spada besedilo knjige. Sam občasno uporabim kak manjši citat, vedno navedem vir, ker se mi zdi, kot bi ob enem promoviral tudi veliko več, kar je v idejah knjige same. Obsežnih tekstov ne bi prepisoval, pa mislim da tu Boris stvar pelje povsem dobro, ko o delovanju napiše po svojih besedah, uporabi svoje misli izkušnje prakso itd.

 

Lepo se smejte pa dajte si duška!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni z AMALI DOARE!

 

Hvala Piko!!!!

Nam pa tudi ti s svojimi izkušnjami in mnenji veliko pomagaš x:)x :palec:

 

Danes povlekel Vilinski simbol "vstajenja: TAE MOREI"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Novo_ivljenje_TAE_MORI.thumb.jpg

 

Uporabite ga lahko pri zdravljenju posebno hudih bolezni, tudi nezavestnih bolnikov, kot za tudi vse oblke vstajenja. Obudil nam bo naše sposobnosti, čustva in zmožnostih v novem življenju. Kdo ne vidi več izhodov iz situacij naj si ga vsekakor nariše, da najde nove smernice. S simbolom ALEIRA GANA lajša tudi hude depresije.

V zavesti nam bodo prebujeni spomini na prejšnje življenje, ki jih bomo integrirali v sedanji čas.

Ponoči položen pod blazino, nam bo pomagal se prebuditi sveže v novo jutro in nov dan.

 

Vilinski pozdrav, Boris xsrcx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala, vilincki za tako lepo oceno in pomoc pri kolokviju :palec: se priporocam za naprej x:Dx
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Danes povlekel Vilinski simbol "vstajenja: TAE MOREI"
Včeraj sem gledal tale simbolček, prav lušten se mi je zdel, sem ga uporabil pred 2 tedni. Zakaj se mi je zdela altana narisana previsoko oz. zakaj sem imel v spominu, da se krog ne dotika altane? Pošljem mu pošto, Boris-mu, ker prepričan pa le nisem bil, on je pravzaprav stručko, ne jaz. Pa sem dobil tolažilni mail, da je vse tako, kot mora bt. Ampak žilica mi ni dala miru in sem doma preveril, kaj sem risal, kako. Ponavadi verjamem, vendar se v stvareh, ki jih lahko vedno prepričam natančno kot le morem.

 

Na hitro bi še enkrat rekel, da si ta simbol gotovo narisal z občutkom.

 

A to je bil samo uvod v brskanje po knjigi, katere 3 ključe si danes vzamem na izlet. V risanje sem vložil kar nekaj tzruda in pozornosti, precej misli sem položil v same črte, ki me bodo danes spremljale na izletu. Na ta način bodo z menoj tudi takrat, ko bom v glavi nanje že pozabil. Zato si velikokrat ključe za posebne priložnosti narišem povsem na novo.

 

Risati sem začel Cilj, Eron Vig, pa mi sprva risba ni bila všeč. Zato sem šel risati novo. Šele tako sem videl, da mi seveda ustreza ta-prva! berem, kateri simboli pašejo zraven in si izberem Olan Rei, Zdr Avje. Tretji simbol pa je do jutri še skrivnost. Ko sem ga narisal, sem dobil občutek, da me skozi narisane pike iz osenčenega ozadja gledajo oči.

 

To je zatrikrat vse pa še jutranji pozdrav,

Piko riše Vilko

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še eno obvestilo, ko me mnogi sprašujete glede Marjetkinih delavnic.

 

Tule je dobrodošla informacija:

 

Z veseljem vas obveščamo, da bo drugi del delavnice pisateljice Marjetke Jeršek, Ključi energij -Vilinski simboli, 28.05.05 na Cankarjevem nabrežju 7, Ljubljana od 15.00 do 19.30.

 

Prijave in info. Eva Zevnik 040 984 770.

 

Novi termini delavnic MARJETKE JERŠEK

 

KLJUČI ENERGIJ – VILINSKI SIMBOLI so:

 

28.5.05 II. del

 

11.6.05 I. del

 

18.6.05 II.del

 

27.8.05 I. del

 

Vilinski pozdrav, B. xsrcx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BorismV, (V kot vilinski), lepo! Hvala ti, ker imaš stike z Marjetko. Pa tale tvoj nov podpis je zelo in izrazito vilinski:

Učimo se ljubezni. Ne od človeka. Učimo se ljubezni od drevesa, reke, sonca, od oblaka in od cveta. Učimo se ljubezni. Obdaja nas in objema.

Kje si dobil tak navdih?

 

Behemoth666 če tebi "pa zadnje čase nekp ne delajo fajn", potem nekaj drugega ne štima. Preveri, če deluješ skozi pozitivno energijo, če so zares začimbica kot dodatek glavnim sestevinam tvojega življenja ali jih nisi uporabil namesto soli, skratka preveri način uporabe. Od začimb samih se ne boš mogel nasititi, glavnino energije moraš dobiti drugje, vilinčki so v pomoč, taglavno moraš narediti sam. No, tako vsaj mislim.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...