Skoči na vsebino

Vilinski simboli


teja

Recommended Posts

Pozdrav v soboti!

 

Danes izbral simbol "razuročitve in protiuroka: REM ŠALAT"

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Razuro_itev_REM_ALAT.thumb.jpg

 

Z njegovo uporabo boste nevtralizirali posledice zlobnih besed, misli in tudi dejanj.

Tukaj so všteti klevetenje in ogovarjanje, tako da bomo bolj usmerjeni k resnici in ljubezni. Če je kdo negativno programiran (še iz otroštva......npr. kako si debel, grd, nekoristen, štorast, vse slabo....) si ga le narišite, saj za takšne programe niste sami krivi, ampak tisti, ki so vam to vcepljali, lahko na glas, dost je pa že miselno.

 

Zato vi tega prosim nikar ne počnite drugim!!!

 

Mogoče še to, da npr. ko dobite kakšno novo stvar od bilo koga, jo postavite na ta simbol ob simbolu čistosti, da se predmet sčisti.

 

Želim vam prekrasno soboto, Vilinski pozdrav, Boris xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsmx 1Pozdravljeni!Prvič sem na tem forumu in me zanima ali moraš te vilinke simbole vedno znova risati.Nisem ravno preveč vešča v risanju.Moji simboli niso tako lepo narisani ali to kaj vpliva če niso ravno estetski
Dobra volja je najbolja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wilma dobrodošla - MAKSIMA DAMARI med nami lunatki! xsrcx

 

 

V začetku jih je priporočljivo čimvečkrat narisati, ob prošnji in zahvali, kasneje se pa aktivirajo že ob njihovem imenu in vizuelni predstavi in risbi.

 

Nikar ne mislite, da ne znate risati, drugi lažje ocenimo, prav VSI znate lepo risati, mogoče, da imate previsoke kriterije pri sebi, ker sem že bil tolikokrat prijetno presenečem pri takšnih, ki pravijo, da ne znajo risati, zato pogum in voljo.

 

Obilo lepih trenutkov z Vilinčki vam želim, lepo soboto, B. xsrcx x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej boris, samo ti pa že malo pretiravaš, ni se treba zahvalit, komu le? simbol pa se že sam aktivira sam da pač izgovarjaš 3x njegovo ime, v nobeni od obeh knjig ne piše da se rabiš ahvalit. Komu le? Simbol je itaq sama energija, vilinski čarovniki ki so itaq mrtvi pa nimajo nobene veze s tem.

 

Pikica, you go girl xsuperx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Behemoth, vidim da res moraš prebrati obe knjigi, da boš lažje ocenjeval. xsrcx x:)x

 

Ampak ne se potem večkrat tule spraševati zakaj se ti ne aktivirajo. :inocent:

Ko boš želel, boš itak spoznal, pa boš, ker si dost dojemljiv xDDx x;)x

 

Hvala Marjetki za dober prispevek v poletnem LADY Horoskopu, kjer je noter tudi nagradna igra.

 

Vilinski pozdrav, Borism xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x boris hvala za informaciji očitno premalo vem o vsem tem Treba bo kupit knjigo in jo preštudirati :2src: tako je ko star začneš :vio: Tudi vam lepo soboto še naprej
Dobra volja je najbolja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem predobro spoznal zakaj se mi niso aktivirali, zdaj ko sem ugotovil v čem je problem so se vsi aktivirali.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:)x boris hvala za informaciji očitno premalo vem o vsem tem Treba bo kupit knjigo in jo preštudirati :2src: tako je ko star začneš :vio: Tudi vam lepo soboto še naprej

 

Wilma ne misli nikoli tako, za prav nič nisi nikoli prestar.

Kaj pa potem šolarka, ki pride v astro šolo prvič pri 85 letih in se z veseljem uči. :8):

 

 

Če te zanima in veseli, boš zmogla, lp x:)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem predobro spoznal zakaj se mi niso aktivirali, zdaj ko sem ugotovil v čem je problem so se vsi aktivirali.

Behi, fant moj, a veš, kdaj boš veliko vedel o vsemnepojasnjenem, okultnem, o čaravništvu, vilinskih bitjah, o magiji? takrat ko boš v skromnosti si priznal, sebi ne nam, da je to ogromno področje, kjer te vsak dan življenje preseneti s čudeži, kjer je vsaka misel, ki jo nadgradiš dodatno znanje in kjer Ego nima kaj počet. Še enkrat ti polagam na srce in ni ti potrebno odgovoriti, recimo da vem, kaj se ti plete zdejle po glavi (da itak paziš, da itak veš kam se spuščaš, da itak si pameten, ....) pojdi počasi in zavedaj se, da je znanja ogromno....da ne boš v letu ali dveh osvojil znanja modrecev, da vse kar rabiš je mir v sebi,... daj uživaj mladost, se zraven zabavaj ter imej "duhovnost, magičnost" za razširitev svojega znanja... ker veliko že veš, ogromno in ne daj da te to uniči :palec: pa razumi to kakorkoli x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Behemoth666 :palec:

a veš, da te imamo vsi radi, ker si za svojo starost res nekaj posebnega !! Pa je le dobro, če tole dobronamerno od Selene vzameš za čisto resno, ti je napisano od srca, tolk dobro jo pa poznam. Veš Behemoth, ko se čisto spontano zahvalimo s srcem, vesolju, takoj ko izrečemo prošnjo, pomeni, da verjamemo, da je že uresničeno. To je vsa umetnost tega. To pomeni postati po božansko ponižen, tisti sili v vseh nas, ki jo eni imenjujemo Bog, drugi ljubezen, tretji Svetloba, in Tolteški mojstri modrosti ji rečejo preprosto ŽIVLJENJE , ki preveva vse. Ko dojameš to besedo, veš da je vse ENO. Le poizkusi se zahvaliti tako da boš čutil, da si duh-zahvala sama. x;)x xDDx :palec:

 

Mej se !!

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Behi, fant moj, a veš, kdaj boš veliko vedel o vsemnepojasnjenem, okultnem, o čaravništvu, vilinskih bitjah, o magiji? takrat ko boš v skromnosti si priznal, sebi ne nam, da je to ogromno področje, kjer te vsak dan življenje preseneti s čudeži, kjer je vsaka misel, ki jo nadgradiš dodatno znanje in kjer Ego nima kaj počet. Še enkrat ti polagam na srce in ni ti potrebno odgovoriti, recimo da vem, kaj se ti plete zdejle po glavi (da itak paziš, da itak veš kam se spuščaš, da itak si pameten,  ....) pojdi počasi in zavedaj se, da je znanja ogromno....da ne boš v letu ali dveh osvojil znanja modrecev, da vse kar rabiš je mir v sebi,... daj uživaj mladost, se zraven zabavaj ter imej "duhovnost, magičnost" za razširitev svojega znanja... ker veliko že veš, ogromno in ne daj da te to uniči :palec: pa razumi to kakorkoli x;)x

Ne, če pa sem odgovoren, pri tem pa sem 100% urokov sploh ne delam tak brezveze, če pa jih pa pošlogam da ugotovim kako bodo hude posledice. Ej pa znam da v 3 mojih letih nisem dosegel vsega znanja, saj nihče ne bo znal, jaz sem se usmeril v tisto kar me najbolj zanima, nekatere pač dimenzije, drugi astrlna bitja in božantva, nekatere bioenergija, mene zanima samo kako bioenergija vpliva na magijo in obratno. Ej, pa znam da je to ogromno področje, pa seveda grem počasi, saj drugega mi ne preostane (šola, bolj se rabim učit pa to). Ne rabiš skrbet zame, ne delam nič takega kaj bi drugim škodilo. Delam za moje najvišje božansko dobro x;)x

 

<{POST_SNAPBACK}>Behemoth666  :palec:

a veš, da te imamo vsi radi, ker si za svojo starost res nekaj posebnega !! Pa je le dobro, če tole dobronamerno od Selene vzameš za čisto resno, ti je napisano od srca, tolk dobro jo pa poznam. Veš Behemoth, ko se čisto spontano zahvalimo s srcem, vesolju, takoj ko izrečemo prošnjo, pomeni, da verjamemo, da je že uresničeno. To je vsa umetnost tega. To pomeni postati po božansko ponižen, tisti sili v vseh nas, ki jo eni imenjujemo Bog, drugi ljubezen, tretji Svetloba, in Tolteški mojstri modrosti ji rečejo preprosto ŽIVLJENJE , ki preveva vse. Ko dojameš to besedo, veš da je vse ENO. Le poizkusi se zahvaliti tako da boš čutil, da si duh-zahvala sama.  x;)x  xDDx  :palec:

 

Mej se !!

Saj sem vzel;) Aja, pa jaz se glih ne podrejam bogu, (no nekaterim , veneri npr. :D ) se najvišjemu božanstvo - vesolju. Pa lej, saj ne da nebi bil hvaležen, seveda sem, hvalabogu simbolom sem zdaj bolj samozavesten, v šoli so se mi ocene podvojile, spremlja me sreča, nimam več skrbi, iz vsake težave se nekaj naučim, tako da jebi ga, vsi imamo probleme in skrbi. Tak da se zahvalim, če ne v mislih, pa sem v podzavesti full hvaležen vesolju za ta dar :D Pa ne samo vesolju, ampak vilinskim čarovnikom, saj so oni ustvarili te simbole ;)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Behemoth666, hahahahahaha, sem vesela, da si mi tako pošteno odgovoril, seveda, saj so naši občutki, čustva, ki spremljajo vse skupaj, kar se v nas dogaja, tista čista energija.

Drgač je pa na konc vedno spoznanje, kot je opisano v knjigi POLJE.

 

VSE JE NA NIČELNI TOČKI. SAMO ČLOVEKOVO OCENJEVANJE IN MERJENJE DAJE VSEMU POTEM POLARITETO.

 

Povedano po domače: Vse, prav vse, je samo naš odsev. Kar oddajamo, to dobimo nazaj, ali vse je samo naše ogledalo.

 

Dober si, včasih mi Borism tako z veseljem pove kaj o tebi. Sva kar na vezi z njim. Če hočeš pokukaj še na Rf:

http://www.rudimark.info/index.htm

http://www.rudimark.info/rudi_forum.htm

x;)x xDDx :palec:

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala še enkrat Tinal, sem popravil in dodal ime, ko se pa pregledal in ugotovil, da je ta simbol že bil noter, torej podvojen. Ti si našla tistega s samo Slo imenom.

  Sem odstranil dvojnika, imenuje se pa "EŠAM BEI / sinteza ali kozmična poroka" x!x

 

Lep dan & vikend, Boris  xsrcx  x:)x

Hvala ti!! x;)x Očitno le nimam tako ostrega očesa, da onega drugega nisem našla... ha ha! x:Dx LP! x:)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce med voznjo uporabljam poleg eni lava in leria rava se ILA LOM (opaznost) - (hmm.. ta naj bi bil zato, da bom bolj opazna? da me vozniki hitreje opazijo...) in TARIN ALB (varnost)... A je to OK? :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vprašanje zate: A so ti vilinski simboli bedasti?

Niso mi bedasti. Opozarjam zgolj na malce kritičnosti pri uporabi in upoštevanje mej, ki so pri takšnih simbolih vedno prisotne. Simboli so katalizatorji zavestnih sil. Pomembno je tudi, koliko si navezan na določen simbol. Ta spremenljivka pa precej zaplete stvari. Saj pravim, vedno rad drezam. Tudi do Kabale sem silno kritičen. Vsako stvar preverjam iz več zornih kotov.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Niso mi bedasti. Opozarjam zgolj na malce kritičnosti pri uporabi in upoštevanje mej, ki so pri takšnih simbolih vedno prisotne. Simboli so katalizatorji zavestnih sil. Pomembno je tudi, koliko si navezan na določen simbol. Ta spremenljivka pa precej zaplete stvari. Saj pravim, vedno rad drezam. Tudi do Kabale sem silno kritičen. Vsako stvar preverjam iz več zornih kotov.

 

Ja, kul...pač zmotil me je tvoj ton v dveh postih v tej temi.. peace! Premirje. Mej se, lep dan! x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsekakor, draga Pika Pikica. Iz tega, da nekam dreznem, se vedno rodi nek dialog, kjer vsi udeleženi nekaj pridobimo. Natanko vem, da je izgled stvari odvisen od točke zrtja in glede na to imamo vsi vsaj delno prav. Sem pa kritičen do citiranja tujih naukov. Rad imam, da ljudje povejo svoje misli s svojimi besedami in da nekaj trdijo zato, ker so osebno prirpičani v to in ne zato, ker so do tega prišli na tak ali drugačen način. Najbolj na tesnem so ljudje, ki ne znajo drugega, kot citirati kakšnega mojstra (predvsem svojega). A to že ne sodi sem. raje odprem novo temo.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej boris, kaj lahko še enkrat napiše mi tisto o meditaciji kar si mi prej govoril po telefonu? Ker sory ampka čist nič te nisem razumel :icon1_blush:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ej boris, kaj lahko še enkrat napiše mi tisto o meditaciji kar si mi prej govoril po telefonu? Ker sory ampka čist nič te nisem razumel :icon1_blush:

Ojla Behe!

 

A nisi razumel :eek: :sori: :o|o: xDDx , deloval si mi pa kot da si, drugič te pa raje ne pokličem x:Ix , bova kar tule, če ne razumeš štajerske "šprahe" xDDx x;)x

 

Vilinski pozdrav, B. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes izbral Vilinski simbol " Delo(vanja): TIR ABAL "

 

http://vilinci.media-splet.net/albums/vilinci/Delovanje_TIR_ABAL_001.thumb.jpg

 

Z njim boste bolj delovno uspešni, bolj boste uživali v svojem delu, konjičkih, nasploh pri početju. Naj ne bi manjkal v delovnih prostorih, na pisalnih mizah. Vzemite ga tudi s seboj pri iskanju službe. Z eno zelo dobro in uspešno sugestijo bi ga spojil.

 

"Delo je ljubezen, ki jo udejanjim" xsrcx :2src:

 

Vilinski pozdrav v ponedeljku, ker je pa jutri tudi kresna noč, ......."obilo lučk, kot jih je meni zaželela Marjetka, jih jaz prav tako naprej VAM" ......energijski obrat, najdaljši dan, najkrajša noč in s tem začetek poletja, uživajte to poletje, pa tudi nasploh v življenju, Boris xsrcx x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...