Skoči na vsebino

Za prijatelja srcna zelja..


modronebo

Recommended Posts

  • Komentarji 494
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}> :flower:  xgoldfishx  xwitchx zlata ribica potrebujem te, kot te nisem še do sedaj, in to zaradi mojih naglih odločitev, ker vedno želim nardit po svoje, ker ne poslušam tistih, ki mi želijo dobro, daj mi malo potrpljenja in občutka za druge ljudi, da jih začutim, da jih spustim do sebe... Hvala xsrcx

 

Ribica, migaj za mojo prijateljico

Sam zase lahko storiš neizmerno več, kot bi kdajkoli mogli storiti zate drugi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx hvala Behi, Boris, metuljcek, Dadika... xsrcx ribica je z vašo podporo pridno migala ... :2src:

 

 

 

:inlove: xgoldfishx xwitchx xcrossfingx xloveyx ribica za moje prijatelje in nasploh ljudi na tem svetu... sem bila na Bledu, na otočku, tam je cerkvica in v cerkvici je vrv-povezana z zvoncem v zvoniku, po želji lahko zvoniš in si ob tem nekaj zaželiš, pravijo, da se te želje uresničijo... Zaželela sem si miru in sreče za vse ljudi na tem svetu... xsrcx

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Za enga zobka x:Xx oz. po novem za NEzobka x:Dx da bi čim manj bolelo!

http://pages.infinit.net/drlazare/animated_tooth_being_brushed.gif

 

Aja pa x:Ix živela plava majčica, man I'm good x:Dx x^x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bom še enkrat poskusila. Ribi, prosim, prosim, prosim za jutri, da bi bil krog prijateljev popoln xsrcx

 

To ni samo želja za prijatelja, ampak za več prijateljev, tudi za mene x:)x

 

xrainbowx xrosex xcrossfingx xgoldfishx xhypnox xloveyx :party: :detelca: xwizardx da bi tudi on prišel z veliko dobre volje, odmislil skrbi, nehal paniko zganjat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za mojo največjo (neuslišano) ljubezen, ki v torek odpotuje na polletno (ali celo celoletno) študijsko potovanje na Kitajsko, da bi srečno potovala, in uživala vse dobre stvari, ki jih ta dežela ponuja.

Migaj zanjo ribica xgoldfishx xcrossfingx xsrcbumx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Točno tako, to naj bi bilo pravo prijateljstvo, razen, če ni tolk Neptunski tip xDDx , želim vama najbolje možno ob Zlati Ribici xgoldfishx  xrainbowx  xgoldfishx  xcrossfingx

O borism! xDDx

Zadnjič, ko sem si narisala vilinčka prijateljstva, se je potem ravno ta odnost nekako intenzivno zasukal. Nekatere negativne stvari so kar padle z neba, ne vem od kod. Zdaj pa čutim energijo, kot da bi rad spet nekaj spremenil.

 

Hvala za želje xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...