Skoči na vsebino

Za prijatelja srcna zelja..


modronebo

Recommended Posts

Da bi bejba dobila tist internet domov in nehala kolegice nadlegovat pa službo zanemarjat zarad LNF-ja x:Dx :palec:

Ajde, da pride tist Telemach... joj Telemuch je čist 3 much, sej mogoče traja da ga dobiš, ne žolča zuni pustit ko čakaš da "pride" x:px sam res pa da ko ga enkrat imaš pa skos dela! No skor skos ampak dela full dobr pa hitr pa kul je si skos "prkloplen" x:Ix

Vsi na... kabl x:Ix mislm internetni x:Ix kabl x:Dx mislm...

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 494
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

A res?! Ej men pa tok dobr dela :palec: res ...mogoče le Ljubljana pa tko...ne vem, morm rečt da meni dela super, ga uporabljam že zlo dolgo, enkrat se mi je modem pokvaril pa so zato bli vsi brez interneta ne vem 1 dan x:px ampak je fixal kolega, zna vse popravit in kadar popravi dela in ....dela....in dela...DELA x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower:

 

Tvoja sreča, prijatelj moj, je zasebna. Tvoji največji in najlepši spomini so osebni, imajo svoj razlog, so nedotakljivi... ampak vseeno jih nenehno deliš z menoj, in danes ti hvala za izkazano zaupanje...

 

Želim ti vse dobro xsrcx

 

Draga ribica, za dragega prijatelja srčna želja... pstttttttt... izrečena je v mislih prihaja iz srca :2src:

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Liu, imam občutek, da še vedno bojuješ že davno izgubljeno bitko. x:(x

Ti pa želim, da se čimprej otreseš boleče preteklosti in se fokusiraš na sedanjost z prebliski svetle prihodnosti xsrcx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Liu, imam občutek, da še vedno bojuješ že davno izgubljeno bitko. x:(x

Ti pa želim, da se čimprej otreseš boleče preteklosti in se fokusiraš na sedanjost z prebliski svetle prihodnosti xsrcx

 

mhm sej bi to rada.... no ja sej ce po pravici povem mi je do pred 2eh dni to kar dobr ratval, sam zdej so mi ribce spet sistem porusle xrolleyesx Mah ja.... x:Dx

 

Hvala ti drugac Cashy x;)x

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Liu-2X si isti Lejkin post komentirala... upam, da te ni neptun v kozji rog ugnal... :vragec: x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lejka, drži se, najdi moč- sej veš kje- globoko v svojem srčku, še vedno maš pa mene ob sebi! Vse bo OK, don`t worry! xsrcx

Liu, mačka, ti boš tud vse zrihtala, tako kot je treba!! Držim pesti! x:)x :palec:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh babe kwa jamrate... itak de bo vse v redu!!!Mam jest zgorej zveze, bom zrihtal... se prav Liu, Lejka in tinal-vi nucate sreco v ljubezni... receno storjeno!!! :8):

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Pikica-mas sreco da se nisem poslal faxa...evo sem se tebe dopisal!!!Zdej ste vse gor!! :8):

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...