Skoči na vsebino

Za prijatelja srcna zelja..


modronebo

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Lejka, drži se, najdi moč- sej veš kje- globoko v svojem srčku, še vedno maš pa mene ob sebi! Vse bo OK, don`t worry!  xsrcx

Liu, mačka, ti boš tud vse zrihtala, tako kot je treba!! Držim pesti!  x:)x  :palec:

Ja hvala, se bom probala držat, če ne bo šlo, se bom pa spustila, več kot pasti ne morem :blackeye:

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 494
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ne, ne hodm kegljat, mam na žalost trajno poškodovano ramo. Bi pa kdaj z veseljem, sam probala. Je pa fajn vzdušje, pa sej veš kako je, k se babe dobimo. Pa še dobrga kelnarja mamo, tak prjazn poba morm rečt x;)x

joj, ko bi to jest kak let prej vedel, ko sem bil samo slab kilometer stran v stanovanju :o|o:

bi vas z veseljem prišel pogledat x;)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, ko bi to jest kak let prej vedel, ko sem bil samo slab kilometer stran v stanovanju :o|o:

bi vas z veseljem prišel pogledat x;)x

 

Aja, zdej si pa tok daleč, da bi ti šlo preveč bencina al kaj? Se boš pa ja zmigu, pa kdaj forumovke pršu pogledat :mezik: xDDx

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cashy, pa slincka ne pozabt! x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..pol pa kar zobarski sesalc za slino... x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
wow... vidm, da mam kle fan club... drgac pa naj kar miga ta riba... tok ene birokracije, da sem/bom ziher kaj zajebu... :xx!: :xx!: :xx!:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no no fant... zdej maš pa že blodnje... pejt raj pogledat odgovor (duhovni potenciali)...

...ekh...kwa cm... sm pac radar... x8Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...