Skoči na vsebino

Za prijatelja srcna zelja..


modronebo

Recommended Posts

  • Komentarji 494
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Draga zlata Fish xgoldfishx ,

 

jaz te bom očitno kar okupirala v tejle rubrikici. Spet je ena meni zelo ljuba oseba v škripcih, prosim bodi tako dobra, da ji pošlješ tisto malo energije, ki jo še potrebuje, da zadeve, za katere ve, da jih mora spremeniti zase , prenese iz želja v stvarnost in poskrbi in čimbolje izkoristi vse številne priložnosti, ki se ji vsakodnevno pojavljajo.

 

Hvala že vnaprej

 

:detelca: xupx xgoldfishx xcrossfingx xrosex xsrcbumx xwizardx xsrcbumx xrosex xcrossfingx xgoldfishx xupx :detelca:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Draga Zlata Ribica,

 

do petka prosim pošiljaj malo energije saj veš komu, da bo imela voljo delati na sebi, ker je nujno potrebno x:)x :palec: .

 

Pa malo še za Sfinginega prijatelja pomigaj x^x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naj olajša težke dni naši Candlelight, moje misli so s teboj :detelca:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zlata ribica, prosim pomagaj prijatelju, ki ga ta teden čaka zahtevna operacija na srcu  

 

 

Hvala  x:Xx  x:)x

danes dobila pismo, v katerem mi prijatelj piše, da je zdaj že na okrevanju v toplicah, da pa je šlo za las, saj je med oparacijo doživel tudi infarkt... Ribica (in vsi, ki ste pomagali s svojo pozornostjo in lepimi mislimi) HVALA xrosex xsrcbumx xrainbowx ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zlata ribica, prosim pomagaj prijatelju, ki ga ta teden čaka zahtevna operacija na srcu  

 

 

Hvala  x:Xx  x:)x

danes dobila pismo, v katerem mi prijatelj piše, da je zdaj že na okrevanju v toplicah, da pa je šlo za las, saj je med oparacijo doživel tudi infarkt... Ribica (in vsi, ki ste pomagali s svojo pozornostjo in lepimi mislimi) HVALA xrosex xsrcbumx xrainbowx ...

me veseli, da je operacija uspela..

 

Kako pa to, da si dobila pismo? Dandanes se mi zdi, da je to strasna redkost.. - telefoni, internet,...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako pa to, da si dobila pismo? Dandanes se mi zdi, da je to strasna redkost.. - telefoni, internet,...

Znova, res je prava redkost dobiti na roko napisano pismo... in jaz ga kdaj pa kdaj dobim... pa tudi napišem kakšnega... tegale pa sem bila seveda nadvse vesela x:)x

 

 

Še za Coccinellino prijateljico xcrossfingx :detelca: xgoldfishx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za vse vaše prijatelje :detelca: :detelca: :detelca:

 

Pa še za enega mojega :detelca:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako pa to, da si dobila pismo? Dandanes se mi zdi, da je to strasna redkost.. - telefoni, internet,...

Znova, res je prava redkost dobiti na roko napisano pismo... in jaz ga kdaj pa kdaj dobim... pa tudi napišem kakšnega... tegale pa sem bila seveda nadvse vesela x:)x

 

 

Še za Coccinellino prijateljico xcrossfingx :detelca: xgoldfishx

ej to je super.. Jaz sem vcasih napisala ogromno pisem in jih ogromno dobila, zdaj ap mladi sploh nic vec ne pisejo... Pa tako lepo je cakat ,v nestrpnem pricakovanju, na odgovor,..., sedaj pa ga dobis v sekundi preko interneta.. :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...