Skoči na vsebino

Za prijatelja srcna zelja..


modronebo

Recommended Posts

:palec: :palec: :palec:

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 494
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

želim si da bi se pozdravil in zacelil tko k je treba... da bi bil tak kot prej... ali da bi lahko počel vsaj večino stvari, ki jih je včasih počel. ribica pomagaj mu... sej je zelo močen, priden in vztrajen... malo mu pa še ti pomagaj.. xrosex xsrcbumx xrosex xcrossfingx xgoldfishx
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

:flower:

Tej prijateljici xsrcx x:Dx x;)x , tudi jaz zelim veliko spoznanj, vem pa, cutim tako, da ko bo tako dalec stran, bodo z njo tudi v mislih in v srcku vsi njeni prijatelji in prijateljice, in vse kar bo dozivela, bo direktno preneseno na njih.

Boris, Amis in Selene, hvala vam za lepe srcne zelje :2src:

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris, xcrossfingx prijateljici, lepo ko skrbis (sam ne smes prevec), pa zdajle sem se spomnila na Astro - enega zdravilnega v njeno smer, pliz! :detelca:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx za mojega prijatelja ribica ponovno srčna želja, da življenje mu prinese še kakšen sončen žarek.

Včeraj sva se srečala, pripovedoval mi je o sebi in ko sem ga gledala v njegove modre oči, sem v njih videla žalost :V:

 

Ribica za mojega prijatelja te prosim, naj bo srečen in naj spozna, da življenje ni kovanec, ki ga vržemo v zrak in je hip zatem že odločena naša usoda. Je kovanec, ki ga obračamo v svoji roki, kot sami hočemo in ga vržemo v zrak, ko smo prepričani, da bo padel tako, kot si želimo xsrcx

 

Hvala x:Xx

 

xcrossfingx xgoldfishx xwitchx

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ribica pomigaj se za mojega prijatelja,ki mora opraviti neko zadevo,da bi mu to zelo dobro uspelo....ampak saj sem prepricana da mu bo! xribax xflowx xgoldfishx xgoldfishx xcrossfingx

 

Pa tudi,za vse ki te potrebujejo. :8):

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

:2src:

Draga ribica xsrcx moja najdrazja prijateljica GOmetuljcica :2src: potrebuje jutri ob 10. uri veliko tvoje pomoci. Prosim pomagaj ji, da bo njeno srecanje z osebo, ki jo dobro pozna, potekalo v duhu prijaznosti, naklonjenosti, ljubezni in spoznanj, ki bodo vplivale na obe osebi, da bosta razmisljali v isti smeri xDDx

 

Poglejta kresnicke, poglejta zvezde, razmisljajta o soncu in videli bosta zivljenje. Tako velikcastnega plamena se nista videli, samo zazreti se morata v pravo smer :2src:

 

Draga prijateljica GOmetuljcica zelim ti vse dobro xwizardx xcrossfingx xgoldfishx

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...