Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Nekateri beremo, ker radi beremo, da se česa novega naučimo, da vidimo kaj dogaja, nekateri, da se spotikajo...itaq, kot sem že danes napisala v eno drugo temo...včasih besede rušijo svetove a nekaterim to ni mar, ker jim je včasih to primarni in edini cilj.

Ne vem, ne hodim sem brat, slovnične napake popravljat in se spotikat ob druge ljudi....

 

btw sanjalica z užitkom berem tvoje poste x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

:vragec:

 

 

zadnje chase me :vragec: -a nekam pogosto omenjate... x;)x

samo....ma ja, a ni to tema obrekovanje x:Dx

kr tko naprej....reklama je pa le reklama... x:o)x

 

dons dolgochasna nedelja brezdelja....tko kot vsak drug dan....hehe

TUGO MILA JESENIII....bi reku rambo

 

 

666 zdolgochasenih zlobijeu....uah

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, no...Bobnar pa ja tko fejst fant.. x;)x x:Dx

 

Cosma, res je blo včeraj.. :xx!: ...men se še premaknit ni dalo...

Pa kje ste bli...da vam je blo tolk :palec: .. x?x x?x

 

Še eni...ki znajo čez Trojane.. :palec:

Naslednjič pa...mejbi.. x;)x ...se srečamo... x;)x x;)x

 

Men pa všeč...drobne napake...tko človeško delujejo... x^x x:Xx ...Sanjalica..

 

x;)x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.. Men pa všeč...drobne napake...tko človeško delujejo... x^x  x:Xx ...Sanjalica..

 

x;)x

 

Astra

:palec: x^x :palec: x8Dx :palec:

 

... po koncertu Metallice so me debelo gledali, ko sem rekla, da mi je vsec, ker so 'fusali'... :eek:

Ampak point ni bil, da bi totalno zafusavali... :)

Pac pa takole... clovesko... sem in tja kak toncek, ritemcek, itak opazno samo za nas poznavalce vsakega poltona, solinga...

A - vsaj ves, da ni na plejbek, da je real. xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Sanjalica ni v nobenem trenutku plejbek x;)x

 

Originalno :vragec: !

 

Z veeeeliko napakami... tu pa tam pa kakšna dobra lastnost, pa potem se to pokompenzira in sem Unikatna :vragec: -ka!

 

Hmm...nov nick...nekaj v zvezi s Hudichkom.... razmišljam.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalica ni v nobenem trenutku plejbek  x;)x

 

Originalno :vragec:  !

:palec: x:Dx

 

Mickeni mal potrpezljivosti, vcasih smo pac take xrolleyesx ...

 

Astra mi se imamo v glavnem vedno fajn, ne glede na to kje smo v Ankaranu ali pa Mariboru, meni je bolj to odvisno od ljudi, kot pa od prostorov. Ne vem kje smo tocno bili, posledica tega, da smo imeli izvrstnega vodica po Mb. Moji spomini so najlepsi iz no name krajev in no name prostorov.

 

Sla na en dolg sprehod blizje soncu, pa ga nisem videla...ampak odlicno jedla, kar je pa tudi nekaj a ne...priporocam Slavkov dom, kjer postrezejo izvrstno hrano, kjer je zelo cista gostilna in zelo dobri natakarji 5 zvezdic bi jim dodala.

Ker vceraj, smo kosili v Mb v gostilni, ki ima 5 zvezdic, a zal je vceraj bilo za minus 5 zvezdic.

 

Marsa dobra izjava, men se dopade...itaq na koncertih cisto druga stimunga, kot na cd-jih.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma sej sploh ni panike v tej gostilni, do zdaj je bilo res vedno na nivoju...vceraj smo pa uleteli skupaj z neko maso pogrebcev in nas je bilo naenkrat too much....ma sej bo drugic boljse.

 

Ma, ja meglo smo vam razkadil, da se lahko lepse gledate x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se imam pa ustvarjalno x;)x

 

En lep pozdrav vsem, pa šibam x:)x

 

p.s. prej sem si dala na obraz masko, ki ji je pretekel rok trajanja... ker sem pozabila pogledat :wacko: zdaj sem pa luštno rdeča v obraz pa kar mal se mi zavrti od časa do časa... čudovito, res, bravo jest x:Dx x:Dx x:o)x (drugi si prste režete, jaz pa barve spreminjam, press x:o)x )

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako x!x x!x

Tale LNF...se je izrodil...v eno samo čvekanje...še največ o seksu...in bedarijah.. :xx!:

Jaz pa resna ženska...ki me zanima vse kaj drugega.Zato se poslavljam.

Lepo se imejte, uživajte še naprej...mene ne bo z vami...vsaj nekaj časa ne...v upanju..da se popravite...

 

Astra

 

P.s. Aja, menda nisem omenila, da gre moj PC...na prenovo....in bom vsaj nekaj dni brez njega... :xx!: :xx!:

 

Pa sem vas... x:Dx x:Dx x:Dx (me prav zanima, kolk jih je resno vzelo moje zgornje besede.. x:Dx )

 

Pogrešajte me....jaz vas booooooom..

 

x:Xx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...(me prav zanima, kolk jih je resno vzelo moje zgornje besede.. x:Dx )...

Jaz ze ne. :)

 

Pogrešajte me....jaz vas booooooom..

OK. Bomo. x:Xx x:)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Tako  x!x  x!x

Tale LNF...se je izrodil...v eno samo čvekanje...še največ o seksu...in bedarijah.. :xx!:

Jaz pa resna ženska...ki me zanima vse kaj drugega.Zato se poslavljam.

Lepo se imejte, uživajte še naprej...mene ne bo z vami...vsaj nekaj časa ne...v upanju..da se popravite...

 

Astra

 

P.s. Aja, menda nisem omenila, da gre moj PC...na prenovo....in bom vsaj nekaj dni brez njega... :xx!:  :xx!:

 

Pa sem vas... x:Dx  x:Dx  x:Dx (me prav zanima, kolk jih je resno vzelo moje zgornje besede.. x:Dx )

 

Pogrešajte me....jaz vas booooooom..

 

x:Xx

 

Astra

Evo ti moj telefon, bom jaz namesto tebe tvoje poste po nareku pisal x;)x 041816605

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo ti moj telefon, bom jaz namesto tebe tvoje poste po nareku pisal x;)x  041816605

Stane, nehi, s temi tvojimi prijavami zadnje čase mi boš še pod kožo zlezel .... pol boš pa mel x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x x;)x

 

Človeku privabiš širooooooook režaj na ustnice... oz, bom rajš rekla na obraz od enega ušesa do drugega :palec:

 

p.s. jaz pa danes po dolgem času... zaključujem dan zadovoljna sama s sabo in tem, kar sem naredila :palec: svaka mi čast, res, prav pohvalit se moram x:Dx x:Ix :wub:

 

 

psssst.... lepo pančkite vsi, lunatki xsrcx pa sladke sanje xwizardx

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Digitalnega, Sony Cybershot DSC-P72.. x8Dx

 

nocne fotke so super, samo cez dan, na soncku bi ga rada se preizkusla.. pri nas pa sama megla.. :xx!:

 

Jaz tudi tik pred novim letom istega. Wow, bomo fotkali.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, ne bom več do pol dveh zjutraj visel na LNF  :vragec:  x:Dx .............. :U:  :U:  :U:

Hehe :eek: x:Dx x;)x

 

me thinks me too not ghhhhhh :U: :sleeping: :blink: :wacko: <_< B) :P

 

dobr jutr, sončki :palec: xwizardx :flower: xrainbowx xsrcbumx lepo dan vam želim x;)x

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj vsi! Dobar jutar! :)

Danes smo dlje spali, ker tamali ni sel v solo - nekaj je malo zbolel; kaslja, smrka. A ni hudega, se vrocine v bistvu nima.

Jaz pa ful dela, a kar dobre volje. :)

 

He, Kristalka, ko sem jaz bila v soli in smo imeli racunalnistvo, ne samo, da se ni bilo neta (tu), pac pa itak nisem nikoli prisla do njega (racunalnika) - ker so se vsi prej zagrebli...

 

Grem delat - fajn bodite! x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj...

Ja Kristalki je res fajn... x:)x

Ko smo mi imeli računalništvo, smo pisali neke programe v DOS-u in to je blo vse, tist črn ekran, une kratice pa poševne črte in to in ena dolgocajtna skripta... :xx!:

Marsa bo mogla pa na preventivo prešaltat.. obilo vitaminov.. da bo bolnemu šlo na boljš, vama pa nč naprej... ma spet očitno neki razsaja al kaj.. :sori:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še en dolgočasn dan v šoli....pa še telovadbo bomo mel. smo mislili, da je ne bo, ker je prej potekalo neko prvenstvo v odbojki pa je že konec :C:

eden redkih dni, ko se tudi meni ne da telovaditi (čudeži se dogajajo vsak dan xDDx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...