Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

pa sjej vem jest to. sam upala si je pač spregovort tut pred tv ekranom o tem kot,da si tvoja prjatlca ne zasluzi iste ,enake odobrave, je tko? Sedaj pa tehtaj. Kera si prej zasluži vrsto darovalca?!

In v čemu je razlika prosit al pa upat javno?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Hi hi hi, pa sem le vsaj 1 post uspela nalept sem gor. Danes dobila Lunin koledarček, sem ga komaj čakala... (uf to se meni ne dogaja pogosto, da kaj materialnega komaj dočakam). Drugače imam pa ta teden v planu še nakup gojzarjev - sem si vtepla v glavo, da bom malo začela po hribih hodit, pa z navadnimi supergami nekako ne gre. No in sem si jih dala v plan. Bom to ta teden zrihtala.

 

Drugače pa dosti dela. Sem spet nazaj iz računovodstva v komerciali, pošlihtala vse tukaj in tam. Vas pa vse zelo zelo pogrešam in upam, da bom lahko jutri kaj več brala.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni so tudi delali punkcijo kostnega mozga (dokaz, da nekaj mozga pa le imam x:Dx ) iz hrbtenice. Igla ni bila kaj spodbudna videti, no lezati moras 24ur, pa se pol si mal telecji. Nic kar se ne bi dalo preziveti. Imam pa se vedno nekako obcutljivo to mesto okoli vboda in vasih rahlo oteceno (pri vecjih naporih), kar pa ni nujno povezano s tem.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....(dokaz, da nekaj mozga pa le imam  x:Dx ...

x:Dx xDDx x;)x :zoro: xDDx

 

... to mi je vsec pri Rakih... tale smisel za humor, odstekani... x8Dx :palec:

 

 

... xDDx xDDx ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo mene x!x

Je trajalo manj, kot sem pričakovala.. x^x ...menda še bo kak dan vmes...sam ne bo hudo... x^x

 

Mi spet v normal lajfu..famili ozdravela... :palec: ...in jaz ostala zdrava...še bolj :palec: :palec:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

bemu ADSL....pa poshto....pa telefon....pa vse skupi

 

 

666  :xx!: -ou....grrrrr

Jo. :o|o:

Sam meni je bilo kul, sem dodala kakih 20 ikon medtem za na forum... x;)x

S Chata... sicer so ene malo... hm, popacene... a kot vidim, niste zelo natancni vsi, pa je potem... v teh merilih, zelo OK - mislim, sajzi pa vse... popachenost...

;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eehhh... :o|o: xrolleyesx

namesto navdusenega, kaj da sem (nad ultrazvocnega!) - cesa nisem... zelo zoprno, kao... x:o)x

... "zoprno" - praviva, se hecava z Mitjo... x;)x xDDx x:o)x

 

Valjda sem veckrat kaj se pritozevala in tko, :o|o: zoprno.. in to...

Pa me Mitja vcasih takole pogleda, pa pravi: "To je pa res zoprno, a ne?" x:o)x

 

No, in... namesto, o, wow, kok dbest, vsi nove ikonce... x;)x x:px ..,

Ne, nekaj je "zoprno" (ni smeskotov, ki...)... x:Dx hehe...

Kar predstavljam si Mitjo... "Zoprn, ne?" xDDx

In ko zaslisim sebe, da je nekaj "zoprno", je ze avtomaticno kontrascena, ker se prec smejim in se mi zdi duhovito, kako jaz zdaj nekaj kenjam - zoprno....

Zoprno, ne? x:px x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, kok znas ti cloveka v smeh spravit.. x:Dx men nc jasno...

 

 

Ja, se kar visim tukaj, se kar nisem sla.. Saj sem rekla, da grem 11-ega, samo sem potem malo preracunavala in ugotovila da nimam kaj tolk prej tam delat.. Da bi se pa za par dni ustavla nekje na Azurni obali.. pa zal nimam denarja za hotele.. Za v avtu spat je pa zdaj malo premraz.. Tako da.. jutri pakiram in pospravljam, v cetrtek dopoldne pa res... zvizzz. x:)x

 

Aja, maturo grem se enkrat delat. x^x Ko pridem nazaj, bi se rada na spanscino vpisala na FF, pa sem zadnjic ugotovila, da je 50% vpisnih tock iz spanscine v 3. in 4. letniku in na maturi.. Ker je pac nisem imela v soli, 3. in 4. letnik odpade, maturo grem pa lahko delat.. Sem se ze vse pozanimala.. Malo problem samo, ker imam le se jutri cas, da dokoncno uredim.. Ampak, saj bo uspelo.. Ko si jaz nekaj vbijem v glavo... x:Dx

 

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o wow kok dbest, vsi nove ikonce!!!!!!!!!

 

xyesx

 

 

malo manj dbest, da sem se vedno v sluzbi, kjer so me ravno danes obvestili, da so me odrabli, in imam se en sestanek ob 8h! zvecer!

mater sem dobra, prav dbest! x;)x

cloveka s tako predanostjo ne bodo kmalu nasli, se zal jim bo!!!

 

ok, malo sarkazma.... je pa res, da moji sodelavci prav nejeverno gledali, ker se vedno svoje delo opravljam kot ponavadi.

jaz pa ne razumem, kako bi drugace...?

dogovor je dogovor, ne. do zadnje pikice....a naj zdaj kar uzaljeno sedim v kotu?!

edina frka mi je, kako bom na luninem, ko ne bo vec interneta..... x:(x

morm hitro najt en job, pred marcem x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, saj res... a ti si se kar tu, Aliana? x:px :palec:

Saj, fajn, toliko bolje!!! x:Xx x:Ix :vio:

Meni si zelo ljuba, pa kaj potem, ce javno takole recem...

Ti 'nekaj obetas', kot recemo...

Tistole, starsi, mama skorpijonka in vse... bos videla... to bo vse cisto drugace se, in bos vesela, ker si kul bila vedno...

Sprememba je fajn... lilkasto rozkasti toni... kul, malo energije si rabila in rabis...

Pofarbas se lahko VEDNO, KJERKOLI in KADARKOLI - tako da, just go for it...

Oni, ki pa ti bodo rekli, se farbas, pori 30-ih bos plesasta, pa preprosto L A Z E J O ... x;)x x:px :vragec: x8Dx x^x :palec:

 

Zakaj ta moj impulz Aliani v Dnevniku?

Zakaj pa ne? x;)x x:)x x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poky, spominjam se afere izpred let. Ireni Grafenauer niso odobrili mesta na akademiji za glasbo, ker je bila pač na delu znana slovenska "foušija". Prisiljena je bila iskat kruh v tujini, kjer jo cenijo bolj kot doma. Latinski rek: "Nemo propheta in patria" se je potrdil tudi v njenem primeru.

 

Glede kostnega mozga pa sem te dni bral naslednje. Primernega darovalca se da dobit šele med cca 25.000 darovalci. V Sloveniji tako skoraj gotovo ne bo pravega darovalca za Ireno. Slovenski darovalci se bodo tako morali vključiti v svetovni pool in iz te baze bodo dobili pravega darovalca za našo flavtistko. Tako bo mogoče pravi darovalec nekdo iz Avstralije, mozeg slovenskih darovalcev pa bodo presadili prejemniku nekje v Afriki.

 

Pravzaprav je to lep dokaz, da smo res vsi ljudje med seboj povezani. Slovenki bo rešil življenje Afričan, Slovenec pa bo rešil življenje Kitajcu. Kaj ni to lep način, kako iztrebiti s sveta vse nacionalizme in ksenofobije? Vsi smo del človeštva in skrajni čas je, da se tega zavemo!

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravzaprav je to lep dokaz, da smo res vsi ljudje med seboj povezani. Slovenki bo rešil življenje Afričan, Slovenec pa bo rešil življenje Kitajcu. Kaj ni to lep način, kako iztrebiti s sveta vse nacionalizme in ksenofobije? Vsi smo del človeštva in skrajni čas je, da se tega zavemo!

:palec: x:Xx :palec: x:Xx :palec: x:Xx

 

 

 

Ful :palec: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poky, spominjam se afere izpred let. Ireni Grafenauer niso odobrili mesta na akademiji za glasbo, ker je bila pač na delu znana slovenska "foušija". Prisiljena je bila iskat kruh v tujini, kjer jo cenijo bolj kot doma. Latinski rek: "Nemo propheta in patria" se je potrdil tudi v njenem primeru.

 

Glede kostnega mozga pa sem te dni bral naslednje. Primernega darovalca se da dobit šele med cca 25.000 darovalci. V Sloveniji tako skoraj gotovo ne bo pravega darovalca za Ireno. Slovenski darovalci se bodo tako morali vključiti v svetovni pool in iz te baze bodo dobili pravega darovalca za našo flavtistko. Tako bo mogoče pravi darovalec nekdo iz Avstralije, mozeg slovenskih darovalcev pa bodo presadili prejemniku nekje v Afriki.

 

Pravzaprav je to lep dokaz, da smo res vsi ljudje med seboj povezani. Slovenki bo rešil življenje Afričan, Slovenec pa bo rešil življenje Kitajcu. Kaj ni to lep način, kako iztrebiti s sveta vse nacionalizme in ksenofobije? Vsi smo del človeštva in skrajni čas je, da se tega zavemo!

Jutri grem na otroški parlament........mogoče bi to prebrala..........bom poslala učitelci pa bom vidla kaj bo rekla ker mi je všeč!!! :2src: x:Dx x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bobnar,

drzi v toliko, ker se gleda na sirse podrocje...nas je premalo, sama moznost je statisticno zato zelo majhna.

je bilo po televiziji, tole o ireni in nemcih in mozgu, kar se ne pomeni, da je res, ampak... x;)x

 

baje je tako, da na sirsem podrocju razvijamo podobne krvne vzorce, skupine, ki morda niso cisto genetski, pa vendar je darwin na delu...

pa smo mi nemcem bolj podobni, ali pa oni nam, kot na primer dancem ali romunom.

 

 

bigm :palec: :palec: x:)x x:)x x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prej sem že napisala post in me je dol vrglo...(ti, ti siol :vragec: ).

 

Bratranec je imel levkemijo, iskali so primernega darovalca v ožjem izboru 2 sestri, ki žal nista ustrezali. Če se prav spomnim, so takrat rekli, da vzamejo kostni mozeg ven, nekje v kolku.

 

Upam, da jih bo čim več našlo primerne darovalce.

 

In mislim, da je super, da Irena govori javno o tem, ker znani ljudje imajo vpliv na medije in s tem posredno na ljudi.

 

Za vse :detelca:, ki iščejo!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...