Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

malo manj dbest, da sem se vedno v sluzbi, kjer so me ravno danes obvestili, da so me odrabli, in imam se en sestanek ob 8h! zvecer!

mater sem dobra, prav dbest!  x;)x

cloveka s tako predanostjo ne bodo kmalu nasli, se zal jim bo!!...

Ja, mam podobno izkusnjo. :sori:

ene dve leti nazaj; se vedno menim, da jim je lahko zal!

zal so raje vzeli studente, ker so cenejsi x;)x :xx!:

ceprav je bil dohodek med najnizjimi nasploh.

ampak, delo sem imel rad, pa se ne toliko delo kot okolje.

kaj cmo, pasal mi je bit in delat z ljudmi.

 

don't give up!!

 

vse je z namenom!

res, da mi je se sedaj zal, toda morda so morali studentje tudi

dobiti izkusnje, jaz pa se ne zabubiti v firmi x:Dx xrolleyesx

 

tako bo tudi zate nekaj prislo, kar potrebujes sedaj bolj!

verjamem!! in ti zelim 1 good job!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poky, spominjam se afere izpred let. Ireni Grafenauer niso odobrili mesta na akademiji za glasbo, ker je bila pač na delu znana slovenska "foušija". Prisiljena je bila iskat kruh v tujini, kjer jo cenijo bolj kot doma. Latinski rek: "Nemo propheta in patria" se je potrdil tudi v njenem primeru.

 

Glede kostnega mozga pa sem te dni bral naslednje. Primernega darovalca se da dobit šele med cca 25.000 darovalci. V Sloveniji tako skoraj gotovo ne bo pravega darovalca za Ireno. Slovenski darovalci se bodo tako morali vključiti v svetovni pool in iz te baze bodo dobili pravega darovalca za našo flavtistko. Tako bo mogoče pravi darovalec nekdo iz Avstralije, mozeg slovenskih darovalcev pa bodo presadili prejemniku nekje v Afriki.

 

Pravzaprav je to lep dokaz, da smo res vsi ljudje med seboj povezani. Slovenki bo rešil življenje Afričan, Slovenec pa bo rešil življenje Kitajcu. Kaj ni to lep način, kako iztrebiti s sveta vse nacionalizme in ksenofobije? Vsi smo del človeštva in skrajni čas je, da se tega zavemo!

Jutri grem na otroški parlament........mogoče bi to prebrala..........bom poslala učitelci pa bom vidla kaj bo rekla ker mi je všeč!!! :2src: x:Dx x:Ix

Bigm, lahko uporabim? x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, sem si spet staro ikonco dala gor, uno, ki mi je najbolj domača....

 

Danes me je pa eno prijetno presenečenje pričakalo na forumu, prijazno prvo sporočilce prijetnega fanta - fantje nam vedno polepšate dan, še posebej s pozornimi mislimi. Skratka dan se je že lepo začel.

 

Enkrat dopoldne imam gojzarje v planu - moram malo pogledat, da dobim kakšne pametne. Še dobro da kljub svojemu poreklu ne rabim dveh parov, takoj pol prišparam, pa mogoče bo zdaj ko so razprodaje še kaj cenejše. Bomo videli. Jaz se že vidim, da sem jih našla in da so mi všeč, pa da niso pretirano dragi.

 

En prekrasen dan vsem forumovcem....

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Ogaba - ce pa cesa ne prenesem, pa je to guzva... Imam kilometrsko auro ocitno in hocem ful placa okoli sebe, me kar dusi guzva (saturn v 3., ubozec  :sori: )...

x:Xx

uhhhh... jest tud neki tazga... x:Dx kilometrska aura ... gužva :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Ogaba - ce pa cesa ne prenesem, pa je to guzva... Imam kilometrsko auro ocitno in hocem ful placa okoli sebe, me kar dusi guzva (saturn v 3., ubozec  :sori: )...

x:Xx

uhhhh... jest tud neki tazga... x:Dx kilometrska aura ... gužva :xx!:

ja, še ena..

Zato mi je še zvečer vn muka it... med vikendi. Trgovine to pa sploh.. pa tko pred prazniki, al pa razprodaje, uh, huh... :O:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Birokracija za pop***!! Clovek hoce samo bit priden in delat maturo.. In klices na en konec in te posljejo na drugega, pa klices tja, pa te posljejo na tretjega... vmes ti pa vsak drugo stvar pove kako je treba zadeve urejat.. :xx!:

Saj upam, da sem zdaj do zadnje postaje prisla.. na Poljanski sem se z eno ful simpaticno profesorico pogovarjala, moram prit tja z vsemi dokumenti, pa bomo uredili. x^x

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Racek x:Dx

 

Je verjeti datumu, ja.. x:Dx Sem ze naredila maturo, 2000, zdaj pa se vpisujem na se en faks in je ful vpisnih tock iz spanscine na maturi.. pa sem rekla, da grem se to naredit, da bom imela vec moznosti.. zdaj sem po statistiki ravno na meji, biti sprejeta ali ne biti sprejeta, pa ker sem se odlocila, da BOM sprejeta, bom malo pomagala.. x;)x

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Bern, si pa ja zadosti star in bi te lahko že pamet srečala, v jabolku je zelo malo soli  :sori: x:)x  x;)x

 

Ej, stvarno, sstane, ta sol deluje. (Izgleda, da bo s starostjo še kaj iz mene.)

 

Namreč, crknu mi je računalnik - danes zjutraj kmalu po prvih postih na netu. Potem sem imel na liniji računalničarja (temu tukaj rečejo REMOTE SERVIS), pa je dvignil roke.

 

Ampak jaz sem se spomnil sstaneta in šel v proizvodnjo po nekaj SOLI (proizvodnja Bad Reichenhall, Nemčija, serija B3-23033, letnik 2003, pakirano po 30 kg). Fina, zelo bela.

 

Lepo sem jo stresel v skledico, postavil k računalniku, ga vklopil - in stvar deluje!

 

Stancelj, ti si zakon.

 

...

 

(Naslednjič jo bom ponudil tudi policaju, ko me dobi na radar. Mora palit! - Hm, mogoče me pa sol obvaruje, da me celo radar ne bo zadel. Pitaj boga. - Pa teti Gelčki je nesem malo, ker ima hemoroide. Živ krst ji ni pomagal do danes. - Pa jabolka, ki mi sicer strašen dober denejo, bom po novem mal soliu. Samo tak de me noben ne vid. Ampak če me pa vid, ga bom poslau pa SALESALUTE gledat, de bo tut on vedu. Nevednež zarobljeni!)

Zakaj misliš, da sem osel :sori: x^x :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Bern, si pa ja zadosti star in bi te lahko že pamet srečala, v jabolku je zelo malo soli  :sori: x:)x  x;)x

 

Ej, stvarno, sstane, ta sol deluje. (Izgleda, da bo s starostjo še kaj iz mene.)

 

Namreč, crknu mi je računalnik - danes zjutraj kmalu po prvih postih na netu. Potem sem imel na liniji računalničarja (temu tukaj rečejo REMOTE SERVIS), pa je dvignil roke.

 

Ampak jaz sem se spomnil sstaneta in šel v proizvodnjo po nekaj SOLI (proizvodnja Bad Reichenhall, Nemčija, serija B3-23033, letnik 2003, pakirano po 30 kg). Fina, zelo bela.

 

Lepo sem jo stresel v skledico, postavil k računalniku, ga vklopil - in stvar deluje!

 

Stancelj, ti si zakon.

 

...

 

(Naslednjič jo bom ponudil tudi policaju, ko me dobi na radar. Mora palit! - Hm, mogoče me pa sol obvaruje, da me celo radar ne bo zadel. Pitaj boga. - Pa teti Gelčki je nesem malo, ker ima hemoroide. Živ krst ji ni pomagal do danes. - Pa jabolka, ki mi sicer strašen dober denejo, bom po novem mal soliu. Samo tak de me noben ne vid. Ampak če me pa vid, ga bom poslau pa SALESALUTE gledat, de bo tut on vedu. Nevednež zarobljeni!)

Zakaj misliš, da sem osel :sori: x^x :sori:

V ljubezni je toliko bolečine, kolikor je školjk v morju.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Bern, si pa ja zadosti star in bi te lahko že pamet srečala, v jabolku je zelo malo soli  :sori: x:)x  x;)x

 

Ej, stvarno, sstane, ta sol deluje. (Izgleda, da bo s starostjo še kaj iz mene.)

 

Namreč, crknu mi je računalnik - danes zjutraj kmalu po prvih postih na netu. Potem sem imel na liniji računalničarja (temu tukaj rečejo REMOTE SERVIS), pa je dvignil roke.

 

Ampak jaz sem se spomnil sstaneta in šel v proizvodnjo po nekaj SOLI (proizvodnja Bad Reichenhall, Nemčija, serija B3-23033, letnik 2003, pakirano po 30 kg). Fina, zelo bela.

 

Lepo sem jo stresel v skledico, postavil k računalniku, ga vklopil - in stvar deluje!

 

Stancelj, ti si zakon.

 

...

 

(Naslednjič jo bom ponudil tudi policaju, ko me dobi na radar. Mora palit! - Hm, mogoče me pa sol obvaruje, da me celo radar ne bo zadel. Pitaj boga. - Pa teti Gelčki je nesem malo, ker ima hemoroide. Živ krst ji ni pomagal do danes. - Pa jabolka, ki mi sicer strašen dober denejo, bom po novem mal soliu. Samo tak de me noben ne vid. Ampak če me pa vid, ga bom poslau pa SALESALUTE gledat, de bo tut on vedu. Nevednež zarobljeni!)

Zakaj misliš, da sem osel :sori: x^x :sori:

Nemi očitek je hujši od izrečenega. :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MA DOBRO, A BO ENKRAT ŽE KDO POVEDAL KAJ JE TA ZAENA SOL x?x x!x x?x x!x x?x x!x x?x x!x

 

al boste že spet sam mal bluzili x:Dx :vragec: x:Dx :vragec: x:Dx :vragec: x:Dx

 

 

 

....... evo, pa še vsi smeškoti ne delajo :xx!:

 

 

....... mogoče pa rabi tud moj računalnik sol :xx!:

 

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Lej, za računalnik ti nekdo priporoča tole x:Dx x:Dx x:Dx

 

Ampak jaz sem se spomnil in šel v proizvodnjo po nekaj SOLI (proizvodnja Bad Reichenhall, Nemčija, serija B3-23033, letnik 2003, pakirano po 30 kg). Fina, zelo bela.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hi, hi, k mam nove

 

http://rsv.rutka.net/fotke/gojzarji.gif

 

Sem vprašala, če je kaj kondicije zraven pakirane, pa sta se prodajalki nasmejali in rekli, da ne, da se pa dobi, če se v prijetni družbi v tehle salonarčkih x:)x hodi.

 

Iiiiiiiiiiiii, mi je vedno bolj všeč tale dan. xsrcx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Blagorchek, Janja! x8Dx

Jaz tudi rabim cevlje, ze ful casa si nisem nobenih kupila... :sori: :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom bom, bom hodila kar spat v njih x;)x Ne vem še, verjetno še mal bolj enostavna zadeva, je pa treba absosmrkno na Slivnico, pa potem ko se malo kondicije nabere na Snežnik x:)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja, se nič ne bojiš Slivnice?

 

Tam so "coprnice" doma.

 

Sicer pa Janja, saj ni Snežnik nič bolj zahteven kot Slivnica, če greš s Sviščakov namreč. Samo vožnja do Sviščakov se nekam zoprno vleče.

 

Če boš pa šla z gojzarji spat, si prej noge umij. Da čevljev ne zamažeš. x:)x x:)x x:)x

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...