Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Krasen sončni zahod v Zelencih ...  x^x  xsrcx  :vio:

A to je pri izviru SaveDolinke x?x x:)x

Jap x;)x x:)x

Se mi je zdelo! Sem se včeraj učila zem, ker smo danes pisali :xx!: x:Dx (mešani občutki)

saj bo v redu. bolje mešani občutki, kot tisto da si vse znal, pol pa učiteljica drugače misli x;)x xDDx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krasen sončni zahod v Zelencih ...  x^x  xsrcx  :vio:

A to je pri izviru SaveDolinke x?x x:)x

Jap x;)x x:)x

Se mi je zdelo! Sem se včeraj učila zem, ker smo danes pisali :xx!: x:Dx (mešani občutki)

saj bo v redu. bolje mešani občutki, kot tisto da si vse znal, pol pa učiteljica drugače misli x;)x xDDx

Ja ampak pri mat sem res vse znala (še Nordici sm malo pomagala) ................pri zem pa bomo še vidli x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

me veseli.si zmagau.

Zvedu dogodek,da je prjatlca šla na kosilo s slavno osebo,ime ji je blo g.H. Blagne, hm...kak pa to, jo prašam; ker je bla ižrebana :eek: Potem je rekla, da je šla na razgovor za yob in,da je mela enga modernega direktorja zram, ta pa jo je prašeu za rojstno uro x:Dx seveda je ,tut koj podatke vtipkau v ustrezen, astrološki program in sta klepetala skor eno uro; potem pove, da je tako zasliševanje˝že standard v Ameriki. Men se pa zdi tak fajn,to x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bobnar - socustvujem, ampak - saj bo, se bolje - zdaj si frej za dbest job, ki te nekje caka. x:Xx :palec:

 

Pokowc, to je ze tudi tukaj praksa, vse vec je tega, vec se jih tudi posvetuje takole o cem (in o kom). Kar je kul, ja. :palec:

 

Jaz pa sem danes dobila mail od Varje, ki pravi, da bodo danes v Sobotni noci (TV SLO2) govorili o nasi knjigici - ki sem omenila, da nas je par zenskih ustvarjalk notri oz. intervjuji z nami.

Mogoce bodo pa fliknil kaksen posnetek zraven, fajn bi ze bilo (samo ce ze, upam da ne tistega skrpucala, ki so ga naslovili ( :xx!: ) "Mokre puste ceste" in kar en mix video (ki zdaj se Neven kao nic ne ve, kar potem pomeni, da lahko0 vsak ze tam mixa in shari po mojem videu ali kaj! :mad2:), pac pa PRAVI - stari, dobri Dezuje video).

No, ja, bomo vidl, tole, takole, je vedno tveganje, da bos slabe volje... xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uff, mi mati prej reče, če bi posesal ... ja okej, pol pa vzamem čez 10min sesalec ven iz omare, pa pride ona tja, pa začne pospravljati in je je že bilo vsepovsod polno. Ravno tam, kjer sem se jaz lotil dela! Arghhhh .... :angry:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bobnar se ti pridruzujem v dobrih zeljah... :palec:

mam jaz podoben problem...

ma saj bo, pravijo, da je vazno, kako se konca, ne zacne...

vmes pa lahko tudi res malo uzivas...

ma saj to je tako narobe, ko si svoboden, ne mores uzivat, ker te muci, da si brez sluzbe, ko pa delas, pa nimas casa uzivat....

xrolleyesx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat me je takole picilo in sem v zvezi s tem nekaj nenadoma 'postekala' xideax

 

Ful brez casha, nikjer nic na vidiku... Skoz pod stresom, v podnajemniskem stanovanju, kje dobit cash za najemnino, v teh primerih se meseci obracajo se hitreje...

Pa soncek zunaj, pogledujem, si hocem it soncit noge, malo brat, da se malo 'potolazim', da malo zase nekaj, a z nekaksno slabo vestjo, in ne, si pravim, ne morem zdaj lenarit.

Potem pa me zmoti paradoks in pomislim - pa ravno ZDAJ lahko lenarim...

In grem na balkon in dam noge na stol in si jih soncim in zraven si vzamem knjigo.

Pomislim - zdajle, ta hip, ne vem, kdaj bo obdobje mojega brezdelja konec...

Morda ze jutri dobim job, pa mi bo potem zal, ker nisem nizkoristila tegale casa in bom hotela takole urico, ki si lahko posoncim noge, pa je morda ne bo.

ZDAJ pa JE.

In tole mi veckrat pomaga. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tih, umirjen, deževen dan........mi taki pašejo včasih.....tudi danes. x:)x Maloprej odšli starši......he-he.....fotru se po kakšni dobri uri vedno začne muditi, ker ima ubogi upokojenec toliko obveznosti, da mu vedno zmanjkuje časa........majka bi pa še mal čvekala, te pa začne težit.......hi-hi....in ko je bil danes že pri izhodu obut, pripravljen na odhod..... pa sem ga dobil na finto, na njegovo slabost......hej stari, včeraj sem kupil 2 ful dobra nova sladoleda.......boš probal........tišina.....pa je kar naenkrat že bil v dnevni sobi nazaj.......pa smo imeli pol ure mir. x:Dx Vemo kako se ga lotiti v bodoče x:Dx :vragec: x:o)x

 

Sicer pa......bom probal s pomočjo skupaj spraviti puranje zrezke z gobicami, pa solato z nekimi bio paradajzi.....me prav zanima x:px ....Pa mal bo treba finance ščekirat, pa razne dokumente porihtat, pa kakšno kopel si privoščit, he-he...pa nov brivnik naštudirat......bemu, kak je tih x^x ......pa kak filmček pogledat....pa brez mjuze tud ne bo šlo....da se o lnf ne menimo x:o)x ......tko.....easy day.....I like it x:o)x :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni so tudi vsec taki dezevni dnevi, Mick..

Samo da moj ni zelo zelo umirjen, sem ze bila na parih koncih. :)

 

Midva pa bova danes jedla ribe - ker je tamali ze bil v MacDonald's-u :o|o: z enim sosolcem, potem pa je vseeno se pri babi jedel bolj 'tapravo sceno'. :vio: x:)x Tako zdaj nima kaj praskat.

Zazelela ful ribe, letela v Maxi bio trgovino po neprecisceno morsko sol (sem si dala za stos eno zrnce pod jezik in mi je TOTALNO pasalo, moram pazit, da ne bom prepogosto tegale pocenjala x:px), kupila pa sem se kalamate v konzervi v olivcu.

Zunaj pa ful zaliva.

Grozna je Celovska - 40centimetrske luze, prav nevarno mestoma...

A mi je pa vsec, mir, izi scena.

Njami bodo dobre ribice. x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pisem prej Varji, kdaj bo ta pogovor o knjigi (ki sem prej omenila), ker sem se spomnila, da je Sobotna noc kar dolga oddaja, pa da ne visim ves cas tamle pred TV, pa mi zdajle odgovori:

"Ne zamudi, ker mislim da se večer začenja prav s spotom Tožibab...."

Joj, ziher bo "mokre puste ceste" in ona 'montaza'... :o|o:

Ma, upam, da ne, da bo Tapravi Dezuje. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Meni so tudi vsec taki dezevni dnevi, Mick..

Samo da moj ni zelo zelo umirjen, sem ze bila na parih koncih. :)

 

Midva pa bova danes jedla ribe - ker je tamali ze bil v MacDonald's-u :o|o: z enim sosolcem, potem pa je vseeno se pri babi jedel bolj 'tapravo sceno'.  :vio:  x:)x  Tako zdaj nima kaj praskat.

Zazelela ful ribe, letela v Maxi bio trgovino po neprecisceno morsko sol (sem si dala za stos eno zrnce pod jezik in mi je TOTALNO pasalo, moram pazit, da ne bom prepogosto tegale pocenjala x:px), kupila pa sem se kalamate v konzervi v olivcu.

Zunaj pa ful zaliva.

Grozna je Celovska - 40centimetrske luze, prav nevarno mestoma...

A mi je pa vsec, mir, izi scena.

Njami bodo dobre ribice.  x8Dx

Hitro mi povej recept, od a do š x:px x^x x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sončna Vila, delaš osmice? x:Dx  x:Dx  x;)x

Evo tud jest se fočkam....

Čuranalnik nam ni delal, ker ga je moj tko sformatiral, da nč ni več gor šlo  x:Dx  x:Dx  x:Dx !

Drugače nič novega pri nas!

No ja, mal je: v službi so me izvolili za vodja naše skupine (he, he, korak bližje do predsednika ali do norišnice x:o)x  x:Dx  :eek:  x;)x )

Včeraj sem registrirala mojga rijastega ponyja (komej) bi me kmal na izpuhu vrgel; prav, da preveč kuri (he, he, kot da bi mi ga on tankal)!

Vikend je pred mano..... JAZ SEM PA SPET DOBRE VOLJE!

LEP podrav mojim LUNATIKOM!

Ne ne... nobenih osmic... x:Dx sem rajš prej prijela v roke eno bolj "osnovno knjigo" ... Vedno, ko hočem neki prehitevat, me rukne od odzadi v glavo kakšna bombica, pa mi pokaže... "Ne, tja pa še ne greš... Najprej tuki zrihti zadeve." x:Dx x:Ix In potem raje štimamo bolj osnovne stvari. Verjetno bo kar prav tako x;)x

Kaj pa ti? In tvoje osmice? x;)x In visoki C? x:Dx x;)x

 

Lep dan vam želim, lunatki, uživajte v mokrem vremenu x;)x doma na suhem xsrcx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ne... nobenih osmic...  x:Dx sem rajš prej prijela v roke eno bolj "osnovno knjigo" ... Vedno, ko hočem neki prehitevat, me rukne od odzadi v glavo kakšna bombica, pa mi pokaže... "Ne, tja pa še ne greš... Najprej tuki zrihti zadeve."  x:Dx  x:Ix In potem raje štimamo bolj osnovne stvari. Verjetno bo kar prav tako  x;)x

Kaj pa ti? In tvoje osmice?  x;)x In visoki C?  x:Dx  x;)x

 

Lep dan vam želim, lunatki, uživajte v mokrem vremenu  x;)x doma na suhem  xsrcx

 

 

Sončna Vila[/size][/color][/font]

Očitno nis še odprla svoje poštice (sem ti emajlirano poslala) x:Dx x:Dx . Ja prebrala sem jo nekje do polovice..... x;)x x:)x

Jaz bi rada vse naenkrat zrihtala x:Dx , z vseh koncev in dimenzij x;)x , zato ponavadi tudi pol na pol neham, ker mam preveč stvari za podelat x:Dx x:Dx

Pa sej bo..... zdej sem se vrgla na vilinske simbole, jih rišem, prave umetnije zganjam hehe....Kaj bo jutri pa ne vem!

Lep pozdravček iz zaSNEŽENE gorenjske....

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

no....prezhivel x:)x

vrnjen iz KUM-a...hehe....zlobi pa 3 (beri tri) babe x:)x

blo je COOLSKO x;)x

nauste verjel....nosit ni blo treba nobene....za prenashat so pa peresno lahke......svashta

skratka dan minil v izmenichnem dezhevanju, snegu in fuuuul soncu...(menda to edino sonce dons v shirni domovini x:)x )

 

 

666 :vragec: -ou blezhenih med zhenami x:)x x:)x x:)x

tole bo treba she ponovit x;)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...