Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Meni se zdi pa ful zabavno in kul..

In naj ne izzveni tole kot osebna avtorska subjektivna muha. x8Dx xDDx

Resno mislim.

 

Tisti, ki to rece, se mu hoce vec morda cvekanja in tko...

Kakor pa jaz opazam, imamo pa ravno v zadnjem casu totalno rast; foruma kristali, astrologija sta totalno dejavna, nad kvalitetne debate spet potekajo, zahvaljujoc predvsem Nosrogou oz. Vojku in Bernu.

Osvezili smo teme, kot so Netresk, Eliksir (to so teme, ki zahtevajo svojo stran in celo strani besedil), vmes morda preventivno resili par dus, ki bi se zapletle v uroke in cudne magicne scene...

Aliana se javlja iz Spanije, Nataly po 'ponovnem rojstvu', dejansko pa smo ze 'rodili' vmes - Zalo - v USA... xDDx x:Xx

In se in se bi lahko nastevala.

 

Zdaj tole ne bo vzeto kot objektivno mnenje... ampak, konec koncev - katero pa je?

 

Meni je skratka cisto kul.

Ne vem, zakaj je treba vedno nekaj postavljati - LN F ni po nakljucju riba (da ne govorimo o 1 in 3). Ze veckrat sem podala prispodobo, da je kot morje, ki se mu ne bo poznal dodaten scepec soli (stane ;)) niti ne zmerno onesnazevanje.

Seveda nekaterih snovi pa pac ne more prebavljati - kot morje npr. nafte.

Prenese pa tako tudi raznorazne modele - kot je rib v morju - ampak vse so ribe oz. ce to niso, so prilagojene na zivljenje v ali ob morju - nekatere bolj in nekatere pac manj.

 

Skratka - pac, ja... dolgocasno se ti nekaj zdi.

Morda pa si sam dolgocasen?

Ker namrec meni tudi slucajno ni dolgcas - ne v lajfu in niti na LNF.

Odpri novo temo, naredi zur, madonca...

... kaksen dolgcas, da to pricakuje folk od drugih... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In se Kristalka nova moderatorka foruma Mladi cebelar! Saj res! x:)x :vio:

No vidite. :palec: xDDx x;)x

In se nekaj - namesto da bi v temi LN povezave bili navduseni komentarji, kaj DA JE ful dobrega (!), je tu pritozevanje, cesa NI. Razmislite -tisti ki se pritozujete nad tem- kaj je tisto v lajfu, kar vas osrecuje.

LN + F je namrec majhen svetek na netu, ki skusa srcno omogocati prijetne vibracije.

Selene, ki hoce pomagati prijateljici.

Frida, ki je sla po blagoslovljeno vodo.

Khetsun, ki skrbi za to, da nekaterih dus ne bodo usmrtili.

Ma, a zdaj nastevati?? :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Pa ja......men tud :palec:  :palec: ......kar dost zanimivih, bolj resnih pa čist življenskih in aktualnih tem....do velik zafrkancije.......kul  :palec:  x:Dx  x:o)x ...

Mick, evo, primerna priloznost, da te (spet? xnckrivx x;)x ) pohvalim; pravis vcasih, kako redko je to... Se mi zdi tako normalno vse, da sploh posebej ne poudarjam (madonca, saj sem se tle na LN F se nekoliko celo diplomacije naucila xcivx)...

 

Skratka - dokazes - spet in spet, da si z eno besedo - strelec. xDDx xrolleyesx :eek:

Namrec, gres naprej in vse... imas veliko srce - zadnjic sem se ti celo nekaj mickeno 'zamerila'.... pa si sirok in vecji kot svoje dozivljanje situacije in trenutka. To mi je res vsec. x:)x :vio:

 

Sem sla zdajle pogledat, v kateri temi sem sploh zdaj. x:o)x xDDx

OK - dnevnik, kul, pol lohk izlivam. x:Dx

 

Skratka, blabla - nakladancija od tu naprej... ------------------------------------------------> +

 

xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se zdi pa ful zabavno in kul..

Kakor pa jaz opazam, imamo pa ravno v zadnjem casu totalno rast; foruma kristali, astrologija sta totalno dejavna, nad kvalitetne debate spet potekajo, zahvaljujoc predvsem Nosrogou oz. Vojku in Bernu.

:palec:

 

... in včeraj se nam je pridružila še Daša (pravi, da naj kar povem, da je *girl* ... zdaj pa se nama bo internet vžgal xDDx ), ki je padla v kristale (Nosorog :palec: )...

 

... res, malo sem xrolleyesx ... tukajle nam je prav dobosedno podarjeno, da lahko beremo, kar nas zanima, izmenjujemo mnenja, se potožimo ali hitimo sporočat, kako srečni smo, prosimo ribico in potem dobimo še podporo celega LNF, stresamo jezo... lahko celo ponujamo svoje izdelke ali priporočamo kakšne... ma, ni, da ni... vse dni ste gor, pa vam nekaj kao ni všeč ali da je dolgočasno x?x :eek: ...

 

(mal kokodakam, se mi zdi x:Ix x:Dx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No prav... bomo gledali... bomo videli... :X

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobrodošla in pozdravljena *girl** :palec: x:Dx

 

mlajša moč TriAngelc!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oooo Free, nova ikonca, luškana rožca x:)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobor jutro

danes bo naporen dan, upam da prijeten. mala ima ob devetih tekmo in je že odkar je odprla okice nataknjena, ma nič ji ne odgovarja. Bomo videli, a bo to znala izkoristiti v sami igri, upam, da. Tko da me čaka burno spremljanje razpleta tekme. Sej rezultat mi niti ni toliko meni osebno pomemben, pomembno mi je da uživa, da kakšen gol za samozavest, pa da je koleno ne izda. Prejšnjo tekmo je imela kar težave, sedaj pa če sem čisto odkrita moram biti pozorna a je resnično tolk hudo ali se je prevzela navad drugih deklic, če ti ne gre, te nekaj boli, so zvite tele najstnice. Sej ne rečem, da ne boli, ampak včasih malce bolj kot res, to vedo vsi in sodelujemo v igri,vendar ne smem si pa dovoliti, da rečem, ok, mejčkeno pretirava, kaj pa če ne? no bomo videli, konec nakladanja, očitno sem danes razpoložena za nakladanje x:Dx

Mejte se, dragi moji :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Me je včeraj zvečer prijelo in sem malo v karte pogledala. Bolje da ne bi.

Ker me je cel večer potem imelo, da bi jokcala malo :C: Mogoče je čas, da neham.

 

Jezi me to, da ne morem pripraviti Š. da bi odšel k zdravniku. On ve in jaz vem, da mora...in se vprašam, kaj hudiča dela s tem zanikanjem. Nič ne pomaga vedenje, da je pač strelec in da noro upa..zdaj sem jezna malo.

 

In ponovno si prisegam, da bom.....boljša.....strpnejša in manj hudobna....no čisto mičkeno. Drugače me nihče več ne bo poznal in si bo še kdo mislil, da je z mano kaj narobe :vragec: :vragec: Malo manj egoistična...eh..

 

Nimam krize..samo....moram ubesediti to. Ker se potem zavem in mi je lažje. Zato pa obstajajo dnevniki?

 

Sem ga mazilila včeraj. Dotik zdravi se mi zdi..in se zavela, da ne bi zmogla brez njega..

 

Sicer pa uživala v sončnem dnevu.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zunaj tako lep x:)x x:)x ...jaz pa delovno razpoložena... x;)x

Po hiši se že vsi križajo...zjutraj sem jih pometala iz postelje...in gremo...vsak k svojim opravilom.. xrolleyesx

 

Nič smučanja...samo ati gre na Zlato lisico...(on je pač gazda)...ostali pa UČENJE...če hočejo zvečer v lajf...

 

Ma sm zoprna danes.. x;)x ..vidim, kako me gledajo...jaz pa ful polna energije...me prav zanima...kolk od zadanih nalog...bom uspela izpolniti..

 

Mateja...uživaj med kamenčki.. x^x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...