Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Kako lep sonček x:Dx ....tudi pri nas v Ljubljani.

 

Dan, ki se je lepo začel in nadaljeval se bo še lepše.

 

Lep dan in veliko sončka vsem lunatkom.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

tekme konec, zunaj mraz, sonček, mene čaka pospravljanje :xx!:

Zmagale smo, koleno vzdržalo, sicer njen dan ni bil, ampak če je ona zadovoljna sem jaz tudi, vsi imamo kdaj slab dan ane x;)x ampak je pa nekaj drugega zanimivo, zato sem tudi prišla v dnevnik, torej ena ekipa šteje 7 igralk, pa nekaj na klopi in od teh igralk smo v domaček kraju na domačo tekmo prišli starši 4 deklic ter šofer gostujoče ekipe... škoda, ker dekleta dajo vse od sebe, ob podpori iz tribune pa se očke tako svetijo in igrajo s takšnim žarom. Škoda da starši tega ne vidijo in ne vedo, koliko to deklici pri 10 ali 11 letih to pomeni xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, vzpodbuda staršev je vedno dobrodošla. :palec: Moja starejša je trenirala rokomet, pol pa nehala, kao se sprla s trenerko. Smo tudi hodili na tekme :palec:

 

Čudovit dan danes...in jaz še malo pa bom odskakljala domov :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

WAW, me enih 20 ur ni, pa se totalno dogaja: LN povezave :palec: xyesx

 

HVALA MARSA! x:)x (trenutno si med 5 najbolj iskanimi besedami, everyone wants you!! x;)x ), pa vsi ste nekaj smucali, pa free ma novo ikonco x;)x x:o)x , pa aakhut je prisel do zakljuckov, pa... :palec:

 

v glavnem: sem malo brala (enih 5 strani za nazaj, za en dan... :8): ),

pa ne razumem: ce je komu dolgcas, kaj dela tukaj, pa zakaj cesa ne spremeni...? booo?! non kapis...

 

v glavnem: tale forum je dober, ZELO dober, in ce komu ni v redu, naj ga izboljsa, ne? x:)x

pa da se nic ne dogaja...? ne vem, no...

 

ok, jaz grem hodit, vi se pa lepo imejte :palec: xsrcx x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravkar sem prišel s Slavnika. Prava zimska pravljica. Sonce, pomrznjen sneg, skratka, 1a.

 

Kdor je zdrav, naj ne tiči za 4 zidovi. Oblecite se in ven, na sonce in mraz. Danes kar čutiš, kako te preplavlja energija. Vse viroze zbežijo 100 na uro.

 

Uživajte v naravi!

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla! Pravkar prišli domov s sprehoda... z rdečimi lici in smrkavim nosom x:Ix ... zdaj nama Daša kuha čaj... dopoldan prav luštno... dobili parkirni plac takoj :palec: ... se zapodili v Ahata in občepeli not eno uro... nazaj grede pa še po burek na Milošičevo, pa smo x:px x8Dx x^x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hihi....

jst pa pred pol urce nazaj domou....biu ceu dan v jami

MALO OKENCE - izvir ljubljanice

zrisalai she zadnjih 30 metrou jame...vsega skupaj je sedaj dolzhine 673m...poligona pa 1320m x:)x

he....pol po tauhu smo shli pa na sonchka na LESNO BRDO....pa mim grede she en breznchek zlezli...22m

dan mega minil...no ne she chist x:)x x;)x

 

zdej pa poste nabijat....hihi

 

 

666 :vragec: -ou z luknjice x:)x x:)x x;)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.....sem morala pa najprej delat :sori:

pa sem ugotovila, da me ne potrebujejo cel dan :hepko: :hepko:

 

...pa sem izkoristila mrzlo zimsko pravljico in šla na laufarce za ene tri urce :onfire: :onfire:

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, dragi moji, dans pa tole ful siba:) sem si privoscla en cyber cafe v centru mesta.. 3€ na uro sicer, ampak deluje!! Sem malo pocvekala s prijateljicama iz LJ x:)x Super!!

Kupujem si mobi, verjetno nokia 3510i... kaksne izkusnje mogoce? Rabim enega s spansko predplacilno kartico, ker je malo drago tole prek Mobitela delat..

Tukaj je bilo ob 7h zvecer 15 stopinj:)

Malo sem se sprehajala po centru, kar tako na blef.. ful v redu utrip..

Zdaj grem pa domov.. da koncno enkrat jaz vecerjo skuham x;)x

V ponedeljek imamo pocitnice, ker je dan sole.. tako da.. se slisimo spet v torek, ce bom zdrzala do takrat..

 

Besitos,

 

Aliana

 

P.S: Mateja, tule trgovin s kamencki kolikor hoces!!! In uhanckov, moja strast...bi si kar vsak dan ene kupila.. x:Ix

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.....sem morala pa najprej delat :sori:

pa sem ugotovila, da me ne potrebujejo cel dan :hepko:  :hepko:

 

...pa sem izkoristila mrzlo zimsko pravljico in šla na laufarce za ene tri urce :onfire:  :onfire:

:o|o: kok je enim luštn :sniky:

 

Jez bi tud!

 

x:Dx

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.....sem morala pa najprej delat :sori:

pa sem ugotovila, da me ne potrebujejo cel dan :hepko:  :hepko:

 

...pa sem izkoristila mrzlo zimsko pravljico in šla na laufarce za ene tri urce :onfire:  :onfire:

:o|o: kok je enim luštn :sniky:

 

Jez bi tud!

 

x:Dx

x^x x^x luštn x8Dx :vragec:

 

drugič pa ti tud :onfire: :onfire: x8Dx x;)x

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes pa samo družina pa froci pa sesanje po celi bajti. Brez astrologije, brez člankov, brez telefonov. Pravi relax po norem tednu, ko sem prehiteval samega sebe po levi brez žmigavca.

 

Tudi to se komu dopade.

 

(666 chudakov na tem svetu...) x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa vozu smuk po ledenih stezah Šmarne Gore. Pa še nis' rabu smučk. x:Dx x:Dx x:Dx . Zanimivo, kolega ki je bil z mano je bil mau' tko nesramen do mene, pa sem ga tako pomiril da je imel potem celo pot slabo vest. x:Dx x:Dx x:Dx Madona, še sebe včasih presenetim.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Popravila, pregledala zadevo xracx :switz: Jutri pa veselo na pošto s tem ... xcrossfingx xgoldfishx :detelca:

 

Sedaj pa malo nedeljskega lenarjenja, ... x^x

 

x:)x xsrcx :vio:

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, lepo, zivjo, Lony, dobrodosla! x:)x :vio: :palec:

 

Tina, cestitke! Ti je ratalo pol spacati tole... x;)x x^x x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Marsa ... je ratalo, po nasvetu profesorja je bilo treba parkrat popravljat, sedaj pa mora še učiteljski svet (ali nekaj takega) požegnat tole temo, pa bo x;)x x:)x
http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda, samo to je formalnost, Tina, jasno da bo pozegnal! x8Dx :palec:

Saj itak sploh ne dvomim, ves, se mi zdi dokaj 'normalno', saj vem, da si pridna in zagnana in me (topogledno) zate sploh ne skrbi. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...