Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Se kdaj Tina, itak. xsrcx

Saj rada pohvalim. x:Xx :vio:

 

Pohvalim pa tudi tele modele, ki ustvarjajo Nedeljsko popoldne (*?tistega lepega popoldneva?) (TVSLO) - veckrat gledam (no, bolj imam pac prizgan TV, pa kaj ujamem, ko sibam sem in tja in kuham in pedenam po stanovanju), pa so mi simpaticni - bi rekla, da je med najboljsimi oddajami.

Fino - novi, mladi val. x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Tina.. :palec:

 

Lony, dobrodošla. Vsakokrat ko se tejle Ln familiji pridruži nov član, razmišljam, kaj neki bo prinesel s seboj.Se bo kmalu vklopil, morda kdaj s svojimi pogledi razburkal sceno... x:Dx ...kaj le se bomo lahko novega naučili....ali bo preprosto čez čas izginil...

 

Nedelja..bi naj bila mal bolj lenobna...jaz pa še kr težim...in moji se učijo s polno paro... x^x ..potem pa še sama ..ne morem brezskrbno...listati časopisov...kot bi se za nedeljo spodobilo...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za dobrodošlico x:Ix . Ko bi vi mene vidl, kako švicam od truda :xx!:, da bi vse tole, kar je povezano z računalnikom poštekala. Eto. Napisan je, kje bo pa pristal, pa še ne vem čist dobr :sori: .
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, ocitno ti ratuje. :vio:

Ikonca je gor (pa ne samo to, ful je lepa!), tvoji posti pa tudi.

Aja - razen ce jih nisi ze 365 postnila, pa se 'niso prijeli'... xDDx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za dobrodošlico  x:Ix . Ko bi vi mene vidl, kako švicam od truda :xx!:, da bi vse tole, kar je povezano z računalnikom poštekala. Eto. Napisan je, kje bo pa pristal, pa še ne vem čist dobr :sori: .

 

 

 

Dobrodosla Lony x:)x

 

 

pa saj sproti vidis, kje pristanes...vec, ko da tvoj post prestavijo v bolj primerno rubriko, se ti ne more zgodit... x;)x ampak tukaj je dnevnik in lahko govoris o VSEM, je varno... x:o)x :palec: x:Dx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dan! :onfire: Kako ste?

Jst sm šla včeri v ahata pa sm kupla mal kamenčkov xg:Dx !

Enga citrina,srebrn prstanček s temnim biserčkom pa prstan iz hematita! :D

 

 

hellou Lony!! :flower:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:vragec: xhypnox

The greatest thing you`ll ever learn, is just to love and be loved in return.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinca; ja prav v vsem, še kaj preveč x;)x

 

vse uredu.

do meje, ko se spet morda prikaže sumljiva ikonca x:o)x

 

štekam glih ne, sam sekam pa :vragec: :palec:

 

 

dans; hmm mlačno, premrzlo vreme; za kreganje tut

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ufff ... meni pa se tak noge potijo spet :xx!: ... mogoče znak, da sva z mojo "drago" (kandidozo x:Dx ) na koncu ločitvenega postopka. x:Dx

 

Pa taaaak se mi ne ljubi iti v službo. :o|o: x:Dx Saj glih afna pravi na MSNju, da se ji ne ljubi oblačit pa v službo hodit. :P

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cel dan sem kar v pižami, morm lulat pa se mi ne da, cel dan (skoraj) visim na i-netu..........glava me boli..........prehlajena sem...........zraven pisarjenja po LNF pa iščem še podatke za referat!

 

x:Dx x:Xx x;)x

 

 

Welcome, Lony!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Welcome, Lony!

x:(x What about me?

 

Dan Kristalka! x:Dx

 

 

 

 

:vragec: xhypnox

oh, jezus!

 

Ok, to bi Nordica rekla!

 

Sori, ker sem pozabila nate, ampak......sem opazila samo ''dobrodošla Lony, hellou Lony....'' in sem nekako spregledala tebe!

 

 

:sori:

Samo malo

 

 

....

 

 

....

 

 

....

 

 

Welcome, *girl*

 

 

Bo ok?

x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En lep živjo vsem od mene xsrcx

 

Sem imela zanimive dneve x;)x , ali evo mene nazad, nisam vas zaboravila x:Xx

 

Eno lepo dobrodošlico želim tudi Lony in *girl, tu na LN-ju vama bo všeč, da vama že kar vnaprej povem x:Dx x;)x

 

Sem vidla, da se je par tem kar razbohotilo v tem času, spet prebrala v njih par luštnih misli in predvsem koristnih :palec: :palec: Hvala vam.

 

Ko že omenjate, da je od novega leta vse drugače... ful novih stvari, pozitivnih... se pridružujem mnenjem xsrcx

 

 

pa pa, lupčke vsem, pa lep začetek tedna jutri vam želim x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morm dol k mami čaka  :angry: da pride na vrsto za lunin čvek!

:angry:

 

alora, zej pa še jest mal x^x ... dons sem smrketa :ill: ... zmerla vročinco... 35,6 x!x xDDx ... drgač pa fletkana nedelja, izi... povabljeni na kosilo k staršem, pa potem k sestrici na kofetka (se je kuhal celo popoldne x;)x )... spet sem začela mal pisat ... je bil že čas x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OOO, Mateja..pisat si spet začela??.. x;)x

 

Sori..pozabila...Girl...izreči dobrodošlico..se mi je zdelo nekako samo po sebi umevno...da ni tolk zgubljena kot ostali....in ne potrebuje posebnih besed... xrolleyesx

 

Torej..Girl...dobrodošla.. x:Xx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na pomoč prosim... Enkrat sem v eni temi na hitro prebrala nekaj o kisu in beljenju zob (kao da kis ful fino pomaga pri tem), pa zaboga ne najdem... lahk pomagate? Mislim pa, da je to pisala Marsa... x:Ix

 

Hvala x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lony in Girl, dobrodošli, ja naša familija se širi.... x:)x :palec: .

 

Aliana v kerem kraju pa si ? vem, da si v Španiji, samo ne vem v katerem kraju. Sem poslušala temperature danes zjutraj - Barcelona 11°C, mi pa -12°C danes, tako da ti kar malo zavidam x;)x . Zelo pozorno, da se je tvoja profesorica spomnila, da imaš rada teater x:)x .

 

Mateja lepo, da spet pišeš, za te zadeve mora bit prava klima pa navdih, a ne?

 

Drugače pa v naših krajih spet rušimo rekorde, v soboto -26°C. Uf, ko na Antarktiki. Se pa nisem dala. zakurblala sem gojzarje in v soboto sva s staro mamo hodili 3 ure. Ko sem prišla domov, mi je bilo slabo, in je šlo kosilo v školjko :xx!: . No ja, nič hudga, sej je itak bil poln hladilnik x:)x .

 

Včeraj sva šli pa po pravih tropih pri -10°C x:Dx ven samo za 2 urce, pa sva vidli pri gradu hokej igrat, cool, to je pa res za pogledat. Mi da dost mislit, kako si znajo tule na vasi dosti bolj fajn lajf narest, delo, šport in družba, pa manj neumnosti po glavi.

 

Pa malo brala in štrikala, pa volnico crklala, aja pa celo moj dragi je zbral voljo in šel na krajši sprehod po minusu, nagrada seveda padla x:)x .

 

Marsa kar se pa foruma tiče ti pa res lahko vsak dan sproti čestitam, da si nas vse po vrsti z njim zasvojila (pazi, da ne boš kdaj obsojena x:Dx ), tako da je zelo v redu, zelo aktiven, vsak dan dosti svežih postov - kar je zadosten dokaz da je res fajn, plus še ogromno ostalih koristnih informacij, res krasna zadeva. x:Xx x:Xx x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...