Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Meni je pa ful lepo, shizim na tole, sneg in belino. xsrcx xduhx

 

Imam ful opravkov, pa samo se pol tanka benza... ( :o|o: :sori: xrolleyesx ) - ko se ne spravim s tisto kljucavnico, ko moram 'ornk razmislit'... x:o)x xrolleyesx

Drugace pa sem dbest! x^x

Nujno moram kaksno fotko naredit, tele smreke zunaj, recimo... :)

Cesta - Celovska je kar, gume imam tudi dobre, pa bremze, varnostna pa ni bila glih najbolj modra (moja danes)...

A sva bila ze 7:50 v soli (od doma pa se odpravila ob pol osmih) - kar je zelo dbest za to uro, sploh pa za tele razmere.

Sem pa kake 3X hupala danes in klela (ceprav sicer zelo redko trobim)...

Neznalci tako danes v prometu niso manjkali - vsi so rinili ven in na ceste. xrolleyesx :xx!: xDDx x:o)x

 

Otroci pa danes - :onfire:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

bodimo sˇiroki (to sem itak), zato lahko na vasˇo zˇeljo obrnem kaksˇno karto za vas in vam napisˇem sporocˇilo.    xwizardx

 

 

a danes tale ponudba se velja...? x;)x :8): sem prav na vvolji, da bi mi kdo prebral kaksno sporocilo.... x:)x x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm sem bil vcˇeraj pri prijatelju v Strahomeru, ki se je po treh mesecih vrnil iz Nove Zelandije. S punco sta prekolesarila od S do J in nazaj. Imela sta sˇe trekking, tramping in hiking ture. Kaksˇne slikce madona. Slovenija se lahko po lepotah skrije. Visok standard, vsi imajo sluzˇbe, vsi so prijazni, s punco sta lahko kjerkoli prespala. Domacˇini tako belci kot maori so jih vabili v bajte, da prespijo. Zastonj nicˇ placˇat. Tako se grejo oni turizem. Pravijo da jim turisti prinasˇajo gore denarja, zato jim na tak nacˇin izkazujejo hvalezˇnost. No Slovenci, pa se pejmo turizem. Imajo 4 milijone ali pet milijonov prebivalcev, vsi zˇivijo v zelo prostornih bajtah, nobenga klosˇarja nista videla, vsaka bajta v Novi Zelandiji je obsedena z vrtovi. Hisˇni vrtovi so neka posebnost v Novi Zelandiji, nekaksˇen nacionalni hobi. Pa to niso vrtovi zelja in radicˇa, ampak anglesˇka travca, tulipani, palmice, smrekice, lepo obrezana grmovja, bolj je pisano kot na Nizozemskem. In seveda, pazijo na okolico, nikakrsˇnih pesticidov in podobnih drekarij. Pa gore, gore ovac, krav, konjev, tjuljnov, morskih levov, pingvinov, vulkanov, slapov, prelepih oblacˇkov, vsega. Nema sˇta nema. Ne marajo amerisˇke politike, do amerisˇkih turistov so u redu, vendar na glas povejo kaj si mislijo ter ne marajo azijcev, sploh pa so proti njim uvedli restriktivne mere glede priseljevanja. Maori so baje najbolj srecˇna manjsˇina na svetu. Imajo  baje zˇe enakopravni status, tudi tako v realnem zˇivljenju. Bila sta na najbolj strmni ulici na svetu. Noro tja moram iti, kaj pa vem cˇe zagusti kle v Evropi kar se ticˇe ekonomije, grem tja za tri leta. Toliko cˇasa si lahko najvecˇ tam, kot zaposleni tujec.

 

 

no, kdaj gremo....? :palec: x:Xx

 

 

pa se sneg majo pa morje pa vse... xsrcx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o, KAKSNO SRECANJE, cONTESA!

Po mojem je to nenavadno, hermelin najbrz velja kot nekaj plemenitega, dostojanstvenega, jaz bi si ga predstavljala h kakemu plemiskemu stanu zraven... :)

Morda torej - dobra moznost, srecas nekoga pomembnega na poti? x:)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morda kdo ve, kaj pomeni cˇe srecˇasˇ hermelina? Vsaka zˇival ima svoj pomen! x:Ix

Danes bom sˇla spet po tej poti, nikoli ne vesˇ, mogocˇe pa se bova spet srecˇali! :palec:  S seboj bom imela tudi malo mesa, za vsak slucˇaj! xyesx

 

 

to je gotovo kaksno royalno znamenje...ti kot grofica se cudis...? x;)x x:)x

ampak super dozivetje, tole...jaz sem zadnjic skoraj vjarek zletela, ko sem zavijala z avtoceste, pa vidim nekaj cudnega na

palici, in je bila ena velika bela sova, glavo je pa rolala okrog in okrog....noro :eek: x:Dx xsrcx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... ko sem zavijala z avtoceste, pa vidim nekaj cudnega na

palici, in je bila ena velika bela sova, glavo je pa rolala okrog in okrog....noro :eek:  x:Dx  xsrcx

? Hedwig ? x;)x x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj zjutraj preklinjam, ker se spet ne morem vstat. Tako kot prej, preden sem si prestavil posteljo, dajem budilko na mobitelu na snoze kar naprej in naprej. In se spet takooooooo težko vstanem. Pa razmišljam včeraj ... prešnji teden sem spet nekaj delal sklece in trebušnjake (bo treba spet it plezat :onfire: ) in sem posteljo premaknil za 10-15cm proti oknu. Seveda sem jo tam pustil. In sem jo včeraj, preden sem šel spat, potegnil za 15 cm proč od okna. In se danes zjutraj zbudim popolnoma spočito. x:Dx :palec:

 

PIZ**! x:Dx :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vcˇeraj zjutraj preklinjam, ker se spet ne morem vstat. Tako kot prej, preden sem si prestavil posteljo, dajem budilko na mobitelu na snoze kar naprej in naprej. In se spet takooooooo tezˇko vstanem. Pa razmisˇljam vcˇeraj ... presˇnji teden sem spet nekaj delal sklece in trebusˇnjake (bo treba spet it plezat :onfire: ) in sem posteljo premaknil za 10-15cm proti oknu. Seveda sem jo tam pustil.  In sem jo vcˇeraj, preden sem sˇel spat, potegnil za 15 cm procˇ od okna. In se danes zjutraj zbudim popolnoma spocˇito. x:Dx  :palec:

 

PIZ**! x:Dx  :o|o:

 

 

pametno rack!!! :palec:

 

super da plezas, meni je tudi TAAKOOOOO vsec, so me peljali eni fantje ravno tolikokrat, da sem totalno zatripala, potem je prisla pa zima... :o|o:

se malo... :palec: x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da se pofočkam še sem... x;)x

 

Marsa, ful ti hvala za tvojo info o olivnem olju, mogoče je res že čas, da se tega lotim x:)x Ne vem od kje zaboga sem jaz pobrala tisto o kisu?!? :eek: x:Dx

 

Drugač imam pa nadvse zanimivo obdobje... občutek imam, kot da se okrog mene premikajo velikanski betonski bloki, jaz se pa čisto nič ne bojim, da bi me kateri izmed njih zdrobil pod sabo... nasprostno, celo čakam, da se bodo sami od sebe postavili tako, kot je najbolj optimalno :eek: Kul pravzaprav :8): Manjka samo še zaključek... da se ti betonski bloki potem polagoma začenjajo spreminjat v dehtečo naravo, tako kot v LOTR :2src: No ja, vse ob svojem času x;)x

 

Tale sneg danes je bil takšen balzam... mehek, nežen, tih... Ob takšni idili zunaj, pa čeprav si v mestu, ne moreš ostat ravnodušen... sploh x:)x Hvala snegec za nasmeh na ustnicah x:Xx

 

lepo preživite dan... če ste fajn zasneženi, pejte uganjat norčije x;)x

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm......jaz pa sem mickeno v gužvi spet........tako, da.......tolk da čveknem kakšno in vas vse lepo pozdravim........lunatkam pa pošiljam še en x:Xx ....kamor si ga pač želijo :vragec: x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :eek: xrolleyesx ....jaz pa pač pri pošiljanju lubčkov....še posebno na določene dele ženskih teles x:px .......nikoli ne jamram x!x x;)x :vragec: x:Dx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Soncna - avec plaisir. x:)x x8Dx

...

 

Hehe... nekaj se pregovarjava, pa se nekaj obregnem, in Mitja nazaj (mi seveda nikakor in nikoli ne ostane dolzen x;)x) in potem se svodi, kdo je kaj in vse...

In skratka svasta, pa pravim, ma, kok si obcutljiv, pa pravi, ma, ti si obcutljiva, pa pravim, ma saj sem se samo hecala, pa pravi, - nimas smisla za humor na moj racun. x:o)x xDDx x:px

... no, tako nekako je potekalo, pestre pikantnosti sem izpustila... ;~)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...