Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

:8): danes pa je en lep dan za mojga sineka,saj je dobil 4 pri slo. Včeraj zvečer ga je kar zvijalo od skrbi,ker se je pozabu učit. x8Dx

Bravo za sinka.Yes! :onfire:Hura! :hepko:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Lony, ti pa vsa poskočna :palec: ... pr men bl smeškoti skačejo, kokr jest.... sem kombinacija povoženga makarona in totalne smrkete :wacko: :ill: ... grem zdej 'zakurblat' škatlico obilja (neka strašna suša v mojem tošelnu :sori: :o|o: )... aja... a še nisem nič povedala o tej škatlici x?x ... ja, to pa nujno moram x!x ... samo, v katero temo :o|o: :inocent:

 

 

x;)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bodimo sˇiroki (to sem itak), zato lahko na vasˇo zˇeljo obrnem kaksˇno karto za vas in vam napisˇem sporocˇilo.     xwizardx

 

 

a danes tale ponudba se velja...? x;)x :8): sem prav na vvolji, da bi mi kdo prebral kaksno sporocilo.... x:)x x:)x

Seveda velja. Marsa sicer pravi, naj bi bile to Tarot karte, ampak jaz ti bom obrnila moje. xwizardx Eto, Tinka. Današnje sporočilo zate:ZBUDI SE :eek: ! Prišel je čas odločitve, vse ostalo pa veš samo ti. xokx xideax

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Današnje sporočilo zate:ZBUDI SE :eek: ! Prišel je čas odločitve, vse ostalo pa veš samo ti.

:vio: :palec: ... aja :inocent: ... to ni blo sporočilo zame... :sleeping:

 

 

(pa se mi vseen zdi, da je blo tud zame... tnx Lony xsrcx ... sem ravno zdele točno to imela na tapeti xDDx )

 

 

 

 

x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... grem zdej 'zakurblat' škatlico obilja (neka strašna suša v mojem tošelnu  :sori:  :o|o: )... aja... a še nisem nič povedala o tej škatlici  x?x ... ja, to pa nujno moram  x!x ... samo, v katero temo  :o|o:  :inocent:

x;)x  x:)x

zlata ribica x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free...a v zlato ribico, da bi... :o|o: ... ja, jaz sem mislila povedat, kako si s škatlico obilja SAM pomagaš... no, sej ne škodi, če še xgoldfishx pri tem pomaga... ampak... zadeva DELUJE - preverjeno! :palec: ... grem mal prečekirat teme, kam bi to vtaknila... me prav zanima, če se bo kdo tega lotil in povedal svoje izkušnje :vio: :$$: :party:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja, zdele me pa ful firbec matra o tej tvoji škatli in princip delovanja ...hmmmmm, dej še kaj navrž...pliz x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja, meni se zdi, dnevnik čisto ok place...me včasih spominja na oglasne deske v KS x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Malo sem žalostna danes. Prvič - moram delat za hčerin rojstni dan...mi pa takšne plane...

drugič - kar dve sodelavki sta nekam čudne izvide dobili..o nekem raku ful govora... :V:

 

In danes bila nekaj jezna in kar drva cepit x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

>Po internetu kroži nov virus DUMARU.Y v obliki elektronske pošte s tem naslovom.

>V kolikor dobite elektronsko pošto v podobni obliki z naslova

> FUCKENSUICIDE@HOTMAIL.COM, ne odpirajte

>priponk in pošto takoj izbrišite, saj vsebuje precej zoprn virus.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes je dan za viruse, dobila 2 po mejlu ena frenda jih je dobila 5...

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx oglasna deska KS (al pa 'HIŠNI SVET OBVEŠČA' :P :D ):

 

ŠKATLICA OBILJA:

 

Kupi ali sam naredi škatlico, ki predstavlja tvojo željo po obilju. Lahko jo oblečeš v zlato folijo ali kako drugače okrasiš z nečim, kar je ljubo tvojim očem in odslikava tvoj osebni okus.

 

Premisli, kaj ti predstavlja 'obilje'... (ni samo denar izraz obilja... tudi sreča, veselje, uspevanje, radost, mir... so čudovite strani obstajanja...)

 

Z rdečim svinčnikom zapiši IZJAVO O NAMENU OBILJA ... vse, kar si pod tem predstavljaš in bi rad v življenju izkusil...

Precej podrobno zapiši - vsaj tri najpomembnejše stvari, ki bi jih rad dosegel v POL LETA.

- vsaj tri stvari, ki bi jih rad izkusil v ENEM LETU

 

 

Z oranžnim svinčnikom zapiši TVOJO VIZIJO, kako nameravaš doseči ta namen (katere korake si pripravljen storiti)

 

na drug papir z modro zapiši stvari, za katere meniš, da te ovirajo in 'držijo nazaj' ... zaradi katerih do zdaj nisi mogel uresničiti svoje vizije. Način razmišljanja naj bo v smislu 'opuščam'...

Te misli (prepričanja, omejitve), ki ti ne služijo več, v meditaciji postavi v Svetlobo. Papir nato raztrgaj, lahko tudi zažgeš.

 

V škatlo postavi kakšen tebi ljub kristal ali nekaj, kar ti pomeni kot 'duhovni zaklad', skupaj z nekaj denarja. Pusti denar v škatli nekaj dni, nato pa ga vzemi in porabi za nekaj, kar ti prinaša radost. Jemlji sebe neresno in uživaj v tem x8Dx xDDx .

Ko boš prejel nepričakovano darilo obilja, ga za nekaj dni postavi v Škatlo obilja, preden ga porabiš.

Daj nekaj od tega 'obilja' nekomu drugemu in mu pokaži, kako deluje Škatla obilja.

 

 

xDDx xDDx Bobnar, evo... otroški vrtec na obisku... preden se začneš zmrdovat, preveri, če slučajno zadeva res ne deluje x:px

 

sicer pa - igrajmo se xwizardx xpresentx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free...a v zlato ribico, da bi...  :o|o: ... ja, jaz sem mislila povedat, kako si s škatlico obilja SAM pomagaš... no, sej ne škodi, če še   xgoldfishx pri tem pomaga... ampak... zadeva DELUJE - preverjeno!  :palec: ... grem mal prečekirat teme, kam bi to vtaknila... me prav zanima, če se bo kdo tega lotil in povedal svoje izkušnje  :vio:  :$$:  :party:

no potem pa lahko gledas takole:

1. ribisi olajsamo delo, da se ukvarja s tistimi, ki potrebujejo pomoc bolj!

2. obe - ribica in skatlica pomagata

torej se giblje nekje kot (ob ali podtema ribici): (Nasa) Skatlica obilja - Pomoc ribici in meni x:Dx x;)x x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...