Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

:vragec:

 

 

hihi

dons pa chist speshl dej

:vragec: -ki praznujemo god  x:)x

zjutri zacheu pecht pishkote....take cimetove w:Iw

popoldan bojo pa pochas zachel prhajat razni sestrci, pa njen otroc....hihi

 

 

666 akvinchkou....tralala

Oho, Zlomk s fertahom na sebi, pa še mal pa boš za ožent x:)x :palec: .

 

http://www.uh.edu/~lharris4/devil.jpg

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes in vceraj....se mi je skoraj zmesalo...ze vec ko 10 let nisem vidla snega, pa...

skidala pol ulice iz cistega veselja...tako primarno sreco cutim, da sploh ne znam povedat  xsmx

 

pa vsi na ulici, pa totalno druzabno je blo, vceraj ponoci pa danes...otroci, mladici, kuzki...  x:)x  :palec:  x:Dx  xsrcbumx

x:)x .....kako včasih take preproste stvari, potegnejo iz nas globoko, pristno veselje in srečo.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... mi, ki imamo maca pa.... :fiju:  xracx  xflirtx ...

Ja, tole... xrolleyesx :o|o:

Da ne bos mislila - sva oba MAC fana, sva imela prej same MAC-e, pa je to malo prekomplike, ce imas portal, ker s 3/4 (ali vec) folka nisi kompatibilen, tako sem jaz (:o|o:) presaltala na PC-ja, da bomo lahko pac :o|o: stopali v korak z ostalim svetom.

 

*

Stanje virusov: (126 - 6 [spam]) = 120...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Go, go Marsa x:Dx , mogoče boš, danes LN rekord potolkla....jaz sem medtem dobila samo 14 spamov in samo 1 virus :xx!: ....zaostajam, še vedno....karamba

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

AAkhut, ne bi te rad užalil, ampak od kar si šel s puncami na Kum, si postal nekam ves pozitiven. Saj se te bodo hudiči odrekli!

 

Le ostani tak!

 

:palec: :palec: :palec:

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa nic virusov x:)x Ne pridejo do Spanije.. Oziroma verjetno obupajo, preden pridejo do telih racunalnikov.. kot jaz pri pisanju mailov.. :xx!:

Po 10x, ampak dobesedno, posiljam vsak mail..

Danes spricam spanscino.. tiste tri strani v delovnem zvezku znam tudi sama resit.. Zal, ampak res bi lahko mal bolj zanimiv nacin ucenja si izbrali.. Sem pa v tem casu nekaj pametnega naredila - poiskala profesorico knjizevnosti (neverjetno zgledajoca zenska, najprej moras pustit 5 minut odprta vrata njene pisarne, da se razkadi cigaretni dim, da jo sploh lahko vidis v obraz.. Popiercana po dolgem in pocez, ful faca x8Dx ), me je najprej samo gledala in se smehljala moji spanscini, sem ze mislila, da ne bo nic od nje, pol mi je pa zacela razlagat.. vse zivo.. in par knjig, ki jih moram prebrat.. Tko da.. YES!!, nekaj se pa le premika x:)x

Aja, ko smo ze pri kajenju, tile Spanci so incredible.. kamor se obrnes,povsod kadijo.. v soli, na hodniku, in pol mecejo ogorke po tleh in je po celi soli polno ogorkov :xx!: OK, nimam nic proti kajenju, ampak.. :xx!: :xx!: :xx!:

Slisim, da imate sneg? Tukaj pa soncek, ful soncka, in okrog 10, 15 stopinj cez dan.. x8Dx

 

Vceraj sla v teater.. gledat musical Cats..Noro!!! Cena sicer 37 evrov, ampak se je splacalo. Pesmi so bile sicer v spanscini, ampak znam cel angleski CD na pamet in sem maloprimerjala, tako da mi je bilo na koncu vse jasno. Kolk so bli lustkani!!!!

 

Se eno urco na netu, potem nekaj jest, kar tu na faksu, potem pa v mesto, po mesecno za avtobus in malo chekirat poceni hotele.. Moj dragi pride!!! :2src:

 

 

OK, toliko za danes.. Pazite se virusov x;)x

 

x:Xx

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... mi, ki imamo maca pa.... :fiju:  xracx  xflirtx ...

Ja, tole... xrolleyesx :o|o:

Da ne bos mislila - sva oba MAC fana, sva imela prej same MAC-e, pa je to malo prekomplike, ce imas portal, ker s 3/4 (ali vec) folka nisi kompatibilen, tako sem jaz (:o|o:) presaltala na PC-ja, da bomo lahko pac :o|o: stopali v korak z ostalim svetom.

 

*

Stanje virusov: (126 - 6 [spam]) = 120...

itak...saj vem, kako je to, meni gre tudi na zivce, ko pol stvari ne morem videt, ali pa narobe ( tudi vojkotova stran je na mojem racunalniku zelo drugacna, pol linkov ne dela itd...)

jaz bi imela najraje oboje... x:o)x

 

ampak virusov dobis pa vseeno dosti manj, rachek x;)x x:px

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem glih končal novi strojček za direktorja. Pentium4 2.8Ghz, 1Gb RAMa, DUAL DDR tehnologija. Huda igračka. Naredil sem si še RamDisk in Temporary internet files folder premaknil v njega. LNF mi tak hitro odpira, kot da sploh ne bi bil spletna stran, ampak lokalni program. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj, ne vem kam naj to vtaknem ...ali pa naj vtaknem v črno luknjo ali kam drugam...skratka, če se kdo spomne mojih pripetij lanskega poletja s servisom Gorenje :xx!: , kjer so več kot 14 dni potrebovali, da so pripeljali rezervni del iz Velenja, s tem, da so se izgovarjali drug čez drugega. Tukaj izrekam Javno kritiko ali ne vem kam naj tole napišem......

 

V ponedeljek, sem jih klicala zopet zaradi pralnega stroja, starega 2 leti. Reče model...ja, ja pride v sredo od 8.30-11.30. Danes pričakujem seveda serviserja in ob 14h se opogumim in pokličem, vprašam kaj je narobe, da ga še ni.....

Ja, da se sploh nisem naročila, pa da ja...ampak to je bilo septembra...itd...ko sem že čisto znorela, je rekla da serviser pride jutri...seveda spet ob nedoločeni uri....pa jaz vprašam....a bo imel rezervne dele s seboj pa pravi...ja ja seveda jih bo imel.....pa jest spet vprašam....ja kako pa veste kaj je narobe...pa pravi sej piše tukaj, da ropota ob centrifugi.

Ahaaaaaa...potem sem le napisana nekje......ja, ja ste v enem zvezku.....ja se pravi, da sem bila na vrsti danes..in zapisana.....

se opravučujem, smo spregledali......aha pa že spet spregledali mene??? Le kako je to mogoče? Naprvo mi pa trdi, da spolh nisem klicala oz. sem septembra. In že septembra je urgiral znanec iz urada za zaščito potrošnikov in takrat se je njihov odnos čisto spremenil....iz arogantnega v zelo ustrežljivega.

Ja, saj napake delamo vsi...ampak zakaj vedno eni in isti!

 

Skratka Gorenje Servis :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: .

 

Žal mi je da se nisem odločila, za stroj druge znamke, iz kake kapitalistične dežele, ker pri nas je poden od podna odnos do strank.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ehh, ja, to pa tudi jaz pop*****!

Ce pa me kaj moti, je to splamparija in aroganca!! :xx!:

Neverjetno, Gorenje, ki so carji?!

Ja, se spomnim, a je to to, ko sem se celo jaz s prstom mignila zraven?

Ne morem verjet, da se to se od tedaj vlece...

Ma! V bistvu pa x:o)x :zoro:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cosma...ce se bos kaj boljse pocutila. tudi v gnilem kapitalizmu so gnili servisni usluzbenci...zagotavljam...!!!!!

 

 

ampak plus pa je, da jih ne rabis cakat doma in prabit dopusta ( na primer...) pridejo tudi zvecer...tako lahko rabis svoj prosti cas... :8): x:o)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Marsa še ti si enkrat kvihtala s temi stroji x:Dx ....takrat se je pol še vleklo...juhu časa.

 

Tinka, vem da tudi v zahodnih deželah, vse in svašta....ni samo med in mleko.

 

Pri nas je problem, da se maximalno potrudijo, samo če si kao VIP...pol je vse ok..., če si pa tam ena Rozina Kovač...pa ko jo j***...bo že počakala, saj je vseeno, če rečemo da pridemo v sredo, pol nas pa sploh ni....

 

Klicala, sem tudi privat servise in so zelo prijazni, ampak se vsi branijo popravljat te stroje, ki so polni elektronike, so jim še bolj pri srcu mehanski.

 

Bila bi zelo hvaležna, če ima kdorkoli kak pameten servis na zalogi, če mi ga **posodi**, ker si želim z dotičnim uradnim servisom Gorenje, zahladit, zamrznit stike za vedno.

 

Oba stroja, pralni in sušilni sta nova, stara 2 leti...in stalno neke težave...kvaliteta :xx!: in ne poceni. Ko sva kupovala, sva vzela najboljše modele takrat, ker sva verjela, da bova s tem plačala tudi kvaliteto. Žal pri Gorenju velik NATEG!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

usklajenost pa taka:

 

..........sta mi zjutraj cestarja polepšala dan..... stojim v gužvi na slovenski, nasproti drame, pa un mali buldožer rine sneg dol z pločnika, tam je čist ozek pločnik......

.... pa po bus pasu pripelje "ta velik" čistilc, pa sneg na stran rine, ja kam drugam k unmu nazaj na pločnik!!!?!?! ..

pa tamau sploh ni tega vidu,... bi pa rada vidla njegovo faco ko se je nazaj obrnu!!!!

 

sem se vsaj 5min iz srca smejala!

 

x:Dx x:px x:Dx x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hihi...upam de si mu tut snifler dau not x:Dx  x;)x

:vragec:

 

 

666 bluzijev .... tralala

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

Janja: programsko, hardware mi sestavi prodajalec, jaz samo priklapljam, pa včasih še mrežno kartico vgradim ali pa zamenjam RAM ploščico.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mari - ti ti skodozeljnica ti x:px x;)x x:Dx

 

Aakhut - kaj to praznujes nekaj danes, sem videla nekje cetsitke, pa sem se ze ustrasila, pa se spomnila, da se nismo 12. :)

 

Bilanca pa:

(184 - 11[sp])= 173

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Bilanca pa:

(184 - 11[sp])= 173

Važička x;)x

 

jest sem dobila spet samo enga oplemenitenega

 

 

ops..2 sta, ne samo eden x:Dx

Popravljeno -> cosma

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vazicka! x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx x:px xokkx

 

Ja, sej... ampak sem prav takole se ufurala danes, da vidimo, ker me pa prav zanima - pa se, saj veste, stetje - en virusek, dva, tri... x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... en virusek, dva, tri...  x:px

Evo jih, direkt zdajle v inbox, grem tjale, pa prec prikapljajo tocno 1,2,3...

Ma saj bi bilo zabavno, ce ne bi bilo tecno, ker stran mecem potem posto oz. se to lahko dogaja...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...