Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Si, bom zmontirala tole škatlico x:Dx ...sam še tele barvaste papirčke nabavim....mislim, da bo prometej taprav naslov.

 

 

Marsa dobra idejo tale z B. Jones x:Dx luskana

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: Stane, ker gre itak za internet, kot sam pravis in ker ni skrivnosti, si tole dovolim...

Namrec, od Staneta sem ta hip dobila takle mail:

zakaj mi pošiljaš virus

A res se nic ne steka ali kaj? :xx!:

 

Aja, sicer pa je, Stane, od mene namesto virusa danes k tebi romal Koledarcek se enkrat. :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix xDDx O, thanx, Mateja, se dobro, sem se ze ustrasila, da bos se enkrat se kaj matrala pisat, dbest, grem pogledat.

Vmes mi je med virusi in spami x:o)x uletel tale mail stanetov...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
:o|o:  Stane, ker gre itak za internet, kot sam pravis in ker ni skrivnosti, si tole dovolim...

Namrec, od Staneta sem ta hip dobila takle mail:

zakaj mi pošiljaš virus

A res se nic ne steka ali kaj? :xx!:

 

Aja, sicer pa je, Stane, od mene namesto virusa danes k tebi romal Koledarcek se enkrat. :xx!:

 

 

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stane, me veseli, da ohranjas smisel za humor. x^x xupx

 

Zdajle bom pa mrknila, ocitno - da se ne boste ustrasili zame... x:o)x x:px x:Dx x:Dx x:Dx xDDx xDDx x:px (*ker je bila taksna zaskrbljenost vceraj in danes...), da imam virus - ne, tu me ganjajo, imajo delo na mojem PC-ju (ki se vcasih vseeno potrebuje, ceprav sucks :o|o: - ma, vsi na mojem racunalniku, totalna grebada, kot v reklami za adsl.)...

 

Ej, ej, ej, ustavte konje, grem chekirat v temo rokomet, a se mi blede, ali so trije goli vmes padli :eek: x!x x?x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

446. ;)

Grem spat pocasi oz. se ne, ampak nehala bom tule peketat. x:)x

Skoda, ravno sem zavihtela rokave in pljunila v roke in se odlocila, da bom afne guncala in vice pokala... x:o)x

 

Eejj, kwa mi res sede Vodnar.,.. sem tolk bikovsko skorpijonska v enih receh, nekako zatumbana... tako da mi tale light scena ful sede... xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: :V: x:((x

.... Janja bo pa cez dobre tri ure ze vstala... :eek:

 

Janja - dobro jutro, ko se pojavis - pliz se eno mavrico in utrinek zame! x:Xx xwizardx xrainbowx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes zjutraj majster opedenu....samo en šrauf je pritrdil in  ga z lepilom prelimal. Zaračunal 6.600 sit in odšel. Ropotalo je pa tako, da sem mislila, da se je najmaj boben odtrgal...baje čisto normalno za te stroje, ki imajo višje obrate  xrolleyesx

ja, ker servis ti je za 1 srauf tolk racunov?? xrolleyesx

uapm, da ne tist k sem ti ga podal x:Ix x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja bo pa cez dobre tri ure ze vstala...  :eek:

Hehe, jaz sem šla spat okol tretje...in sem pomislila..Janja bo pa kmal že vstala... x:Dx

 

Danes sem se odločila, da bom spala mal dlje...pa mi spet ni uspelo. :xx!: Moje sem tako razvadila, da sem včasih jezna sama nase... xrolleyesx

Jih zbudim..in hitro nazaj v posteljo.Potem pa čakam...in nič.Vsi spijo dalje.Pa ponovno vstanem...in jih budim tako dolgo, da res zlezejo iz postelje.. xrolleyesx ...jaz pa spet hitro nazaj.

Potem pa se začne...mama, kje je moja majica za telovadbo.Mama, kje so moje teniske za telovadbo..(v omari, tam kot vedno.. :xx!: )....mama, mi daš denar za malico....mama jaz bi rada imela nov puder....mama, lahko grem zvečer na drsanje s prijatelji....mama, kje je zajtrk...pa mož...ti ki kr naprej visiš na netu, zrihtaj mi karte za tekmo.. xrolleyesx ...pa spet mama, pa mama... xrolleyesx :xx!: :xx!:

 

In tako...jaz spet tukaj...ker se po vsem tem...toliko zbudim, da ne morem več spat... :xx!: :xx!:

 

ja, saj vem...sama sem jih tako razvadila... xrolleyesx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori:  :V:  x:((x

.... Janja bo pa cez dobre tri ure ze vstala...  :eek:

 

Janja - dobro jutro, ko se pojavis - pliz se eno mavrico in utrinek zame!  x:Xx  xwizardx  xrainbowx x;)x

He, he, dobro jutro, Marsa, ko vstaneš, verjetno zdajle še sladko :sleeping:, pismu, tole bi spet lahko tja v zadeve, ki me ganejo napisala xrosex

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, jaz sem šla spat okol tretje...in sem pomislila..Janja bo pa kmal že vstala... x:Dx

Ja nekako skrbimo za vseh 24 ur, da je vsaka ura vsaj s par forumovci polna energije x:)x :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hehe...kuko pa vesh :eek:

ja biu ucheri na metelkovi...tralala

predvcherajshnjim v shkucu na otvoritvi....tralala

aja opa she na jamrjih sm biu uchetri...tralala

piva mera polna....tralala

 

machek postaja domacha zhival...hehe

jutr pa u nedelo ga bom pa exorcirau machka...hehe

 

drug teden pa jovo na novo

 

666 machkonou....hehe

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, vsi...

Samo da vas pozdravim malo... :)

Kwa si jih pa scrkljala, Astra... xrolleyesx x;)x

Cosma x:)x x;)x, tauzntka, sele, v bistvu... :eek: - se mi zdi, kot da si ze skoz around... Ja ja, vec bo treba stepat... xDDx x;)x

Janja, kje pa, vstajam ob sedmih (zdaj pa celo 6:50, ker je treba 5-10 minut prej od doma - praskanje avta, guzva, ker folk vseeno rine z avti :xx!: xrolleyesx :o|o:)...

Danes sem sla ob pol osmih od doma in sem prisla prejle domov, pred slabo uro, vse zivo sem spedenala in povsod sem bila, ni bilo LJ konca danes, da ne bi vsaj mimo se peljala. ;=)

Pa tko...

Ful enih pancarjev imam doma... x:Dx x:o)x x:o)x x:px x;)x (saj se hecam, samo dvoje, za ene se pa se pogajam x:px x;)x)...

Ful sem dobre volje, pasalo dopoldne brez racunalnika, pa ful sem dobro telovadila danes, cisto sem refreshana, razen da sem prevec chikov pokadila ze (sicer zelo zelo malo kadim, ce pa okoli sponam, kavice, sestankci itd., pol pa precej znam pokadit vcasih... :o|o:)...

Ful disim totalno, ker sem preizkusala neke parfumcke, sem dobila enega v dar od nase drage... forumovke ene. xsrcx

Kenzo, tak divji... skorpijonski? Boma vidl. xDDx

 

OK, zdaj se grem psiholosko pripravit na outlook, ki ga bom zdajle sele odprla... :sori:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... OK, zdaj se grem psiholosko pripravit na outlook, ki ga bom zdajle sele odprla...  :sori:

Medtem lahko se tole, da vseh 263 dol dobim... :o|o: x!x :xx!: xrolleyesx

Eh, ja, se kar nadaljuje tole ali kaj, pa to ni res... :o|o:

Dolgcas. :o|o:

Grem pogledat - sele 199. je rolal, vmes sem videla eno naroclo za Lunco... se dobro, pishuka mi gre pa ze pocasi pa tole na zivce! :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ful enih pancarjev imam doma...  x:Dx  x:o)x  x:o)x  x:px  x;)x  (saj se hecam, samo dvoje, za ene se pa se pogajam  x:px  x;)x)...

x:Dx x:Dx :palec:

 

 

p.s.

 

marsa je bila videna, ko je odplavljena na plazu virusev svignila mimo mojega okna pred kaksno minutko...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...