Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Same dobre in jubillejne zadeve zadnje cajte! x;)x x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Rachek potem pa sem morda tebe danes klela, ko si zavijal levo! x;)x xDDx xDDx

Zakaj slabo?

Aja, saj res, a nisi ti Bik - tak si kot moja mama. x:o)x :eek: xDDx

Cim se premakne za kilometer, se ze slabo pocuti.

A nisi nekoc ze jamral - v ZG ali kje? x:)x

Ej, Rachek, rachek, saj bo kul, no... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: x:Ix Saj res... :o|o:

... prejle sem razmisljala, hm, da bi cimbolj zmanjsala stroske in vse... potem pa ugotovila, da bi bilo toliko komplikacij in vsega... in se spomnila, da je celo nekoliko nizje (pri tem prodajalcu, ker ima deal s ptt), da je pravzaprav tako se boljse... na tak, 'klasicen' nacin.

Dobra izbira! x:Xx x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, da ne bo izpadlo, da sem jest tanajvečja čveka tukaj...kao skos naokoli pa to...me mickeni definitivno prehiti. Sem mu posvetila svoj 1000 post z lepo željo x:Dx

 

 

Sicer pa čvekat je lepo x:Dx .

 

Končno našla primerno destinacijo za Valentinovo, sem se oddahnila, ker sem letos jaz na vrsti za organizacijo.

Lep vikend vsem Lunatikom in pa še ena tekma nas čaka, se vidimo v temi rokomet x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mickeni nakladač...... x:o)x x:Dx ......če pa je tak fajn x;)x x:Ix x:Dx x:Dx

 

Iiiiiiiii...........pa še petek je...............trililtralalatrilili.........se mi že na žur mudi :vragec: x:Dx x:o)x

 

777 x:Xx .......vsem lunatkam :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx oglasna deska KS (al pa 'HIŠNI SVET OBVEŠČA'  :P  :D ):

 

ŠKATLICA OBILJA:

 

Kupi ali sam naredi škatlico, ki predstavlja tvojo željo po obilju. Lahko jo oblečeš v zlato folijo ali kako drugače okrasiš z nečim, kar je ljubo tvojim očem in odslikava tvoj osebni okus.

 

Premisli, kaj ti predstavlja 'obilje'... (ni samo denar izraz obilja... tudi sreča, veselje, uspevanje, radost, mir... so čudovite strani obstajanja...)

 

Z rdečim svinčnikom zapiši IZJAVO O NAMENU OBILJA ... vse, kar si pod tem predstavljaš in bi rad v življenju izkusil...

Precej podrobno zapiši - vsaj tri najpomembnejše stvari, ki bi jih rad dosegel v POL LETA.

                                - vsaj tri stvari, ki bi jih rad izkusil v ENEM LETU

 

 

Z oranžnim svinčnikom zapiši TVOJO VIZIJO, kako nameravaš doseči ta namen (katere korake si pripravljen storiti)

 

na drug papir z modro zapiši stvari, za katere meniš, da te ovirajo in 'držijo nazaj' ... zaradi katerih do zdaj nisi mogel uresničiti svoje vizije. Način razmišljanja naj bo v smislu 'opuščam'...

Te misli (prepričanja, omejitve), ki ti ne služijo več, v meditaciji postavi v Svetlobo. Papir nato raztrgaj, lahko tudi zažgeš.

 

V škatlo postavi kakšen tebi ljub kristal ali nekaj, kar ti pomeni kot 'duhovni zaklad', skupaj z nekaj denarja. Pusti denar v škatli nekaj dni, nato pa ga vzemi in porabi za nekaj, kar ti prinaša radost. Jemlji sebe neresno in uživaj v tem  x8Dx  xDDx .

Ko boš prejel nepričakovano darilo obilja, ga za nekaj dni postavi v Škatlo obilja, preden ga porabiš.

Daj nekaj od tega 'obilja' nekomu drugemu in mu pokaži, kako deluje Škatla obilja.

 

 

xDDx  xDDx  Bobnar, evo... otroški vrtec na obisku... preden se začneš zmrdovat, preveri, če slučajno zadeva res ne deluje  x:px

 

sicer pa - igrajmo se  xwizardx  xpresentx

Da ne iscemo po straneh - k sreci imam dober spomin za stevilke, Mateja... x;)x

Zelo domiselno in ustvarjalno x^x x8Dx :2src: x!x (fino, da sem sla poiskat). :)

 

... in dbest sede k moji napovedi, ki mi jo je pa ratalo koncno spet ze v petek napisat za prihodnji teden...

Ker me caka spet februarska :o|o: (da ne zamocim kot J.), pa pakiranje etc...

Jess. Vse zivo sem uredila danes. xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo - škatlica že deluje xwizardx :hepko: :party: ... ker je danes tretji dan od takrat, ko sem jo naredila, sem izbrala nekaj, kar me razveseljuje - naročila sem Marjetkine Vilinske simbole xsrcx ... in evo... že popoldan dobila nepričakovano 3x toliko denarčkov, kot sem jih namenila vilinčkom ... :flower: ... kolk se je to lušten igrat... midve že tri dni samo o tem, kaj vse naju veseli xsrcx xsrcbumx :party:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rachek potem pa sem morda tebe danes klela, ko si zavijal levo!  x;)x  xDDx  xDDx

Kje to ?? :eek:

 

Zakaj slabo?
1

Kaj slabo?

 

Aja, saj res, a nisi ti Bik - tak si kot moja mama.  x:o)x  :eek:  xDDx

Res sem bikec, mam DR v profilu, če se ne motim. x;)x x:Dx

 

Cim se premakne za kilometer, se ze slabo pocuti.

No, jaz se ziher ne. x:Dx

 

A nisi nekoc ze jamral - v ZG ali kje?  x:)x

Ja, ZG je grozno mesto. :o|o: Pa se tako full kislo vreme je bilo. :inocent:

 

Ej, Rachek, rachek, saj bo kul, no...  :palec:

Itak!! :palec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhh kolk paše :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :onfire: xsingx

 

Spet mal rock poslušat... toooooo x;)x

 

Mal si dajem duška z Rasmusi ... pa najrajš bi besedilo nekomu poslala, ampak se bom malce zadržala x;)x

 

Yesss :vragec:

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh ja...

 

Čudežni listki in škatlice xrolleyesx  :o|o:

 

Svašta...

 

Čudežni je LOTO listek s pravo kombinacijo, ne pa ta kolaž :lol:

Jest sem pa to mal skombinirala. Najprej sem nardila škatlco, pol sem šla pa loto vplačat, da bom škatlco napolnila. xcheersx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole počasi ratuje vroče xflirtx, skoraj tako kot v Top gunu x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...