Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Hola, dragi moji..

 

Nekaj cudnega se dogaja tukaj na faksu in internet ze celo popoldne deluje, brez da bi me enkrat ven vrglo.. In tako ze od treh sedim tlele za racunalnikom in berem Lunin forum... Toliko novega se dogaja, sploh ne morem sledit..

Danes sem prisla na faks,ker naj bi imeli teater.. smo res nekaj zaceli, pa potem pol igralcev ni prislo, ker imajo zdaj ravno izpite in se vsi pridno ucijo.. Ampak.. dobila cisto ta pravo vlogo v nekaksnem trilerju.. do aprila, potem me pa neka druga punca zamenja, ker jaz zal grem :C: Ampak.. ej, kolk mi to pomeni!! Igrala bom, vaje bomo imeli.. Super!!!

Poleg tega mi je profesorica za knjizevnost prinesla celo vreco spanskih pravljic, tako da mam zdaj vse, kar rabim, samo brat moram zacet.

Vceraj sem rezervirala en hostel v centru mesta, za 38 evrov zakonska postelja in mini, mini kopalnica. Ampak tako simpaticna sobica!! V lesu in vse.. ful lustkano.. Jutri pride moj dragi in se preseliva. xsrcx

Drugace nic posebnega.. cez vikend je bilo grozno vreme, megla in dez.. danes pa krasno sonce in naj bi bilo se cel teden. x:)x

 

 

Imejte se naj, naj...

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Aliana - sem te ze zacela pozdravljati v eni drugi temi, pa se mi potem ni zdelo primerno.

Kako mi je vsec tvoja lahkotna in prijazna energija, ko nisi zabetonirana tu, a vendar priletis, pozdravis, delis... smo kot pravi pravcati prijatelji, pa ceprav smo se 3x ali 4x videli. :) A ni fino? x:Xx :vio: x:)x :palec:

Free, x:)x :vio: xsrcx

(*te kaj poklicem, imas zelo fajn energijo in tak nek dolocen... hm, 'sij' in ugotavljam, da te nabjrz v kratkem caka kaj dobrega. x:)x x8Dx)...

...

Oj, bilo je fajn - izkazalo se je, da poznam sefa, lastnika, in da je to pravzaprav v isti reziji, kot je bil poslovni kanal oz. oddaja iluzija,, ko sem tam veckrat bila Marjetkina gostja.

Kako je svet majhen - in takemu, ceprav majhnemu, nic ne manjka. x:)x

Bilo je lustno, samo sem bila zaletava. Prevec hlastno sem govorila in kakih dveh stavkov ne dokoncala, sicer pa OK.

Aja, kljub dolzini (dlje kot predvideno) seveda pol stvari nisem povedala. :8):

In kaj da 'sem po horoskopu'?

Kaj drugega kot Oven. x:)x :8): Resno razmisljam, da si bom se naprej puscala chupo.

Ker tale moj divji lasni videz - ni cudno, da asociacija oven.

Mi je bilo pa vsec, ko so me koncno enkrat barali o tem, kar pocnem (in ne o tem, kar sem pocela pred 20 leti - in se posebej fajn se mi je zdelo, ker niso pojma imeli o TZB in C.P. oz. da ima to kakrsnokoli zvezo z mano... x;)x)...

Tako da sva imela hecen dan - Mitja na prezentaciji www sajta na Vrhniki, jaz pa na prezentaciji LN tule.

Sem vprasala - kam bo treba pa lazit? xrolleyesx xDDx xDDx x:o)x

Pa je (bil) moj rajon. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eej, Marsa.. men je tko lustno, da obstaja tale LN, pa da lahko mal povoham kaj se dogaja v Sloveniji.. in nimam cisto nic domotozja, ker vas imam itak skoz na dosegu ... ekrana x:)x

 

Ful mi to pomeni...

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj se pa sele sploh poslusam oz. slisim. x:)x :vio:

Nakladam, kot vedno, na zacetku sem zategnjena... :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa ne morem :o|o: Ni programa, pa ne morem nic gor snemat... bom enkrat na javnem internetu..

 

 

A.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O Selene? Si poslusala? x:Xx x:Ix x:Xx

Ne stekam, kako to, da imam tako hripav glas, sicer se mi pa zatika, me preseneca ob ponovnem poslusanju, ker sem sicer kar artikulirana... no, ampak saj vemo, kako je, ce se slisimo po RA (ali pac audio) posnetku.

Bila sem nekoliko v krcu, ker 15 minut... potem pa hocem vse naenkrat povedati.. in tako, zal, ni bilo glih profesionalno, ker do zdaj navadno nisem skakala v besedo, danes pa moram priznati ob poslusanju, da sem (ceprav se mi tam ni zdelo). ... se mi je zdelo, da moram cimprej vse povedat... xDDx x:Ix x:o)x :8): x:Xx

No, ampak, lahko bi bilo slabse... :8): x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana - jaz tudi nisem mogla - potem pa sem si hoces noces morala aploudat tole (ker mi gre na zivce, da se me izsiljuje z IE - *sicer sem na Mozili).

Pa ker je slo ravno zame, pac, za mojo sceno, sem si to pac spedenala, da slisim, normalno, kaj cvekam takole naokrog. x:Ix :8): x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, tale intervju je bil pa ful simpatičen in izpeljan na profesionalni ravni

kulko časa je dolgi, a se ga splača dol snet, a je kej sploh koristnega, hmm...sej ne dvomim, prašam pa vseen x:Dx

Poki - ce ze vprasaS, pa ker smo nekoliko imeli device v zadnjem casu na tapeti (tako tu kot tam x;)x x:px x:o)x), v bistvu ne - nic 'koristnega' ali bolje - nic na novo koristnega.

Torej - ce si na telefonu, sekunde stejejo tule, potem - ne rabis tegale si loudat dol - LN je pac LN in se predstavlja s svojo podobo cisto posteno in suvereno in korektno.

Avtorja samega poznati pa je vcasih kvecjemu 'breme' ali pa je pac predsodek.

 

Ni potrebe, skratka, da bi si dragocene minutke zaradi tega kratili (loudanje dol vzame... kakih... 3-5 minut, morda pa tudi vec ali manj xDDx) - predolgo, skratka, ko zivcno cakas na telefonu, in malo, ce si itak skoz na netu.

 

Odvisno, koliko ti je do tega, da slisis moj prelestni hripavi glas - nakladam pa itak bolj ali manj podobno povsod in vsakomur, ki me seveda sprasuje o LN - sorazmerno seveda s casom...

15 minut je dosti, a nic prevec, za opisat dejavnost... najino tole... x:Xx xDDx x;)x x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

marsa, jest bi marsikej rad slišau, pa nism še prav nikoli še nič,niti pesmi, niti nobenega pogovora....neki se mi je racunalnik lani sesul,pa sm izgubil kr nekaj materiala, sedaj pa bi mogu to spet dol devat ,zato pa raje prašam, kljub temu,da poznam nekak nastanek
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poki - ne vem, kaksno imas 'stanje' - sicer pa - poskusi - niso neke ure to in vse...

Ce ti ne sede ali te karkoli moti, pa preprosto skenslas oz. ugasnes.

 

O... x?x x:Ix :8): Stajerska scena... x;)x x8Dx :palec:

Imam nacrt se odrolati enkrat na tiste konce... vcasih sem bik... x:Xx x:Ix x;)x

Ampak pridem, zagotovo. x:)x :vio: xsrcx

 

O, BigM... x:Ix x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O...  x?x  x:Ix  :8):  Stajerska scena...  x;)x  x8Dx  :palec:

Imam nacrt se odrolati enkrat na tiste konce... vcasih sem bik...  x:Xx  x:Ix  x;)x

Ampak pridem, zagotovo.  x:)x  :vio:  xsrcx

Legenda! x^x x:Dx

 

BTW: malo se ti je zataknilo pri najbolj aktivnih temah. Jaz sem kar zraven gledal na forumu, hehe .. x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh..pa da se še jaz mal pojavim... x;)x

 

Aliana..sem mislila, da že imaš obisk, ko te ni bilo nekaj dni... x;)x

Čist razumem, kako se počutiš...ko si daleč...pa vendar z LNF...napol doma.. x^x

Uživaj naslednje dni.. x;)x x!x x!x

 

Marsa.. :palec:

Tole o Štajerski...pa bom verjela, ko te bom videla tukaj...čeprav, zdaj ko malega ni doma x?x x?x

Če že igraš bikico...si pa v koledarček zapiši datum..in se tega potem po bikovsko drži... x;)x x:Dx

 

Men pa fuuuul dogaja... x^x ...bi mi zdajle prav prišlo mal umika...da pogledam še od strani... x;)x

 

Pa hvala eni lunatki...za sporočilo... x;)x x:Xx x^x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x

 

Lep dan. Začel se je katastrofalno, končuje se z mavrico, ki sem jo našla v sebi. Hvalabogu. Sem si že mislila, da sem sama na tem svetu. Pa sem ugotovila, da imam najboljšo družbo, kar je sploh je tukaj - sebe. x;)x

 

Marsa, klepetulja x:Dx - prav fino je bilo slišat tvoj glas... Pa sploh nimaš raskavega, ti imaš slabo razvito metakognicijo x:Dx x:o)x x;)x Pa tudi šlo ti je čist uredu, nč bat :palec: Če boš pa potrebovala še kakšen riht za na radio na primorskem koncu (Nova Gorica), reči, bomo probali zrihtat... x;)x (Ni panike za mehanike, bi rekla ena moja prijateljica x:Dx )

 

Danes me je prijateljica vprašala, če kaj razmišljam o tem, da bi izdala kakšno knjigo... :blink: "Hmmmm... ja o čem naj pa pišem?" "Ja, o tem, kar se ti dogaja, pa kako se spoprijemaš..." Khm... Ne vem, če bi blo to glih ful zanimivo hehe x;)x Me je pa spet porinila na tisto področje, na katerega sem že malo pozabila... Poezija. Mogoče pa... nekoč, ko bo čas pravi xsrcx In hvala ji za to.

 

Aja... pa ravnokar sem prišla s sprehoda... Tale naša luna je ful lepa... Kmalu bo polna, lepotička x;)x

 

Eno lepo jutro tistim, ki ste ob branju tega še jutranji, in eno lahko nočko tistim, ki se šele odpravljate spat... x:Xx

 

Aja... še to sem hotela rečt....

Aliana: xwizardx :flower: xrainbowx Ok?

Andrej: hvala ti ... za eno misel tu, ki si jo zapisal in mi dela družbo že par dni... da "ko zaupamo drugemu, pravzaprav zaupamo božanskemu v sebi..." xsrcbumx

 

nočko počko

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo koliko novičk...

 

aliana :palec:

 

Marsa :palec:

 

Pa Sončni vili en x:Dx :palec: , ker me velikokrat spravi v dobro voljo s svojimi prispevki....

 

pa vsem ostalim sončkom oz. lunatkom x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana super, da se pišemo xracx

 

Volkec xcrossfingx

 

Moj čurinalnik pa je ta vikend zbolel, pa je trenutno v komi :huh:

Menda je šel napajalnik ... upam, da samo to

 

Pa ravno sedaj, ko ga največ potrebujem :wacko:

 

Hej xgoldfishx tole naloga zate ... da bo moj pc do konca tedna spet med živimi xwizardx

 

Drugače pa en lep sončen dan danes!

 

xcrossfingx xloveyx xwizardx

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...