Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Oj vsi! x:)x x:Xx

 

Sem se prejle spomnila, da sem videla nekje note, pa pozabila komentirati - cestitke mozu, Lony, za zmago! :) :palec:

Mateja - ful imas lepo ikono, sem ze takoj opazila, pa ni bilo v Dnevniku, ko pa sem bila v Dnevniku, pa sem s svojim dogajanjem in vsem imela prevec opraviti. :)

 

Thanx za odziv na tistole vceraj - Bobnar, ceprav se hecam, tudi jaz resno mislim - a ves, da bom ziher sla kdaj na stajerski konec!

Astra - imas prav - skoz se hvalim s tole svojo zemeljsko Venero, pa nic od mene (kaj cmo, ko mi sfali kaj Strelca, Dvojcka - sicer imam 3. in 9. - ampak: Saturn, Uran :o|o: :8):)...

Od Bika imam potem ravno toliko, da se tezko kam spravim. x;)x :8): xrolleyesx

Samo zdaj glih ne morem priti, ker moram najprej zrihtati kljucavnico. x:Ix :o|o: x:o)x xDDx

 

Danes sem sama - Tim na Peci, Mitja v Avstriji. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Se nekaj, na kar sem 'pozabila'.

Namrec, od Staneta sem vceraj dobila obljubljeni paket.

Torej, Stane, ceprav postar nosi v soboto, ni prisel tvoj paket (postar pa je bil, ker je moral Mitja dol placat, ko sta dva paketa nazaj prisla. xrolleyesx :xx!: ). Pa sem bila tiho, raje napisem, ko je, kot da porocam, da (se) ni. Ko tudi vceraj ni bilo nic (obicajna ura, ko nosi postar, dopoldne), se mi je malo cudno zdelo, saj sem verjela in se mi je zdelo, da normalno, ce si rekel, bos (oz. si) pac poslal.

Potem pa ob kakih 18:30 pozvoni spodaj, se javim, postar ima paket zame. :eek: (nikoli ne nosijo tako pozno, sem pomislila, morda je uporabil City express oz. drugo podobno varianto in ne poste)... Pridem dol, paketek - in od 'navadnega' postarja. x?x Ob pol sedmih zvecer... Cudno.

Potem me je matralo tole x;)x x:o)x xrolleyesx (s cim se mi da miselno ukvarjati) in sem ugotovila, kako bo najbrz; v soboto sicer delajo, samo recimo ne nosijo paketov oz. kjer mora biti osebni prevzem. V ponedeljek grejo naprej pripravljene za pon. in iz nekega razloga je ostala posiljka na posti, potem pa recimo raznosijo se te, 'vmesne' (ki recimo pridejo v soboto)... ali kaj takega, ker se nikoli mi niso poste prinesli zvecer. :vio:

Thanx, Stane! x:Xx x:)x :palec:

Si moz beseda.

Sicer pa ne vem cisto dobro, kaj zdaj s tem - nisem opazila nobenih navodil (najbrz so notri, samo si nisem 'upala' odpirati, ker si hocem najprej vse prestudirati, ce pa se odpre, pa je treba porabiti (sem pa videla, da je dolgo trajanje, se dobro, pri nekaterih stvareh sem... ma, hotela sem reci da sem pri nekaterih stvareh Bik - pri recimo novostih ali predlogih, ki mi jih za spremembo dajejo drugi... x;)x)...

No, in imam zdaj ful zdrave soli - ona francoska mi je zelo vsec, hitro se raztopi, celo sem postala zelo obcutljiva na raznorazne druge izdelke in jedi - sem postekala, da ce se tako zdravo jem in vse, potem pa ti zapase sir in ugotovis, kako strahotno zna bit slan! :O:

Me kar dusi, ce je kaj prevec slano. :xx!:

No, s soljo sem torej preskrbljena. x:)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Klical prijatelj, če imam čas ob 18h da pride na masažo...mislim, če lahko on mene pride zmasirat x:Dx ....ja, seveda si bom vzela čas.

Povabil me je še v Halo Tivoli na spektakel na ledu....zveni zanimivo

 

http://idealturist.com/koncerti/2004/1001Ljubljana.htm

 

če zanima še koga.

 

Danes lep sončkast dan x:Dx ...pa naj ostane še naprej tak

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hehe tina

moram ta teden konchat stvari, da lahko drugi teden za cel mesec na gorenjsko :hepko:

smuchanje, hriboblazenje, pa kak lushtkan obisk x;)x , pa nobene ljubljane (shtajerceu pa chefurjeu),

skratka uzhivanjeeeeee x:)x x:)x x:)x

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj, upam, da Volkec uspešen pri izpitu xwizardx , da je Tini ribica priskočila na pomoč,

Marsa, si si vzela te urice samo zase x;)x

Aliana je dragi že prišel x:Dx ,

Cosma jaz tud rabim masažo, hehe....

aja upam da ste vsi kul.

Jaz danes govorila z Ireno, njeno sestro in v službi sprožila akcijo, da ji čim več ljudi pomaga in spoznala da imam srečo, a veste da jo imate vi tudi :2src:

Torej uživajte v življenju, dragi moji

Ksenija

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, ti si neverjetna x:)x Ko berem tvoja sporočila, mi zmeri pride na misu BIG MAMA x:Xx ENTAUŽENTIH OTROK :P :D :lol: :wub: :angry: :( :wacko: :unsure: :blink: x:Ox x:Ix...Mojmu možu si pa pihnla na dušo,da hod po hiš kot pavijan x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A se ti zdi, Lony? x:Ix xrolleyesx :o|o: :vio: x;)x

Hecna prispodoba, resnici na ljubo pa nisi prva, ki si jo podala. :o|o: :8):

 

Me pa veseli, da tudi TI vse opazis - tamle nekje na eni strani med vsem balastom, ki nastepam takole... x:Ix xDDx

Mozu pa sploh komplimenti, ce tako fino jih sprejema in iskreno in s tem nima problemov! :palec: Zato pa tudi 'zmaguje v lajfu'! x;)x x:)x :palec:

Dosezki so vedno fajn! x^x :palec: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :o|o: ... dan se je muchos čudno začel... ponoči sem se prebujala, napol v sanjah, napol budna... proti jutru sanjam zelo živo, kako vozim skozi predor in nek tovornjak pred mano nekaj motovili, jaz zapeljem nekam preveč ob robnik in me kar vleče v tisti robnik, da ves čas malo tolčem z gumo ob njega... kot bi mi volan prav vleklo tja... potem pa taka ful skrin scena - semafor, na katerem ne gori nobena luč xrolleyesx ... zbudim se zelo makaronasta in utrujena... odprem forum in vidim, da je Vojko objavil predvid... berem za danes, naj bomo previdni v prometu... peljem Dašo v šolo... imam v mislih tisto previdnost in sanje, pripeljem pred Križanke, vidim, da imava še malo časa in ravno se približuje tisti, ki listke zatika za brisalce, zato narediva en krog... mimo živilskega trga... Daša štosira in oponaša tisto ribico iz Nema: "I shall call him squishy and he shall be mine! Just keep swimmin, just keep swimmin, just keep swimmin, swimmin, swimmin, what do we do, we swim, swim..." se reživa ko pečene, ko pripeljem v tunel... :eek: xrolleyesx ... scena iz sanj uleti... puf x!x ... u tunelu sem x!x x!x ... prideva ven ... si oddahnem... spet se reživa na temo Nemo... na Aškerčevi vidim pred seboj tovornjak... nekaj cesto rihtajo in mali obvozek na drugi pas... semafor, ki ne dela... hrrrrrgggššš... zadenem robnik :unsure: :huh: ... pripeljem pred Križanke, pogledam v kakšnem stanju je avto... povem tamali, da je bila tole totalna scena iz sanj... Daša pa: "Daj kaj drugega sanjaj raje!" x;)x xDDx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:  :o|o: ... dan se je muchos čudno začel... ponoči sem se prebujala, napol v sanjah, napol budna... proti jutru sanjam zelo živo.....

Oj, Mateja - ti ravno zacnem odgovarjat po videnih prvih stavkih, pa te povabit na napoved za ta teden - http://www.lunin.net/napoved2004/napoved.php?t=6 - pa vidim, da si se ze posvetila v stanje, kakrsno bo. :palec:

 

Volk, tudi tebi dobro jutro - zgodaj vstajas! x:Xx

 

In, seveda - vsem en lep dan! x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

volkec a si naredil izpit x;)x x:)x

 

marsa jaz pa ne morem do tvojega pogovora... :sori: pa me ful zanima...

skoda!

 

drugace pa...sem se vceraj dobila z mojim bodocim sefom ( vsaj upam, danes zvem...me malo strasi), sva se enih 7 ur pogovarjala... :palec: x:)x

fino tole...tako je treba...po moje x:)x :vio:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

7 ur? :eek: x?x x;)x

 

Kako to, Tinka, da ne mores? :sori:

No, saj zamujas ne dosti, saj poznas LN x;)x - ampak je pa cudno... Morda je podnevi bolj zabasano tole ali kaj takega...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x ja ne vem..jaz rada govorim...on je pa rekel, da rad poslusa... x:Dx x;)x

to bos ti bolj razumela, je skorpijon...nimam takih izkusenj, ampak imam skorpijone rada, ceprav naj se ne bi razumela z njimi...

ma saj itak moram pocakat, da se odloci...jaz sem se ze takoj, potem je se tisti kruh priletel iz neznano kje, ko smo gradove gradili :palec:

a imamo kaksno temo o astrologiji na delu? odnos med sodelavci v astro-smislu?

 

ma ne razumem, mi odpre tale site od radia, potem pa se nic ne zgodi...bom probala se enkrat!

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi bila zadovoljna s sefom Skorpijonom - je treba delat, tera, ampak je pa pravicen in ima smisel za humor, pa ceprav imas lahko do njega respekt nekaksen, kar veliko prenese. Vse razume brez veliko kompliciranja.... :palec:

Ne, prav tegale mislim da nimamo, ne spomnim se zdajle, mi je cisto off iz glave, nekaj delam tule...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravkar prišla z joge oooooo vsa predihana....super se počutim x:Dx . Najlepši del mi je na koncu, ko se sproščamo...ko se uležemo in dihamo in mislimo na pozitivne afirmacije, čisti relax x:)x .

 

Skupina, res super govorijo angleško-nemško-hebrejsko x:Dx ....fino takole malo pokramljat x:Dx

 

Zdaj pa mami pride na obisk....čiščenje kuhinje me čaka expresno....ne prenese nereda xrolleyesx x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja.... šefi ...pa če so škorpijoni...to je itak sam plus, a je kdo mislil kaj drugače?? x:Dx

takorekoč iz prve roke.. oziroma glave, hm.

 

Ma, smo intuitivni, tako da že v začetku izberemo osebe, ki se z nami ujemajo, potem pa itak vse klapa. In ponavadi nikoli od drugih ne zahtevamo več kot od sebe... pa cenimo dobre odnose med sodelavci, ima da občasno pade kak vic... potlej, ko je pa ful dela, je pa treba tud delat...tko imam jaz, kaj pa drugi?

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

dobro jutro...... x:)x

 

 

666  :vragec: -ou....tralala

O glej ga, :vragec: !

 

Zbudil se je! :palec:

 

Dobro jutro tudi tebi! x:Dx

 

---------

Mi smo pa danes pisali poskusne eksterce pri matematiki........ :xx!:

 

Jutri mamo kultruni dan............gremo v Lublano!

 

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...