Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

:vragec:

 

 

hehe kristalka

bi lohk temu dnevu rekl tut CIVILIZACIJSKI DAN...glede na to, da greste v civilizacijo x:Dx x;)x

 

 

666 zlobijeu...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

mucamaca thx :palec:

 

sem se že bala da bo kaj v stilu onih drugih škorp lastnosti, ki so tako rade opisane vsepovsod (neupravičeno -jasno x:)x ) x:Dx

 

tole pa OK :vio: :vio: :vio:

 

sco x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hehe kristalka

bi lohk temu dnevu rekl tut CIVILIZACIJSKI DAN...glede na to, da greste v civilizacijo x:Dx  x;)x

 

 

666 zlobijeu...tralala

 

he he.........a v pekel? x:Dx

 

 

Ej, kje sploh je Lublana? x:Dx Kaj je to: ''Lublana?'' x:Dx x;)x x:Dx

 

:vragec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja super tole, o skorpijonih...meni so itak vsec...imam samo dobre izkusnje...direktni, pa to...pa znajo to tudi cenit v drugih...

meni to zelo pase, glede na moje verbalne navade... x;)x :vragec: x:Dx

 

zdaj lahko samo upam, da se bo doticni odlocil zame, ce ima take lastnosti, kot jih mucaMaca opisuje...se bo x;)x x:Dx

mislim, da mu ne bo zal, ce se bo odlocil...me pa zelo matra firbec... x:Ix

 

xsrcx za skorpijoncke tukaj x;)x x:o)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hi hi ja, sam bobnarju ga pri škorpijonih (škorpijonkah?) zmanjka x;)x

 

humorja mislim x:)x

 

saj drugače je pa kul x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pismu drvijo teli dnevi..... Sem tlele mal neopravičenih dobila na forumu :inocent: . Včeraj porabila dan za pregled z dragim,pa malo bluzenja, dons me je pa pričakala gora emailov za obdelat. Ampak zdajle sem iz gužve ven.

 

Vidim,da ste oglodali škorpjončke, do konca x:)x ,jaz sama nimam kakšnih izkušenj s šefi škorpijoni, moj je lev, pa je krasen x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem jaz tudi ze opazla, da imam bobnar nekaj s skorpijonkami.... x;)x

ma ne vem, ce je to ravno poklicnega izvora.... x;)x x:)x

 

meni se zdi, da glede tega sefovstva niso med slabimi, imajo dosti manj ega kot razni levi, biki, ovni ( pa saj njih tudi maram, ampak...

znajo bit bolj napihnjeni... x:o)x ) skorpijoni imajo eno lastnost, ki meni pase, da res dosti stvari enostavno razumejo, tako...

prvinsko...mi je vsec!

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

shkorpjoni itaq zhivijo v nekem chudnem preprichanju, da so shefi :xx!: x:Dx x;)x

sploh v kombinaciji z rakom :xx!: :xx!: :xx!:

 

 

666 zlobijeu....tralala

osamoljubci rauss

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes lep dan, sem dobila prijeten klic od prijateljice in njen glasek je napolnjen z upanjem in smehom. Končno, sem se skoz ubadala, kaj naj govorim z njo in sem se odločila, tisto kar mi pade na misel in bila je zelo vesela, ker nisem kao v celofan zavijala ampak sem vprašala direktno tisto kar me je zanimalo, pa dala sem ji vedeti da vem da boli da jo je strah, veste kaj, poslala mi je nato sms v katerem pravi kratko hvala. o dragi moji, ne prepirajte se v temah, ker življenje je prekratko. Pismo spet morim s tem, bom nehala obljubim :sori:

Uživajte v lepem dnevu x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka :palec: x:Dx za job

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, Cosma! A ti čistiš kuhinjo zaradi seba, ali zaradi mame?

Čistim, seveda zaradi sebe, ker imam rada čisto, ampak ti ne poznaš moje mame.....nikoli ni zadosti čisto, pa še malo tukaj, pa malo tam....pa iz kuhinje, končaš v kleti....je dobro, da se pospravlja, pa skos je treba, ženska ima vedno delo v hiši.... :o|o: ...a sem zadosti napisala x?x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nin, maš (mojo) ikonco, haaaa, se momentno˝ počutiš zdele raztegnjenga

 

Tinka :palec:

(mene tut čaka še.)

 

Katera je najbolj grozna beseda?

Kako poteka zrelo zorenje?

Totalna erotska ludnica.

Maš nabrisan nagon?

rok trajanja.

pa še en odfukan dan~

mr.Sarkazem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka - :palec: x8Dx - cestitke!! x:Xx :palec: :palec:

Sem vedela, itak!

Se mi ni dalo dodajat tamle, ko sem opisovala, zakaj je fajn sef Sco - hotela pa sem reci, da ce te Sco poslusa 7 ur, bos ziher dobila job. x;)x x8Dx x:px

 

El Nino je uletel, vidim, da je zamenjal ikono (najbrz se je znasel v isti temi kot Lunca - ali pa kot admin, ali pa kot adin in lunca).

Tale ikona... zadnjic sem bila prav vesela, ko sem videla, da jo ima spet Pokowc...

Vendar, 'priznam', da Pokowcu tale zdajsnja zelo, celo morda bolj sede.

Saj - razpeti pa cisto sede El Ninu. Dobra izbira, Nino. x;)x x^x :palec:

 

Ze 5 ur sem totalno sita. :xx!: Komaj diham... Oh, grozno, jamras, ko si lacen, crkavas, ko si (pre)sit... :o|o:

Prehodili danes kilometre Leclercov in podobnega... zmatrana, zmatrana.

Sem pa vseeno razturala na fitnesu danes... x^x

 

Pijem Desperadosa.. preseneceno ugotavljam, da mi je skoraj Bandidos bolj vsec zdaj. :eek:

 

Na zivce mi gre dosti stvari - sovrazim slamparijo. Glednem tv, ugotavljam, sami... da ne recem... :xx!:

Sami zategnjeni ksihti. :xx!:

 

Poslusam ministrico za KULTURO (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), ki rece - se bomo posvetovali Z strokovnjaki.

Halo!! :xx!:

To mi gre pa zelo na zivce...

In 3/4 jih ne uporablja dvojine!!! Rodilnika!!!! Itd. Ogabno.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka.................... x:Xx :palec:

 

 

----------

Kak si drznejo??? Z malimi (beri: sedmi klas) gremo na kulturni (po aakhutovo: civiliziran) dan!

Mi ni za it! Ali pa! Ne vem! Sej gremo v Ljubljano.........bo kul!

 

Se dobimo kje??? x:Dx (učitle v Ljubljanico..... x:Dx )

 

Moram še en CD zapečt.........končno sem dobila music..........še dobro da mame ni doma......sestanek........je rekla da naj bom hitra na i-netu zardai virusa..........sej sma pa ga že prej mele......zato pa i-net nekaj j....!

 

 

Lp.......Ln x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To, To, Mateja¨!!! x^x x^x x^x x:Xx x:Xx :palec: :palec: :palec: :vio: xsrcx Kwa so lustni, jih kar vidim! :2src:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...