Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Marsa... ma, res so tko luštni x:Xx xsrcx ... zdej je jako kul, ko se grejo, kdo od njih bo vodil pozdrav soncu ... ena pikica pa to sceno u nulo obvlada ... mi reče zadnjič: 'Ej, Mateja, če hočeš, lahko za jutri pripravim ene par takih energetskih vaj.' ( :eek: mislm 'energetskih' x!x )... veš kaj dela, mala! Vse ji je jasno... dihanje, gibi...ma, čista pesem :palec: ... pa to, kako hitro poštekajo, ne rabiš sploh dvakrat razlagat (kot kakšno traparijo iz učnega načrta :xx!: )... in jaz zdaj po novem veliko pojem xsingx xflirtx ... smo naštudirali en komad in danes je padla še koreografija :fool: :fiju: ..
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx :2src: xcivx xflirtx

Aja, saj res - a Bobnar se pali na Matejo zdaj?

Oj oj Bobi, ne samo, da nima Mateja nic v Sco, ima v Raku nekaj! xDDx x:o)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole pa specialno za vas. x:Xx (Krvavec z mojega balkona, danes, nekoliko meglen, vendar v totalnem soncnem zahodu)

preden me spet dol vrze, zamrzne in vse kar je takega...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Aliana - sem te ze zacela pozdravljati v eni drugi temi, pa se mi potem ni zdelo primerno.

Kako mi je vsec tvoja lahkotna in prijazna energija, ko nisi zabetonirana tu, a vendar priletis, pozdravis, delis... smo kot pravi pravcati prijatelji, pa ceprav smo se 3x ali 4x videli. :) A ni fino?  x:Xx  :vio:  x:)x  :palec:

Free,  x:)x  :vio:  xsrcx

(*te kaj poklicem, imas zelo fajn energijo in tak nek dolocen... hm, 'sij' in ugotavljam, da te nabjrz v kratkem caka kaj dobrega.  x:)x  x8Dx)...

...

Oj, bilo je fajn - izkazalo se je, da poznam sefa, lastnika, in da je to pravzaprav v isti reziji, kot je bil poslovni kanal oz. oddaja iluzija,, ko sem tam veckrat bila Marjetkina gostja.

Kako je svet majhen - in takemu, ceprav majhnemu, nic ne manjka.  x:)x

Bilo je lustno, samo sem bila zaletava. Prevec hlastno sem govorila in kakih dveh stavkov ne dokoncala, sicer pa OK.

Aja, kljub dolzini (dlje kot predvideno) seveda pol stvari nisem povedala.  :8):

In kaj da 'sem po horoskopu'?

Kaj drugega kot Oven.  x:)x  :8):  Resno razmisljam, da si bom se naprej puscala chupo.

Ker tale moj divji lasni videz - ni cudno, da asociacija oven.

Mi je bilo pa vsec, ko so me koncno enkrat barali o tem, kar pocnem (in ne o tem, kar sem pocela pred 20 leti - in se posebej fajn se mi je zdelo, ker niso pojma imeli o TZB in C.P. oz. da ima to kakrsnokoli zvezo z mano... x;)x)...

Tako da sva imela hecen dan - Mitja na prezentaciji www sajta na Vrhniki, jaz pa na prezentaciji LN tule.

Sem vprasala - kam bo treba pa lazit?  xrolleyesx  xDDx  xDDx  x:o)x

Pa je (bil) moj rajon.  x:)x

Hhe, COOL!! x:Dx :palec: Ziher je blo vredu!!

Si kar si in to je to!! :palec:

Meta je super napisala zadnjic, kako se v medijih vsi nekaj za maskami skrivajo...

on ravno tega manjka - biti to kar smo pa ceprav nerodno, pa vse...

 

Mah zadnjic sem jo res mel enregijo pa to... xrolleyesx

zdej pa shvasta dogaja :xx!:

bo ze; sto ne ubija jaca! x^x

 

Fino, da se vama (in hkrati) nam odpira tole!! :palec: promocija LN!!

mediji so cist cool, ce jih znamo primerno uporabit! xrolleyesx x:Dx x;)x

 

Oven, ki je ravno prisel iz ognjenega Marsa! x;)x

 

---------------

Zanimivo,... tujci (skandinavija) na obisku v sloveniji so prav preseneceni kao toplo je tu... xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... No, in sem danes zmenjena, samo pojma nimam, kdaj in kje bo to, ali bo celo v zivo, na katerih frekvencah oz. naslovu etc...

Evo naslov: http://www.radiokaos.info/index.php x:)x :8): x:Ix

Sploh ni slabo, kaj se tako slabo cenis!!?? x:Ix

Men si bla cist cool, sem bil presenecen, da si govorila mirno, ker si pac rekla, da kao nisi...

malo se ti je glas tresel, pa kaj.

Toda govorila si pametno in ne zmedeno! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x  ja ne vem..jaz rada govorim...on je pa rekel, da rad poslusa... x:Dx  x;)x

to bos ti bolj razumela, je skorpijon...nimam takih izkusenj, ampak imam skorpijone rada, ceprav naj se ne bi razumela z njimi...

ma saj itak moram pocakat, da se odloci...jaz sem se ze takoj, potem je se tisti kruh priletel iz neznano kje, ko smo gradove gradili :palec:

a imamo kaksno temo o astrologiji na delu? odnos med sodelavci v astro-smislu?

 

ma ne razumem, mi odpre tale site od radia, potem pa se nic ne zgodi...bom probala se enkrat!

Ja, model x:o)x x:Dx

ko si na sajtu kliknes arhiv !! (levo zgoraj), potem pa poisces intervju z marso in kliknes nanj in se ti bo odprl program s katerim predvajas tip datotek v katerem je posnet (win. media player, etc...). hi hi x:Dx x:Dx

in pol kar naenkrat zaslisis 1 tipa, k mu je se bolj nerodno kot marsi x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx

in mu kasneje postane bolje ha ha ha x:Dx pa sej cool no! je glih zato fajn! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes lep dan, sem dobila prijeten klic od prijateljice in njen glasek je napolnjen z upanjem in smehom. Končno, sem se skoz ubadala, kaj naj govorim z njo in sem se odločila, tisto kar mi pade na misel in bila je zelo vesela, ker nisem kao v celofan zavijala ampak sem vprašala direktno tisto kar me je zanimalo, pa dala sem ji vedeti da vem da boli da jo je strah, veste kaj, poslala mi je nato sms v katerem pravi kratko hvala. o dragi moji, ne prepirajte se v temah, ker življenje je prekratko. Pismo spet morim s tem, bom nehala obljubim :sori:

Uživajte v lepem dnevu x;)x

:palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, dons sem pa prej lahko prišla semle x:Dx . Včeraj bil en simpatičen dan. Za kosilo je bila kavra. Njami.............. x:px . Notranjska specialiteta iz kolerabe, krompirja in fižola, pa malo ocvirkov, neke vrste enolončnica, skuhano z zlatimi rokami stare mame na šporgetu na drva, moja najljubša hrana x:px x:px x:px .

 

Zvečer brala eno buklco,pa dragemu zmasirala tačke, pa z volnico na WC, potem pa kmalu mrknila. Aja, včeraj sem imela en požrešen dan - to se mi redko dogaja. Načeloma me ne moti, ker nimam kakšnih težav s težo, ampak kriza, 2 kruha s topljenim sirom, pa polnozrnat rogljiček z marmelado, pa banana, pa potem še krožnik kavre, 2 ogroooooooooomna kosa kruha, pa še slanina. Uf, sem se najedla.

 

Danes zjutraj sem se prvič po par dnevih spočita zbudila, opravila vse kar je bilo za opraviti, potwm pa romantična vožnja v sužbo, kakšni razgledi..... Mesečina, polna luna, na levi strani Cerkniško jezero v meglici, človek bi kar nekje ustavil ob cesti in občudoval, res lepo.

 

Aja, pa v Cerknici že visijo vreče butalske soli - priprave na pusta - Cerknica pustna meka x:Dx :palec: :palec: :palec:, tako da če kdo pride za pusta, če zagledate kakšno pujso, je to Janja x:Xx x:Dx :palec: :inocent:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, dons sem pa prej lahko prisˇla semle  x:Dx . Vcˇeraj bil en simpaticˇen dan. Za kosilo je bila kavra. Njami.............. x:px . Notranjska specialiteta iz kolerabe, krompirja in fizˇola, pa malo ocvirkov, neke vrste enoloncˇnica, skuhano z zlatimi rokami stare mame na sˇporgetu na drva, moja najljubsˇa hrana  x:px  x:px  x:px .

 

 

super tole, bom prisla kaj pogledat, ko bo pustni cas...pa kaj poskusit... x;)x x:)x

 

kako ste prijazni vsi s temi cestitkami.... :2src: super ste!

 

jaz sem vceraj tudi gledala taisto sonce ( cudno, ne? x;)x )

kot ga je marsa poslala, je bilo noro, za franciskansko cerkvijo ( oranzno, itak!) je bilo vse roza-rumeno-magenta...

florestencno!!!! super! totalno nenaravno.... x;)x x:Dx

 

 

v glavnem: sem vceraj cosmo spoznala... :palec: x:)x zal sem bila v polsnu cel vecer, zaradi pomanjkanja spanja...

pa adrenalin mi je padel...ampak drugic bom bolj pri moceh!

 

kristalka, kdaj pa bos v ljubljani....? :vio:

 

lep dan pa vse, kar spada zraven!!!!!!!!

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro, Slovenija in svet! x:)x x;)x :palec:

 

Grem zdajle na osrednjo stran foruma in me zadane kap - a ste videli, da imamo nov rekord - 87 x!x x!x - ki se je postavil vceraj zvecer ob 23h x!x x!x x!x

x^x x8Dx :palec: Razturamo ko shus! :vio: xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

p.s. (nisem nic gledala za nazaj)

 

Bobnar, thanx za fidbek! :)

 

Free - thanx za podporo in vse, vse opazis, podpiras, cenis, spodbujas, res ti hvala. x:Xx

Ja, saj - imas prav. Ampak ves, ker znam veliko boljse, definitivno tudi bolj tekoce (saj sem 'strenirana' za to, da hitro, v 10 minutah, povem cimvec - *moja izkusnja na liniji) - pa bi pac vedno lahko bilo boljse.

A seveda - ker sem to jaz - enkrat sem pac v slabsi in enkrat v boljsi izvedbi; in saj sem itak rekla v napovedi, da bomo zmedeni in zblojeni in ne vem, zakaj zame ne bi drzalo tole. ;)

Je pa res, da sem ze veckrat rekla, da mi sede obdobje Vodnarja... pa se Uran imam (poleg Plutona) na 'vrhu' - kar je hecno - to jemljem kot 'net' - za na radio uletet skratka kar primerno obdobje. x:)x

Fajn si, Free, vsakomur privoscis! x:Xx :palec:

 

Volk - cimboljse opravi, a mislim, da izpit bos ziher naredil! x:)x x8Dx

 

Tinka - a ne? Totalno nenaravno!! Ze skoraj nisem fotkala, ker je bilo megleno, se mi je zdelo, da na fotki ne mroem dobiti tegale vtisa, no, pa je kar ratalo, ceprav sem jo morala malo se pikric spedenati v fotoshopu. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Volk, poročaj o uspehu... x;)x x^x

 

Tinka, berem tele tvoje izkušnje z bodočim šefom...in sori, ne morem si pomagati...da ne pripomnim... xrolleyesx

Seveda čestitke, ampak, jaz večni skeptik...bi te vprašala...kolk pa si lušna???...ker..hm, še nisem slišala za takšne pozornosti...od bodočega delodajalca...in da te je 7 ur poslušal.. :eek: :eek:

 

Kul, da imaš delo..ampak, bodo previdna, ok?..

 

Res je bil zblojen čas..te dni...ampak zdaj pa se stvari že postavljajo na svoje mesto.. x^x

Fuuul..imam energije za delo.. :palec:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Volk, porocˇaj o uspehu... x;)x  x^x

 

Tinka, berem tele tvoje izkusˇnje z bodocˇim sˇefom...in sori, ne morem si pomagati...da ne pripomnim... xrolleyesx

Seveda cˇestitke, ampak, jaz vecˇni skeptik...bi te vprasˇala...kolk pa si lusˇna???...ker..hm, sˇe nisem slisˇala za taksˇne pozornosti...od bodocˇega delodajalca...in da te je 7 ur poslusˇal.. :eek:  :eek:

 

Kul, da imasˇ delo..ampak, bodo previdna, ok?..

 

Res je bil zblojen cˇas..te dni...ampak zdaj pa se stvari zˇe postavljajo na svoje mesto.. x^x

Fuuul..imam energije za delo.. :palec:

 

Astra

 

 

astra...ni panike. vem, kaj mislis, ampak je velika stvar pri mojem delu, da ogromno casa prezivis skupaj in je moj poklic totalno stvar okusa...zato je bistveno, da

se malo bolje spoznas, oz. vsaj potrudis, ker ti je tako prihranjeno razocaranje kasneje...sploh, ko nimas casa vsake stvari v detajle pregledat kasneje, je pomembno, da ves, o cem govori drugi, ko se pogovarjas...se tako izognes veliko neljubim situacijam. to sem spoznala v sedanji sluzbi. :8):

se nisva pogovarjala o osebnih stvareh...razen, da mi je (med drugim) povedal, da ima punco, ki je najboljsa na svetu x;)x

lusna pa nisem kaj specialno...mislim-na primer- nimam problemov s tem, da me ljudje ne bi poslusali,

ker od moje krasote zgubijo dih in ne morejo razmisljat.... x;)x

drugace pa free lahko vec pove x;)x x:Dx

 

 

dajmo volkec :palec: x:o)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes lep sončkast dan x:Dx . Hribi se zelo lepo vidijo, ravno kot na marsini slikici včeraj samo, da je nebo bolj modro. Moram se podvizat in poslat en paket na štajersko po bus-u. To mi je vedno, modelsko, ko me prosijo iz Mb. naj kaj pošljem iz Lj. po busu x:Dx , tako simpatično mi je ...ne znam razložit tega. Mislim, kaj DHL...avtobus je zakon x:Dx

 

 

 

aja....Marsa :palec: , za nov rekord

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...