Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Evo mene, da se pofočkam x:Dx

 

Marsa - drži štrik :palec: pač imaš zdaj mogoče malce bolj kritične dneve, pa kaj xnckrivx

Astra - svaka čast, ko takole skrbiš za domače bolnike :palec: (še malo, pa si te bom "narisala" pred sabo z bolniško čepico z rdečim križcem gor x;)x )

 

Jaz pa nisem več normalna... sploh :eek:

Včeraj sem šla spat ob 2h zjutraj (tj. danes), zbudila sem se ob 6h in gledala ko zajc?!?!? :eek: Alo!!! Malo spanja, prosim? :blink: Potem sem ene petnajst do sedmih končno nazaj zaspala, ob sedmih pa budilka ihaaaaaaaaaaaaaaa :o|o: No, zdej se mi pa zeha na kvadrat... Ne vem, zakaj sem tolk slabo spala, verjetno bo kriva tista coca-cola zvečer, ki sem jo pila :xx!:

 

No, in zdaj sem v službi... bom par stvari uredila, pol grem pa na kavo, ker si bom mogla drugač dat zobotrebce v učke x:Dx x:o)x (to pa glih ne bi nekak... k že mam tolk luštkan moder make-up x:Dx x;)x ) ... potem popoldne si grem pa privoščit lunin koledarček - Marsa - kje ga bom skoraj zagotovo dobila, mi znaš svetovat? (nekak sem si lastništvo luninega koledarčka zastavila za današnji cilj x:Ix ) Danes sem namreč že pred službo zavila do Čopove knjigarne, pa imajo INVENTURO, potem pa še do knjigarne Vale Novak, pa odprejo šele ob desetih (krucifiks... kakšna ležernost, tako pozen odpiralni čas... tole bi blo treba prjavt na kakšno uradno službo x:Dx x:Dx x;)x )

 

Ouki, bom jaz tu malce premetala stvari in kaj uredila, potem pa na kavo... cheers folks :D en lep dan vam želim xwizardx :flower: xrainbowx xsrcbumx xrosex

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra, ne govor, saj je vse jasno... pa se Strelka lahko uleti v debato pa se kaksna nataly - se pravi ke okoli strelca in skorpijona scena... xrolleyesx

 

Aja, da si dezurna torej pol?

Nic takega - jaz sem vedno - ko vsi okoli mene crkavajo, moram jaz bit fit in kul - jaz pa bi tudi v rjavi jopici (ki je taka nikakva in jo imam gor, ko se cajtam ali se hocem mal pregret in tko) tam zdela... Pa ne mormo kar lezat vsi, potem pa jaz pac action. Ma, vseeno pa rajsi to, kot pa da bi bila odvisna od koga, da me bo zdaj pedenal... Kar se tice bolezni, sem jang - ne maram prvec takega stanja pri sebi, se nekam zavlecem in cajtam, sama poskrbim zase...

Saj si Rak, kaj pol jamras? x;)x To je pac tvoja... hm, naloga... x:)x x;)x

 

Cosma - a ves, da sem sae nekaj ufuravala v perilo - mi je mama dala denar, da si kar sama kupim darilo, no, in nisem se sploh prisla do tega... ne morem si vzeti casa, pa tam se moras pol slacit in vse.. uh, grozno nerada nakupujem... tu nisem tipicna zenska, niti se ne maram naslajat po trgovinah, ce nimam casha.

 

Mislim kaksna sem pa v glavo!! :xx!: :zoro: x:o)x

Pa se mi ne da glave it umit, ker se mi razpira tale urez na prstu, ker je pac boljse, potem pa pozabim, potem pa ck, pa se razpre rana, pa kam se se zataknem. :xx!:

 

Pa na vratu imam alergijo in mi sploh ni bilo jasno, od kod - uhane imam samo zlate in srebrne, sploh ves nakit (ravno zato, ker sem alergicna na nekatere primesi), pa itak na tem mestu ni nic... Potem pa ugotovim, da je pickeni (1mmm ali 2) stilcek na zadrgi od lopice, ki pa jo imam zdaj do vratu zapeto, ker je mraz, kovinski. :xx!:

Ker na kiklah in hlacah imam povsod flikce spodaj, ce komu pokazem, pa misli, da sem odtrgana totalno, kaj zdaj podsivam to. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... xrolleyesx predno jaz oblikujem vse, tele smajlcke najdem, pa smo ze na peti strani, pa ze cisto off komentar, kar ful jih je padlo vmes, da sem zdaj cist iz kontexta. x:o)x

 

Cakaj.. Fajn, kul, Soncna - po mojem v parih knjigarnah MK - Konzorcij, recimo. Ja, Vale Novak pa tudi. A Copova ima inventuro? Hm, dobro da si povedala, potem najbrz ne bodo realizirali danes posredovanih narocil...

Se pravi se malo opravicevanja pa razlaganja, kakih 5 postov sem in tja...

 

Kok sem besna!!!

Vmes je moral Mitja dol, ker je postar prisel - in je moral priti s cashem, ker sva dobila en LK nazaj...

En folk nima moralnega ali eticnega cuta.

Pa ne samo cash... ampak koliko dela je s tem... :V: Ko bi to enkrat en delal ali videl, koliko je dela, ne bi nikoli zavrnil, letel bi na posto... pa specialno sva se potrudila, da bodo ja dobili cimprej. Kwa se mi frzmaga. :xx!:

Prav dol ti pade vse. V bistvu je pa svinjsko. Pa ne morem niti ovitka ali kuverte vec uporabit, ko vse pomeckano nazaj dobim.

Ali pa kliknejo 's predplacilom' in potem nakazejo samo 'cisti' znesek (ki sva ga glih zato, da bodo imeli cimmanjse stroske, zmanjsala) - kuverta (cca 100 sit), posiljanje (cca 500) pa jaz castim al kaj! Da moram iz svojega casha, ki ga dobim drugje, placevati tole, da lahko en smooth in elegantno si naroci in dobi... ce zeli, lahko pa tudi zavrne... samo tega ne bo, ce ga je placal... x:o)x

 

Ma - caplarija, v tri krasne vse skupaj! :xx!: x:Dx

 

In ali naj torej grem zdajle na posto in dam zadnji cash (recimo 15.000 sit) - da bom potem jih nazaj dobivala in morala se to placevat... resno, prav dol mi je padlo pakiranje zdajle in to... ko se ti zdi uzaludno, v prazno, kot da cash stran meces...

 

In tu mi ne bo noben nasvet pomagal... ker tako pac je... tak folk bo zmeraj in zmeraj bo kaj, kar lahko uleti vmes... samo sama se moram pac s tem sprijaznit, se pa tezko, ker je prvic cash, drugic pa delo - ne naredim napovedi, ker mi ne znese, ker pedenam narocila in pakiram, predno vse zrihtam, je konc - moram ze v mesto... zvecer pa crknjena padem dol... pol pa tole - namesto da dobim cash, ga moram pa se dati! x!x :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi ne rada kupujem perilo pozimi, me nervira vse to slacenje pa to....ampak pol me pa pici in grem, najraje dopoldne, ko ni nobene gnece uletim v Namo-tam imajo res veliko izbiro od razlicnih proizvajalcev, potem najamem eno prodajalko in tezim za razlicne modele, dokler mi jih ne dajo ene 10 -15 za probat se slecem zabarikadiram v kabino in opedenam na hitrco....in ce mi je en model v redu, ga vzamem v vec barvah. Pol imam mir nekaj casa.

 

A da zato ker sem rak tudi jaz pedenam raznorazne osebke? Nisem niti pomislila na to...ehhh, sej bo konec zime kmalu x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Vmes je moral Mitja dol, ker je postar prisel - in je moral priti s cashem, ker sva dobila en LK nazaj...

En folk nima moralnega ali eticnega cuta.

Pa ne samo cash... ampak koliko dela je s tem...  :V:  Ko bi to enkrat en delal ali videl, koliko je dela, ne bi nikoli zavrnil, letel bi na posto... pa specialno sva se potrudila, da bodo ja dobili cimprej. Kwa se mi frzmaga.  :xx!:

Prav dol ti pade vse. V bistvu je pa svinjsko. Pa ne morem niti ovitka ali kuverte vec uporabit, ko vse pomeckano nazaj dobim.

Ali pa kliknejo 's predplacilom' in potem nakazejo samo 'cisti' znesek (ki sva ga glih zato, da bodo imeli cimmanjse stroske, zmanjsala) - kuverta (cca 100 sit), posiljanje (cca 500) pa jaz castim al kaj! Da moram iz svojega casha, ki ga dobim drugje, placevati tole, da lahko en smooth in elegantno si naroci in dobi... ce zeli, lahko pa tudi zavrne... samo tega ne bo, ce ga je placal...  x:o)x

 

...

 

Marsa, danes je očitno pač tako.

 

Pri najini reviji se dogaja isto. Narod naroči po telefonu, nato pa ne prevzame. Tu in tam kateri, na srečo.

Ampak to še ni vse. Naroči tip tri stare številke, jih prejme in plača. Malo kasneje naroči še tri, jih prejme in plača. Potem naroči še eno, ki jo je kao pozabil, toda pokliče naslednji dan, ko je že spakirana, a še ni na pošti, in pravi, da je ugotovil, da so mu ful všeč in da bi naročil še tiste (10!), ki mu manjkajo, in da naj pošljemo kar vse skupaj. Pa mu pošljeva vseh enajst. Po polovični ceni, zna se. Badave praktično.

Potem pa ni več duha ne sluha o njemu.

 

Pa še drug primer sva imela iz ene slovenske pošte (manjši kraj).

Tipka (naročnica) je javila, da revije ni dobila. Pošljeva še en izvod. OK, se zahvali. Naslednji mesec spet javi, da je ni dobila. Pošljeva še eno. OK, se zahvali. Tretji mesec revijo namesto v celofanu pošljeva v neoznačeni kuverti. Pa tipka javi, da je spet ni dobila. E, zajebi! Pokličeva upravnico pošte, nato pa še to tipko. Od tedaj naprej ni več težav. (Ali: "Kako dobiti še en izvod za teto Gelčko". Kao na pošti se stvari včasih zgubijo. Xa-xa.)

 

Na zdravje!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bern! :) A ves da sem prav pomislila, da morda pa bi ti utegnil tole poznat (poleg pac teh, ki se ukvarjajo s cim podobnim)...

ja, tako je, ja...

Enkrat zadnjic sem imela z eno tak komplike', da sem mislila, da me malo zafrkava.. Ker sem res vse tako fajn razlozila... Ma. x:o)x Ne mores verjet. Koliko korespondence¨!!! :eek: - pa se telefone in ko sem ze mislila, da super no koncno, se klice in nic jasno spet. x:o)x x:Dx

 

Sem jih pa zdajle vseeno spakirala nekaj, kaj cmo, to pac pocnem.. in ja, saj, taki dnevi so pac... samo. Ma. x:Dx

Saj je kul.

Sem se pa zazihrala v enem primeru in telefonirala, ker sem dobila svoj mail (potrditev narocila) zavrnjen, pa da ne bi se poste dobila zavrnnjene.

Eh, ja. Saj zdaj se ze zabavam na tole skoraj... Samo pop***** pa res takole...

Hvala za socustvovanje in razumevanje, Bern. x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stane - ali imas pac tako sreco ali pa ful mansji pretok.

Saj glede na to je se dbest!!

Tole posiljava odkar je LN, pa laufa kul... sem pa tja kaksen, zdaj pa je ze dvakrat ali trikrat postar namesto casha prinesel ga zahteval. :)

 

Ali imas ti tudi trgovino online, Stane, in v slednji v slabih 9 mesecih 225 000 obiska?

Mogoce zato. Ta razlika.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Marsa, bog te usliši za te številke. Ali veš koliko zdravih ljudi bi to pomenilo?

Kaj pa prodajaš v tej "štacuni", da imaš tako gužvo?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej Marsa....saj bo boljse...tako pac je, vec, ko je ljudi, vec je tudi slabih....ampak ne se pustit :palec: x:)x

jaz mam tudi en tak dan, ko nic ne gre, pa se kar gre, gre narobe...ocitno je v zraku neka teznja....po tezenju.... :vragec:

saj bo boljse po polni luni, pa zdaj, ko gre merkur nazaj-naprej...se bomo vsaj naspali in normalno komunicirali!!!

 

 

glede frizurce pa...nic ne vidim...? meni se zdis taka kot vceraj...! :fiju: x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj Marsa,

 

vidim, da si res v bed moodu (bed in bad, kar oboje, semizdi, :eek: x:o)x ), ampak tko pride, kaj češ.

 

Ker sem vmes zamudila ene 20 strani LNF dnevnika, upam, da ne bom kaj levega zabluzila tukajle, ampak v glavnem pocajtaj se, pocajtajte se vsi,..,hmm, če niste v tem času že ozdraveli, ko se jaz onegavim s temle postom.

 

Tele fore z denarjem v glavnem folk zelo rad izvaja, pa vendar ne vedo, da se jim bo takšen pristop do denarja DOSLEDNO povrnil. Npr. tamle malo prišrtarim, pa tamle nekoga okrog prinesem, ja... pa že imam dost keša, pa si bom kupil enga audija (ki mu ga v roku enega meseca ukradejo,..) no, komičen primer... ali pa sosed- tip, ki je stalno nekaj goljufal, pa nekaj na črno, pa davkarijo naokoli prinašal.... seveda ubogi revež ni imel dosti keša, da bi plačal neko bedno asfaltiranje, kot mi ostali kao bedaki :xx!: ... pa si je iz vsega tako "privarčevanega" kupil hiško v Zbiljskem gaju.. xDDx ...

(jajaja vem, sem pač škorpijon, hehe).

 

Pa ena kolegica, ki ji že 25-tič častim kavo...(ona vedno zelo dolgo išče denarnico ali pa jo sploh pozabi kar doma)...no še vedno nima prav nič več denarja...

 

Tako da- vse se vrača, vse se plača ... nauk: plačujmo svoje račune z veseljem! x:)x x;)x

 

Pa še ena dobra novička: moj prenosnik je končno (po dveh tednih ) popravljen, dela mi tudi - končno internet povezava... kot vidite x:Ix .

 

Pa slaba: mali razbojnik se mi je za silvestrovo nekaj polomil, tako da smo si ogledali prostore ljubljanske travmatologije tudi od znotraj....

pa še ena boljša: hehe, kljub mavcu itd.. se je njegova hiperaktivnost zmanjšala za ene 4 %??? :eek:

 

A veste, kaj je meni prinesel Dedek Mraz?? Hehe Lunin koledarček!! x:Dx :palec:

Dobro, da ga nisem naročila... ker je Marsa stokala, koliko ima dela z odpošiljanjem, pa se mi je zasmilila... pa še poštarji so rabili ful cajta, tako da bi ga v tem primeru dobila šele po praznikih... No, ko sem ga dobila v roke, sem videla, da je že kar uporabljan, si je moj (dedek mraz) vzel čas in je proučil vse o horoskopu... :palec:

 

 

Mejte se,

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heeeeeeeeej Marsa... hold your horses :blink: nekak se mi zdi, da si v zadnjih dnevih ful obremenjena? upam, da ni prehudo... vzemi v ozir, da imaš hektične dneve in ne pusti situacijam, da one furajo tebe, ker veš, da lahko ti njih... ok? pa parkrat globoko zadihaj x:)x

 

Kar se tiče Konzorcija, sem tudi bila, pa nimajo (no, zgoraj nisem šla vprašat, ker je bila prodajalka spodaj tako železno gotova v to, da ga nimajo, da sem si mislila, da že mora vedet, kaj govori :ermm: )... Bom šla še v Vale-Novak pogledat, upam, da bom tam dobila :palec:

 

Drugace pa... ce je glih dnevnik... heh heh x:Dx .... sem bla ravnokar na kavi s sodelavko in sva imele švigajočo debato :lol: B) se mi je utrnilo spet par luštnih misli, ki si jih moram zapisat, da jih ne pozabim (moj problem: zavestno pozabljam stvari, ki so mi lahko v veliko pomoč pri osebnostni rasti :o|o: - ena a, res x:Dx x:Dx ).....

 

 

pa pa folks, Marsa hvala ti za info :palec: (pa sam dihaj x:Dx x;)x )

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm.O. x:Ix :8):

Saj sem pocasi zrihtala, danes grejo vse notranje naprej (ker nimam vec embalaze za posiljanje, moram it v Pirnice ali kam. se to :xx!: ) x:o)x x:Dx x:Dx

 

MucaMaca - sem te pa ze pogresala! x:Xx :palec:

A tko? Da si bila uvidevna in potem pa si ga itak dobila? Dbest!!! x^x x8Dx :palec:

Sam pravis da je bil ves razdrapan ali kaj... xDDx Upam, da ne zelo, da ni cisto zmahan. Ce bi se ti pa kaj odtrgalo stran, pa ti kaksen del lahko posljem od starih - ker fitajo /(razen seveda koledarskega dela).

 

Tinka - se dobro, vidis, to pa je prednost neta in foruma - takegale prijateljevanja - lohk sem cist zgazena. :)

 

Stane - v bistvu prodajam samo LK (pa pac ene svoje zadeve), drugace pa posredujemo narocila samo - razlicni prodajalci so.

Se ti pridno garaj 10 let, 3 leta (brez pricakovcanja materialnega povratka) pedenaj strani, da bos imel velik obisk in potem bo folk tudi kupoval, ce bos kaj dobrega nudil.

90% folka narobe razmislja - misli da zdaj ko je net, da je to to - da bo folk kar kupoval in to je to, oni pa si bo mel roke in zbiral narocila.

To ni tako - najprej ustvari prostor, ce imas kaj za povedat in je zanimivo in azurirano, bo folk hodil gor - pa imas tako pocasi ciljno publiko...

 

Poleg tega je pa LK, kot ze ime pove, koledarcek, pa je jasno, da je najvecji naval ravno zdaj.

 

A ves - ce bos kupil eno knjigo Louise Hay ali karkoli, je morda dosti vseeno, ali jo kupis maja ali pa oktobra - za LK pa ni vseeno.

Aja - katera za ena stacuna?

Lunca

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, ravnokar klicala v Vale-Novak na Wolfovi in jih imajo!!! Jeeeeeeeeeee jupiiiii wi wi wiiii x:Dx x:Dx x:o)x x:Ix

 

(Sam tolk da si o bveščena o stanju na Wolfovi, Marsa x;)x )

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Soncna - normalno da so, morda so jih ze ponarocili, tam jih vsako leto ogromno prodajo..

Kaksen slo avtor (enkrat sem srecala frenda, zaloznika in pisatelja na copovi) debelo gleda, ko pridem in pravim - zaenkrat sem vam jih samo 100 prinesla... on pa jih tam komaj uturi recimo 20. xDDx x;)x

 

Ce bi ga jemal kot da je ponatis (kar v bistvu je), bi to pomenilo recimo ze (priblizno) 10.000 prodanih izvodov ali vec.

Kar je blazno - za slo trg. seveda pa nikjer nikdar ni bil omenjen, ceprav sprasujejo prodajalne, koliko slo knjig prodajo.

Dvomim, da je prav veliko knjig slo avtorjev prodanih v enem tednu recimo 100 v eni knjigarni.

 

V Konzorciju ga 100% imajo, vsa leta ga narocajo - ona spodaj ni vedela, to ni knjigarna, to se njih ne tice.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

- v bistvu prodajam samo LK (pa pac ene svoje zadeve), drugace pa posredujemo narocila samo - razlicni prodajalci so.

Se ti pridno garaj 10 let, 3 leta (brez pricakovcanja materialnega povratka) pedenaj strani, da bos imel velik obisk in potem bo folk tudi kupoval, ce bos kaj dobrega nudil.

90% folka narobe razmislja - misli da zdaj ko je net, da je to to - da bo folk kar kupoval in to je to, oni pa si bo mel roke in zbiral narocila.

To ni tako - najprej ustvari prostor, ce imas kaj za povedat in je zanimivo in azurirano, bo folk hodil gor - pa imas tako pocasi ciljno publiko...

 

...

 

:palec:

 

Točno tako. Če bi pričakoval, da bo naklada na današnjem trgu (kar pomeni cca 820 naslovov BREZ različnih tovarniških, društvenih in strankarskih glasil ter biltenov!!!) kar rasla in da bodo ljudje ful veseli samo zato, ker si se sploh pojavil na trgu, bolje, da ne začneš ničesar!

 

Po dveh letih lahko rečeš, da veš, ali si na pravi poti ali ne. Midva sva dala ven že 29 številk, profilirana je zadosti, nekateri jo imajo kar radi. Zaradi njih je revija sploh tu.

(bajdevej: ogled na www.karmaplus.net)

Ljudje te pri tem ful trepljajo po ramenih, prodaja pa stalno enaka. S tem se sprijazniš in greš naprej - ali pa pač ne. Lahko greš prodajat ščetke, čajčke za hujšat ali karkoli takega, kar diši po hitrem zaslužku (he-he, sanje malega Slovenčka).

 

Izbira je pač od vsakogar.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Marsa, tvoja Lunca je prava knjigarna, kolikor sem na hitro uspel preletet. No, jaz sem spletno stran in forum odprl le za promocijo svoje knjige. Obiskov je pa za začetek kar precej, se mi zdi, okoli 3000 za dober mesec, kolikor je stran odprta. Seveda vsak obiskovalec knjige še ne naroči. Poglej si stran, pa boš videla, kako izgleda. Če pa želiš, jo lahko tudi v Lunci ponudiš, ekskluzivno za registrirane člane mogoče. Saj zdravja nima nihče preveč, kaj praviš?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bern - daj si to nastimaj v podpisu, pa zrihtaj, da se bo zlinkalo - moras dat http in vse...

Da takoj kliknes, saj tebi tudi prav pride obisk, a ne? x:)x x;)x :palec:

 

Ja, tako je - to pot smo si pac izbrali. :)

A zraven pa pac vcasih se malo pojamramo - kar v bistvu ne pomeni, da ne zmoremo hendlati... ali da nam ni vsec nasa izbrana pot.

Saj tudi cez tamalega kenjam dostikrat - pa ne vem, ce me je kaj v lajfu bolj izpolnilo in osrecilo. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj, evribadi,

 

vas (skoraj) vse podpiram: kupujem Karmo, Auro, Misterije..srfam po Luninem netu in klikam na reklame (pa občasno pri Marsi kaj naročim... x:o)x , se bom v letu 2004 še popravila, obljubim...)

 

Facit: manjka mi čas, da vse to predelam, (prosim, da mi poveste, kje ga lahko naročim???) in manjka mi že prostor za vse xxxx revije, ki jih mesečno kupujemo, ter za vse knjige - če bi delali kako raziskavo, bi se verjetno uvrstili med večje potrošnike revij in knjig v SLO... :vio:, Aja, vse kar kupimo, tudi plačamo. x:Dx

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

 

Uf,,komaj čakam na penzijo, samo še xxx-let, pa bom lahko malo za nazaj prebirala letnike vseh revij... xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stane - ja, pa ne samo knjigarna.

V kratkem pa bo tudi Lunca nudila hrano oz. take izdelke (+ kozmeticne - seveda vse bio in naravno itd itd) - med drugim celo original himalajsko sol - Hunzo.

Z veseljem pa bomo nudili tudi tvojo, ce se bomo tako zmenili.

Glej - zdajle nimam casa, sem v totalni guzvi, se oglasim 1x in ti predstavim nacin poslovanja, ce te bo se zanimalo.

Cez kaksen mesec, imam ze dva nova prodajalca. Ze samo to vse dodati je frka (casovno in organizacijsko, fotkanje, vse).

Sory, ampak (sploh pa zdaj) ne morem srfati okoli - ze azuriranje LN mi vzame ful - ima brez foruma in Lunce vec kot 500 strani (ali vec, seveda, saj je ful dodanega).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...(pa občasno pri Marsi kaj naročim...

.. pa hvala za potrpezljivost. xsrcx x;)x

 

...Uf,,komaj čakam na penzijo, samo še xxx-let, pa bom lahko malo za nazaj prebirala letnike vseh revij... icon1_biggrin.gif...

Poznam par takih, se sama bi se skoraj znasla v temle predalcku. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

Pa ena kolegica, ki ji že 25-tič častim kavo...(ona vedno zelo dolgo išče denarnico ali pa jo sploh pozabi kar doma)...no še vedno nima prav nič več denarja...

Hi-hi....ja, poznam enih par takih.......enih par pa sem se rešil, ko mi je 20-ič dopizdlo x:Ix ....pa sem čisto enostavno rekel.....čuj, pa se ti ne zdi, da bi tudi ti lahko kdaj plačal kak drink x^x ........no, pol pa smo nehali hoditi na drink, so bli oa takrat naprej non-stop nekaj zasedeni x;)x x:Dx :palec:

Ja pa tole tudi poznamo. :xx!: xrolleyesx :o|o: x:o)x x:px xDDx

Kao - kot da ne opazimo.... Neumne se naredit - to je ocitno filozofija stevilnih. :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, saj je kul...v resnici, ane?....in tistih 1ali 2 %...zmeraj obstajajo...

 

Sem naredila eno pametno.. x^x ...nemočno sem gledala goro peciva, ki je ostalo od praznikov...sem že razmišljala o zamrzovalniku, pa o škatlah za drobno pecivo...pa mi je bilo že vnaprej zoprno, ker pri nas ni noben posebni ljubitelj...sladkarij...

 

Sem vse nabasala v eno veliko škatlo...in odpeljala na Rdeči križ... :palec: ...jutri (sreda-to si moram zapomniti)...imajo delitev hrane...in se zdaj ful boljše počutim...ko sem se znebila tega...pa še jutri bo nekaj družin veselih...

 

Pr nas še kr x:)x ...

 

P.s. Mucamaca, fino te je spet brat.. x^x x;)x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...