Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

o kaksna soncna slikica racek x:)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cez pol ure sem ze narocena na Ford servisu za kljucavnico.  x:Xx  x:)x

V eni uri bodo zrihtali.  x8Dx  :palec: ...

:onfire: :onfire: :onfire:

Ejj, kaksna dobra usluga!!!!!! ('kar se zgodi dvakrat' - in to!!!) :vtz:

Poslusajte to zdajle:

(*Kljucavnicar zadnjic rece - 6 jurjev bo stala (stara) kljucavnica... Klicem potem tedaj ford servis, 'hitri', pravijo, 12 jurjev bo, premislim, prebavim, se 'sprijaznim' ;~)). ...

Klicem danes ob kakih 13:30, pravijo, pridite cez eno uro, ko so se majstri tu oz. jih je vec -potem je samo dezurni. Pridem res NATANCNO ob pol treh, chekirajo, se pozanimajo po raznih telefonih, recejo ... skupaj bo 21 jurjev (12.900 nova kljucavnica itd. rezervni kljuc, delo = "hitri servis" - se pravi + $). :||

Tezko pozrem, ker ne maram, da je vec kot se rece, stoicno prenesem...

Grem PES x:Ix :8): malo okoli (si mislim, saj je kul, malo setnjice, da prediham tehle 21 jurjev, ker sem mislila, da bo 12 - se dobro, da sem imela x!x)...

SLUCAJNO padem v lokal, ki je v bistvu od sorodstva (se tam izkaze, ko mi je bil cudno znan natakar oz. lastnik, se dobro, da imam dober spomin, a ne dovolj, ker je bil brat, pa sem rekla napacno ime, ko me je presenetilo, da poznam sceno), pa se nikoli nisem bila tam in sploh nisem povezala.

To pa se ni vse - notri so trije, od teh dva poznam!!!! (eden Ajax, drugi clan Demolition group - nismo se videli 10 let oz. 20) x:o)x V Mostah (okoli kroznega)!!! V enem kafichu cisto 'mimo', pac en kafic.

Pozvoni moj mobi - me klicejo s Ford servisa - hm, gospa... Se ustrasim, da bo rekel - sploh se ne bo dalo zrihtati! :sori:

Pravi, zdaj ugotavljamo, da se bo dalo sploh popravit in ne bo treba nove - ali vas v tem primeru zanima se en dodaten (rezervni kljuc, ker point je bil v bistvu v tem, da je kljuc -oba- fuch)...

Pravim, koliko bo pa potem prislo? Pravi - vse skupaj 12 jurjev!!! x:)x x:Xx x8Dx Recem, o, fino, to sem pa zelo zadovoljna. :)

(*... potem se je izkazalo, da se tudi prej niso zlagali in da ni bil nateg, kot sem pomislila in bila poparjena malo - res je bilo 12 jurjev, ce popravljajo - pac pa 21 - ker novo... ker sem jaz kar dolocila, da je treba ziher zdaj novo)...

Pridem, ja, dobim 4 kljuce! :eek: Dvoje novih! xsrcx

Placam 11.700 sit! x^x x8Dx :palec:

Ampak to se ni vse! x!x

Recem - a za gumo ste pogledali kaj (ko sem se vmes spomnila, naj mi chekirajo, ker mi dol pada vcasih x:Ix ) - pravi, joj, to smo pa pozabili... No, pejte vi kar placat, vmes pa bomo napedenali.

Grem placat (11 jurjev), pridem nazaj - so ze zrihtali - ja, nek vijak nekaj ni bil.

OK.

Pravim - joj, ko pa ze glih - kaj pa olje, mi ga lahko pliz se to chekirate?

Nakar ugotovijo, da mi manjka olja, da sem ze 'na suho' skoraj, in mi ga natocijo se cel liter!

Pravim - koliko pa dolzna se?

Pravijo - nic! x^x x:Xx :palec:

 

Torej - na fordovem zastopnistvu Sumit motors so mi popravili kljucavnico, dobila dvoje rez. kljucev, spedenali gumo in me castili liter olja - za 11.700 sit. Vse to v uslugo hitri servis - 1 ura - folk je za original kljucavniske variante cakal po teden vcasih!!

Eno urico mi je torej vse skupaj vzelo - glih dbest, da sem vmes srceala frende!

A ni mega! xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mega :palec:

 

Pri nas je bilo danes ziher ene 20 stopinj. Sem celo dopoldne zračila in se šla vinogradnika, potem :palec: Cele 3 vrste trte obrezala, pol pa mi je PREVROČE ratalo x:Dx x:Dx in sem šla not...saj ne more biti res. Ful sem uživala danes in bila ful hvaležna, ker sem se pustila pregovoriti, da sem v Halozah bajto postavila. Čudovit, čudovit dan. Res.

 

Joj....tulipani....a omenjate tulipane???? Mislim...če kaj maram tulipane. In vse ostale čebulnice, sem oprezala za zvončki, pa še jih vseeno ni :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Smarty, se dobro, da si komentirala - kako da nisem opazila!

... mogoce pa sem eno uro svoj post klanfala... ::||...

Ja, Rachek, fino, da si dal in fajn slikca, fino je kdaj tudi videti koga! x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ni mega!  xsrcx

xDDx res mega. Marsa :palec: ... pa še tko fino pišeš, kar padem not ... taka napeta scena... zdaj bo pa to...ne! pazi! uleti nekaj tretjega... uf :eek: ... kaj bo zdaj x?x ...oooo :sori: ... ne, ne!!! ni panike :mex: ... vse laufa! x^x x:px ...

 

 

x:Dx :palec: kul res! vse skupaj - tole s servisom (pohvala :palec: ) in tvoj stil pisanja x;)x x^x :mex:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Marsa, daj prepričaj nas vse, da poleg ikonce, če ne gre drugače, vsak prilepi še svojo fotko. Kako prijetno je sogovornika tudi videti, se ti ne zdi.

Bravo raček x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

free...filozof... x:Dx  x:Dx

si diplomatsko tole zastavil  x;)x  x:Xx

kaj se vleces ven? a sem lusna a nisem?!  :sniky:  x;)x  x:Dx

 

ma itak...hec... x:Dx 

sem mislila samo glede tega, da ves, kako zgledam....drugace pa moja

notranja lepota tukaj na LN na veliko tolce ven  x:Dx  x;)x  x:Dx  x:Dx

aja, tako si mislila x:Dx x:o)x

 

ti si FULL lustna!! xsrcx

 

a jest sem? x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x ha ha ha ... x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix :8): xcivx ... Mateja, Free, thx... x:Ix

Malo pa je manjkalo, da nisem dol fliknila vsega (tega jupitervpetihisi posta)...

Ker Mitji tako doziveto govorim, da kar vanj rinem, ko je bil 'na dol obrnjen' xDDx x;)x , pa enkrat ima dosti in pravi - ja, IN?... xrolleyesx Kao...

In potem grem "brez roznato ribjih ocal" - in nenadoma vidim res - brez veze, ful enega navdusevanja kao zdaj nekaj... :o|o: xrolleyesx

IN? - kao... xrolleyesx

xDDx xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo mene čist na hitrco, da se pofočkam.... Še diham! Le cajt me mal baše x:Dx x:Dx ! Drug teden bo boljš! Obljubim!

Pri nas nič takega zanimivega novega, le snežak se je stopil :C:!

 

Pozdravček in poljubček vsem!

 

x:Xx x:Xx x:Xx x;)x x;)x x;)x

 

se kaml beremo!

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.sm vidu kako so se zabili na kriziscu v škofji L.4 avtomobili...sem šel mimo, pa sem spremljal, obraze in mimike ljudi, polno firbceu ,ki so zijali skoz okna mimoidočih avtov..

Pa sjej je polna luna

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, ful zanimiva storija...hehe, jest tut not padla...kao ops...zdej se bo neki zgodil pa to... x:Dx ...no sej se tut je x:Dx

 

Se enkrat pogledala rackovo fotko, nasmeh kot sonce sije x:)x

 

Polna luna ...jutri...danes ze vidni rezultati x;)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huh, folk, vi ste čist divji :wOOt: Sem se nabrala za nazaj, že kar megleno mežikam tuki pred compom x;)x

 

Tinka - ful sem vesela zate, prav privoščim ti tale job :palec: xsrcx šefi škorpijončki so super, res razumevajoči, pa sploh fajn ljudje :palec:

By the way, jaz sem danes mojemu šefu škorpijonu dala odpoved :o|o: Pa ne zato, ker bi bil slab šef, ampak zato, ker res intima in služba ne gresta skupaj... še posebej potem, ko se intimni odnosi skrhajo... :inocent: No ja.... sem pa vesela, ker grem naprej... v službi sem ostajala zato, ker še nisem čustila, da bi bile zadeve med nama dokončane... zdaj je pa zadosti tega x;)x torej - od začetka marca dalje se vaša Sončna Vila posveti faksu... izpiti in diploma :palec:

 

Aliana - xcrossfingx xrainbowx xsrcbumx

 

Rachek - si pa res simpaticone x;)x ampak veš kaj, prav nič tistemu Yodi podoben, vsaj vizualno ne x:Dx x:o)x

 

Astra - še vedno imava podobne dneve al kaj x;)x ti povem nekaj...? Vse mine... x:Dx ... vsaj tako pravi De Mello :inocent:

 

no, grem pančat... sem do zdaj delala inventuro, sem si kar s firme prinesla sem papirje, ker mi tam nekako ozračje ni več tolk všeč... spljoh :xx!:

 

Aja... kje je pa kaj Mick...? Kam se je skril? Al ga sam jaz ne zaznavam več tu naokoli? Mickeni...? :eek: x;)x x:Xx x:Dx

 

zdaj pa res nočko x;)x

 

lupčka vsem x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Volkec dobro jutro x;)x ,

Sončna za tolo odločitev je bilo pa potrebno veliko poguma in prečutih noči, kajne :sori:

Super dečva si, a veš to? Pa še to, sedaj pa lahko da bo šef spoznal, kaj si mu pomenila, si premislila o tem... kaj če te poišče, a je v tvojem srčku ista odločitev kot v glavi?

Vso srečo x:Xx

Kako lepa je tale lunca danes na nebo :2src: evo danes me čaka spet en post, da vidimo kdo bo močnejši jaz al jaz hihi

Uživajte v petku xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oho, kok novga.

 

Raček, kakšen simplastičen fant x:px xsrcx , samo nekaj mi ni jasno, kaj se je zgodilo s tvojim kljunčkom pa perjem :eek:

 

Marsa, ja obljuba dela dolg, zgleda da so v servisu resno mislili s ceno in se je potem zadeva tako iztekla, da so obljubo lahko izpolnili, tebi pa je bila nagrada za to, da si lepo sprejela višjo ceno x:)x :palec: , zgodba, zanimivo opisana :vio: .

 

Bobnar, verjetno ti potem ne bi bilo všeč v tej službi, sigurno boš dobil službo v kateri boš neznansko užival.

 

Selene in Volkec, dobro jutro tudi vama :hepko: :onfire:

 

Mick, tukaj tudi pogrešanje ....

 

Nataly - krasno preživet dan, pri nas na kmetih znajo biti dnevi šprav posebni, a ne? x;)x

 

Hmmmmmmmmmmmmm, jaz počela nič posebnega, noč je bila pa prav smešna. Z dragim imava zaradi boleče medenice že nekaj mesecev vsak svojo posteljo :xx!: :xx!: :xx!: , ampak naša volnica se ne da motiti. Včeraj ob 21h je zlezel na posteljo, postelja se je čisto pogreznila od silne kilaže (če ti 52 kg skoči na posteljo....), sanje dragega so se spremenile v sanje o Titanicu. Skok seveda še ni bil dovolj, se je čisto nežno naslonil na dragega, ki tehta samo 5 kg več kot on, naslednje kar se je zaslišalo je bil Aaaaaaaauuuuuuuuuuu v spanju. No potem sva šla midva na zunanji WC, se vrnila, ponoči ob dveh se je zadeva ponovila, s tem, da je bilo opravičilo za Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuu parminutno lizanje obraza. Kako naj ga človek nima rad ? :2src: xsrcx :wub:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po dveh dneh prišla iz štajerske, malo utrujena.....veliko dela in ful se je dogajalo. x^x

 

Danes pa spet.... v Velenje, ker grem na kontaktno oddajo v živo na radio Velenje in me kar malo zvija v želodčku. x:Ix

 

C.l.

BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, daj prepričaj nas vse, da poleg ikonce, če ne gre drugače, vsak prilepi še svojo fotko.

Evo - prepricujem vas vse.

Sicer ne zelo prepricljivo x;)x in ne zelo zagnano...Ja, vsec bi bilo meni tudi videti folk v face, ce se pogovarjamo. x:Xx

 

C.L. - dogaja se tudi najboljsim. x;)x x:px x:o)x

Trema je cisto OK (zdaj lahko govorim, ko nimam nic takega pred sabo, vsaj ne da bi vedela)... x;)x x:)x

Upam, da bos uspesno opravila, itak pa najbrz bos! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...