Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Ojla vsi!

Vso noc nisem spala skoraj, premetavala se, Luna mi je pa svetila direkt v glavo tamle.

Danes pa ze tamalega dobimo nazaj. :vio:

 

Nek albatros ali kondor ali nekaj takega se mi je onecedil spet na avto :xx!:, grem prejle mimo pralnice, pa je bila guzva, sem rekla, bom sla potem, parkiram doma, si recem, dajmo si strucno ogledat tale dr** - :eek: :eek: x?x - in ga NI vec. :eek:

Ne stekam sploh...

Zgleda da je nekoga (ko je bil parkiran tam pred fitnesom) tako motilo, da mi je sel gladk tole spucat. x:o)x x:Dx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Aja... kje je pa kaj Mick...? Kam se je skril? Al ga sam jaz ne zaznavam več tu naokoli? Mickeni...?  :eek:  x;)x  x:Xx  x:Dx

x:Ix x:)x

 

Ah, Mickeni samo nekaj leta okoli, pa 100 stvari bi rad postoril, če se da skor hkrati, pa to........ :inocent:

 

Sicer pa......kul dan....kot vsak petek.........bo zdaj čez vikend malo več časa zase......ko ne rabim več biti tudi fata, kuharca, negovalka itd........Hm, pa neki koncerti se dogajajo v Satchmu.......bo treba mal ven mignit...... x:px x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, tukaj tudi pogrešanje ....

x:Ix ....to pa tolk godi......mmmmmmm xrosex :8):....sem že tu......heeeej.....JanjaK, pujsika x:Xx ....kje si....evo me...heeeej.........prido, no........bova rekla kako...... x;)x

 

Definitivno bolš bit pogrešan kot izbrisan x;)x .....hm......kaj pa kot na-brisan? :vragec: x:o)x x:Dx x:px

 

En prisrčn pozdrav JanjiK x:Xx , Sončni Vili x:Xx .........in vsem lunatkom x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

dobro jutrooooo....zaspaneti

:vragec: -ek se pa tkooooooo fajn naspanchku....hihi

sam dons bo pa dooolgaaaaaa....ke do devetih...desetih zjutri (jutr) :xx!:

hehe

drug teden pa uzhivancija....tralala (zasluzhen dopust x:Dx xzobkox :eek: )

 

 

 

666 zlobijeu....hehe.....tralala.......hip-hop sasa

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla vsem skupaj!!!!!

 

 

free-itak da lusten fant... x;)x x:)x xsrcx

 

rachek-cisto tak ot v mojih sanjah.... :8): x:)x

 

marsa-super tole z avtom..... :palec: x:Dx

 

volna postaja vedno bolj zanimiva.....

 

bobnar: bos nasel kaj, kar bo v redu....200%...samo vcasih traja....vem, ker sem zdaj imela totalno sreco, prejsnjic sem pa

cakala...skoraj 1 leto.... :vragec: :o|o: drzim pesti...!!! xcrossfingx xgoldfishx

je nekaj najtezjega ostat optimisticen, kadar se ti ne dogajajo lepa stvari...pa ravno takrat moras bit, da privabis k sebi

dobro... x;)x :palec:

 

soncna vila....ne razumem te cisto, ampak predvidevam, da si bila v taki intimi v sluzbi, da je delalo proti tebi...?

ne vem, je zanimiva stvar tole, je tezko locit meje...pa upam, da nisi nehala tam delat samo zaradi tega...ali pa zacela tam delat samo zaradi tega....?

je pa to dobra odlocitev, ce je cas pravi zate, tole s studijem...! tezka, vendar dobra! :palec: xsrcx

 

ciao mick x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nek albatros ali kondor ali nekaj takega se mi je onecedil spet na avto :xx!:, grem prejle mimo pralnice, pa je bila guzva, sem rekla, bom sla potem, parkiram doma, si recem, dajmo si strucno ogledat tale dr** -  :eek:  :eek:  x?x  - in ga NI vec.  :eek:

Ne stekam sploh...

Zgleda da je nekoga (ko je bil parkiran tam pred fitnesom) tako motilo, da mi je sel gladk tole spucat.  x:o)x  x:Dx  x;)x

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

 

kot na tisti reklami za peugeot, kjer ti ljudje mazejo avto, ker ti zavidajo....pa se je zgleda nasel nekdo, ki ti ga je se scistil,

ker mu je tako vsec... x;)x x;)x x:Dx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hehe...janjaK

laski so ucheri rekl, de pa zhe naujo dons celo noch poslushal nabijanja iz basou....pa so shli.....s trebuhom za kruhom (iskat drugo glavo)

tkom de zdej :vragec: KUGLOLIKI :eek: xzobkox xegox

 

 

666 KUGLOLIKIH zlobijeu....tralala

ps.: klele je padla ideja, de bi mi mejhne shpeguchke gor nalimal...de bi biu DISCOKUGLA x:Dx x:o)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja, kakšne "znamke" pa je tvoja volnica, da ima preko 50 kg?

 

Imaš ti toliko?

Bobtail De luxe, uza ene 5 kg me šiša, moram kej na tem narest x:)x :inocent: x:Dx

 

http://httpd.chello.nl/m.m.j.lamers/bobtail.jpg

 

Takle, samo tale ni prav naš

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tamali je prisel domov - dosegel je prvo mesto na smucarskem tekmovanju (v zacetniski skupini - ker prej ni nikoli smucal)! x^x x8Dx

Imeli so se ful dobro in vse, pancarji prisli prav, zdaj lahko oboje vrnem. :)

Iscem nekaj, en video oz. dva, pa error javlja... Ko smo danes na fotkah in tem... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo še mene danes končno na LN-ju... najprej v dnevnik pofočkat, seveda x;)x

 

Luštkan dan, tak zelo razgiban... vsaj miselno x;)x Smešno, kako je, ko se odločiš določeno zadevo, se ti začnejo s povsod usuvat potrditve, da si naredil prav... xsrcx Zaradi tega, ker sem se odločila naredit konec na vseh nivojih glede te moje enoletne matrarije, so tri prijateljice čisto paf in happy, soseda tu v študentu še zdaj od veselja skače do stropa... včeraj je bila tu še njena prijateljica, ki mi je povedala direkt iste dogodke ene njene prijateljice, ki jo je zaradi tipa izgubila... adijo pamet, mene je skor kap :vio: kot da bi opisovala moje dogajanje v tem razmerju :sori: potem pa za nameček danes dobim še mejl osebe, ki jo zelo spoštujem, v katerem dobim še ultra servirano potrditev svojih misli... :eek: xsrcx Šele zdaj vidim, kako si lahko sami barvamo svoje lastne špegle... all in the name of love... pa pozabimo na lastno vrednost... Huh xsrcx

 

Kakorkoli... danes končno presekala, prav fino se počutim :wub: Res sem si podarila najlepše valentinovo do zdaj xsrcx x;)x

 

Tinka... z dečkotom sva bila skupaj, ko se je podjetje odpiralo, pa za absolventa sem si tako ali tako mislila poiskat job, pa smo združili moči... fora je v tem, da se je potem vse začelo vedno bolj rušit... zdaj sem pa končala zadevo tudi zato, ker se moram posvetit faksu...

 

Selene - ne vem, kaj naj sploh rečem na te tvoje besede... xsrcx Eh, že vem; vem, da sem super dečva!! x;)x x:Xx Hvala ti x:)x Pa sploh ni bilo tako hudo, veš, kot si mislila... pri meni se odločitve oblikujejo počasi, ampak za ziher... tako da tole zdaj je bilo samo še kapljica čez rob... Sem že vedela, zakaj nočem predčasno stran... Prepričat se, da res ni več ničesar, kar bi te vleklo nazaj, potem pa odrineš x;)x Lahkega srca in še lažje duše xsrcx

 

Marsa - čestitke za tamalega :palec: En "stres rok" od mene za njega x;)x

 

No, danes zvečer me pa že čaka neka rojstnodnevna žurka... Prav fino bo spet it ven z neobvezanim srčkom, ki ga ni več strah... x:Ix Hvalabogu!!! Mogoče še kakšnega luštkanega predstavnika moškega spola za ritko uščipnem :inocent: x:Dx x;)x

 

Lunatki, bodite mi fajn... Pa če mi kdo pove, kako zaboga si lahko navaden comp user zmanjša svojo fotko na size, ki je potreben za ikonco, mogoče še jaz svojo dam gor...

 

 

Lupčka vsem x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Soncna - :palec: x^x

Thanx! x:)x x:Xx

 

Ja, sem ze zrihtala tistole - zdaj pa je ze grebada za racunalnik (moj, seveda, ker Mitja ima elegantno MAC-a, kjer pa "se nic ne more" (igrice etc.), vse je skratka pri meni :o|o: )...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče še kakšnega luštkanega predstavnika moškega spola za ritko uščipnem  :inocent:  x:Dx  x;)x

xscratchx xyesx xokx :onfire: ...a nje, a nje..... :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, si kar predstavljam tole s compi... hehe... mac je "high-class", na navadnih racunalnikih se pa itak lahko dela vse x:Dx x:Dx x:o)x In hvala ti x:)x

 

Mick... zdaj šele bo veselje x8Dx Ko se enkrat v zvezi naučiš zaupanja vase, in na lep in na grd način, to zlepa ne odpade več od tebe x;)x ... hihi... res bo veselje, šele sedaj mi počasi kapa vse tole... :palec: x;)x

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Maribor je danes dobil tudi medicinsko fakulteto  :palec:  :palec:  x:)x

In moja hčerka je rekla: "Glej, mojo bodočo fakulteto!"

 

x;)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalica, pozdravljena, sem že mislila en dan napisat...kje si x?x

 

Sem poskušala smučat...pa zunaj pomlad.. :xx!:

Potem pa sem se spravila k branju...in :eek: :eek: ..ugotovila, kako dragocene zapiske hranim... :palec: x^x ..sam rabim enga, ki me bo brcnil, da se premaknem...in tole spravim v berljivo obliko... xrolleyesx

 

Sončna vila... :palec: ...na žalost pa je že tako, da moraš SAM priti do tega... :xx!:

 

Drugače pa danes.. :xx!: :xx!: ..makaronasto stanje.. x:Dx ...ponoči slabo spala...in se kr vleče...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

x;)x x:Ix Sem, sem bila občasno tukaj...samo z novim imenom sem se pojavljala ... x;)x

 

A ne x?x x?x x?x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...