Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

xsrcx  x;)x iiiiii kok sva se mele z mojmu smeškotam lepo na tekaških smučkah :onfire:  :onfire:  :hepko:  :hepko:  x;)x

pozdravi smeškota x:Xx pridkan ker je šel z mamico, si zopet uasluži pohvalo, ti tole je pa že mal sumljivo x:Dx :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx  x;)x iiiiii kok sva se mele z mojmu smeškotam lepo na tekaških smučkah :onfire:  :onfire:  :hepko:  :hepko:  x;)x

pozdravi smeškota x:Xx pridkan ker je šel z mamico, si zopet uasluži pohvalo, ti tole je pa že mal sumljivo x:Dx :vragec:

pravi smeško( xrolleyesx ) thx x^x in naj te nazaj pozdravim x:Xx

(po moje se bo kmal kašen zmenek x:Ix spet približeval, pa je tko pozorna hihi x:Dx x:Dx )

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za zmenek smeškec kr meni sporoči, ti bom pomagala mami prepričat, pst, :vragec:

Moj smešek se pa za tekmi pripravlja x;)x

x;)x se smeje smeško in pravi, da te obvesti, če bo rabla pomoč pr mamici :vragec: x:Dx

:palec: :palec: za tvojga smeškota, bom ful čarala xwizardx xwizardx in držala pesti x;)x x:)x

pa še pozdravček zanjo x:Xx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Umetnica moja dečva se zahvaljuje pa pravi, da čarovnijo pri naravi rabi xsrcx

tko uživajte, gremo mi, si je še vilinske simbole preprisala (Borism hvala x;)x ), jih bo v športni copatek dala in gremo...

Pozdravček x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

povej ti tvojmu smeshku, de je na zmenke chist lushtn hodit...hehe....pa de je glih prou star tale tvoj smeshko, de to intenzivno pochne....hehe......pa de bi biu zhe cajt, de ga tut dam prvleche....hehe....v sploshno veselje v hishi...hehe

 

 

666 zlobijeu....hehe x;)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se smeško zahvaljuje za vso podporo x:Dx x:Dx x;)x

pa prav, de je na zmenke luštn hodit x;)x :vragec:

pa še neki prav - de domov je pa še prezgodi, de bi kašnga prpeljala :vragec: x;)x x:Dx

tuki ma pa čist prov - tko kot ma mami prou x:Dx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hmmm....pol pa sam she gmajna preostane....mal nerodno zdele pozim to x;)x

 

 

666 x:Xx -ou....smeshkotu pol (333), pa umetnici pol (333).... x;)x hehe

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa danes pridna.........posesala dnevno, pa spalnico, mojo sobo, balkon, pobrisala prah, okna.........................Blink 182 zravn poslušala...........zdaj sm pa glih en slanik pojedla...................svež......jih mami peče!

 

Uživajteeee x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem se končno po dolgem času zbudila z nasmehom na ustnicah... Kolk lepo :wub: Mi je že kar fajn manjkalo tako razpoloženje x:Ix

 

Potem smo šle pa z babami nekaj pojest, pa na en sprehod do Tivolija... Tam je bila pa ob julturnem dnevu prireditev, ful luštno, v več narečjih so brali pesmice :palec: Za konec so še ob zaključnih skokih padalcev dali Makarovičko na zvočnike... x:Dx Hihi kul x;)x

 

Sončka smo se torej naužili, zdaj si bom pa končno lahko vzela mal več časa za kakšno knjigo in sploh zase, ko ne delam več... xsrcx

 

Lepo se mejte, lunatki x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sončna vila..danes pa sem JAZ pomislila, kako podobne stvari se dogajajo...(sem imela tigra.. x:Ix )... x;)x

 

Pomladno sonce...v mb...občutek imam, da je zime že konec.. :palec:

 

Fuuuuul dobra stvar mi je uspela...dobila zeleno luč za en projekt...zdaj pa delat s polno paro... :palec: ..da bom upravičila zaupanje... x^x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prej sm bil v mariboru, sonce in samo sonce in en welk agromazonski sprehod sm nardu ,cez celo mesto, park in ob Dravi seveda.-15h sem bil, potmem sem sel nazaj..no pa.tut nekdanji spomini ob historialnih zgradbah so mi prav prisli, da sm se res fejst preluftau:) Mesto je kr umazano, a si misles, za enem uvinku je blo tocno 5 zapuscenih mack, pa labodi in race v umazani Dravi; sem jih slikau:) zanimivo Luna v devici danes,pa sm gledau mestno hygieno:)no tko nedelja je, pa vse˝ zaprto, samo Trojanski krofi so me pa res nahranli, hih
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem od prijatelja zvedel tisto kar sem že mesece in mesece sumil, lažje bi mi bilo, če bi mi prej povedala. Povedala resnico. To ji zamerim, zelooo, pod krinko iskrenosti, smrdljiva lažnivost. Zanimivo x:)x x8Dx , bolje se počutim zaradi tega. Drgače danes velik pospravljanja, učenja, pa še v službi sem. x:Dx Kakšen dan, nikamor nisem šel, pa sem vendar imel precej dinamičen dan.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa odhajam spat..... Sem predelala 50 strani rimskega prava.... :xx!: Si zaslužim počitek.

 

Drugače pa smo bli včeri na žurki folk iz enega drugega foruma...... Se že kr neki časa družmo..... In potem me ena kolegica s foruma, ki je bla tam s tipom, ki je tudi na forumu, vpraša, s kom bi bla jaz raje, s tistim, s katerim hodim al s tistim, v katerega sem zaljubljena..... (sem najprej pomislila na to, da v bistvu hodim s tistim, v katerega sem zaljubljena) in sem ji rekla, da s tistim, v katerega sem zaljubljena. In danes zjutraj sem izvedela, da je potem, ko sva s fantom šla iz žurke, ona pustila dosedanjega fanta, ker se je zaljubila v administratorja foruma........ In sta začela z administratorejm.... Da so meli frko do petih zjutraj..... :O: :eek: x?x :o|o:

 

Ajoj, ko že mislim, da smo odrasli dejansko odrasli, pa tkole zmešamo in zamuštramo vsakdan... Sicer pa ne pravim, da je to kar je naredila slabo. Pač sočustvujem z njenim bivšim (od njega sem dobila tortico, ki sem jo omenla enkrat v dnevniku). Bomo vidli, kako se bojo naprej gledali.

 

Lahko noč in lepe sanje vsem! x:Xx

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz danes............v šoli........spet :xx!:

 

jutri gremo na ples........na Ptuj.......mladinske delavnice x:Ix

pa jutri pišemo biologijo :xx!: (pa nič ne vem)

 

pa v sredo je cankarjevo tekmovanje............upam, da zjutraj ne bomo rabli v šolo :inocent:

 

uživiteee x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zivijo vsem!!!

 

 

super tole, vikend v megli, danes pa takoj sonce.... xrolleyesx

 

ma ja, boljse danes kot nikoli!

 

kristalka vi to na hitro....od preserna do cankarja... x;)x

 

 

lepo se imejteeeeee, moj zadnji teden v stari grozni sluzbi!!!!! x:)x x:)x :vragec:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...