Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Tinka, uživaj v zadnjem tednu grozne službe. Z vsako pretečeno sekundo je te grozote manj in z vsako sekundo si bliže novi službi. Vem pa, da gre sedaj čas zelo počasi. Fantje smo to skusili pri vojakih. Bolj ko se je bližal konec služenja domovini, bolj počasi so minevali dnevi. Drži pa budistična misel: vsega je enkrat konec.

 

Ribica Katja, PREDELALA si 50 strani rimskega prava?! Morda površno prebrala, nikakor pa ne predelala. Rimskega prava se PREDELA 10 do 20 strani na dan, nikakor pa ne 50. Vsaj ne, če študiraš po knjigi profesorja KOrošca. Sicer pa ti želim veliko uspeha pri študiju.

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Bigm, vem kaj misliš ja. Ma sej sem že nekaj časa nazaj prebrala vsebino do 200. strani, pa sem se včeraj bolj poglobila vanjo (sem pa res delala nekaj ur, hmmm..... 7 ur s pavzami, se pravi sigurno pet ur). Ja, po Korošcu delamo..... Ma nekatere stvari prebrala, nekatere ponavljala in se jih učila.... Hvala za želje! x:)x Res je veliko snovi! :sori:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lepo da vama je kulsko :palec:

aja moj smešek tvojemu umetnica sporoča, da si je včeraj nogo na drugi tekmi zvil, pa da bo danes to saniral, haha, spet bomo glino uporabljali x;)x

:vragec:

 

 

klele en smeshko, k pozudraula tvojga smeshka in mu zheli chim prejshnje okrevanje... x:)x x;)x x:Xx

 

pa she nasvet mimogrede:

ko bo glina izgubila vse svoje "zdravilne mochi", jo lahko uporabish recimo za izdelavo teglcou za rozhe x:Dx

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x delovni dan za mano x:Dx  x:Dx

....zdaj pa dva tedna cˇist prosto x;)x  kot bo meni ljubo in drago xwizardx  :hepko:  :hepko:

 

 

 

super tole, umetnica!!!! fin delovnik imas.... x:Dx x;)x

sicer pa upam, da nisi zacela ze ob 4h.... x;)x

 

 

lepo se imej ta dva tedna.... :palec: xrosex

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x delovni dan za mano x:Dx  x:Dx

....zdaj pa dva tedna cˇist prosto x;)x  kot bo meni ljubo in drago xwizardx  :hepko:  :hepko:

 

 

 

super tole, umetnica!!!! fin delovnik imas.... x:Dx x;)x

sicer pa upam, da nisi zacela ze ob 4h.... x;)x

 

 

lepo se imej ta dva tedna.... :palec: xrosex

txh tinka x;)x

 

sem začela ob pol osmih, pa mal sem skrajšala,

ker sem vse postorila - sem bla pridkana x;)x x8Dx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No končno sem spet malo prlunila.... x:)x .

 

Ta vikend sem pa s težkim srcem zaključila, bil sanjsko fajn, nad pričakovanji, še več takih x:)x . Smo imeli v soboto sprehod v paru, pa včeraj družinskega, nekaj čisto novega. Vse ob svojem času a ne, pa potrpežljivost je imela vseh 20 krempeljčkov zraven. Ampak se je splačalo.

 

Drugače kot običajno, prebirala knjigice, mam 2 u igri dr. Košiček, ta je faca, tam so vsi, ki se ne poštekajo s partnerkami ali mamini sinčki ali pa pedri in če naletiš na takega, hitr iz rok spustit, pa teči, kar te nesejo noge.... Mi je prav hecno en malo drugačen pogled prebirat. Pa Nicholasovo zgodbo, knjigo polno ljubezni, uf tole je pa tudi meni lekcija ljubezni in človečnosti x:)x :palec: xsrcx , žal po resničnih dogodkih.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutro xrolleyesx a hoče kdo malo slabosti, mu jo z veseljem odstopim x:o)x sej ne tegale ne privoščim tud tistim, ki sem jim trn v peti...

Upam da uživate v vetru, mislim da slišim, da zunaj pihlja tko rahel vetrč x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

selene en pobož :palec:

 

:detelca: :detelca: :detelca:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...