Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

:vragec:

 

 

bohdej.... x:)x

 

pa sej chlouk ne more bit jezen......grrrr

zbudu me poshtar...se je kr obesu na zvonc......bemu....sm mislu de zhe muslije na vlak nalagajo......no skratka poshtar

PAKEEET MAM ZA VAS se dere skoz vrata k jst naivno kdo de tezhi

ok odprem neki se podpishem zaloputnem za njim, jasn, de sm ga poslal z onim vlakom z muslimani v njegove rodne kraje....

odprem ono stotauzhntkrat zavito zadevo....in notri je????::::

 

SSTANETOVA S O L ! ! ! ! !

 

 

pol pa chlouk ne ve, al bi se smeju al bi shu nazaj spat

 

 

no ja....skratka sstane hvala za sol.....pa plizz, ne mi je zdej vsak dan poshiljat

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

:vragec:

 

 

tam pa samo bananine olupke xzobkox xzobkox xzobkox

 

 

ampak predstavljaj si reklamo na tv:....SStanetova sol reshila zhivljenje....blablabla...

 

 

 

666 zlomkou...hehe

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet mam malo odmora....

 

Tinka, ja res je ful zanimivo, ampak preveč..... težko je znat to vse..... Me je vse minilo, ko sem vidla izpitna vprašanja, pa sem ugotovila, da nč kej dost ne znam.... :C: Ampak se bom vseeno še učila.

 

Najbolj me moti nečloveška ura, 7 zjutraj rimsko pravo...........ahhhhhh, jz bi raje kot Aakhut. Meni odgovarja, da so kolokviji popoldne, tam okoli šestih..... x:Ix .....če že morjo bit.

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Njami kok se fresh pocutim! x^x

 

Kako imam hecno s temile pancarji... zgleda da sem si jih energetsko privabila (ko sem se ful 'zasekirala' in jih magneticno k sebi vlekla) - vceraj sem namrec ravno vrnila pancerje xDDx - a jih nimam tamle spet od danes enih! x:o)x x:Dx

(*od frenda, za Mitjo, novi, ful hudi, ko ima frend malo prevec casha, pa si jih je za b.v. kupil)...

In ravno na istem placu so, kot so prej bili eni (pa jih nisem dala jaz tja - kar sami so se dali... x:o)x xDDx x;)x).

 

Zdaj bom sla pa ven pocasi...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hehe mick....pa pejt lepo v Krekovo banko....nobene vrste...storiteu ne zarachunavajo...prijazne mlade gospodichne x:)x

samo....verjetno....bosh imel tezhave z "ideoloshko obremenjenostjo" x:o)x x;)x

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mam zadnje chase kar veliko tam opravit

:eek: ...kuuuuul..

 

Se že veselim... :hepko: :hepko: :hepko:

 

Saj je bil že cajt.. xrolleyesx

 

Astra

:vragec:

 

 

kaj mash pa ti s tem.... :eek: :xx!:

 

 

666 zlobijeu....gre na pochitnnice....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na počitnice... :eek:  :eek:

 

Na čigav račun pa... x?x  x?x

 

Astra

:vragec:

 

na in s svojim rachunom... :hepko:

pa s tabo se itaq ne mislim klelein nikjer drugje zgovarjat :xx!:

(dokler mi ne dovolish objavit kake tvoje prelestne fotke xzobkox )

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da se še jaz pofočkam... x;)x

 

Kolk mi je fajn, zadnje dneve spet po starem vstajam neobremenjeno tam okrog 12h x:Dx , danes me je sosed zbudil za kavico, ko je prišel s službenih opravkov, po moji kavi pa hop nazaj v službo x;)x jaz pa potem z njegovo sestrico na en čudovit sprehod po Rožniku in nato kosilo... res se ne bi mogu dan boljše začet :palec: bo treba tole bolj pogosto prakticirat... xsrcx

 

danes bom poskusla do konca spucat vso to navlako, ki jo imam na compu, ful enih folderjev, pa kar vse razmetano vsepovprek... se mi res vidi, da sem nadvse redoljubna oseba x;)x

Pa končno se bom danes spravila na vse mejle odgovort, me čakajo že kar nekaj dni, pa se kar ne spravim... pa sami fajn mejli za fajn ljudi xsrcx

 

pa upam, da bom potem padla v ustvarjalno pospravljanje in urejanje vseh teh zvezkov in printov in revij in zapiskov, ki se mi kopičijo na mizi že kar nekaj časa... Huh, bo še veselo danes, če si le dovolim x;)x

 

en lep pozdravček, sonca poln, od mene xsrcx

lepo preživite dan, lunatki x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prej sem izvedela od frendice, da naju je danes prijavila na vadbo...in ker sva tako dobre, naju je prijavila kar za 2 ure x:px ....kok bomo migal x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S hčero pravkar prišli domov, sva se šli v šolo vpisat pa me kar malo stiska pri srčku...... moja mala pikica gre kar v ššššolo. :sori:

 

Saj ni dolgo, ko je bila še v pleničkah. :o|o:

 

Leta pa res kar tečejo, sploh ne vem, kdaj sem se tolk postarala :inocent:

 

Hči je pa tako navdušena, da je že vse poklicala, da je že tooolk velika, da gre v šolo. x:)x

BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S hčero pravkar prišli domov, sva se šli v šolo vpisat pa me kar malo stiska pri srčku...... moja mala pikica gre kar v ššššolo. :sori:

 

Saj ni dolgo, ko je bila še v pleničkah. :o|o:

 

Leta pa res kar tečejo, sploh ne vem, kdaj sem se tolk postarala :inocent:

 

Hči je pa tako navdušena, da je že vse poklicala, da je že tooolk velika, da gre v šolo. x:)x

Ajjjjjjjj. mene tud...... V četrtek grem tamalga vpisat.......

Ane kako hitro mine čas.... Mali šestletni črvički v šolo s taveliko torbo, pa velikimi očkami v klop, kjer bodo morali sedeti pri miru..............

mene tud kar stisne

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Pri nas imamo samo nekakšen roditeljski sestanek. Sicer je v vrtcu, tako, da zanj ne bo kakšnega šoka..... prej za nas x:Dx x:Dx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S hčero pravkar prišli domov, sva se šli v šolo vpisat pa me kar malo stiska pri srčku...... moja mala pikica gre kar v ššššolo. :sori:

 

Saj ni dolgo, ko je bila še v pleničkah. :o|o:

 

Leta pa res kar tečejo, sploh ne vem, kdaj sem se tolk postarala :inocent:

 

Hči je pa tako navdušena, da je že vse poklicala, da je že tooolk velika, da gre v šolo. x:)x

:eek: a se ne hodi v solo jeseni? enkrat 1.9.? tinka nic ne razume.... x:Ix

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo lunatki x:Xx

 

Dogaja, dogaja x^x xDDx x;)x Danes imam maratonske telefonjiade xzobkox ... tale zadnji čvekec kakšne 45 minut :fiju: (ampak smo reševali veri important zadeve)... sredi službice sem se spomnila, da sem pozabila omenit Alexa lunatki, ki išče pomoč za frendico... no, pa so to medtem že drugi porihtali :palec: ... vesela sem, da se ob ponovnem približevanju Saturna na moj Mars počutim tako spremenjeno... ne more bit več tako, kot je bilo, ker jaz nisem več, kar sem bila (tnx Astra - vem, po kaj se je vrnil)... na hitrico sem preletela članek v Oni o prfoksi in ploskam z ušesi, da se o tem KONČNO piše! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...