Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

A? O keri profoksi?? Nič ne vem...

 

Tudi jaz danes najmanj 3-4 ure visela za telefonom..saj je to neverjetno. Ok. Rada telefoniram, ampak tole je pa bil...skoraj višek.

Najprej v službo, potem z mamo in potem z frendico...do onemoglosti.

x:Dx Pa še z drugo frendico in je minil dopoldan. Popoldan mi pade sladkor in starejša je kar pod "Mus" spekla marmorni kolač..njami.. to je bilo ful vzgojno x:Dx in ogromno demokracije je dopuščalo x:Dx x:Dx

yess sem vesela, da imam tako velike hčere. :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Volk, čestitke! x^x

 

Jz mam pa dost učenja, kar bo bo, še dobro, da imam ta kolokvij, ker mi je povedal, da moj način učenja ni pravi. Kaj bi blo, če bi to izvedela šele na izpitu. x!x Tko da I'm grateful, čeprav sem porabila ful časa, splačalo se je (čeprav rezultati tega najbrž ne bojo pokazali).

 

Uaaaa, počitek, komaj čakam.........sva se z mami zmenle, da bo zjutraj vstala in skuhala kavico za obe, preden grem na kolokvij.... xsrcx x:Xx x:)x Res je zlata....tudi ona ribica... x:)x (hehe, sploh se ne vidi, da imam luno v raku...... :wub: :rolleyes: x:Ix )

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdej grem pa jz tut spat......Kar bo bo.

 

Me je lihkar moj bejbi klicu, da je njegova mami muca udarla z balkonskimi vrati in da je muc totalno zmeden, da skoz čukasto okrog gleda, kot da bi izgubil spomin....... :V: Da se je hotel fant igrat z njim, pa mu sploh ni uspel sledit, refleksi na nuli......zdej ga pa samo čoha.......Bogi mucek..... :C:

 

Lahko noč in prijetne sanje vsem!

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ribica Katja, držimo pesti za kolokvij jutri xcrossfingx

 

 

Jaz grem pa še nekaj prebrat, kar sem že mal pozabla... (obnovit lekcijo x;)x ), da ne bomo lezli tja, kamor nam ni treba... nek nemir se pojavlja v meni, pa vem, kam spada... bo se treba res spet mal v roke prijet x:Ix pa srček in dušo opret :wub:

 

 

Lunatki, nočko x:Xx , mirno noč vam želim in krepčilen spanec, zjutraj pa velik lepe in pozitivne energije za začet dan xsrcx

 

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

volkec super....! :hepko: :palec:

 

 

ribica katja...po moje zdajle v akciji... :palec: x:)x

 

umetnica pa.... x:o)x kaj naj ti recem... ti tako zavidam...ma enkrat res pridem pogledat tole tvojo okolico od blizu... x;)x

 

 

uzivajte!

 

 

 

se 3 dni do konca sluzbe...potem pa v amsterdam v soboto!

 

van gogh, here I come!

 

xsmx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čestitke vsem šolarjem za uspešno opravljene izpite x:Xx

 

Tinka ->Amsterdam :wOOt: , ne to men pisat imam rahle zivce x:Dx ...sem takoj za!

Blagor teb, pa ah kok sem fols...pa sej je to najbrz brez veze pisat, sej ves kaj si vse mislim vsa zelena x:px . Imej se neskončno dobro :palec: ...kot se lahko imas v adamu, pa a mi lahko slikas sushi iz Osake plizzzzzz se danes ga sanjam x:Dx

 

 

Vceraj bila 2 uri na telovadenju...u kakšna ritka-> v mislih imam novega vaditelja...ufff...še bom šla x:px , nedobudni difovec nas je gonil še pa še....bom danes yogala kar doma mirno, jutri pa spet, zdrav duh v zdravem telesu x:Dx , vsi na kolo, grem sprobat spining.

 

Včeraj je bila kar gneča v športnem centru....zgleda, da ljudje res bolj množično zdaj hodijo športat. Srečala nekaj starih znancev pa še obvezno pivo pa čik po vadbi x:Dx ....jaz pila vodo, kadim pa ne x^x sem bila pridna.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem, ce bom sla v osako, ampak kaj ti lahko slikam... x;)x

ne mi zavidat, bom imela dosti dela tam... :o|o:

ampak bo ze boljse.

 

marsa :palec: :palec:

lepo, da si uporabila zlati kljucek....pametnejsi odneha....ce ne, ga je pa treba kdaj ustavit x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa buden od 4.40. Nisem in nisem mogel nazaj zaspati. Pa sem se vstal ob 6.10, pa zaigral enega multiplayer Warcrafta (jaz pa computer-insane proti dvema computeroma easy), pa nisem uspel dokončati, ampak mislim, da se je tehnica uspeha prevesila v najino korist x:Dx . Pol pa v službo malo pred ostalimi, da sem server ugasnil in vzel ven tračno enoto. Se nam je pokvarila, pa garancijskega lista ne najdem. :xx!:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Srečala nekaj starih znancev pa še obvezno pivo pa čik po vadbi  x:Dx ....jaz pila vodo, kadim pa ne  x^x  sem bila pridna.

 

 

Si vsaj kolegom kodirala pivo, če si ga že sama ne upaš šluknit in potegnit kak dim x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem želela ravno komentirati Marsino potezo, se mi zdi žalostno, da je do tega prišlo....kam gre komunikacija, kako smo ljudje omejeni (vključno z menoj). Iz topica, na osebne žaljivke :V:

 

Ko se ta tako **neosebni** forum spremeni še v kako osebnega. Ko rečemo eh kaj me briga saj je samo forum...in ena ikona tam, to ni nekdo, ki je moj real life....pa to mene ne zadane, to se me ne dotakne...pa se...in to velikih vsaj sodeč po postih, ljudje veliko vzamejo osebno, čeprav trdijo nasprotno....ker če ne bi, bi debata ostala na nivoju, ki je temu primeren. Se strinjam Marsa s tvojo potezo. Nismo dorasli.

 

Saj se vsi obnašamo, po nekem ključu in več ali manj...nič novega, če malo bolj pozorno spremljaš. In tukaj naj bi ljudje duhovno rastli in se razvijali, pozitiva...tam pa podn od podna...ok...pozitivno in negativno vedno skupaj.

Spremljam ene poste in khmmm sem točno vedela, kaj bo napisano, samo sem mislila, da bo včeraj ampak je danes....in moja misel je bila...kaka žalost, kakšna beda...pač vsak ima svoje razloge. A sem že predolgo tukaj?

Kaj naj se naučim iz tega....

 

 

 

Tinka x:Dx thx, še kak fejst tulipan x;)x poslikaj

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka....jaz tud ves zelen od zavisti.... x:Dx......bemu...Amsterdam.....prelepo mesto....in  mesto mesˇanih kultur, ver, ras.......umetnost.......pa tud "rdecˇih" ulicˇic x;)x  x:px .....mesto svobode in strpnosti....I like it..... :palec: Uzˇivaj, hm....pa ne prevecˇ po kofisˇopih hodit  :vragec: x;)x ....Joj, kje sˇe je kvinsdej :V:

cofffeshops...itak brezveze, za turiste... x;)x x:Dx

jaz grem kot bivsa domorodka, pa je malo bolj enostavno...lahko spustim par tock... x:Dx

 

koninginnendag...30.4.2004 x;)x

predlagam predvecer...

 

 

ma saj vam bom kaksno slikico poslala, no.....

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si vsaj kolegom kodirala pivo, če si ga že sama ne upaš šluknit in potegnit kak dim x:Dx

A da bi jim sol stresla v pivo? ali vilinski simbol narisala?

 

Čik ne potegnem, ker sem ozdravljen kadilec in mi ne paše, pivo pa samo poleti, Union seveda x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

 

Si vsaj kolegom kodirala pivo, če si ga že sama ne upaš šluknit in potegnit kak dim x:Dx

A da bi jim sol stresla v pivo? ali vilinski simbol narisala?

 

Čik ne potegnem, ker sem ozdravljen kadilec in mi ne paše, pivo pa samo poleti, Union seveda x:Dx

 

 

 

 

Sem ti pa ja povedal, da je pasterizirano pivo mrtvo in ga moraš kodirati s ščepcem, pa še zgage ne bo :8): x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma nisi mi povedal stane xrolleyesx ...ali pa jaz nisem **poslušala**. Bom naslednjič vprašala, če je kdo za experiment. Jaz piva pozimi ne pijem....bom počakala do poletja, da bom to na sebi stestirala. A obstaja nepasterizirano pivo?

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj imamo tudi pri nas češko pivnico x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Volkec... :palec:

 

Ribica Katja... :detelca: :detelca: :detelca:

 

Sončna vila, midve se lahko zmeniva, kter dan bo ktera pisala, kako se počuti, ker imava očitno podobne dneve... x:Dx

 

Tinka...zelena od zavisti, tako kot drugi... x;)x

 

Sem prejle pomislila, zakaj prav JAZ... xrolleyesx ...delam zmedo tule na LNF..in razmišljala, da je boljše utihniti... :xx!: ...samo potem to nisem več jaz.Preprosto MORAM povedati, kako razmišljam, pa če jih potem še tako dobim po kapi. :xx!: :xx!:

 

thats me, Im sorry...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a si že slišal za pivnico Kratochwill oni varijo pivo po starih čeških receptih. Od začetka, vem da je bil tu en češki mojster, ki je vse skupaj nadziral, ne vem če je še tu, vsekakor je pa to kar zapleten proces.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...