Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Guest sstane

Saj so tudi naši recepti dobri, če niso pasterizirani. Kot mleko.

Problem je vedno enak.

65° C :wOOt:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Oj. :palec:

 

Ja, pac, ne da se mi ukvarjat - sem se ze.

Ja, je pa zalostno.

Samo ni bil plod mojega recimo celonocnega bedenja in razmisljanja, ce cem skenslat ali ne x;)x , pac pa zagledam (sele danes) spet pac... ehh, ja...

In namesto mailov dol tole...

Vceraj sploh nisem odpirala Outlooka. Tolk mailov dobim, pa vsega, da predno vse pocistim, bi prevec porabila, pa se ful placa mi jemlje.

Ko sem popravljala vceraj forum, mi je 10x vse zamrznilo, ko sem imela po 60 tabov odprtih, pa fotoshop pa vse zivo... :||

Potem pa nisem hotela se outlooka zalaufati...

Pa ful na cakanju enih povezav, ki jih ne bom mogla potrditi... Ker ni nic gor, razen v bistvu infota o storitvah...

 

Eh, pa se postar je ravno pozvonil, moram sibat dol - upam, da mi ne bo treba cesa cashirat...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hoj tinchek x:)x

sej jst zhe zjutri ustau....letal po shtacunah....hehe....ishchem novo zharnico za videotop

pa kupu sm si svojo mixet za audio...tko de se mi ni treba vech sposojat x:)x

 

666 zlobijeu....tralala

zuni pa soncheeeeeeeeek x:)x x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

na jezeeeeee eeeeeeeruuuuu ....bliz triglavaaaa

choooolniiichchch plaaaaaaavaaaaa

seeeeeeemmmmm teeeeeeerrrrr tjjaaaaaaaa

 

 

666 zlobijeu...pa x:Xx na rilc janjaK-i (k de ma she kera druga tut rolc x:Dx )

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a route 666?  x;)x

 

ja route, taksne pa drugacne...samo, da se tiste ameriske route majo za boljse...kr neki!

mi ze vemo, kaksne so route, taprave!  x:Dx  x:Dx  :palec:

:vragec:

 

spet ena chetrtpismena....

sm napisu RUTE, ne route

 

RUTE so staro ime za GOZD MARTULJEK (sm si skor zlomu jezik zdele)

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: me zanima če lahko zapoješ Jaz pa pojdem u Rute...tko kt se šika, visoko x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:  me zanima če lahko zapoješ Jaz pa pojdem u Rute...tko kt se šika, visoko  x:Dx

:vragec:

 

 

hehe....znam tut jodlat kot se spodobi

 

 

666 zlobijeu....jodldidi

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro x:Dx x:Dx Aaakhut, zgleda da imamo novega vodilnega v poznem vstajanju na forumu po novem x;)x Ne, ne, saj ti bom nazaj predala štafeto, ker tole preprosto ne gre več... po 12 ur spanja na dan :xx!: pfej :o|o: pol se pa zbudim čist povožena in tečkana in še kaj.... :inocent: :vio:

 

Sončna Vila zamudila incident tule na LNF-ju, zgleda, ker tko selektivno bere topice... :eek: Mi ni glih najbolj jasno, ampak OK, ni se nam treba ukvarjat z negativnimi zadevščinami, danes je nov dan... xsrcx

 

Astra, midve lahk pa kakšno debato kdaj užgeva, mogoče sva pa obe od poštarja pa sploh ne veva hihi x:Dx joke... Morm mal začet delat na tem, da se mi dvigne raven razpoloženja... Ne smem več tolk razmišljat, pa sam delaaaaaat ... karkoli že x;)x

Za danes že imam zacahnano nalogo - greva s sošolko v mesto se mal predihat (zdaj sem že štiri dni not v študentu, z izjemo sprehodov in to in mi že skoz ušesa gleda), pa na lov za kakšnimi luštkanimi uhančki xsrcx Bomo vidli, kaj najdemo... V glavnem drži me, da bi si prilastila kakšen nov dodatek k ženski garderobi x;)x Zvečer poročam o ulovu x;)x

 

Ribica Katja...? Kok je šlo? Upam, da je naše držanje pesti uspelo... x;)x :palec:

 

No, zdaj grem pa kuro mojim nohtom naredit... olivno olje... ker so čist bogi že, izšušeni... :8):

 

Wiiiiiha xsrcx Lep dan želim, lunatki x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

i i i i i i i.....janjaK jezichno-narechni strokovnjaK  x:o)x  x^x  x^x  x^x  x:)x

 

 

666  x:Xx -ou sam janjak-i....

Zlomk en odgovor si mi še iz ene druge teme dolžen, že kar nekaj cajta...... x:o)x , verjetno spregledal, da si poznal kustosinjo na gradu Snežnik, pa sem te pobaraua x:Dx x;)x , če Vesno.....

 

A maš u Rutah tud računalo, al bomo meli Zlomknpost?

 

665 x:Xx na Zlomkov lev rogliček :inocent:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

na...de ti poteshim....firbec:

 

GERICOM WebGine

 

15,1” zaslon TFT matrika

Ločljivost 1024 x 768

AMD Athlon Mobile 2400+

256MB delovnega pomnilnika

Nabor čipov SIS 630

Trdi disk 30GB , CDRW/DVD enota

Fire Wire IEEE 1394, Serijski port

2 x USB1.1, Drsna ploščica

Zvočna kartica VLSI, 16 bit

PCMCIA 1 x Type II, paralelni port

IrDA, Smart Li-ion baterija, VGA izhod

Fax modem 56k, mrežna 10/100

 

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...