Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

2 x USB1.1, Drsna ploščic

 

 

 

 

 

666 zlobijeu....tralala

Škoda, ker nisi vzel 2.0..dela dosti boljše

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hola!

 

Sam focknem se in pol sibam v mesto.. tlele sicer ful dogaja, sem na praksi v vrtcu. no.. ce temu lahko recemo vrtec.. :xx!: :xx!: Zdajle nameravam pobegnit in it na faks se zmenit, da se ne grem tega.. pol pa v mesto na net, pa vam vse razlozim. x;)x

 

Aja, drugac.. prejsnji teden... uf... x:Ix

 

 

 

besitos,

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vceraj sploh nisem odpirala Outlooka. Tolk mailov dobim, pa vsega, da predno vse pocistim, bi prevec porabila, pa se ful placa mi jemlje.

Uff, neprijetno ... :o|o:

 

Nam pa je Zrcalo d.o.o., naš "hosting provider", torej, oni nam gostujejo email, www in DNS za naši domeni naredilo tedenski izpisek, namesto za vsak mail: "tapata vam je poslal virus", ko tak veš, da virus ponaredi email in da ti v resnici ni poslal ona oseba. x:Dx

 

Taprava zadeva, se vidi, da je Fish nadarjen fant za te stvari. :palec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, kako Sstane lahko tako neslano napiše x;)x x:Dx .

 

Tist Rode nima čist nič veze z mojim forumom pa službo (naj ti namignem, nisem nuna x:Dx :inocent: )

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

2 x USB1.1, Drsna ploščic

 

 

 

 

 

666 zlobijeu....tralala

Škoda, ker nisi vzel 2.0..dela dosti boljše

:vragec:

 

hehe...sm ga dobu za 150 jurjeu cnej....ma eno 1,8cm dolgo praskico...se morsh prou potrudit, de jo vidish x:)x

 

 

666 zlobijeu...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Raziskava je pokazala, da se je kar 41 odstotkov zaposlenih vsaj enkrat na novoletni službeni zabavi že zapletlo s sodelavcem, 13 odstotkov vprašanih pa celo priznava, da so med zabavo že seksali.

 

Kateri so najbolj popularni kraji za pisarniški seks?

Raziskava je tudi pokazala, da se bosta sodelavca, ki se ne moreta upreti en drugemu, najverjetneje skrila v sejno sobo, pisarno oziroma na mizo šefa ali v parkirno hišo. Le šest odstotkov zaposlenih, ki so se telesno spoznavali, pa so že ujeli na delu. Z raziskavo so razkrili, da se je vsaj 23 odstotkov vprašanih na skrivaj že "mečkalo" s sodelavcem. Le 45 odstotkov od 1519 vprašanih za službeno aferico krivi alkohol, kar 52 odstotkov pa priznava, da jim je sodelavec, s katerim so se zapletli na zabavi, všeč že dlje časa, in da so si afero z njim pravzaprav želeli.

 

Službene zabave idealne za osvajanje

Tiskovna predstavnica podjetja Quattro Wilkinson Sword Kate Taylor je o rezultatih raziskave povedala: "Raziskava je pokazala, da so vsakoletne novoletne službene zabave najboljši izgovor, da se po najlažji poti približaš osebi, ki jo že dlje časa z zanimanjem skrivno opazuješ iz svojega delavnega mesta."

 

Slaba stran službenih aferic

In čeprav se zdijo službene aferice povsem nedolžne in zabavne, imajo tudi slabo stran. Še več - lahko so zelo nevarne, so ugotovili v raziskavi, ki je objavljenja na spletni strani playingsafely.co.uk. V raziskavi je sodelovalo 1000 prostovoljcev starih od 18 do 30 let. Raziskava spletne strani je namreč pokazala, da kar dve tretjini zaposlenih, ki so priznali, da seksajo na službenih zabavah, ne uporablja primerne zaščite. Raziskavo je naročilo podjetje NHS's Sex Lottery, katerega cilj je, da ljudi opozarja na pomembnost uporabe kontracepcijskih sredstev med božičnimi prazniki.

 

Zaradi nezaščitenih spolnih odnosov je spolnih okužb vedno več

Na strani je podjetje objavilo tudi najnovejše rezultate o širjenju različnih spolnih bolezni. S primerjavo številk so ugotovili, da je v desetih letih število spolnih okužb precej naraslo. Pri moških se je povečalo za 20 odstotkov, pri ženskah pa celo za 56 odstotkov.

 

Uporabljate zaščito med spolnimi odnosi

Tiskovni predstavnik podjetja je povedal: "Božične zabave so zato, da se zabavate, vendar morate paziti tudi na svoje zdravje in biti saj toliko odgovorni, da uporabite kondom. S tem preprečite, da bi dobili kakšno nezaželjeno božično darilo. Naše sporočilo je preprosto - uporabljajte kondom."

 

Kupido:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poki.... jaz sem se zapletla s sodelavcem x:Ix x:Dx x;)x .....zdej pa skupaj živiva x:Dx x:Dx x:Dx . Moj najljubši zaplet hi, hi, hi!

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, srcki! x:)x

 

Pa sem prilezla do faksa.. in ugotovila, da tu ni nikogar, s komer bi se lahko zmenila, ker so ze vsi odsli domov. :xx!:

 

No, da razlozim.. spanski solski sistem je.. milo receno.. sranje. Vsaj za moje pojme in po teh dveh dneh prakse.. Tkole priblizno zgleda en delovni dan 4 letnega otroka v Trinity college, vrtec + sola, kjer je poudarek na anglescini (nisem bila v mlajsi skupini, ampak je sosolka rekla, da pri 3-letnih ni nic drugace):

*do 9h se lahko igrajo s kockami

*ob 9h se zacne delo - resujejo naloge v delovne zvezke, prerisujejo verze iz table (prerisujejo, ker bi rekla, da pojma nimajo kaj tam pise, sploh ker je v anglescini), hodijo pred tablo, eden po eden in vzgojiteljica jim pove katero stevilko morajo napisat, potem spet izrezujejo kroge iz delovnega zvezka, nato risejo 5 banan, 3 jabolka in 7 krompirjev v tovornjak... Saj je priblizno jasno, a ne?

*ob 11.30 je odmor, gredo za 45 minut ven.

*potem naprej naloge do pol 1h, ko je kosilo. (ok, to moram malo bolj opisat..) moja naloga je, da otroke basem s hrano.. :xx!: 4 leta stare otroke moram silit, da jejo... ej, hudo.. dve sosolki, ki sta pri mlajsih sedeli med kosilom, sta steli tiste, ki so bruhali - 5! Aja, pa da ne omenjam, da so otroci ob 1h ze tako utrujeni, da spijo za mizo s polnimi usti..

* odmor do 2.30 in spet delovni zvezki, naloge do 5h..

 

Ce je vzgojiteljica kolikor toliko normalna, da otrokom med eno in drugo nalogo plastelin, da se 10 minut igrajo. (khm, no, danes so morali delat svoja imena s plastelina in so potem dobili zvezdico na roko za nagrado.)

Sem malo gledala po igralnici danes.. kje so igrace.. nasla eno skatlo kock, plastelin in 3 plisaste medvedke, visoko gor na polici. Ostalo so pa knjige, kakih 5 razlicnih delovnih zvezkov in barvice in svincniki..

Higiena.. kolikor pri nas pretiravajo s tem, toliko jo je tu manj.. oz nic. Otroci so cel dan v cevljih, kar pomeni, da je popoldne igralnica ze vsa zaprasena in polna peska. Nisem opazla, da bi si sli kdaj umit roke, niti pred kosilom. WCji.. skupinski.. 7 skoljk v vrsti, brez zaves, vrat, cesarkoli.. zraven umivalniki, brez mila, brisac.. po moje sploh niso misljeni za roke prat..

Vsi so v uniformah, fantje v hlacah na rob, puncke v kiklah, cez pa haljo, da se ne umazejo..

 

Aja, a sem pozabla poudarit, da morajo bit otroci ful mirni in tiho in cel cas pridno sedet za mizo.. Ko so nagajali.. je vzgojiteljica narisala na eno stran table 'sad face' :C: in potem pisala zraven imena in risala crtico za vsakic, ko kaj ni bilo OK.. Ker je imel en tamal tri crtice, za kazen ni smel ven med odmorom, ampak je sedel 45 minut sam za mizo. (OK, saj se ful zadrzujem in ne komentiram, boste si sami ustvarili mnenje, ampak.. tamal je ze itak ful hiperaktiven in potem morase tisti cas, ko bi se lahko malo znorel in bil potem mirnejsi, ce ze to hocejo,sedet pri miru..)

Aja, pa stavki kot: Don't stand up, just raise your hand! in Shut your mouth! v milijon razlicicah...

 

 

 

Tko da... Ja, ne mislim delat tega. Itak ne rabim prakse, ker sem jo imela ze pri nas, ostala bom se par dni v soli, da malo pofotkam tele zadeve in potem pokazem nasim profesorjem, ki si tako zelo zelijo evropskega ucnega sistema, potem pa se ne grem vec!! Mislim, na jok mi gre, ko gledam 4 leta stare otroke, kako so ob 5h ze cisto mrtvi.. Pa tisto s hranjenjem.. tega nikol nisem prenesla..

 

V glavnem... :xx!: :xx!: :xx!: Evropa, ja... :xx!: :xx!:

 

 

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :eek: :eek:

Saj sploh ne morem verjeti! :angry:

In jaz preklinjam naš šolski sistem...... šit..... besede ne bom več rekla. Verjamem, da ti gre na jok!

Kam leze ta svet? :eek: :eek: :eek:

FUJ!

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma proti temu so nasi vrtci balzam..

 

Evo, ravno sem srecala unga profesorja, ki je odgovoren za nas, tuje studente.. Sem mu razlozila, da ne rabim prakse, da bi se rajsi moji diplomi posvetila.. Je nekaj hotel ugovarjat, kako mi bodo potem 'creditsi' za moj faks manjkali.. Phhh.. kot prvo, na nasem faksu za kaksne kreditse se nekaj casa ne bodo hoteli slisat, kot drugo pa - ej, jaz sem koncala!! Nimam vec izpitov, ne rabim nobenih tock..

In je pol rekel, da bo poklical na Trinity in povedal, da mi ni treba hodit... To!

 

Grem jutri, s fotoaparatom.. bom posnela par filmckov in pofotkala vse...

Sem ze danes prosila za dovoljenje..

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Španija pa je res ultra primerek razvitosti od nekdaj ja... xrolleyesx

Hja, v EU so.. to kao nekaj pomeni, a ne? In glede na to, kako se pri nas vsi spravljajo dajat stvari v norme EU... si lahko mislim kam bomo prisli... :xx!:

 

Aja, pa se to... TRINITY COLLEGE!! Meaning, da je uvozen iz Velike Britanije... Ki verjetno tudi ni ravno pojem razvitosti?

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!: Prostovoljna, ja... za koga? A so tebe pri 2 letih sprasevali kam hoces hodit v vrtec?

 

Za starse pa verjamem, da je tole the best in se jim zdi super, ker se bo otrok ful naucil in veselo placujejo.... itak je nekaksna elitna sola to.. Nisem srecala niti enga crnca, ena mesanka je v vrtcu... Pa ni to ravno tipicna spanska populacija..

 

 

 

A.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana, na žalost, ampak čisto res je brezveze izgubljat energijo na zadevah, na katere ne moreš vplivat... :o|o: Drugač pa upam, da so "medeni tedni" šli fajn skoz... nič nisi komentirala, tudi mi bi kaj vedli...? x:Dx x:Dx x8Dx

 

Aja, pa upam, da je vam mamicam uspelo fino vpisat malčke v prvi razred, brez kakšnih grozno težkih src... Saj je že Bigm nekje napisal, otroci so nam dani na posodo x;)x Vedno bolj se bojo osamosvajali, morajo se naučit postopat s svetom takšnim, kot je :palec: Vem pa, da jim boste čudoviti vodiči v ta svet xsrcx

 

No, da poročam o mojih uhančkih - sem postala ponosna frišna lastnica dvojnih uhanov, kar je že cel dosežek, ker jih zdaj kar ene par let sploh nisem nosila...

Ene sem kupila na štantih ob Ljubljanici, in ko mi jih je model dal v roko, mi je rekel: "Lepo jih nosi... Pa upam, da ti bojo prinesli ful sreče." OOOOOOOoooooooooooooooh kolk lepo :2src: Mene je kar mal zahaklalo, potem je pa sonček stekel ven iz mene do njega in sem se mu nasmejala čisto iz srca... "Hvala." xsrcx Tako da imajo prvi uhani, ki sem si jih po ful časa spet kupila, ful luštno pozitivno energijo... xsrcx

Druge sem pa kupla v Ahatu in so iz tigrovega očesa, ful lepo pašejo na barvo mojih oči x:)x Sem jih kar gor pustila po nakupu, ampak zgleda jih moram še ščistit in to prav fajn, ker mi je začelo kar v glavi žvižgat od njih po pol ure... Ko sem jih dala dol, je bilo pa kul :palec:

 

Drugače sem pa... uhhhhh... no, fajn se mam. x:Dx x:Dx Počutim se kot najstnica, tako noro frfrasta in leteča in nasmejana sem... Nč jasno, ampak je kul. :wub: A se slučajno bliža pomlad?!? :2src:

 

Aja, sem vidla, da je mavrična sobota ta vikend in skor ziher pridem. A se organizira kakšen "official LNF starting point" slučajno? x:Dx x;)x No, zanima me, če kdo drug tut pride, da se zmenimo, pa mal skupaj pohajkujemo po mavrici? xsrcx

 

Lepo se mejte, sončki zlati, grem malce besedovat... Mal preveč me razganja x;)x

 

x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, da se vam oglasim preden grem spat......sem zeeeeelooooo utrujena, se vidi, da nisem vajena vstajati ponoči... x:Dx

 

Hvala vam za držane pesti in deteljice......mea culpa, da se nisem dovolj učila.....ampak ne obupavam, grem naprej. Kolokvij je bil out. :xx!: :o|o: :vragec: x:)x x8Dx

 

Danes sem začela delati, služim dinarčke na ministrstvu, part time (je en sodelavec neki jamarje omenjal, sem se na :vragec: spomnla.... :palec: x:Dx ). Jutri pa 8 ur......Problem je samo v tem, da me ful hitro začne glava bolet za tistimi računalniki.... Ne vem zakaj sem doma lahko cel dan za računalnikom, pa ni nič?

 

Aliana.... :V: Bad.....Ampak se strinjam s Sončno, ne obremenjuj sebe s stvarmi, na katere ne moreš vplivati... Joooo, jz bi tut šla v Španijo mal povadit jezik.... :V:

 

Sončna Vila, upam, da boš res lepo nosila uhančke! x;)x x:)x

 

Vuk, pozdrav i tebi.... x:o)x x:Dx

 

xzzzx .......lahko noč, x:Xx vsem lunatikom! x:)x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana - grozno. To je ena izmed reči katerih nismo navajeni.

Bistvo uniformiranih otrok nikdar ni prav prišlo do nas.

In potem se MI pritožujemo.

 

Ok. Včeraj končno izpolnila izgubljeno stavo in povabila familijo v kitajsko restavracijo. Sva se z mojim lani poleti stavila, glede hruške. Oskubil jo je tako, da je reva samo z nekaj vejami ostala in ko sem jo zagledala sem kar poživčkala x:Dx . Če bo imela ta hruška sploh katero hruško sem bicikl. In sva stavila. Če jih bo imela manj kot deset plača stavo on, če jih ima več kot deset pa jaz. Seveda sva vse to govorila vpričo hruške x:Dx x:Dx . Rezultat: bilo jih je več kot sto!! Do sto sem štela, potem pa obupala...v glavnem...papica včeraj bila kar v redu x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...