Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Če bo imela ta hruška sploh katero hruško sem bicikl.

Oooooooooooo, Nataly,moraš pa prav zanimivo zgledat - a si Poni, dirkalc al mountain bike x:Dx x:Dx x:Dx ? Važno, da ste se imeli fino, pa da so hruške, a ne? x;)x

 

POki je bil tvoj post na temo flirtanje na delovnem mestu slučajno odmev na Idrijo - večdelno fotkanje v službenih prostorih?

 

Aliana, zanimiva izkušnja. Kruto ja, jaz si 4-letnike predstavljam kot navihana in igriva bitja, polna energije. To bi bilo treba v njih spodbujati, spodbujati smeh in ustvarjalnost, pa različne načine izražanja vsakega posameznika, ne pa da se jih zamori, pa riše tečne face na table. :C: . Uniforme se mi pa ne zdijo nujno slaba zadeva, mogoče je bolj enostavno za tiste revne otroke, ki niso tako elitno oblečeni, pa da jih vrstniki ne zasmehujejo, sicer pa kolikor te razumem v tem konkretnem vrtcu naj itak ne bi bil problem.

 

predvidevam, da je pri nas za določene zadeve bolje poskrbljeno, samo vprašanje če zadeve v resnici potekajo tako kot mislimo, če ni to drugače videti, če si zaposlen tam, ko vidiš stvari takšne kot so.

 

Naj se z otroki in bolniki ukvarjajo ljudje, ki jih to resnično veseli, ki se čutijo za to poslani in ki izžarevajo ljubezen xsrcx .

 

Sicer je pa tokrat zadeva kar se tiče snega obrnjena, pri nas ga je 2 cm, od Unca do Ljubljane nič, tule v Ljubljani pa kar nekaj.

 

Ah en krasen dan vsem Luncam x:)x x:Xx xsrcx :vio: :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Ribica katja...plavaj dalje... x:Xx

 

Aliana, fino, da nam tole pišeš...ravno pride prav, ko spet ponorim nad našim šolskim sistemom... xrolleyesx

Sicer pa...a veš, kako se najboljše uči tuj jezik x?x .. x;)x x:Dx

 

Nataly...hruška te je poslušala...in to naredila iz inata... x:Dx

 

Jaz pa se danes počutim kot sesekljan zrezek.. :xx!: ..(še slabše kot povožen makaron)..

Na palcu na nogi se mi je pod nohtom naredilo kurje oko... xrolleyesx ..in res nisem imela več kam, pa sem šla k pedikerki..ena fina gospa, odlično opravlja svoje delo...sam se mi zdi, da prav uživa zraven, ko vzame v roko skalpel...in režeeeeeee... :xx!:

Nekako preživim tisto seciranje...potem pa se sadistično zagleda v drugo nogo...in :eek: aha, tule se tut dela...bomo kr zdajle rešili.. :xx!:

 

Hja, sem pa vsaj zvedela nekaj novega... x:Dx ...med torturo...brala o najnovejšem odkritju...da so odkrili, da poleg G točke pri ženskah obstaja tudi A točka...ki pa je sploh oh in ahhhhhhhhhhhh.. x;)x

 

Šepajoča Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe - hruška ziher ima nekaj v škorpijonu x:)x x:)x ..

Ne vem, če ne bom kar motorno kolo ratala x:Dx x:Dx

 

Astra - saj si boga...pomeni, da moraš počivat :palec:

A točka A?? Bomo danes kar imeli raziskovalno nalogo :palec: x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

me je tudi skoraj kap. gledam porocila, pa vidim. sneg! pogledam skozi okno: res je! x:Dx x:Dx

 

snezi, mene pa zob boli :sori: , pa avto mi kaslja...ma sto stvari se pred soboto, ko grem...

danes in jutri bo sama akcija!!! ampak ko bo vse narejeno, bo super.... x:Dx :palec:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se včeraj z mojim meniva: Zdaj pa ne bo več snega! Definitivno več ne bo snežilo! x:Dx x:Dx Pa nič kaj dosti zimske idile ni bilo.

 

Zdaj pa za inat.... x:Dx :vragec:

 

Jaz sem se pa res že veselila pomladi....

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj!

A vi ste imeli pa vsi net ali kaj? :eek:

Midva sva bila odrezana od sveta od vceraj okoli 16h, 17h - do danes pred 15 minutami...

Nic ni delalo, SiOl se je sesul, zgleda...

Torej potem le niste vsi na siolu...

Skratka - shtala, nic nisem mogla narediti, v nobeno administracijo, nic... :o|o:

 

Ja, sneg... Sem morala ful z avta dol dajat in me je zeblo v roke, pa besno sem trobila na Celovski in to 2x. :8):

V bistvu se pocutim... hm... Skorpijonsko. Plutonovsko.

Rajsi ne grem v kaksne teme danes... x;)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hello! A mi lahko pomagate nekaj?

Sodelavka rabi 10 resnic vedet iz katekizma... za hči, ki gre k obhajilu in doma nikjer ne najdejo v buklah.. Če kdo ve kje na netu se to najde, al pa ma bukvo kakšno tako cerkveno doma???? Plizzzzzz........

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uh Astra cimprejsnje izboljšanje palčkov

moji mami se redno zarašča noht na palcu na nogi, tudi slišim kako neprijetne so te zadeve pri pedikerjih...

pa saj si žilavo dekle, to tebe ne bo iz tira spravlo

Lep beli dan vsem

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mushika

čuj poklicala sem kolegico, ki uči verouk in mi je povedala, da ni 10 temveč 6 resnic in da so napisane od zadaj v vsakem učbeniku. Na hitro mi jih je naštela, zapomnila sem si ta zadnjo, da je človeška duša neumrljiva, ni imela cajta, ker gre ravno učit... ampak sem ziher, da bote našli hitro tole

:palec: Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ohoho, dons je pa en krasen dan.

 

Zjutraj sem na našem 1TR radiu poslušala Brus Jožeta, ta spiker mi je svetovna faca (drugače blebeta ob nedeljah tudi na RGLu). Vsakič, prav vsakič spravi mene v dobro voljo in kar je še večji dosežek, tudi mojega moža x:)x :palec: . Tudi danes, čeprav ima z bolečo medenico 16 urno službo, ampak se je kar nekaj x:)x x:)x x:)x pa x:Dx x:Dx x:Dx prikradlo na njegova usta. Hvala ti, Jože x:Xx . Ima res tak neverjeten smisel za humor, heca se na vsako temo, pa ni nikoli žaljiv.

 

Potem pridem v službo, malo po Lunci gledam, prva službena zadeva, ki se je zgodila, Plače x:)x x:)x x:)x . kaj sploh še ostane velikim x:Dx x:Dx xrolleyesx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej stankaa full tnx... madonca, kaj se forumci hiter in uspešno odzovete!!!

Ja jst zabluzila še cifro... pa jih kr 10 hotla.. Ma sodelavki full prav prišlo.. ampak baje v tisti knjigi ki jo imajo otroci za verouk tega notri ni! On - župnik jim ni povedal, pol pa išči kjer veš in znaš, mora se jih pa naučit. Ne vem no, a tud pr verouku je potrebna samoiniciativa al kaj.. tko kot v šoli da čimveč otrok najde stvari tud iz drugih, nešolskih virov. Samo kaj, ko je to v večini primerov le breme za starše.

To lahko zahtevajo od mal večjih pokovcev, pa net je doma pol obvezen!

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

trije policaji imajo debato...prvi rece:

a vi veste, da je zivljenje na marksu?

 

drugi rece:

ma ne, to so samo ene hipotenuze....

 

tretji rece:

ma pojma nimata, vidva sta ena navadna lakaia.

 

 

x:Dx x:Dx

mi je totalno vse, sem mogla delit z vami.... :palec: x:o)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Od frendice tip se je enkrat zmotil, pa je rekel: zdajle pridem dam, pa se bom takoj pod fuk tushnu. x:Dx

Ali pa mi, na Cresu, ko je vedno sel kdo za PIT KUPT.

Potem smo se enkrat zmotili in rekli za KUP PITT, pa se nam je zdelo tako hecno, da smo skoz tako govorili - in ko se enkrat zakachili, sploh skorajda nismo vec vedeli, kaj je prav. x;)x x:px

 

Kje sem danes bluzila! x:o)x

To sem pa jaz, ki se mi ne da poslusati (in brati) navodil... xrolleyesx

 

Nasponano, sem pa sicer FUL naredila danes, totalno korespondenco uredila, kakih 50 mailov, narocil, vprasanj... sem spedenala. :palec: x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes me ful mrazki zebajo xrolleyesx ...pa kot zanalasč sem morala letat naokrog...kje si sonce moje malo x:)x ?

 

Zanimiv dan, zvečer pa spet telovadba xrolleyesx ...aiaiai ...še vse mišice čutim od torka....no upam, da bo vsaj kak fajn vaditelj...pol bom še bolj motivirana x;)x .

 

Aliana...angleži imajo pač tak sistem in njihovi malčki palčki, hodijo tako v šolo :xx!: ...čeprav potem na višji stopnji imajo potem malo bolje organizirano kot mi.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej!

 

Sem kar usla danes, ceprav brez uradnega dovoljenja.. Ker sem v bistvu vsem povedala, na faksu in v soli, da ne mislim cel dan viset tam,ampak se se niso uspeli zmenit med sabo..

Dojela stos tegale danes.. nardit iz otrok pridne in poslusne fante in punce,ki ne bodo vprasali zakaj, ampak bodo naredili,kar jim bo receno..

In potem pridem do sefice in ji poskusam povedat, da ne bom do 5h ostala.. in mi zacne o tem,kako ne morem tko, kako rabim dovoljenje.. Halo,pa jaz nisem eden od tvojih otrok! Me prav zanima kako bom jutri kaznovana x:Dx . Itak se mi pa zdi, da sem stara 22 let in odgovorna za svoja dejanja.. in ce pac nekaj ne naredim, ok, bom nosila posledice.. Ce bi bile kaksne,ampak tlele je fora samo v tem, da pac mora bit vse po pravilih in tko,kot oni recejo.. Ah.. brezveze.. rada bi sla se kako drugo solo pogledat. Danes sem se z vzgojiteljicami pogovarjala malo.. Pravijo,da niso vse sole take.. verjamem..

Zanimivo se mi pa zdi, glede na to, da toliko delajo na disciplini, da mi potem sosolka, ki ima prakso na razredni stopnji pove, da so nemogoci in se cel cas pogovarjajo in kricijo en cez drugega in da se sploh ne da nic naredit v razredu... Hm... pol pac nekaj ni v redu s sistemom,po moje...

 

Soncna, lepo nosi uhancke! Jaz sem si samo dva para zaenkrat kupila, pa se ful tezko zadrzujem,ker je tu toliko izbire!! Medeni tedni.. x:Dx ful lustkano, sva imela soncek cel teden in sva blodila gor in dol po mestu, pa malo sva se do Toleda zapeljala en dan, pa posedala v parku, pa spala do 11h v ful simpaticnem hostlu pa... ful lustkano.. zato ga pa zdaj se toliko bolj pogresam..

 

Astra.. o tem kako se najhitreje nauci jezika, sem danes ful slisala.. da si v vsaki drzavi enga 'novia' najdes x:Dx Sam predvidevam, da nisi tega mislila?? x;)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kje sem danes bluzila!  x:o)x

To sem pa jaz, ki se mi ne da poslusati (in brati) navodil...  xrolleyesx

 

 

marsa je bluzila, pa na luni koncala, ki zgleda kot kremsnita x:o)x x:Dx

 

 

 

 

ma ne ful lepo, hvala, za ves trud...! xsrcx

 

 

zdaj imam lunin koledarcek pa Micka gor na slikici x:Dx x:Dx x;)x x:o)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdaj imam lunin koledarcek pa Micka gor na slikici  x:Dx  x:Dx  x;)x  x:o)x

x:Dx x:o)x ...jaz mam tud sebe na luninem koledarčku x:Dx ...bi pa raje mel tinko :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pazi da naus mene dubu, Mick, gor na slikci! x:o)x x:Dx x:px :vragec:

(na slikci ali bognedaj celo kako drugace)... x:px

 

Tinka, sem vedela, da bos kaj omenila v Dnveniku.

No x:px - kaj sem po horoskopu?

x8Dx x:Xx x;)x x:)x :palec:

 

(tole je ena stena lokala, otvorjenega 24. 10. hm... 1999? 2000?)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...