Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

marsa....ziher si...devica!   x:Dx  x:Dx  xgoldfishx

xokx

Evo, evo, tega pa mi res se mensezdi nihce ni pripisal... Device...

Kul... dobra fora, za na zid! x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro... kako so men včerajšnje nočne more sesule, sam okice sem zaprla puf, brrr, pa je šla noč v franže. Preživela zanimiv dan, na enem kofetku ugotovila, da bistevno preveč govorim, haha, moram mal drugič tud drugim do besede pustit.

Hja, Mick jaz tud danes sanjarim.

In med vsemi nasveti in emaili s katerimi se je Marsa danes trudila sem bila tudi jaz. Marsa hvala, glina super deluje, tvoji nasveti so zlata vredni. hvala...

tko zdej pa čakat na večer in spat... pa brez mor prosim.

Lepo se imejte x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, danes so me poklicali z radia Maribor, če bi lahko prišla jutri zjutraj na radio kot gost jutranjega programa.. :eek:

 

Pa vprašam...zakaj pa jaz... x?x x?x ...kakšna je tema...?

 

Eh, smo slišali, da ste čarovnica...jutri pa je petek 13....in se nam je zdelo, da bi nam znali marsikaj zanimivega povedati... x:Dx x:Dx x:Dx

 

Hm.. :o|o:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh, smo slišali, da ste čarovnica...jutri pa je petek 13....in se nam je zdelo, da bi nam znali marsikaj zanimivega povedati... x:Dx  x:Dx  x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem svojega sinka vpisala v PRVI RAZRED. Pikec mali, bo postal šolar.

Pravi, da bo on imel same petke in da bi rad veliko torbo s Pikačujem in na vseh zvezkih bi rad Pikačuje x^x x^x x:Dx .

 

Sabina je danes naredila veliko. Fizika in Kemija. Naravoslovec x^x x:Dx x;)x

 

MAMI PA JE TAKOOOOOOOOO PONOSNA NANJU! x^x x^x

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Danes sem odprl popolnoma novo opremljeno kuhinjo VITKA z vso sodobno opremo, pravo krušno pečjo in štedilnikom na drva, ter povabil LN dekleta, naj začno kuhati.

Pa so rekle, da danes nimajo časa, da začnejo jutri.

Tudi dobro.

Me prav zanima, kaj mi bodo skuhale x:px :8): x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

DOBRO JUTRO V NOVI DAN, NAJ VAM PETEK 13 PRINESE SAME LEPE STVARI!

 

 

Borism...... že pokonci? x;)x Lep dan!

 

Mal zamujam na šiht, mah sej je petek x:Dx x:Dx x:Dx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Borism....... zdej sem mal nos pomolila na balkon...... nič snega na našem gorenjskem koncu... mraz pa je - brrrrrr!

Telovadba..... iiiiiii kaj je to x:Dx x:Dx . Men je že jutranje vstajanje en tak gym - se vlečem s postelje kot klada x:Dx x:Dx

Zdej pa počas šibam na šihta.

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobr jutr :sleeping: xzzzx

 

Malo pokukala ven in uočila (že spet sem oke odprla točno ob 5:55), da je snegec spet pobelil vse... Vojko pravi, da je dan ekstremov :eek: , jaz pa nisem ravno za ekstreme razpoložena :o|o: ... včeraj smo do večera krancljali šolske avle... hecno x;)x , imamo tri avle in se je tako 'izšlo', da so malčki iz pritličja in drugega štukca izdelovali maske (za pusta) in pri njih zdaj binglja morje mask, moji pa srčke in ptičke in pri nas visijo sami srčki in beli golobčki... prste imam vse prešpikane od buck.

Upam, da bom danes uspela prit še do pošte, da oddam en paketek in do banke, da pošljem na Unicef en mali prispevkec za otročke (iz škatlice obilja x:)x )...

Jah nič... kavico že popila... gremo pod tuška... pa bi šla zdajle raje še za ene dve urci drnjohat

:sleeping:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj bil v vseh pogledih ploden dan. Prišla domov sama, dragi delal 16 ur skupaj.... :switz: :huh:. Je kar malo trpel, kerb ima še vedno bolečo medenico, ampak je zdržal. Sreča je pa tudi, da je lahko prespal v Ljubljani xokkx .

 

Jaz sem pa pridna odšibala domov, pospravila celo stanovanje in je prav cool, spet čisto gnezdece x:)x :palec: .

 

Astra, škoda da ne lovimo radia MB x:Dx x:Dx x:Dx .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsem skupaj en lep vikend pa veliko :wub: :wub: :wub:

 

 

Odhajam....v malo exotike :wub:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...