Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

Oooooooooooooo,...včeraj badmintončkal, pol pa na pirček,dva,tri,štiri,...v enem kafiču kjer streže gola kelnerca :eek: ,....danes malce na glavo,zvečer pa spet akcija,ne vem kako bom zdržal,..ampak se bom nekako potrudil. :wacko: xsuperx xcheersx :hapyb: xsingx
Glej naprej, če se le da,...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Jest pa pooookam! x;)x

 

Tolk sem utrujena, da mi kar nič ne gre od rok. Mogoče je kriv petek 13? :o|o:

 

Komaj čakam, da se jutri zjutraj odpeljemo proti Italiji in, da možgančke odklopim - za jest in za pit in smučat pa naj kar še delajo. x:Dx

 

Prav lepo vas vse pozdravljam in vam želim eno veselo in zaljubljeno Valentinovo soboto! xsrcx

 

C.l.

BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi imejte cimbolj super vikend, tisti, ki potujete, previdno na cesti in brez razburjanja, tisti doma - ne se ufuravat v tmurne filme, imejte se skratka dbest! x^x xsrcx :palec:

Sibam v mesto po tamalega, potem pa na Gorenjsko!

Cimboljsi danasnji petek zelim vsem! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa

Sonce je zdaj tak lepo zasijalo, naj ti sije vso pot na Gorenjsko in nazaj x^x

se mi kar poje: "jaz pa pojdem na Gorenjsko gor na gornje Štajersko!"

nihče drug ne pojde z mano kakor drobna ptičica...

Stankaaa

x:o)x x:Dx :fiju:

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

bohdej..... x:)x

ceu bozhji dopoldne letal okol po teatrih za dvema reflektorjema....(na konc sm ju v domachi/moji lastni/kleti najdu) xnckrivx

tko....zdej pa eneih par postou nabit....pol pazhurka v chanal zero....yeah

 

666 zlobijeu....tralala....hip hop...sasa

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se smejim zdaj tule - Astra čarovnica??? Mislim....pa s kom se jaz družim?? x:Dx x:Dx x:Dx Tole bi moralo biti prav zanimivo.

 

Kaj pa je bil včeraj za en dan? Luna v škorpijonu?? Ker sem se pokregala z vsemi mogočimi in za ziher še odposlala en tak hecno izpostavljen cetlc...z dvomljivo vsebino :xx!:

Reakcije so menda bile burne in nič meni v prid..potem me pa moj doma zmasira lepo in tako poujčka....pa sem bila boljše volje potem x:Dx

 

Danes pa informativni dnevi...pje....jaz pa že svojo punco v srednjo šolo vpisujem...hmmm končno odločila. Ekonomska gimnazija. Hvala bogu...ker smo imeli pravo krizo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, sem ze nazaj, bilo je fajn, pa se avto sem posesala in pomila notranje shipe (ker ze nic nisem videla). :)

Jutri pa se pralnica (zunanja scena), pa bom shajni.

Ful dobro so mi skuhali za jest. x^x

 

Zivjo Nataly, me vesli, ko priletis! x:Xx :palec:

 

Bobnar pa ima novo zalogo smeskov (ene par jih je hudih, tisti z zobmi so meni ful simpaticnih)... xDDx

Saj bi jih se kaj dodajala, samo jih ne bom prav vec veliko - potem ga komaj najdes... Pa kdo bi si vse zapomnil, ker sem stokrat vse presejvala in vse...

 

Danes grem morda po dolgem casu ven, malo zurat. ;)

Aja, saj res, saj je 'moj dan'...

Ampak sem ravno nekam povabljena, pa se dobra muzika bo. Skoda, ker ne moreva oba...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes pa informativni dnevi...pje....jaz pa že svojo punco v srednjo šolo vpisujem...hmmm končno odločila. Ekonomska gimnazija. Hvala bogu...ker smo imeli pravo krizo.

Jaz se pa odločam med prvo in drugo gim MB. Verjetno Evropski oddelek (Poudarek: tuji jeziki in SJ). Mi je nekako druga bolj všeč ker majo napovedano spraševanje.........samop kaj ko pa si lani rabil 110,5 točk, da si gor prišel! Pa EST (english student theatre) majo, pa ........ful mi je kul! Pa prva tudi, manj točk rabiš za vpis, ..........eh kr na drugo.

 

Absolutno sem šla pred informativci po bobnarske palčke, ki sem jih cel čas po prvi gim sabo vlačla. pol so pa ostale v avtu x:Ix

 

en x:Xx vsem in en x;)x vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za to evropsko se bo odločila tudi hčerina naj frendica.

Tudi nekaj oklevajo še in paniko vzganjajo...

 

Bobnar :palec: A dobra izbira??? Hmmm mi je bila finta, ko sem iste profesorje tam gledala, še večja finta pa, ko sem se z enimi pogovarjala...jao..leta, leta x:Dx x:Dx

 

Marsa - dobro se imej :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

na posebno molo priproshnjo in zheljo:

 

 

KRATKO POROCHILO PRAZNOVANJA

 

DJ NOVA.....rolu celo noch

VJ EDGE DEEP....vizualije

LJ AAKHUT....lightdestroyer

 

 

15đijeu shitka...30l vinchka...chikou malo morje....)!( pa nismo shtel x:Dx x:o)x

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Aakhut (a to je bilo v K4?), jaz pa sem bila v Galahali, je tamala (necakinja) organizirala event.

Pa je bilo kar fino, sem celo ful plesala, sam pol so mi zaceli pa eni tipi tezit, pa sem se odrolala domov (s taxijem x^x, nisem sla z avtom, pametna).

Danes pa ugotavljam, da sem se postarala ali pa je samo to, da nimam vec zurerske kondicije, ker sem cisto sesuta danes, nimam glih macka macka, ampak morda enega majhnega muca, v bistvu sem samo zblojena.

Ich bin zblojen - kot pravi Mitja, xDDx xDDx

 

Pred tem sem bila pa okoli s frendom, ki ima kar hud avto (skoraj nov, Cabrio model), a mu ne delajo bremze in je z ROCNO x:Dx :eek: bremzal, to sva crkavala od smeha vsakic... On pa ful obvladal, nic se ni pustil motit, rutina... z motorjem je ze znal fino, no, potem pa se vsakic tale rocna...

In je ugotavljal - joj, sele zdaj opazam, koliko je enih semaforjev takole. xDDx x:o)x x:px x:Dx

Pa sva rekla, kot bi v kakem trabantu ali predpotopnem jugu se furala... x:o)x

 

Sicer pa, bom kar citirala Rakico iz ene druge teme: "Valentinovo je, jaz pa..."...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vceraj na fitnesu me vprasa mama od prijateljice, kaksen dan pa bo danasnji petek 13 in valentinovo in vikend in to?

Sem rekla, zal tudi kar shtalski... Kaksne poskodbe, udarci, nesrece in to in folku se bo se bolj kegljalo... In to ze od srede tedna dalje, ko se bo proti koncu to se stopnjevalo... Pa je potrdila, da so imeli celo pretep doma prejsnji dan. :O:

Se dve mladi vkljucita v pogovor, a res in to... Kasneje se pa ful udari ena od njiju - in rece, a daj nehaj, bo treba pazit..

Potem se jaz ful udarim v piscal, pa v komolec, popoldne ko sem divjala ven, pa sem trescila vrata v bistvu na svoj prst in si ga ogabno presciipnila (z udarcem se) tam kjer je noht.

K sreci imamo tele ledene obloge... x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...