Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 7


Marsa

Recommended Posts

:eek: A res? Hecno, sem mislila, da je tam bolj 'rockerska' scena... x?x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,6k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

dons se mi ne da nič športat x;)x sem mal lena x:)x

sem pa pospravila po hiši, pomila okna, oprala in obesila perilo.... x^x

še kosilo pojemo in potem greva z mojim smeškotom do kranja - mal nakupov, pa na špancir x;)x x:Ix

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz dans spet pridna, čistima z mamo.................zdaj je pavza :palec: .......sej sva končali. Ju3 grem spet v MB, ker je dedi v bolnici. :C:

 

Zdaj so tnx god počitnice......................................... :2src:

 

si malo odpočijem od šole x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kok si hecna, Nord... tamle si jo dolocila, da je zato kar hudobna. x:o)x :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Kristalka, tudi jaz zelim tvojemu dedku uspesno operacijo in hitro okrevanje in cimvec zdravja in veselja in prijetnih treutkov se s tabo! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo mene spet med (napol) živimi x;)x Dva dneva žuranja imam za sabo, prav fino je bilo, čeprav sem zdaj res kot kak povožen makaron x:Dx

 

Mal sem si privoščla, delala stvari, ki so mi pasale x;)x , se ne obremenjevala, se nasmejala za tri mesece nazaj (hmm... smeh je res zdravilen ... kar oblika obraza se mi je spremenila na bolj "shiny", sploh se pa učki ful luštno svetijo xflirtx ... sam zna bit kriza, če se nisi več vajen tolk smejat naenkrat, ker te po enem dnevu tega začne krč prijemat v smejalne mišice x:Ix ... še dans bolijo... x:Dx ), evo pa celo na enem informativnem dnevu sem čisto nepričakovano pristala kot družba nekomu x;)x

 

Lepo se mejte, lunatki moji dragi, eno super trooper valentinovo vam želim... vas mam rada xsrcx xsrcx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes bili s hčerko v Ljubljani (na pregledu). Kakšna kolona se je dopoldan valila na Gorenjsko. A vsi ljubljančani smučate? x:Dx x:Dx

Nazajgrede sva celo pot prepevali (beri: drli) v avtu. Prav lušten dan.

Tamalga mam na počitnicah. Ta velka se potepa. Ta star pa je šel na hokej v Ljubljano (baje so karte džabe). Jesenice bodo zmagale x:Dx x:Dx x:px :vragec: .

 

cmok x:Xx x:Xx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozabi na smejalne mišice..................samo da ni bilo joka x;)x

 

tud mi te imamo radi x;)x  x:Xx

 

-----------

tak, zdaj pa tudi jaz grem dol

 

papa x:Xx

Oh ti srček :wub: Take iskrene direktne prijave, kot je tale o smejalnih mišicah, so mi pa najljubše, posvetlijo dan :palec: x:Xx

 

No, zdaj grem pa probat enga Valentinčka poklicat, da vidimo, če je v Lj in če ima čas... So me tisti z včerajšnje žurke klicali, da gremo danes spet mal ven, sam sem popravici povedano bolj za kakšne umirjene variante... Tako da bo super če se bo primerno odzval tale Valentinček x;)x Če pa ne, bomo pa sok pili ob mojih žurerskih frendih x:o)x

 

Naky, ful lepo, da se imaš lepo xsrcx Kdo na forumu je že prijavil tisto... "Sploh je dobro bit dobro." ...?? x:Dx x:Dx :palec:

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.bil ceu dan v lj. .spoznau ducat ljudi..ni me utrudlo tole...noge so me res mau bolele na koncu, ampak saj...tudi večerno ,nazadnje srečanje s slikarjem, je bilo aktivno; ponudi se je, da, me nariše kot akt profil x:Dx (čakam, da se premislim); domov prišel šelem ob 21:30.

Jedel seveda spet pokonjokote.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prišla bratranca iz Nemčije. Za njima pa še starša. Fotr švaba, mama pa valda naša. Je pa zanimivo da ima njun fotr kar precej znano podjetje za inštalacijo klima naprav, njihova stranka je na primer Hyundai ladjedelnica. Smo šli zvečer k Jovotu, se najedli in napili. Najbolj me je presenetilo, da je njun fotr nas hotel počastit, kar je nenavadno za Nemca. No kot kaže se je tega nalezel od svoje žene. Z bratranci se pa zopet menimo kdaj bomo šli skupaj na morje v Španijo, ali pa v Grčijo. Oho to bo še štala. x:o)x x:o)x
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Tinka, vceraj sem mocno mislila nate - sem zasledila nekje, da si bila malo v skrbeh oz. da sem te 'prestrasila' (pa potem nisem vec nasla, da bi komentirala).

Me veseli! xsrcx

Si pa morda zasledila, vseeno, da je dejansko bilo zelo tezavno za promet in ce bi jih vec upostevalo moj nasvet v napovedi, bi morda bilo vec zivih oz. se ne bi dogodilo to, kar se je, v tem vikendu - petek 13, valentinovo.

 

Jaz sem pa cisto of, ker sem predolgo spala... :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Tinka, vceraj sem mocno mislila nate - sem zasledila nekje, da si bila malo v skrbeh oz. da sem te 'prestrasila' (pa potem nisem vec nasla, da bi komentirala).

Me veseli!  xsrcx

Si pa morda zasledila, vseeno, da je dejansko bilo zelo tezavno za promet in ce bi jih vec upostevalo moj nasvet v napovedi, bi morda bilo vec zivih oz. se ne bi dogodilo to, kar se je, v tem vikendu - petek 13, valentinovo.

 

Jaz sem pa cisto of, ker sem predolgo spala...  :o|o:

hej, kaj pa se je zgodilo v petek 13....? sorry, sploh nic ne vem.... :sori:

 

meni se je na sreco vse izslo, z avtom v celovec, z avionom v london, potem nazaj v groninghen, potem z busom, potem z vlakom v amsterdam, potem s tramvajem in na koncu se z biciklom... x:Dx

 

sem imela sreco...lepo, da si mislila nate, jaz sem tudi mislila na tisto napoved, ma se nisem dala motit..sem imela prav dober feeling...pa je slo fino. :palec: x:Xx

 

 

pa dobro jutro!

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...