Skoči na vsebino

Kdo koga


tinka

Recommended Posts

  • Komentarji 262
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

mushi je blazno nezhnega in izjemno cednega videza (sem vidla njeno fotko).

in je dbest, po mojem je super za druzbo.

ko je gor prisla, sva si prec 'v lase skocili'. :D

prec da - kaj? me je nadrla, in kako to mislim (ko zhuram sama, ampak z enim tipom, naj objasnim pac tole in tko, in skratka, grozna baba da sem, ki zvlecem frende ven brez njihovih zhensk x:Dx).

Pa Bobnar me je nadrl, da mu ne bo 'kar vsaka gospodinja pameti solila' (ko sem se kregala z njim pod svojim drugim nickom, hec pa je, da je obema pripisal skorpijona, pa ni blo nic govora o tem se do tedaj, sem bila bolj 'skrivnostna' v zacetku. :)...

 

....

 

v bistvu je res lustno, nekaj posebnega, tole nase prijateljstvo - prides, nikogar ne poznas, a vse poznas. odstekano...(ko smo se srecali parkrat s folkom...)...

 

Med prvimi sem spoznala Freeja (ga ze dolg ni blo tu), smo se tud dobil veckrat, ga mam kar za frenda... mi je tud cash ze posodil (in ni bil edini s foruma), ko bila cist boga, prinesel liter terancka... ko se slabo pocutila, klical, poslal sms, da naj bom boljs...

tko da - mam rada freeja...

sva se kdaj ze tud sporekla mal, a mi je to vsec... sicer bi se mi morda zdel pa preblag.

je tipicna riba, fajn riba...

tko poseben stos ima, ful simpaticno in lahkotno energijo, sem zlo vesela, da nas je nasel po hecnih nakljucjih in clo zmagal v kvizu.

No tedaj in tko sem ga spoznala.

LN kviz (ki smo fural, zdaj ni casa vec, to je ful dela)... je zadel nagrado.

no on mi je tud pripisal skorpijona prec.

 

Pa Nina, sam sva mela sam korespondenco (no bolj jo je imel on z mano, saj mi je pisal kake 3 maile dnevno in v vseh je spraseval, spraseval in spraseval :D)..

no ampak sem nekak postekala, da je poseben najstnik (tedaj je bil star 16 let), da iz njega 'se nekaj bo' in se mi je pol kar dal ukvarjat z njim.no dal ne vedno, sam sem pac se... mi je bila na nek nacin vsec njegova radovednost in ukazeljnost..

pa tud ta neka resnost, ki jo je kazal za 16. :)

 

z nekaterimi se pa sploh se nikol nisem srecala, pa jih jemljem kot posebne prijatelje in se mi zdi da se poznamo ze ves lajf. taka je recimo zame Mateja. :vio:

 

Pa vsec mi je gledat rast nekoga... kaj se mu je vse zgodil vmes... kaj vse je bilo... recimo Nat... al pa Aliana...Selene... da ne govorim recimo o Skwo ali pa osamljeni...

za te punce imam pa posebno mesto in mi vedno lohk pisejo in vedno odgovorim in sem na broju zanje.

se zelo so mi resnicne.

 

aakhuta poznam ze vec kot pol lajfa, iz scene... ce si bluzil kaj po LJ, si moral poznati oba. x:o)x

pa se prej nismo druzil in ne bli frendi, zdaj pa v bistvu smo.

bi ga pogresala ce ga ne bi bilo. :)

 

Pa Stane mi je dbest... sva se imela ful za zmenit, men so ful vsec taki ljudje. x^x :palec: in super je za druzbo in super je... in - sploh ne mori skoz s soljo. ;) :D

 

mene so se dotaknili pa tud oni, ki so sli vecini na zivce, ki so bli zoprni, neprijazni, nesramni in vse...

kajti vsakdo je v sebi ljubec clovek...

nacine pa imamo vcasih malo cudne. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> Sem zbrala pogum.  x;)x  x:Dx

pazi se. :sniky:

 

x:Dx x:px

bos presenecena nad tem, kako da si lohk kakrsnekoli take obcutke imela, ker sem zlo frendly, nisem tok oshtra kot se vcas zdi...

pa ne skeniram neprijetno s pogledom, ne vidim kaksnih groznih stvari al pa... nisem glih cist TAK rentgen, skratka...

sem taka... se ti bo zdel kot da me ze skoz poznas. po mojem, no... :)

ja, po mojem mam cas, sam tezko za tolk naprej govorim, ampak nacelno vazhi.

 

se pish mi kak dan prej, prosim, ce se vedno ne bom spucala osev (xrolleyesx :xx!: x:Ix), mi lohk pises na mail (marsa@lunin.net). xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čisto po slučaju spoznala lunatka...frend od frendice... in sem ga zamorila... jaz pa tebe od nekje poznam... pa on, da dvomi... valjda, sem rekla, ti si ****... on pa :inocent: x:Ix

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po fotki... :palec: x:Dx

 

Me ni blo, ker je disc zatajil... pa smo ga 2 meseca kupovali x:Dx x:Ix nikakor da pridemo do štacune... no zdej pa...EVO, TARA....

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...