Skoči na vsebino

Kdo koga


tinka

Recommended Posts

Ma v bistvu... sem se pa se z vecimi srecala... ko takole razmisljam...

... ali si dopisovala... a vseeno - morda sem se samo enkrat srecala....

Res z izjemo Aakhuta od prej v bistvu nikogar ne poznam.

 

Vsekakor pa imam s kar precejsnjim stevilom forumovcev kontakt - a pac prek mailov samo recimo...

 

Aja, Vojka recimo v zivo se nisem srecala, sva se pa spoznala v oddaji eni. Hecno. In potem sem jaz podala link, ko sem odkrila njegove strani, potem pa je tudi sam uletel.

Tako se pravzaprav 'poznava' ze od prej, je pa zanimivo, da se se nisva srecala - sva se pa slisala - direkt online (radio) pogovarjala. x:Xx :vio:

Zanimivo, ne?

Nakljucje. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 262
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Jaz pa poznam samo Vojkota od tehle tlele - edino njegov klobuk mi ni bil znan, preden sem prišel na forum.

 

Mene pa itak pozna več ljudi, kot se zdi. Slikca sledi, v živo pa na Mavrični soboti. Spoznate me po priponki, ki pravi, da sem bojda nekaj tam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dragi vsi, takole, ko vas prebiram, me je zacelo zelo srbeti... eno vprasanje imam ..

med sabo pozna...

cao! x:Xx

 

poznati se je zelo relativno...

 

ce pa mislis to; da smo se videli, srecali pa ja; seveda!

 

..nekaj se jih je, nekaj se jih bo, nekoc pa cev svet .. x;)x

 

ni toliko pomembna kvantiteta kakor kvaliteta!! - p.n.k. (pojma nimam kdo.. je to reku)

 

potemtakem, nekoga bolje poznas iz njegovega pisanja kakor, ce se z njim-njo pogovarjas

1 teden in se ves cas skriva za maskami!! :xx!: morda.

konec koncev, se poznamo.., poznamo maske x;)x ... torej, ce poznamo maske, morda deloma

tudi osebo oz. njegove vzorce... .. itak pa vzames kar ti pase x;)x

 

za pc pa verjemem, da je vecina dokaj primerno sproscena... in vsaj malo premisljena v pisanju..

kar pa je lahko.... bla bla... x:o)x

 

 

 

..sej energijo malo poznamo... morda je ze dovolj.

(energijo foruma...), v etru...

 

ej, SRECEN NOV LET!!! x:)x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tukaj sploh nikogar ne poznam.... Mogoče kasnje, oz. upam ker ste res vsi nekaj posebnega... Že ta forum sem odkrila po naključju, zelo nenavadno x;)x in mi je že prirasel k srcu, čeprav nimam veliko časa za odgovarjanje, ga redno prebiram!!!

 

Ajda

Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem iz primorske, trenutno zivim v lj, sem bla pa tudi ze v kranju...pa malo po svetu...nizozemska pa wales pa se kej...zdaj sem pa domov prisla, pa sem se najbolj zmedena!!   x;)x  x:)x   x:)x

Tina, ce takole malo bluzis naokoli je cisto logicno, da se malo ne najdes....pride cas, ko se prizemljis..eni rabijo vec casa kot drugi. Jaz sem imela z tem kar tezave, ko sem prisla nazaj z bluzenja...in kot pravijo nekateri, bos spoznala ali pa ne ...cas sam prinese svoje, prav tako situacija. Poznam nekaj lunatikov in vsi so iber mega simpaticni, prijazni in ql ljudje. x:)x

Uuuuu Cosma

 

Tako lepo blinkaš z očkami!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a to si ti sele zdej opazu Vojko xflirtx?

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tukaj sploh nikogar ne poznam.... Mogoče kasnje, oz. upam ker ste res vsi nekaj posebnega... Že ta forum sem odkrila po naključju, zelo nenavadno  x;)x  in mi je že prirasel k srcu, čeprav nimam veliko časa za odgovarjanje, ga redno prebiram!!!

Kakorkoli, na tem spletišču so vsi dobrodošli! x:Dx

 

Ajda-, dobrodošla med nami! x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rachek, cestitke za 900 x;)x

 

ajda, lepo pozdravljena tukaj med nami x:)x

 

se opravicujem, nisem takoj reagirala, ampak sem samo podnevi na netu...je res, kar pravite, sicer nisem bluzila (cosma x:o)x ), ampak sem bila primorana v to...saj nic hudega, zelim samo povedat, da je moja zelja bit na enem mestu, ze od vedno...v smisli baze. pa tudi vrnila sem se takoj , ko se je dalo, sem prevec pogresala hribe, naravo, hrano....stiri letne case...( no ja, o tem bi se dalo razpravljat....vseeno bolj kot na zahodni obali evrope x;)x ) je pa tukaj dosti drugih stvari hudo narobe...vcasih se mi zdi, da ce ne bi bila slovenija tako lepa, bi ji ze zdavnaj usli x;)x ampak to je ze druga zgodba.

hocem reci, da je fino imet eno bazo, pa ceprav je to virtualno gnezdo... x;)x je tudi res, da so ljudje, ko jih ne vidis bolj odkriti...nekako se lahko predstavis sam, tak kot si in kot se ti vidis, ni obremenitve z ostalim, zunanjim svetom...nazadnje si itak vsak ustvari svojo sliko, tole dopisno druzenje ima tudi dosti minusov, ampak vsekakor je sproscenost na visjem nivoju, ja... x:)x

saj se mi ne mudi, da bi koga morala srecat (edino, ce bo kdaj za it v kaksne hribe x;)x ), je pa zanimivo videt, kdo se s kom pozna, pa kako ste se spoznali...jaz imam na prime totalno obcutek, da ponam free-ja, pa je itak skoraj nemogoce...bom ze vidla..enkrat.... x;)x x;)x

 

skratka: lepo se je druzit z vami xsrcx :palec: x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Tinka, Aquarius verjame, da smo iz iste družine duš, mi, ki se tule gor pojavljamo, ter smo bili iste take face že v prejšnjem lajfu!

 

(Je pa naš joga učitelj dejal nekaj podobnega, da smo mi vsi zbrani na tistem kursu višje duhovno razvita bitja, ki smo se odločili za jogo ...ravno zato ker smo višje duhovno razvita bitja... :eek: :o|o: ) nono...

 

xDDx xDDx xDDx MucaMaca

 

.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ima neka tajna veza... x:Dx

 

Se strinjam aquarius, valjda smo skup ovce pasli nekje v Atlantidi ali pa Emoni... x:o)x x:o)x x:Dx

 

tukaj sem in vaša sem in rada vas imam,

če nam je namenjeno se bomo tudi spoznali,

pustimo se presenetit ;)

 

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

a z bernom?....neeeeeee......na enmu srechanju horo®skoparjeu

 

 

drgach pa she ti svojo slikco objau...mogoche se pa jst spomnim od kje x;)x

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa tko:

 

Bili, ki sicer ni glih ful aktivna (je bila aktivna nekaj časa v začetku, ko se je prijavila), je moja prijatelca.

Tudi INGA, ki je danes najnovejši član tukaj, je moja prijatelca! :palec: (Ej, INGA, pozdravljena in dobrodošla!!! x:)x x;)x )

Nekaj starih in aktivnih članov pa sem spoznala v živo na srečanju lani v Peklu: Marso, Mitjo, El Ninota, Aliano, Conteso, Pokowca, Free-ja, Daisy, Aquariusa, Tino (a sem še koga pozabila?). No, z Aquariusom sva ugotovila, da se "na videz" poznava že iz osnovne šole... x:Dx x;)x

 

Tko, to je vse. Drugič pa še kaj - upam, da bom še koga spoznala na kakem srečanju... x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdajle, ko sem zacela razmisljat in nastevat.. ugotavljam, da jih je ze kar veliko, telih lunatkov..

Iz dveh srecanj, kaksne zurke, pa cist tko povabila na pijaco...

(zdaj jih bom kar nekaj pozabla verjetn.. :sori: )

Marsa, Mitja, Helena, Free, Aquarius, Andrej, Manca, pol pa Aakhut nekje vmes, pa Astra, ... El Nino, Contesa, Pokowc, Daisy, Tina.. pa zadnji Vojko...

 

 

V tem stilu nekako.. v glavnem vsak po svoje zanimiv, vsak po svoje faca...

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kar pravite, sicer nisem bluzila (cosma x:o)x ), ampak sem bila primorana v to...saj nic hudega

nisem izbrala, pravega izraza...pohajanje, potovanje...karkoli....jest se vcasih malo **pesnisko** izrazim.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To sem mislil za srečanje lunatkov... xrolleyesx

Nič ne bereš.... bemti prfokso... xOOx

:wacko: :madpro: xzobkox (itak sem pa vedla x:px )

Matejcula, sedi nezadostno, pa mama naj pride v solo! :vragec: xzobkox

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Mam eno butasto vprašanje. Zakaj vidim v živo le Marso, ostali ste pa vsi za nekimi klovni skriti?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...