Skoči na vsebino

Spolne zlorabe


skwo

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>

Zdruzenje proti spolnemu zlorabljanju

Masarykova 23

1000 Ljubljana

tel: 01 43 13 341

:xx!: x!x x?x

 

Sem razocarana in slabe volje.

kako presneto neorganizirano!!!

 

Hotela sem se v zvezi z necim pozanimat in eno uro ze klicem tole cifro - ali se nihce ne javi (x!x x?x) ali pa je nedosegljiva cifra. Halo!

Grem na net brskat se za kakim drugim naslovom, najdem DESETINE strani s to tematiko, srfnem mal, NIKJER ne pridem do zelenih podatkov, sajti ne delajo ali sam doloceni linki (tisti ki me zanimajo, ne delajo)..

Povsod ena sama dolgovezna 'reklama' pravzaprav za njihovo dejavnost.

Se hocem prebit do kake cifre ali drugega infota, povsod se nudi ena in ista stevilka, tale, ki ni dosegljiva. :xx!:

Hocem mail poslat, ko je obrazec, zamrzne. :xx!:

 

In si predstavljam, da mlada oseba ali pac oseba, ki je zrtev zlorabe, po hitrem postopku si premisli.

ce nikjer nikogar in nicesar koristnega ne dobi!!!!!!!!!!!!!!!!

Na telefon, ZA TO in ZATO so tam, pa jih ne morem dobit v eni uri, tule se pa odzovemo v eni minuti.

pod kritiko.

 

Ne vem, na koga naj naslovim, ko je tolk tega, bi se pa prav pritozila.

 

nekdo zbere pogum KONCNO - in ne naleti na nikogar... v prazno zvoni telefon.

 

Prav jezna sem. :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidiš Marsa-tako je. Če ne poiščeš pomoči te na koncu vsi obsojajo, ko pa končno zbereš pogum in nekoga pokličeš se ti pa še oglasijo ne. Taka je naša preljuba Slovenija- zelo dobro organizirana. Najraje bi šla živet na nek samotni otok, daleč od vsega, kjer bi bila samo jaz.
Zaupam, da je življenje na moji strani. Svobodno in radostno se izražam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sam da jaz ne obupam tko hitro. xDDx

Sem sam razocarana mal, ampak se pa ne dam.

ne dvomim, da tam res sedi kul folk, razumevajoc in vse... Bogve zakaj je tko... Morda jih je premalo, pa je sam en, ki je ravno sibal nekomu na pomoc... ne moremo vedeti, a ves.

To jaz VEM ker imam izkusnje in gledam hkrati z vecimi ocmi.

In zato sem zdaj gledala z 'zrtvinimi', ki pac hoce naredit ta korak...

Ampak sem SAMO z zrtvinimi tule.

ostalo pa je mehanizem, pa tud usoda.

saj tud tule - morda pa bi naneslo, da ne bi nihce opazil tvojega posta. Slucajno.. Bi blo ful novih komentarjev, 150 novih tem zalaufanih, pa se ne bi opazilo.

Ti al pa kdo drug, ko bi prisel gor, pa bi si mislil, glej, ne obstajam, ne vidijo me, briga jih...

ampak ves da ni tko. Zdaj ves. xyesx

 

se ze premakne... je treba tud vedet, da se je komaj v zadnjem casu bolj zacelo govort in organizirat....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem že enkrat naletela ne nek forum, ki niti odgovora nisem dobila na vprašanje. Mislila sem si, da pač folka ne zanimajo takšne stvari za katere bi se mogli vsaj malo brigat. Jaz sem že itak navajena zavračanja tak da ni panike.

Sem pa bila zato bolj vesela, ker sem naletela na tale forum. Ne morem verjet koliko ljudi obstoja, ki me razumete, ki vam ni vseeno zame, čeprav me niti ne poznate.

Vedno sem mislila, da je le malo ljudi takšnih zdej pa spoznavam, da jih je veliko, če jih le hočeš videti.

Zaupam, da je življenje na moji strani. Svobodno in radostno se izražam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:xx!:  x!x  x?x

 

eno uro ze klicem tole cifro - ali se nihce ne javi (x!x x?x) ali pa je nedosegljiva cifra. Halo!

Grem na net brskat se za kakim drugim naslovom, najdem DESETINE strani s to tematiko, srfnem mal, NIKJER ne pridem do zelenih podatkov, sajti ne delajo ali sam doloceni linki (tisti ki me zanimajo, ne delajo)..

Povsod ena sama dolgovezna 'reklama' pravzaprav za njihovo dejavnost.

Se hocem prebit do kake cifre ali drugega infota, povsod se nudi ena in ista stevilka, tale, ki ni dosegljiva.  :xx!:

Hocem mail poslat, ko je obrazec, zamrzne.  :xx!:

žensko svetovalnico si tud klicala? po urniku sodeč bi zdej morale bit tam...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

samo na tole eno cifro sem naletela, z gsm pa ne morem klicat, ker si ne bi mogla vzet dost casa, ker mam na kartico, ki je skor prazna... pol bi pa ful divje naropotala pa tko... jaz sem pa hotla umirjeno in lepo in nadvse stratesko prit do enega podatka sam.

 

Tudi tule v tej temi je podana samo ta ena in ista cifra (razen gsm).

 

*

 

Vedno sem mislila, da je le malo ljudi takšnih zdej pa spoznavam, da jih je veliko, če jih le hočeš videti.

 

tako se govori! x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Osamljena...šele zdej opazila tole.... :palec:

 

Ej, življenje je tok dragoceno in vem, da si sama tolk močna, da boš to dala skoz s pomočjo in zaživela polno in srečno življenje in čez nekaj časa, ko se ti bodo začele dogajati same lepe stvari si boš rekla:"Hvala bogu, da sem zdržala!!! Splačalo se je, ker drugače ne bi doživljala teh lepih stvari, ki se mi dogajajo danes!" Resno!!!!! x!x

 

Pa tukaj boš vedno našla koga, ki mu lahko zaupaš in se mu izpoveš! x:Ix

 

Vsi smo s tabo in verjemi, da mislimo iskreno, ko ti rečemo, da lahko računaš na nas in da te imamo radi!!!! xsrcx

 

Probaj res it v kako svetovalnico in ne obupaj, če se ne oglasijo....mogoče ni pravi trenutek zate...pa še bo prišel. A obstaja kaka starejša oseba v tvojem življenju (teta, sestrična), ki bi jo to lahko zaupala, če že staršem ne moreš povedati? Ker moraš to ven dat iz sebe in se zjokat, izkričat...samo daj ven! :vragec:

 

Pa če kdaj spoznam tebe in tvojga brata, prsežem, da ga bom tok prtegnla, da se ne bo lep čas pobral!!! :vragec:

 

Za vojsko pa ne obupaj, zakaj ti pa ne bi uspelo??? Če boš pridno vadila, telovadila in delala v tej smeri, ti bo vsekakor uspelo! x:)x

 

Pošiljam ti veliko ljubeče energije in prijateljskih objemov. x:)x x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tud ne vem, koga konkretno zelim, nekaj me zanima.

 

Hvala ti! x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No tu so se pa oglasil in zdaj vem, koga moram jutri klicat. x8Dx

 

No vidte.

 

'Ce zelis zmagati, se bori rundo vec.' :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, in bili so res prijazni oz. gospa.

Sem bila zelo zadrzana (ker pac ne morem nic povedat, sem komaj vprasala lohk, kar me je zanimal), pa je razumela, ni nic rinila vame, prijetna zenska s prijetnim glasom.

Tako da imam zdaj velik boljsi filing.

 

sam povezat se je treba z ljudmi. 'nihce ni otok'.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in v teh dneh se pokaže kaj JE LNF in kaj JE Marsa, tako za Osamljeno, kot tudi za Matejo in za vsakogar ki se znajde v težavah....

Osamljena, ko ti je najbolj hudo, pomisli, koliko ljudi mogoče ravno v tistem trenutku misli nate in boš videla, kako bo drugače srčku xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo en medklic, osebno ne bi nikoli poklicala na Masarykovo. Ni fajn, čeprav imajo **zveneče ime**. Raje se obrni na žensko posvetovalnico na Miklošičevi.

 

Osamljena xsrcx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Raje se obrni na žensko posvetovalnico na Miklošičevi.

Saj sem se, najbrz si spregledala. :)

 

Tko.

sem zvedela, kar me zanima.

Prijazne zenske, kul, prvi vtis, da so zaupanja vredne in srcne... nic prevec vprasanj, nic nediskretnosti, v redu skratka, sem zadovoljna.

 

*

 

glede na to, da je tema splosna in da jo berejo tud drugi, se tole napisem za VSE, KI JIH BI TO ZANIMALO oz. to RABIJO:

 

V primeru spolnih zlorab lahko klicete Zensko posvetovalnico - 01 434 72 61.

Oseba, ki je tu tocno za to, je Lorena. Ce ni nje, lahko govorite z Blanko.

 

Drugace so tam vsak dan do 12h ali 13h, ce sem si prav zapomnila.

 

*p.s. Ce niste iz ljubljane oz. s tega konca, se prav tako lahko obrnete nanje - na tole telefonsko cifro zgoraj; vam bodo oni dali ustrezne podatke oz. vas napotili na ustrezen naslov, ker so povezani in imajo tud te podatke.

 

:palec:

 

Drzte se! xcrossfingx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Saj sem se, najbrz si spregledala. :)

 

Tko.

sem zvedela, kar me zanima.

Prijazne zenske, kul, prvi vtis, da so zaupanja vredne in srcne... nic prevec vprasanj, nic nediskretnosti, v redu skratka, sem zadovoljna.

 

Nisem spregledala. Samo še enkrat sem želela poudariti. Ne bi o imenih, ampak mogoče pa enkrat ne bi bilo slabo malce prevetriti vse **strokovnjakinje** ki se ukvarjajo s to problematiko. Ni vse, kot bi moralo biti in prav zato več škode kot koristi. Od posvetovalnice na Miklošičevi, pa sem do zdaj slišala same pozitivne stvari.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene, tisto kar si poslala sem prebrala še tisti večer. Danes sem si nabavla še nekaj ostalih knjig, ki jih bom prebrala čez vikend. Upam, da se bom s tem vsaj malo razbremenila.
Zaupam, da je življenje na moji strani. Svobodno in radostno se izražam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Osamljena xsrcx

Svetujem ti, da se pogovoriš s mamo. Pa naj bo še tako težko. To ti pravim zato, ker se je moji hčerki isto zgodilo kot tebi. Nisem zvedela od nje, ampak od sina, ki je v obupu priznal, ko je hčerka hotela narediti samomor. Takrat se mi je skoraj podrl svet. Nisem vedela kaj naj nardim. To se je zgodilo pred kratkim.

Slučajno sem naletela na tale forum, ker iščem informacije na temo "spolne zlorabe".

Sprašujem se zakaj mi hčerka ni povedala, kaj sem ji naredila, da mi ni zaupala.

Osamljena drži se in upoštevaj moj nasvet.

Upanje je življenje, upanje je vse, v upanju človek živi in umre!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo, dobrodosla zelo!!! x:)x :palec:

 

Si pa res pogumna! x^x

 

Dbest da si se oglasila, pa da je se s te plati.

Zelo smo te veseli. x:Xx

Hvala ker si se oglasila. :vio:

 

xcrossfingx socustvujem in mi je hudo da si imela/imas tako izkusnjo.

 

*

 

Osamljena, kako si, oglasi se!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:cry: to more bit grozno, tud za mamo recimo, ko zve tako stvar.......in njej je verjetno grozno težko povedat mami, ker reakcija je lahko takšna ali drugačna....nikol ne veš, sploh če sin v maminih očeh idealen in oh in sploh najbolši....kako boš pol povedal tako stvar in uničil vse iluzije ? držim pesti za osamljeno, pa zate pogumna in za tvojo hčerko, tudi za tvojega sina u bistvu.....če razume gdo to

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...