Skoči na vsebino

Spolne zlorabe


skwo

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>zelo bi rada razumela nekaj.... pasivnost zrtve....

zakaj TEDAJ, ko SE DOGAJA, ne ukrene nekaj?

pa cetudi je otrok.

 

ja vem: ne bodo mu verjeli, sram ga je, zbegan je... itd.

sam vseen... xscratchx

zakaj ko se DOGAJA, ne KRICI recimo?

Recimo dojencek - kok je ranljiv pa majhen pa nemocen pa vse... pa glejte, kako dobro zna poskrbeti zase... je lacen - dere se. pokakan - dere se. zejen - dere se. hoce druzbo, ljubezen - dere se. zanimivo, kako nagonsko poskrbi zase. DOJENCEK. xyesx

 

Zakaj se pol otrok ne dere?

zakaj onega ne brcne v piscal?

Zakaj ne prekine s tem, niti ne poskusi?

tega sploh ne razumem.

 

mene je nekdo na nek nacin nekaj casa psihicno mucil in tudi fizicno vcasih. sem imela ful strahu, prav maltretiranje je ze bilo v bistvu.

No enkrat pa mi je bilo dovolj in sem zacela VRESCAT in osebo brcnila v piscal in se drla, da mi 1x vec v lajfu nic tacga se ne bo zgodilo s strani te osebe.

Pocil mi je film.

Sam od tedaj sem v bistvu imela pol mir, ker sem pokazala, da se z mano ne bo VEC tako postopalo.

Aja, stara sem bila morda kakih 10 ali 11 let.

 

 

zakaj jaz nisem povedala razumem sele sedaj.po dolgoletnih razglabljanjih je ta zakaj dobil razlago in sicer v mojem primeru je bil oce nezen z menoj in to je bila edina neznost ,ki sem jo poznala,ker cez dan me je stolkel ko vola,da sem bila modra kar tako ,brez kaksnega tehtnega razloga.ja neznost,ki je ugajala telesu in telo se je odzvalo.potem pa je bila zbeganost.kako nekaj povedati,ko pa v tistih letih niti ne ves kaj je to.kaj se dogaja.samo cutis da nekaj ni prav,ni v redu ampak kmalu se custveno odklopis in tedaj je itak brez veze povedati saj ne cutis vec.pri meni je bilo tako.v bistvu mu niti reci ni bilo treba,da naj bom tiho...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj sem postekala, (tud) zato rekla, da je tud ljubezen, zelo dobro si to postekala in ubesedila, da imas tolk jajc si to (in nam tule) 'priznati.

 

:vtz: :palec:

 

skwo, kaj je zdaj?

Bos skwo?

ne pol prevec pod temle pisat, ker ti ga bom pol zbrisala (posti ostanejo)...

 

*

mas zdaj skwo nazaj, pol tole zbrisem. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ker cez dan me je stolkel ko vola,da sem bila modra kar tako ,brez kaksnega tehtnega razloga....

mater kar mene boli, kako more se nekdo tako na vse nacine izzivljat nad otrokom, svinjsko, ubogi vsi otroci, ki taksno dozivljajo! :C: :C: :C:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooojjjjj!!!!sem vesela x;)x xDDx x:Dx :2src: pa sem spet skwo.marsa ze drugič si mi povrnila identiteto x;)x hvala :palec:

moram pa ti ob tej priloznosti reci le to,da sem zjutraj malo zacela prebirati nazaj in videla kako si se angazirala za pomoc kamor naj bi se obrnile zrtve.kaj vse si storila!!!tako bi te stisnila k sebi da bi bilo joj x:Dx res sem bila kar vzhicena ,da se nekdo trudi v tej smeri .to zelo cenim,tvoj trud,ker vem zakaj to cenim tudi vem ceno :8): zlata si,marsa!!! xDDx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx jaz pa sem ful vesela, ko si spet nazaj in to TAKOLE!!! :palec: x^x :vtz:

 

BRAVO!!!

Evo da se je dal, evo da je res da se da, vidis kaksna si sama postala, se prelevila, hudo, kok sem ponosna nate!!! :palec:

 

v tvojem loncku sem imela timijan, pa meliso pa meto in vedno se spomnim nate ko ga zagledam. x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zakaj jaz nisem povedala razumem sele sedaj.po dolgoletnih razglabljanjih je ta zakaj dobil razlago in sicer v mojem primeru je bil oce nezen z menoj in to je bila edina neznost ,ki sem jo poznala,ker cez dan me je stolkel ko vola,da sem bila modra kar tako ,brez kaksnega tehtnega razloga.ja neznost,ki je ugajala telesu in telo se je odzvalo.potem pa je bila zbeganost.kako nekaj povedati,ko pa v tistih letih niti ne ves kaj je to.kaj se dogaja.samo cutis da nekaj ni prav,ni v redu ampak kmalu se custveno odklopis in tedaj je itak brez veze povedati saj ne cutis vec.pri meni je bilo tako.v bistvu mu niti reci ni bilo treba,da naj bom tiho...

Bolje napisano kot v katerikoli knjigi!!

 

Kako logično je vse skupaj!

 

Čeprav še vedno srhljivo.

 

Ej, pogumna si, skwo!

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SKWO

Ja, tudi jaz, seveda, sem se kar mal oddahnila, no že nekaj časa vem, da si sprejela zdaj življenje, saj si se KONČNO ZAČELA NA GLAS JEZITI, hvala Bogu.

 

Saj Barbara Brennan lepo opisuje faze zdravljenja: sedem jih je

Zanikovanje

Jeza

Barantanje

Depresija

Sprijaznjenje

 

To je 5 faz umiranja - tako jih imenjuje Elisabeth Kübler Ross v svoji knjigi On death and dying.

 

Ko prehodiš 5 faz ostaneta še dve:

Ponovno rojstvo

Ustvarjanje novega življenja

 

NO LUBICA MOJA , meni se zdi, da si prehajala od ene do druge, če vzamem v zakup še tvoje nebesno znamenje, me ne čudi, da je blo velikokrat en korak naprej, dva nazaj. Ojej, kolkrat nisem vedla, a boš shodila a bom slišala od sina, da si si kaj naredila. Saj veš tisto, kar si kar naprej ponavljala:" Pa kaj se sploh ukvarjaš z menoj, nisem vredna, pojdi svojo pot, pozabi me in se ne obremenjuj." Malo si me včasih res prestrašila, še na Novo leto si mi poslala tak ocvirk, da je zabelil moje praznike hahahaha. Vredno je blo vsake minute, trenutka, pa še več jih bo, samo počakej, da se vsi zberemo pri tebi na tvojem ranču, ne boš se nas znebila kar tako hahahahahaha.

 

OK. Ničesar ne moremo dati v okvir, da poteka točno tako, kot je kje napisano v "strokovni" literaturi. Vsak ima svojo svojstveno, edinstveno pot. Veliko je že to, da si zdaj prepričana, da NISI NIKOLI VEČ SAMA, da smo ti na dosegu roke, da si res tudi nam odgovorna, da greš naprej in živiš svoje življenje, ki ti pripada po Božanski pravici, da tvoja Indijanca imata pravico živet s svojo mamico, saj se edino pri tebi počutita res varna, pa saj to že sama veš prav tako.

 

 

Bern, pa knjigo bo tudi še napisala, le dati ji moramo še malo časa. Naj obvelja čudovit slovenski pregovor: "Pusti času čas!"

 

Skwo, daj si duška, zato forum je, kajne Marša.

 

http://www.mamarocks.com/mamablkbkgd.jpg

 

p.s.: Kitare res ne špilam, berem še tud brez špegel, lase pa so res čist sivi xDDx :palec:

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po vseh ovacijah sem se vprašal, kako pa je s Pogumno. Eh, ni pomembno, če si sploh še tu gor. V primeru da boš kdaj to prebrala, to je samo potrditev - mislil sem nate, da odpreš svoje srce, potem bo ljubezen preplavila tvoje najbižje, pa še koga... vem da si pogumna, vem da znaš biti tudi Srčna. Mej se, kjerkoli že si! xsrcx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>skwo, tkole bomo pa pri tebi zgledali, ko pridemo na obisk, vsak bo imel svoje orodje s seboj, da ti pomagamo, če boš le zato !

http://www.gifs.ch/Linien/baby-001.gif

 

xDDx  x^x  :palec:

... čeprav se meni zdi, da bo kateremu od nas, tako zbranih tamle, bolj pomagala skwo kot pa mi njej.

 

x:Dx

 

Ker bo dušca vodnarska iznad naših filozofij in razglabljanj pa bo pripeljala okoli dve eli tri preproste pa bomo :eek: :eek: , kako preprosto je pravzaprav vse skupaj - če si pač že prišel do tega. In skwo je.

 

x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla vsem skupaj.

 

Sam tolk, da ne boste mislili, da je zatajila, SKWO mislim. V službi so ji vzeli net iz PC ja, doma ga nima. :xx!: :sori: :vragec: :C: :V: Tko, da bomo moral počakat do jeseni, da se preseli in spedena vse tko kot si želi. Če bo kje prilika, pa se bo verjetno javla semle v njeno temo, valda. Sva govorile po telefonu danes, kar močno jo je zmedlo, ko je brez neta zdaj. No ja, za nekaj je sigurno dobro. x;)x x^x

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem sicer kolk je stara, sam lahko ji svetujes studentski servis in gre lahko zastonj na net, sicer z omejitvijo casa....

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.....ja, tud knjiznice, sam marsikera zaracunava, prav tako kot cyber cafee. Mislim pa, (pa nisem ziher), da cyber na Kersnikovi ne zaracunava posebej, edino kak drink mors narocit...

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...