Skoči na vsebino

Spolne zlorabe


skwo

Recommended Posts

:vragec:

 

jst sm tipichen primerek izkorishchanca

 

BOGATA GOSPA IZ MARIBORA JE V PRETEKLEM LETU IZKORISTILA MOJO SOCIALNO STISKO ZA SVOJA PERVERZNA SEXUALNA IZZHIVLJANJA

 

 

(to se da verjetno tudi na sodishchu obravnavat)

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej, smotka, sam si se hotu hedonistično sproščat...sedaj,ko si se nasitil, ti je odplaknilo in si javno rešuješ svoje bleme. to reši na prvat, ne pa ,da se še javnost vplete.

odrasti v temu. je že cajt. g.A pa je ženska z namenom, da Zna Živet, ti pa to ne ceniš´,pa kljub temu si bil zraven, zivel na račun njene družbe. Kaj naj bi pole presojali drugi...

.Živi dalje, ti znese :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hmmmm....spokoWC

jst kle samo delim z drugimi svoje nepravsrechne izkushnje

 

glih tko ti jst lohk rechem, de ti svoje komentarje na privat pr seb reshuj

pol lohk ukinemo forum, pa "ldem" (kar sicer neb blo slabo) zavezhemo umazane gobce

 

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne NIMAŠ prav!,KER SE ZGODOVINA PONAVLJA, IN BOŠ POLE NA VSAKO TEMO STRESAL SVOJO JEZNORITNO POČUTJE. sam ti tk deluješ....g.A se po mojem mnenju zna obvladat, sam ti tko blablabla poveličuješ.... vse to. Ne moti ostale. to bi ti hotu povedat.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah, spet ,si en buldožer, kr neki....naj ti prznam,sm se od tebe nalezu tole spakovanje, nevem...v začetku si mi dau še pridih, pole pa si se začel norčevat iz tega,..in to je tvoje legalno sranje, žal....tak si...sprejemam te že..sam pretiravaš v Nedogled...

Tut umetniški prihid spakovanja in ali modrovanja na intenzivni individualni način je lahko zelo lep

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

oh mick...sej blo zhe vse kulsko...

pa ji zhiuc ne da, de me neb nase spominjala s prisrchnimi maili :xx!:

 

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala ti za tople besede, draga Soncna Vila.  x:Xx  xsrcx  x:)x  Zal nimam veliko casa in si ga samo tu in tam utrgam, da malo skocim na forum. Zato sem komaj zdaj opazila to srcno sporocilce. Zlata si.

 

Vem, da pomaga pisati o travmaticnih zadevah, ampak k temu se se ne morem spravit. Mi pa zelo pomaga ena topla in srcna oseba, ki sem jo spoznala prav tukaj  na tem forumu. x:Xx  xsrcx  xsrcx  xrainbowx

 

Tudi ce nisem vsak dan tukaj, me ze misel na vse vas tukaj napolni z malce pozitivne energije.  xrosex

 

Lep dan vam zelim, vsem zlatim in ne srebrnim lunckom!

Cosmic Girl, tudi sama sem kar mal "padla ven" iz foruma zadnji mesec, zato moj odgovor šele zdaj x;)x

 

Oglasi se nam kaj, upam, da si na poti reševanja stvari, ki te težijo xsrcx

 

Sama sem v zadnjem času začela gledat na stvari malce manj depresivno, hvalabogu, tole se je vleklo že kar nekaj časa... :o|o: Ampak sem vesela, pravzaprav sem ugotovila, da se znam odpret človeku in da sem lahko tam, kjer si želim biti xsrcx

 

Aakhut, tvojega posta sicer ne štekam kaj preveč, ampak glede na odziv Pokowca se je tole resno dogajalo al kaj :inocent: Mogoče bi te folk malo bolj resno vzel, če bi se malce "odpodtrudil" pri šifriranju tvojih postov, pa napisal sleek and clean, v čem je problem x;)x kva misleš x:Dx :eek:

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

viljushkaja.... x:)x

tisti k shetkajo shtekajo

tisti k pa ne shtekajo, jim je pa itaq brezveze razlagat x;)x

 

 

666 zlomkou....tralala x:Xx x;)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

viljushkaja.... x:)x

tisti k shetkajo shtekajo

tisti k pa ne shtekajo, jim je pa itaq brezveze razlagat x;)x

 

 

666 zlomkou....tralala x:Xx  x;)x

Ti že veš... x:)x v glavnem ,upam, da se bo kul razrešlo, čeprav ne štekam x:Dx x:Dx x;)x

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

viljushkaja.... x:)x

tisti k shetkajo shtekajo

tisti k pa ne shtekajo, jim je pa itaq brezveze razlagat x;)x

 

 

666 zlomkou....tralala x:Xx  x;)x

:8): OK,a se počutš zlorabljen? :o|o: kaj je treba tuki štekati :inocent: odpri se in lažje ti bo,začini štekanje x;)x

:8): tukaj ni nič brezveze

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

zlogarada....

 

666 zlomkou...tralala x;)x

x;)x brez zamere,a te dajejo hormončki,al ti je pa zlo hudo.je pa še ena možnost- x:Dx da je v hlačah praznina :eek:

:vragec:

 

zanimiu....na kwa zhenska najprej pomisl x:Dx

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx ups!pa ne da ti se zacopati v žensko in ne v njen gnar x?x x!x :o|o: huda štala...

ka pa vem,na glas razmišlam,mam glih cajt. :vragec: sicer pa si itak moškega spola.....

to je "zlogarada" :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hmmm...skwo........a te je zhe kdo zaskwotu x:Dx

 

666 zlomkou...tralala

x;)x vprašanje porodi vprašanje.....

indijanski pregovor:noč ni nikoli tako dolga,da ne bi prišel dan za njo.

če skwot pomen zaljubljenost-ne še nikoli nej . :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...