Skoči na vsebino

Spolne zlorabe


skwo

Recommended Posts

Takole kot si napisala je verjetno res nesmiselno staršem zaupat. Obenem se mi zdi pa strašno, da eni tolk dajo na enega otroka in na drugega tolk manj, da bi verjeli prvemu ne glede kaj.. Je pa tud grozno se s tem sprijaznit, samo, kaj, če tako je!

Ampak argumente za tole met, sej v bistvu ni nimaš nič od tega če bi jim to zaupala!

Fajn bi bilo potem vsak kakega psihologa najt, pa k njemu it. Pa kako se soočit s tem in kaj nrdit na sebi pa tud on bi verjetno imel en tak ustrezen nasvet, kako bi blo najbolje in sploh če, starše seznanit z dejstvi. Mi samo pametujemo, oz. vsaj večina, nekaj pa je tudi takih, ki se kej več na psihologijo spoznajo.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem v takem bedu, da ne vem kje se me glava drži. Brat mi je danes rekel, da če tega nisem sposobna prebolet, da sem zrela za psihiatra :angry: Če sem jaz zrela za psihiatra je on zrel za "šus v glavo" Stalno bolj mi postaja vseeno za vse. Vseeno mi je kaj se bo zgodilo s mano. Saj navsezadnje mi vsakdo daje občutek, da sem zadnja smet na svetu, ki jo je treba poteptat. Nikoli in nikdar nobenemu nisem hotela kaj slabega, spoštovala sem vsakega takšnega kot je, zakaj se mi potem vse to dogaja? ZAKAJ????? To je verjetno zadnji post, ki ga pišem. Hvala vsem za nasvete in hvala tebi Marsa!!!
Zaupam, da je življenje na moji strani. Svobodno in radostno se izražam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Osamljena, res je, da ti ne morem pomagat... :sori: ...ampak srčno upam, da se ti bo izšlo najbolje, da boš zaživela svoje življenje kot bi si želela.... xcrossfingx xsrcbumx Nikar nas ne straši s tem, da je to tvoj zadnji post! :O: :C:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Danes sem v takem bedu, da ne vem kje se me glava drži. Brat mi je danes rekel, da če tega nisem sposobna prebolet, da sem zrela za psihiatra :angry: Če sem jaz zrela za psihiatra je on zrel za "šus v glavo" Stalno bolj mi postaja vseeno za vse. Vseeno mi je kaj se bo zgodilo s mano. Saj navsezadnje mi vsakdo daje občutek, da sem zadnja smet na svetu, ki jo je treba poteptat. Nikoli in nikdar nobenemu nisem hotela kaj slabega, spoštovala sem vsakega takšnega kot je, zakaj se mi potem vse to dogaja? ZAKAJ????? To je verjetno zadnji post, ki ga pišem. Hvala vsem za nasvete in hvala tebi Marsa!!!

Ejjj!!! Ejjjj! kaj je zdaj to!!!

Dons je mlaj in smo bolj taki cudni in tko... muhasti... na custvene ljudi bolj vpliva, ti pa si custvena!

 

ne se pustit zmanipulirat od brata! :att:

 

jasno da ti to rece, ker se noce soociti s svojim delom zgodbe.

Bi rad tkole postavil, te zmutil.

ne se pustit.

TI ze ves. ON pa TUD VE. xyesx

 

ne gleda na to, kaj se cveka. x!x

 

Ne vem, zakaj se ti to dogaja, res ne.... in zelo mi je zal, ker se ti... :sori: xcrossfingx

 

samo MORAS iz tega pac... :detelca:

 

Ves kako je s takimi stvarmi - kot z boleznimi - ko zacnemo zdravit, morda se bolj ven udarijo... z onim zadnjim shusom.

 

NE DAJ SE!!! xcrossfingx

ker - ti to ZMORES! :vtz:

 

xsrcx

 

ne mi dol odbluzit pa nikol vec nazaj!!! :att:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enostavno nimam moči, da bi se borila. Pa sej a ni vseeno, če odbluzim dol in nikoli več ne pridem nazaj? Bo vsaj ta neprijetna tema SPOLNE ZLORABE malo počivala. Jaz sem pripravljena skleniti svoj življenski krog in hvalabogu da je temu tako! Vsaj ne bom več tako trpela. Poskrbela bom pa tudi, da bodo starši zvedeli zakaj sem odšla ZA VEDNO.
Zaupam, da je življenje na moji strani. Svobodno in radostno se izražam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Enostavno nimam moči, da bi se borila. Pa sej a ni vseeno, če odbluzim dol in nikoli več ne pridem nazaj? Bo vsaj ta neprijetna tema SPOLNE ZLORABE malo počivala. Jaz sem pripravljena skleniti svoj življenski krog in hvalabogu da je temu tako! Vsaj ne bom več tako trpela. Poskrbela bom pa tudi, da bodo starši zvedeli zakaj sem odšla ZA VEDNO.

Tamala, ne se dat no!!! x:Xx Tuki gor maš podporo (upam, da vsaj mal). Un tvoj brat ni normalen! Jz bi mu kr kej odrezala! Grr :vragec: Dej ne se pustit! We are here for U!!! xsrcx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nehaj!!!!! :att:

 

ves kolk mamo zoprnih in se butastih, cist nezivljenjskih tem, to pa je zivljenje. In ti si del tega. Si tud sem prisla, to pomeni da si povezana.

To je najslabse, kar lahko storis...

Vse onesrecis, pades v krog nepovratka.

 

prosim te, zdrzi! xsrcx

Jutri bo bolje!

 

ves glej - ti si se zdaj odlocila tole pokrenit, pa se ti je tolk casa nabiralo, da si zdaj razocarana s potekom, ki je prepocasen in ker si naletela na 'ovire' - ki pa so bile, roko na srce, za pricakovat.

 

Nikol se nisem cesa tacga se sla, ampak... ali morda zelis, da jaz pisem tvojim starsem?

Jih poklicem?

 

Glej, ne poznamo se, vendar si se me dotaknila. Ni mi vseeno zate, se zdalec ne! x!x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Danes sem v takem bedu, da ne vem kje se me glava drži. Brat mi je danes rekel, da če tega nisem sposobna prebolet, da sem zrela za psihiatra :angry: Če sem jaz zrela za psihiatra je on zrel za "šus v glavo" Stalno bolj mi postaja vseeno za vse. Vseeno mi je kaj se bo zgodilo s mano. Saj navsezadnje mi vsakdo daje občutek, da sem zadnja smet na svetu, ki jo je treba poteptat. Nikoli in nikdar nobenemu nisem hotela kaj slabega, spoštovala sem vsakega takšnega kot je, zakaj se mi potem vse to dogaja? ZAKAJ????? To je verjetno zadnji post, ki ga pišem. Hvala vsem za nasvete in hvala tebi Marsa!!!

 

 

Bodi trdna, močna in ne pusti se, ker si edina, edinstvena in izjemna oseba na tem svetu. Ne pusti, da ti dajo občutek manjvrednosti, ker vedi, da si najboljša :palec: . Vsi držimo pesti zate, da se ti ti izide najboljše in boš zaživela mirno in lepo življenje xDDx Radi te imamo!!!!!!!! x!x x!x x!x x:Xx

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

osamljena :att:

 

A ne bereš, kaj ti govorimo... xsrcx

 

počakaj malo, prespi, ne reagiraj v trenutku obupa... x!x

 

saj brat sam ne ve, kako naj to popravi, pa se malo po moško obnaša... :xx!: verjemi, da ga grize..

 

kako pa ti veš, kdaj je življenjski krog sklenjen, takrat, ko si tako sama in obupana pa res ne... x!x x!x

 

Ej, mala, ostani z nami, mi smo tukaj vedno zate...in počasi boš morda navezala stike in našla pot iz tega ven...

 

NAm ni vseeno, če misliš, da drugim je...

 

drž se, velika preizkušnja je to, samo boš videla, da mine...in da boš sčasoma to prebolela...

 

xcrossfingx xgoldfishx :detelca:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Enostavno nimam moči, da bi se borila. Pa sej a ni vseeno, če odbluzim dol in nikoli več ne pridem nazaj? Bo vsaj ta neprijetna tema SPOLNE ZLORABE malo počivala. Jaz sem pripravljena skleniti svoj življenski krog in hvalabogu da je temu tako! Vsaj ne bom več tako trpela. Poskrbela bom pa tudi, da bodo starši zvedeli zakaj sem odšla ZA VEDNO.

 

Osamljena NE ODNEHAJ!

Ti si življenje zaslužiš in tud tebi se bo enkrat obrnila plošča na boljše! Vztrajaj, bori se, ne obupaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:love:

pa ne misli na bedarije in ne si smrti želet, še prehitro pride sama.... :sniky:

razn za take prašiče..

 

Skrajni čas da se začneš imet rada in razmišljaj kaj lahko narediš da ti bo bolje kot zdaj in ne da ne bo več ničesar! xsrcx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Upam da je vse kul, Osamljena, in da cimprej priletis. xcrossfingx

 

Mi smo v glavnem tu. xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Osamljena, ne ti o počivanju teme!

O tabujih se mora spregovorit, samo tako kot tabu izgine in postane problem o katerem se lahko brez sramu spregovori in se ga rešuje oz. popravlja posledice.

pa upam ...

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tut js sm s tabo.

več glav,več ve.ti bomo pa skupi pomagal

vedno ko sm misnla da ne morm več,da bi tut js šla pa končala,šla v tišino,se je kej lepga zgodil.sam zaupat morš,življenje te daje na preizkušnjo.velik je še lepih stvari,k jih morš odkrit

mam te rada

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mal me skrbi... upam pa, da je vse ok... nimam zlo groznega obcutka...

ne morem se bolj vmesati kot sem predlagala.

 

osamljena, ko bos tole prebrala; zelo sem bila vceraj v skrbeh zate, sem celo razmisljala, da bi izbrskala tvoj mail (ker imam to moznost kot urednik), da bi te skusala dobit, se nekak vmesat.

vendar ker si to prijazno odklonila, to ni moja pravica. Nisem smela tega naredit.

Upam, da si sla spat, da si si nekoliko odpocila in da danes vse skupaj vidis v pozitivnejsi luci oz. da imas vec moci.

 

Srecno, drzi se, xcrossfingx, pa cimprej se kaj oglasi, ker nas skrbi.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem malo prebrala tole temo za nazaj :sori: pa sploh ne vem kaj naj rečem, razen tega da osamljena drži se xcrossfingx iz minute v minuto, iz dneva v dan, boš videla da ti bo čas prinesel energijo, da se boš pripravljena odprto boriti s tem xsrcbumx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Osamljena,

 

obišči ali pokliči Žensko svetovalnico. (So ful prijazne ženske in strokovno usposobljene za pomoč in podporo v takih primerih).

 

 

Za obisk (Miklošičeva 14, LJ) so na voljo:

od ponedeljka do srede med 8:00 in 18:00 uro,

v četrtek in petek med 8:00 in 12:00 uro.

 

Dežurni telefon: (01 43 47 2 61) na voljo za krajše svetovanje in informiranje:

od ponedeljka do srede med 16:00 in 18:00 uro,

v četrtek in petek med 10:00 in 12:00 uro.

 

Mislim nate! :palec:

Popravljeno -> bast
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Telefona pa ni zraven Bast.

Thanx ker si podala, sem ravno v osu napisala osamljeni, naj se obrne na strokovno usposobljene ljudi, ker jaz nisem.

 

*

 

Tkole, Osamljena se mi je na moje in nase veliko olajsanje (in kot sem slutila, me ni varal filing) javila - napisala OS, sam tolk da se javi in mi je dovolila da vas obvestim, da vas ne bo skrbelo. Nima energije da bi sem pisala, ni se cisto OK.

Tezha pravi da je tko velika, da komajda se zivi z njo, tako sem ji rekla, naj pove mami. Naj ji pac pove. Kolo je ze zavrtela, potreben bo naslednji korak.

Ni casa (x!x) za izbiro pravega casa vec.

 

naj poda kdo kaksen konkreten telefon.

 

vsi mislimo nate, osamljena! xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ves kok ljubece energije zdajle dobivas, Osamljena, ce se bos zaprla za ljubezen, ne bos mogla tega cutit.

 

Odpri se in si reci - zasluzim si ljubezen in lepe stvari, rada se imam in zaupam zivljenju. xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...