Skoči na vsebino

Bobni


Kristalka

Recommended Posts

Dvojcek/Sco...  

Duh (in Luna?) v Devici.  

 

Hoho that was fast, hehe, jaz bi rabu en tak Marsa DAtabase, sabo, al pa na racunalniku.... pržgeš in začne.... :) traldtata pi pip, Dvojcek/Sco, ..... hehe, :) dobro tole... bo že res, jaz mam dobr spomin za ovna... hehe ti pa očitno dobrega za ribo... :) to je sam poklicna deformacija se mi zdi, jaz imena še vedno pozabljam, horoskope si pa zapomnim, se mi je zdelo pa da more met klint asc sco, haha, ehja, no zarad lune je pa mrbit celo mal bobnarjev tip, in duha... hm sam kako ma duh v devici če ma tam tud luno ?? ne bo šlo, pol ma duh kje gor v vodnarju, +- znamenje.......

 

 

ampak tle se pogovarjamo o bobnih, jaz bu tud enkrat mal bobnal... tud kar zabavno, da ne bom sam duša glasbe, da postanem še kakšna kost, bas (meso) sem že špilal, sam to je praktično isto.... :) Ehja folk, dobr tole, Tadadtda da tdad tda tdadtda, hehe, ej ma kdo kakšne tabe za bobne, bom jaz si spisal ene par midijev za bobne, sam k ne znam bobnov, mam probleme, urejat take zadeve..... :) ti sam bobni so kar delo a ? prenašat ih pa tko... pol pa konstantno tolčt čez cel komad.... ne ne to ni zame :) hehe, rythm sekcija sami garači, poznam to, vodna pa zemljska znamenja, ne ne to je preveč hard..... mamo na faksu ene par bobnarjev... (in cel kup kitaristov, še iščemo basista, vokali so pa itak neverjetni za najdet..) bomo vidli kaj bo s tega..... Kristalka :) ti pa kar pridno vadi... če že ne boš najboljša bobnarka na slovenski sceni, boš pa vsaj najlepša.....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 150
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

kristalka :palec: za tisočko

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko sem bil jaz tvojih let, sem sam na punce mislil, pa na šolo pa na fiziko, ti bi pa kar bobne... ti ti ti, :) pa roknrol, pa take zadeve, kašna je dons mladina... prspektivno tole... mrbit bo pa še dolgo rocknroll, žvel...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej bi jaz tudi..........samo ni naša familija najbolj 'glasbena'..............army+motor v zadnjem cajtu............. x:Dx ............jaz pa hočem bobnat in prepričujem x:Ix ...................in mi nekako uspeva.........mami in ati sta na moji strani(najprej moram šolo končat-oš) drugih pa tak ne rabim! x:o)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

gey... hehe :) zezam..... dobr to bomo meli dobr image... marso pa spravimo nazaj za bas, pa bo magar se vokal zraven..ce ne bo boljsga... bomo sami mladostni jaz pa si pustim rast cist dolge lase da ne bom tak mulo, pa mrbit, se mal s pivo polijem pred spilom... da bo bolj avtenticno... hehe hm sam da bi meli kar dva bobnarja.. hum to bi pa zazigalo.... kje sem ze to videl enkrat... ful je bl odobr..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...