Skoči na vsebino

LN POVEZAVE


Marsa

Recommended Posts

Vceraj je bilo spet dodanih oz. potrjenih nekaj novih povezav. :)

 

Se namig: strani v posameznih kategorijah so prikazane na vrhu ali na dnu glede na obisk, stevilo mnenj, ocen, mozno pa si je poljubno nastaviti kriterije in tako iskati po datumih (kjer so pac na vrhu najnovejsi), po naslovu itd..

Tako morda v kategoriji Splosne povezave ne boste videli najnovejse dodane, ker je na dnu (ker ima seveda najmanjse stevilo ogledov, ker je pac dodana zadnja).

Mozno pa si je na linkcu Novosti ogledati posamezne strani, dodane po dnevih. :palec:

 

Obisk je kar stevilen, tudi mnenj in ocen je ze kar nekaj, vabim vas, da tudi vi napisete kaksno ali tudi predlagate kaksno povezavo, za katero se vam zdi, da tu na tem prostoru nikakor ne bi smela manjkati. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes spet dodala dve povezavi (ti dve samoiniciativno) - slovenski feng shui in Healing tao sistem Mantaka Chie (ce smo ze 'taksno zganjali')... x;)x :vio:

 

Vsec mi je tudi, da ste nekateri predlagali povezave (vse predlagane sva potrdila).

Kategorije so morda (se) nekoliko 'nerodne', ker je zoprno opredeljevati, presiroko pa spet ni kul zastavljati...

Tako sva par kategorij ze preoblikovala, potem pa tako resno to zastavila, da dobljene nove kategorije niso imele nic vec skupnega s svojim opisom xDDx x;)x, pa sva raje pustila in bova elasticno in prilagojeno sproti to se dodelala in izpopolnila.

 

Skratka, fino. :) :palec:

 

Mitja se finishira nek vitalen projekt, potem pa s polno paro spedena do konca Novice (kar pa je pravzaprav neposredno povezano tudi z osebnimi stranmi in drugo nadgradnjo LN). xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 7 months later...

No... x:Ix po dolgem cajtu sva osvezila, apdejtala... tudi LN povezave.

 

Oglejte si in ce ima kdo predlog za kaksno solidno in koristno povezavo, naj tam vpise.

Tudi vsi, ki imate strani, ali jih urejate... itd. ipd. - sorodne vsebini LN, objavite povezavo na te strani. :palec:

 

Seveda ne iscem -vec- povezav okoli (kar je bilo takega, najaktualnejsega in priporocljivega ali v kakrsnemkoli smislu uporabnega, koristnega..., sem itak ze nanizala) - tako jih morajo vpisati avtorji sami oz. zainteresirani za to, da so ti linki na LN.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...