Skoči na vsebino

Sporočilo za danes


Marsa

Recommended Posts

x;)x Na obzorju vas čakajo same lepe reči.Kmalu boste priča nekemu svečanemu dogodku, ni dvakrat reči, da boste kar v glavni vlogi. x:Dx

 

Nekdo vaših bližnjih bo izrekel usodni "da", lahko tudi vi sami.

 

x;)x Danes vladajo ženske, na moške pa bodo imele usodni vpliv!

 

x;)x Ženske bomo s svojo zvitostjo dosegle vse,če nebo šlo drugače bomo uporabile nerganje in nagajanje ali celo solze! Danes se moramo paziti zapravljanja! x:Dx

 

x;)x Za vse pa je današnji dan v znamenju akcije, razvoja,napredka in uspeha. današnje odločitve bodo padle na plodna tla!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Na obzorju vas cˇakajo same lepe recˇi.Kmalu boste pricˇa nekemu svecˇanemu dogodku, ni dvakrat recˇi, da boste kar v glavni vlogi. x:Dx

 

Nekdo vasˇih blizˇnjih bo izrekel usodni "da", lahko tudi vi sami.

 

x;)x Danes vladajo zˇenske, na mosˇke pa bodo imele usodni vpliv!

 

x;)x Zˇenske bomo s svojo zvitostjo dosegle vse,cˇe nebo sˇlo drugacˇe bomo uporabile nerganje in nagajanje ali celo solze! Danes se moramo paziti zapravljanja! x:Dx

 

  x;)x Za vse pa je danasˇnji dan v znamenju akcije, razvoja,napredka in uspeha. danasˇnje odlocˇitve bodo padle na plodna tla!

uau, contesa!!!!! ma kaj se jaz sploh sekiram za tole sluzbo....stvar je jasna! x:Dx x:Dx :palec: :palec:

 

 

 

bom vseeno se malo pocakala, preden zacnem odpirat sampanjce, da mi zvecer povejo, kaksno je stanje.... :8): :vragec:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Vsi preizkusi so opravljeni, danes boste zvedeli rezultat. Seveda bo pozitiven, ker zaupate vase in v svoje sposobnosti.

 

x;)x Lahko se boste predali čustvom do ljubljene osebe, saj bo danes med vama velika privlačnost, popolnost in harmonija.

 

x;)x Želeli si boste zapeljevati in biti zapeljani, dan za strast in romanco.

 

x;)x Čustvom boste dali prosto pot, ne glede na posledice!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x

x;)x Čustvom boste dali prosto pot, ne glede na posledice!

 

 

tole,zadnje,bolš da počakam drugač bom frendico v' tri iberce' poslala

x:Dx x:Dx

Bom počakala,ja....vsaj polna Luna,naj mine,da vidim al sem prizadeta jaz ali moj JAZ

 

 

x:Dx

 

P.

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Tudi današnji dan bo v znamenju ljubezni, sreče, zapeljevanja! :palec:

 

x;)x Naj se vam ne mudi, za vsako stvar si vzemite veliko časa, trud in volja pa se bosta prikazala kar sama od sebe, boste videli!

 

x;)x Čim lepše preživite današnji dan in si naberite novih moči čez vikend!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Danes boste dosegli uspeh na vsakem področju, ki se ga boste lotili.

 

x;)x Pazite na denar, lahko ga na hitro dobite in prav tako na hitro izgubite!

 

x;)x Če pa se boste stvari lotili tehtno in s premislekom bo dobiček večji kot izguba.

To pa je v današnjih časih še kako pomembno!

 

 

x;)x Lep dan vsem skupaj!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa danes, mam dve karti spet, (ena ni nobena) Swords 3, in Wands 3.... :) tehtnica pa oven, hehe, :) Sorrow in Virtue, prakticna razlaga, sem v riti, ampak častno prenašam to... z dvignjeno glavo (če do vratu si v dreku je ne moreš drgač držat)

x:Dx x:Dx x:Dx

 

nekak kot tvoj Oven in tehtnica....

 

 

 

po eni strani mir in uživanje ,po drugi strani pa blokade,napori...ampak v glavnem lahk tudi razrešitev zadev.

 

Še dobro da je ura kot je in grem na zrak x:Dx x:Dx x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa danes, mam dve karti spet, (ena ni nobena) Swords 3, in Wands 3.... :) tehtnica pa oven, hehe, :) Sorrow in Virtue, prakticna razlaga, sem v riti, ampak častno prenašam to... z dvignjeno glavo (če do vratu si v dreku je ne moreš drgač držat)

x:Dx x:Dx x:Dx

 

nekak kot tvoj Oven in tehtnica....

 

 

 

po eni strani mir in uživanje ,po drugi strani pa blokade,napori...ampak v glavnem lahk tudi razrešitev zadev.

 

Še dobro da je ura kot je in grem na zrak x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

ojej pozabila zapisat....štiri in pet palic je blo xrolleyesx

 

P.

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Danes je pred vami prelomnica, v službenem in privatnem življenju. Če bo situacija zgledala še tako brez izhoda, se ne odpovejte svojemu namenu, ne vdajte se in ne prepustite zmagoslavja svojemu nasprotniku(pa naj bo to partner ali sodelavec)

 

x;)x Postavili si boste nove cilje, ki jih želite doseči, okolica, ki vas obdaja bo imela pri tem pomembno vlogo.

 

x;)x Pazite se ljubosumno osebo, ki vam vedno sledi kot senca, je sladkih besed, ko ste obrnjeni proti njej, ko pa ji obrnete hrbet, postane "drugačna"!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Danes je pred vami prelomnica, v sluzˇbenem in privatnem zˇivljenju. Cˇe bo situacija zgledala sˇe tako brez izhoda, se ne odpovejte svojemu namenu, ne vdajte se in ne prepustite zmagoslavja svojemu nasprotniku(pa naj bo to partner ali sodelavec)

 

x;)x Postavili si boste nove cilje, ki jih zˇelite dosecˇi, okolica, ki vas obdaja bo imela pri tem pomembno vlogo.

 

x;)x Pazite se ljubosumno osebo, ki vam vedno sledi kot senca, je sladkih besed, ko ste obrnjeni proti njej, ko pa ji obrnete hrbet, postane "drugacˇna"!

contesa! sem te cakala.... x:)x x:)x

 

malo zaskrbljujoce, tole zadnje...ce bi vedel, kdo govori za tvojim hrbtom....problema ne bi bilo x:Ix :8): x:)x

 

 

hvala za tvoja sporocila! super so!

 

mi je vsec, ker ti to prevedes....meni samo ime karte premalo pomeni.... ce jih ne vidim zraven

 

x:)x :palec: xsrcx hvala contesa!!

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x El Nino, no problem!

Imam dva različna pokca kart: iz enega sem potegnila zavistneža iz drugega obešenca! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm keri pa je ta zavistnež ? mrbit številkca zraven... ? hehe sem zahteven prav kt kaka devica, hudimano je to, se družim zadnje čase sam s takimi ljudmi, pa je kar mal kriza, aha obešenec pa bo 12 :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Nino, te druge so Piatnikove ciganske karte in so brez številk! Sorry! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sakramenski Cigani, ne poznajo, kaksnis splosni standardov... :) hm ja, ajd, hvala vseen :) pol pa povej tisto kar je... pa bo tud vredu ..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Danes imam pred sabo karto številka šest-ljubimca in cigansko- poroka! :palec:

 

 

x;)x Danes lahko uživate v čutnosti, ljubezni, popolnosti, harmoniji. Preizkusi, ki vam jih je ponudilo življenje so uspešno prestani.

 

 

x;)x Zaupanje vam je prineslo zanesljivo zmago. Pred vami je romanca(pazite če ste vezani, da vam strast ne bo zameglila razuma) Res, da bi bili v tistem trenutku ravnodušni do posledic, samo kaj pa kasneje?

 

x;)x Nekdo vas bo zapeljeval, odvisno pa je od vas, če se boste prepustili čustvom!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...